Prečo nedržíte gél na nechty na nechty

V tomto článku máme v úmysle analyzovať všetky možné dôvody, prečo gél-lak na nechty nedrží nechty a nájsť riešenie problému. Chápeme, ako je urážlivé pozorovať rozlúčku krásnej manikúry už pár dní po jej aplikácii a ponáhľame sa na pomoc čitateľom, ktorí čelia týmto problémom.


Čo to znamená, že nie?

Mnoho dievčat má veľké nádeje na manikúru na gélové leštenie. Hoci sa vyznačuje zvýšenou výdržou, po 7 dňoch môže "prasknúť".

V mnohých prameňoch môžete nájsť informácie, ktoré by takýto návrh mali potešiť počas 2 týždňov. Toto je však maximálna hodnota, ale nie nevyhnutná podmienka.

Gél na odlupovanie a lúpanie laku

\ t

Ak je manikúra odstránená vo vrstvách za pár dní a formy odštiepené ako na fotografii, je čas pochopiť príčiny nepríjemného javu!

Zaujímavé : Šelak alebo gélový lak: čo si vybrať

Prvým dôvodom je kapitán

.
 • Guru manikúry vie, že tajomstvom úspechu v ich práci je kvalitný základný náter. Dokonca ani samotný gél nie je taký dôležitý. Ak majster na tomto výrobku uložil, existuje riziko, že manikúra poteší majiteľa len na krátky čas.

Zaujímavé! Vynikajúca osvedčená gumová základňa. Odborníci objavili tajomstvo - výborne sa udržujú aj na najproblematickejších nechtoch. Možno je to vaša spása?

Gumová základňa je dokonalým zladením klincov a základom pre gélový lesk

.
 • Bez ohľadu na to, aký milý a priateľský je váš manikér, nemusí sa vyznačovať vysokou profesionalitou. Bohužiaľ, v ére mnohých lacných kurzov a lekcií v priestore internetu, mnohí majstri ani nepoznajú základnú technológiu aplikácie gélového povlaku. Ak máte pochybnosti o kvalifikácii osoby, zmena manikérky bude lepším nápadom.

 • Dôležitá je aj kvalita použitých materiálov. Ideálne, ak sú všetky rovnaké značky. Majstri niekedy zabúdajú, že v zásade lacný gél nemôže byť vysoko kvalitný a vytrvalý. Okrem toho takéto úspory často vedú k alergiám a zdravotným rizikám.
 • Pozorujte, či váš majster má zvyk triasť fľašu pred nanesením alebo zakrytím nechtov príliš hrubými vrstvami. To všetko môže byť tiež príčinou problému.
 • Noví prisťahovalci v oblasti manikúry niekedy nevenujú dostatočnú pozornosť odmasteniu nechtíka alebo na tento účel nepoužívajú odstraňovač nechtov. Tieto javy sú bežnou príčinou uvoľňovania gélu.

Hlavné stupne použitia gélového leštenia - odmasťovanie, základný náter, sušenie, nanášanie farebného náteru

 • Slabá sila UV lampy môže byť tiež príčinou krátkodobej manikúry. V tomto prípade jednoducho nezvládne svoju hlavnú úlohu - zapečatiť lak.
 • Zle ošetrená oblasť kutikuly je bežnou chybou, ktorá sa dokonca vyskytujeprofesionálnych majstrov. V tomto štádiu sa pterygium odstráni - tenká koža vedľa kutikuly. Dievčatá hovoria, že niekedy sa v tejto oblasti začína škrabať lak. Teraz viete, čo môže byť dôvod.

Leštiaci gél na leštenie

 • Ak predchádzajúci náter nie je kvalitatívne odstránený, častice starého laku a prachu zostanú na nechtoch, čo je vážnou prekážkou trvanlivosti novej vrstvy gélového laku.
 • Neadekvátne vysušenie základného náteru ovplyvní aj konečný výsledok manikúry. Dotyk prsta je nesprávny spôsob, ako skontrolovať stupeň schnutia, pretože tuk sa zároveň dostane na klinec. Najlepšou možnosťou je pozorovať zmenu farby lampy.
 • Kapitán musí tiež pamätať na to, aby odolal správnemu času vo svietidle pre každú vrstvu náteru, inak bude mať haste za následok nekvalitnú manikúru.

Leštiaci gél na sušenie pod špeciálnym svetlom

 • V poslednom štádiu manikúry profesionál vo svojom podnikaní neťahá kefu cez platňu, nie pozdĺž dosky. Takáto manipulácia sa nazýva tesnenie konca. Ak zabudnete na tento jednoduchý detail, je nepravdepodobné, že by sa odštiepenie a lúpanie zabránilo.

Uzatvorenie zadku klinca

Zaujímavé : Jednofázový leštiaci gél: čo to je

Ako si vybrať čarodejníka, ktorý neuspeje

Ak máte podozrenie, že príčinou nízkej perzistencie gélového leštenia je práve chyba pána, potom musíte urýchlene začať hľadať skutočného profesionála.

A akovyleští posledný gél na nechty?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Nezaslepte sa k osobe, ktorá sa vracia domov, keď vidí v pokušení v sociálnych sieťach alebo na autobusovej zastávke.

Prvým krokom je štúdium práce pána a spätná väzba od klientov. Opýtajte sa svojich priateľov a známych, ak vám môžu odporučiť špecialistu, ktorého kvalita služieb je 100% spokojná.

Ak týmto spôsobom nemôžete nájsť „svoju osobu“, pokračujte v hľadaní v dobrých kozmetických salónoch, ktorí jednoducho nemôžu riskovať svoju povesť a robiť nekvalitnú manikúru.

Zaujímavé : Naučte sa aplikovať gél na leštenie doma

Druhým dôvodom je vy

.
 • Niektoré dievčatá majú jeden zaujímavý prírodný prvok - mokré nechtové platničky. Žiaľ, gélový lesk je proti takémuto obratu bezmocný. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby bolo lepšie utesnené absolútne suchými nechtami. V tomto ukazovateli však vyhráva zvyčajný lak a sľubuje, že bude verne slúžiť aj na mokrom nechte.

Mokrý lak na nechty - jeden z dôvodov na odlupovanie gélu na laky

Zaujímavé! Niekedy kvalitný primér pomáha proti tomuto problému. Ak použijete tento nástroj v 2 vrstvách, nechtík sa opatrne vypnevyschnúť

 • Možno ste ani netušili, že tento problém môže byť v kritických dňoch. Áno, organizmus môže počas tohto obdobia všetko dráždiť a nemusí to byť všetko nové.

 • Analyzujte, či ste dostatočne opatrní, aby ste zvládli pripravenú manikúru? Nechajte gélový lak a vyznačuje sa zvýšenou odolnosťou, nebude jasne pripravený na domáce úlohy bez rukavíc a mechanického namáhania. Počas prvých 12 hodín po aplikácii gélového leštidla by sa mala venovať osobitná pozornosť perám - to je to, koľko bude potrebovať na vytvrdnutie.

 • Stav nechtov je tiež dôležitý v dôsledku manikúry. Porézne, zoslabené alebo krehké dosky jednoducho nezodpovedajú zaťaženiu gélovým lakom. Ak máte podozrenie, že je to dôvod, pozrite sa na obnovenie nechtov.

Možnosť manikúry pre tenkú nehtovú platňu

Venujte pozornosť! Ak stav nechtov nie je príliš zlý, má zmysel ich posilniť akrylovým práškom. To spôsobí, že dosky budú hrubšie a zároveň zaistia trvanlivosť manikúry.

 • Ale pred zrejmými nezrovnalosťami na nechtoch, zodpovedné leštenie často pomáha pred použitím gélového povlaku.

Brúsenie nechtov

Stav organizmu ako príčina

Mnoho dievčat, pri hľadaní dôvodov, prečo sa gélový lak nelepí na nechty, nenakrúti alebo neodlúpne, predovšetkým hriechu na pána.

Často sa však vo vašom tele musí hľadať koreň problému. Najmä vinníkmi môžu byť:

 • hormonálne poruchy;
 • diabetes;
 • oslabená imunita;
 • antibiotiká;
 • rôzne ochorenia nervového systému;
 • tehotenstvo alebo dojčenie;
 • stres;
 • užívanie hormonálnych liekov;
 • vysoké potenie rúk - hyperhidróza;
 • individuálna neznášanlivosť niektorých zložiek náteru.

Zdravotné problémy sú ďalšou príčinou uvoľňovania lakov

Zaujímavé : Shellac Nails: Top Najlepšie vzory

Pravidlá správania

Už sme vám pripomenuli dôležitosť starostlivého spracovania gélového laku. Navrhujeme, aby sme o tom podrobnejšie diskutovali. Upozornenie je vopred pripravené!

 • Ochranné rukavice by mali byť vašim skutočným priateľom, keď vykonávajú prácu, v ktorej sú ohrady.
 • V ideálnom prípade, ak môžete ochrániť svoju manikúru pred chemickými a teplotnými vplyvmi. Dokonca aj najvyššia kvalita a odolnosť voči opotrebeniu gélu sa vzdá takýmto nepriateľom.

 • Návštevné kúpele, sauny a dokonca aj kúpele je lepšie odložiť na prvých 12 hodín po manikúre. Všeobecne platí, že čím menej vody v tomto čase, tým lepšie.
 • Je tiež lepšie sa nedotýkať hotového náteru prvýkrát. Kontemplujte krásu, nehýbajte sa a netierajte nechty.

 • V zime nezabudnite na rukavice alebo rukavice. Zachráni to pred krutýmiteplota pôsobí nielen na nechty, ale aj na ruky.

Dúfame, že zistíte individuálny dôvod, prečo sa gélový lak na nechty nedrží. Nezáleží na tom, či váš vlastný organizmus zlyhal alebo ste našli koreň problému v hlavnej práci. Ktorýkoľvek z týchto dôvodov podlieha korekcii, čo znamená, že gélový lak na nechty vás poteší svojou krásou a odolnosťou.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované01/20/2019Štítky: