Štýlové a módne kúzlo pre náramky: nové v roku 2019 na fotografii

Zvyk skrášľovať sa je neodmysliteľnou súčasťou žien na celom svete počas dejín ľudského rozvoja. Ale niektoré prvky šperkov nehrajú úlohu nielen šperkov, ale aj druh amuletu, ktorý pomáha vyhnúť sa závisti a negatívnym vplyvom. Čo je to kúzlo pre náramky, najjednoduchší spôsob, ako vysvetliť v jednom slove - prívesky. Môžu byť veľmi odlišné. Zvyčajne sú zostavené v rovnakom štýle. Módne kúzla pre náramky v roku 2019 sú zastúpené takými spoločnosťami ako Pandora, Adamas a Sunlight, ich výrobky sú vždy obľúbené vďaka originálu a sofistikovanosti dizajnu.

Štýlové nové položky vám umožnia rozšíriť vašu zbierku a zachovať význam šperkov. Pozrite sa na niektoré z noviniek kúzla pre rok 2019 na fotografii: zobrazujú sa rôzne formy dámskych šperkov:

Kúzla pre náramky "Pandora" (Pandora) a "Slnečné svetlo" (slnečné svetlo) mimo súťaže

Spomedzi klenotov ponúkaných na pultoch doplnkov sú mimo konkurencie kúzla pre náramky vyrobené Pandorou - môžu mať rôzne tvary. Pre mladé dievčatá v širokej škále rôznych tenkých krúžkov, srdce, šípy amor a mnoho ďalších atribútov čistej a jasnej prvej lásky. Pre staršie dámy existujú vážnejšie prvky: podkovy a luky, kvapky a hviezdičky, kľúče a iné modely. Dámske prívesky na náramky "Slnečné svetlo" (slnečné svetlo) sú vykladané kamienkami a umelými kameňmi. Používajú tradičné metódy práce so šperkyvýrobky. Imitujú šperky vo väčšej miere a patria do kategórie populárnych každodenných šperkov.

- 35%
Aliexpress.com
100% 925 Sterling Silver Inšpirácia kúzlo korálky ...
428rub.278 rub.
- 30%
Aliexpress.com
100% pravý 925 mincový striebro oslňujúci číry CZ kúzlo ...
462trie.323 rub.
- 29%
aliexpress.com
Novinka 2017 zliatina guľa kúzlo úžasné korálky duté srdce ...
26trieť.19 rub.

Prívesky vyrobené firmou Trollbeads si zaslúžia pozornosť, ich osobitným znakom je zberateľnosť. Dostupná rada modelov so spoločným dizajnom a smerom. Ich zber v jednom obraze sa môže stať akýmsi koníčkom.


Ako zbierať kúzla pre náramky: tipy stylistov

Rady stylistov v tejto veci sú, ako obvykle, rozdelené do dvoch názorov. Prvým je, že módne kúzla pre náramky by mali zdôrazňovať individualitu a nemali by byť viazané na jeden smer. Druhý názor je založený na skutočnosti, že všetky prívesky by mali byť v rovnakom štýle, a to je spôsob, ako vytvoriť pocit elegancie a inteligentný šik. Obaja majú právoexistencie.

Ako štýlovo a elegantne zbierať kúzla pre dámske náramky v roku 2019, môžete sa pozrieť na fotografiu nižšie - zobrazujú sa rôzne zbierky:

Kombinácia žltého a bieleho zlata vyzerá elegantne a všetky prívesky môžu byť navrhnuté v rovnakom štýle alebo sú spojené určitým prvkom. Mnohé dievčatá, vášnivé cestovanie, zbierajú obraz hlavných miest rôznych krajín sveta. Môže to byť Eiffelova veža, Big Ben, sochy a ďalšie. Vášeň pre farebné kamene a minerály môže viesť k zbierke kolekcií podobných výrobkov, orámovaných elegantným kovovým rámom.

Ďalším obľúbeným trendom je vyzdvihnutie kúzla náramkov ako pripomienok určitých období života. Môže to byť otvorená kniha na pamiatku promócie, postavy novomanželov na počesť svadby, prstene na počesť angažovanosti, srdcia - podľa počtu fanúšikov a oveľa viac. Ženy, ktoré veria v zázraky nosia kúzlo na náramok s obrazom bociana alebo dieťa - to by malo pomôcť v koncepcii a ľahké tehotenstvo.

Všeobecne platí, že vizualizácia požadovaného objektu pomocou takýchto cetiek ako kúzla pre ženský náramok v roku 2019 je veľmi žiadaná u žien všetkých vekových kategórií. Je to tak pekné obrátiť zasnený zlatý kľúč na náramok vo vašom voľnom čase a predstaviť si svoj nový dom alebo auto. Mimochodom, odborníci na čínsku doktrínu Feng Shui odporúčajú mať medzi svojimi kúzlami náramok malý trojnohý zlatý ropucha.Určite prinesie šťastie vo finančných záležitostiach.

„Tajné poznanie“: čo znamenajú kúzla na náramku?

„Tajné vedomosti“ alebo ľudová múdrosť tiež poskytujú druh pomoci pri zhromažďovaní suspenzií. Každá žena módy by mala vedieť o kúzlach ženských náramkov. V opačnom prípade môžete neúmyselne spôsobiť problémy. A ak sa vyzbrojíte vedomosťami, môžete zlepšiť nielen svoju náladu z úspešného nakupovania, ale aj stav vecí v rôznych oblastiach života.

Takže najobľúbenejším symbolom je podkova, tradične vnímaná v ruskej kultúre ako obraz, ktorý prináša šťastie a chráni pred problémami. Úspešne ho nahradila trojnožka žaba alebo slon. Ale pečate nie sú len roztomilý úsmev, ale aj spôsob, ako prilákať lásku do vášho života. Pár pečatí vám pomôže nájsť šťastie. Japonská mačka so zdvihnutou nohou pozve do vášho života veľa šťastia a pohody.

- 35%
aliexpress.com
100% 925 Sterling Silver Inšpirácia kúzlo korálky ...
428sa trie.278 rub.
- 30%
aliexpress.com
100% pravý 925 mincový striebro oslňujúci jasný CZ kúzlo ...
462 .323 rub.
- 29%
aliexpress.com
Nový 2017 zliatiny gule kúzlo úžasné duté korálkysrdcia ...
26rub.19 rub.

Za vlastné zlepšenie a otvorený prístup k vedomostiam svetových pokladov zodpovedajú rôzne typy päťcípých hviezd. Sova má podobný význam.

Pre milovníkov dobrodružstva sa však odporúča nosiť kúzla vo forme volantu, papuče, noty alebo husľového kľúča.

Vyberte si kúzla pre svoje náramky v roku 2019 a počúvajte svoje srdce. Akákoľvek kolekcia môže byť doplnená, takže priestor pre kreativitu je obrovský.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané06/16/2018Štítky: