Zrážky po celej tvári

Zrážka, najmä ak je správne vybraná, môže zmeniť vzhľad, vrátane predĺženia príliš plnej tváre, ktorú možno vidieť na rôznych fotografiách dievčat pred návštevou kaderníctva a po ňom. Preto je pre majiteľov zaoblených líčok a masívnej brady veľmi dôležité vybrať si účes s plnou zodpovednosťou a riadiť sa nielen ich chuťovými preferenciami, ale aj inými rovnako dôležitými faktormi.


Zaujímavé : Zrážky na krátke vlasy: top 10

Niektoré tipy od stylistov

Aby konečný strih bol nielen módny, ale aj vizuálne skryl chyby charakteristické pre celú tvár, je dôležité pri výbere konkrétneho modelu zvážiť nasledujúce odporúčania.

 • Snažte sa vyhnúť veľmi krátkym zrážkam, pretože otvárajú tvár a ďalej zdôrazňujú jej nedostatky.
 • Vyberte si tie modely účesov, ktoré budú vyzerať krásne s bočným delením, pretože vďaka nemu môžete posunúť akcenty a skryť nadmernú plnosť.

Pred a po obrázkoch - ostrihanie vlasov na celej tvári s extra objemom

 • Je lepšie dávať prednosť vrstveným variantom zrážok, napríklad kaskády alebo vo forme odstupňovaného rebríka.
 • Treba klásť dôraz na objem, najmä na oblasť týlneho hrbolu. Na dosiahnutie tohto výsledku môžete použiť deliace alebo oddeľovacie pramene.
 • Ak sa rozhodnete ostrihať si vlasy ranou, v tomto prípade je lepšie venovať osobitnú pozornosťasymetrické alebo šikmé. Ale od krátkych rán lepšie vzdať, pretože len zdôrazňujú zaoblenie tváre.

Pred a po - krátky výsek na celú tvár

Rozhodujeme o zrážke

Na základe najnovších trendov krásy, ako aj vlastností plného vzhľadu, sme vybrali najuniverzálnejšie účesy, ktoré sú vhodné pre dievčatá s štíhlou stavbou a šiškami.

Skrátený

Napriek tomu, že krátke zrážky sa považujú za riskantné rozhodnutie pre plnohodnotnú osobu, mnohí sa domnievajú, že sú najvhodnejšie. Hlavná vec je vybrať tie modely, v ktorých dĺžka prameňov nie je nad líniou brady.

 • Bob.Jeden z najuniverzálnejších účesov, ktorý je vhodný pre držiteľov plnej tváre, ako aj jemných vlasov, pretože im dodáva chýbajúci objem. Jeho funkciou je prilitsovye pramene rámovanie tváre, čím sa tváre menej viditeľné.

Bob účes pre plnú tvár

Okrem toho na základe tejto zrážky môžete experimentovať jej úpravou. To môže byť rozšírená na prednej strane postranných prameňov alebo skrátené oblasti krku, rovnako ako zvýšené odstupňovanie.

Bob s asymetrickými rany

 • Caret.Trend súčasnej sezóny, ktorý pravdepodobne nikdy nevyjde z módy. Pre plnú tvár však klasická verzia tohto účesu nie je vhodná, ale odstupňované modely, najmä s ranou, budú správne. Pomôže vám pridať ďalší objemsvetlý filigrán, vyrobený na spodných prameňoch.

Štyri druhy pre celú tvár

Zaujímavé : Auto: fotografia

 • Pixie.Elegantný a štýlový účes, ktorý je ideálny pre majiteľov nielen rovných, ale aj nepoddajných kučeravých vlasov. Jeho hlavnou kôrou sú krátko vyrezané bočné a časové zámky, no nuchália zostane dlhšia.

Cheeky pixie pre bacuľaté krásy

Pokiaľ ide o rany, v tomto prípade ide o povinný prvok celého strihu. Harmonické zo všetkých tu bude vyzerať podlhovastý tresk, ktorý presahuje líniu lícnych kostí, čím „zahaluje“ ich nadmernú kruhovitosť. Pixie však má významnú nevýhodu, ktorú je potrebné vziať do úvahy - potrebu neustálej starostlivosti, ako aj každodenné styling pomocou fixačných prostriedkov.

Rôzne varianty štýlového Pixie

Zaujímavé : Pixie účes: maximálna krása bez hádok

Dôležité! Aby krátke modely účesov vždy vyzerali perfektne, mali by byť majstrom vždy aspoň raz mesačne upravené.

Ako dlho sú vlasy najvhodnejšie pre bacuľaté krásy?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Stredná

Zrážky so strednou dĺžkouuniverzálna možnosť pre majiteľov nielen oválnej tváre, ale aj okrúhle, trojuholníkové, obdĺžnikové, ako aj pre dievčatá s plnými lícami a masívnou bradou. To sú presne nasledujúce modely.

 • Predĺžený bob-caret.Podľa stylistov je to jeden z najmodernejších účesov budúceho roku 2019. Jeho charakteristickými znakmi sú pretiahnuté pramene, ktoré sa môžu dostať do línie ramena, ako aj skrátené šije. Vďaka tomu je tvár vizuálne vytiahnutá a chýbajúci objem sa objaví na zadnej strane. Okrem toho je možné nosiť taký strih vlasov, či už ide o ideálne rovnomerné a vlnité vlasy.

Rozšírený bob-caret

 • Kaskáda . Jeden z najvhodnejších účesov, s ktorým môžete vizuálne urobiť líca menej plné a brada nie je tak masívna. Jeho vrcholom je vrstvenie, ktoré sa dosahuje rezaním prameňov od hornej časti hlavy.

Kaskáda na celej tvári

Prechody medzi vrstvami môžu byť malé a pomerne kontrastné. Často kaskádové účesy vpredu dopĺňajú rebrík alebo naopak pretiahnuté rany.

Kaskáda

Zaujímavé : Kaskádové zrážky - trend 2019

 • Asymetrické.Jedna z najkreatívnejších možností medzi ženskými zrážkami, ktorej zvláštnosťou je, že pán sám si vyberá tvar a dĺžku prameňov takým spôsobom, aby sa skryli nedostatky exteriéru. Najčastejšie sú vo forme štvorca alebo bobu, v ktorom jedenstrana je omnoho dlhšia ako tá druhá.

Asymetrické zrážky

Toto môže byť výrazné predĺženie bočných prameňov alebo naopak ich strihanie. A môžete si byť istí nezvyčajnosťou a efektivitou takýchto zrážok preskúmaním nášho výberu s ukážkami fotografií dievčat pred a po transformácii.

Najlepšie možnosti pre asymetrické zrážky

Zaujímavé : Debut na ostrihaných účesoch

Dlhé

Zrážky vykonávané na dlhých vlasoch nie sú najvhodnejšími možnosťami pre majiteľov plnej tváre, preto ich stylisti ponúkajú veľmi zriedka. Ak sú však vlasy tvarované do správneho tvaru, bude to mať za následok veľmi ženský a jemný luk.

Dobré zrážky pre dlhé vlasy

V podstate ide o kaskádové zrážky s veľmi krátkymi okcipitálnymi zámkami alebo alternatívami vo forme rebríka. Takéto účesy sú najlepšie doplnené vysoko kvalitným sfarbením, napríklad pomocou techniky Shatush alebo balayazh.

Zaujímavé : Kaskáda dlhých vlasov: módne trendy

Ako je možné vidieť na fotografii uvedenej v článku, mnohé modely štýlových účesov boli navrhnuté pre majiteľov celej tváre, čo tiež pomáha vizuálne korigovať proporcie vzhľadu. Najdôležitejšie je nájsť skúseného majstra, ktorý ľahko vyberie dokonalý tvar a dĺžku vlasov, pričom zohľadní vaše želania a rysy tváre.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované 12/08/2018Štítky: