Strihy s rany: módne v roku 2019

Dámske účesy s rany v sezóne 2019 sú neuveriteľne štýlové a veľkolepé - to je fakt. Vybrali sme pre vás najrelevantnejšie možnosti, ktoré majú nádherný majetok inšpirovať módne zmeny. A tak, aby boli naozaj potešení, nezabudli sme spomenúť, pre koho sú tieto účesy vhodné.


Aké sú najmodernejšie rany?

  • Šikmé variácie rán v novej sezóne môžu byť buď s jasnou grafickou siluetou alebo s ľahkým objasnením. Akákoľvek možnosť je ideálna pre nastavenie štvorcového alebo kruhového povrchu. Dnes, na vrchole popularity je dlhý bočný okraj, ktorý je v móde kombinovať s maturitou vo vlasoch.

  • Ak máte vysoké čelo, urobte výber v prospech šikmých rán s malým skosením.

  • Otrhaný okraj sa stal odrazom trendu ľahkej nedbanlivosti. Moderné ženy módy sa neboja strihať pramene nerovnomerne s účinkom módnej poruchy.

  • Roztrhané rany, doplnené o absolvovanie nádherne kombinované s kaskádovou a vrstvenou technikou, sa môžu stať aj vrcholom odstupňovaného štvorca alebo fazule. Napriek svojej extravagancii bude takýto strih vyhovovať aj dievčatám starším ako 30 rokov a ich obraz bude nezabudnuteľný.

  • Asymetrické rany nie sú ďaleko za sebou. Zdá sa, že pre trojuholníkovú tvár je vytvorená variácia s výrazným dĺžkovým rozdielom. Hlavným hitom sezóny je dlhé asymetrické strapce párované s bočným delením.

  • Priame rany do obočia sú klasickým riešenímelegantný obraz. Ale možnosť na riasy vytvorí obraz smrteľnej zvodkyne a sebavedomej ženy módy.

  • Ak máte oválny tvar tváre a chcete, aby bol váš obrázok jemnejší, polkruhové rany - to je to, čo potrebujete! Tento model vyzerá atraktívne s klasickým autom alebo štýlovým účesom sesson.

  • Kľúčovým trendom v roku 2019 sú krátke tresky. Tento pohyb pomôže vyzerať netriviálne a štýlové a v prípade potreby opraví príliš vysoké čelo.

Takéto rozdielne štvorkolky

Okrem klasického štvorca sa medzi hlavnými trendmi objavujú priamočiare rany. Tentokrát módne trendy ponúkajú vydať mimoriadne krátke rany. Jej úroveň by mala byť oveľa vyššia ako obočie - taká technika by bola v rukách majiteľov oválnej tváre, ale pre stylistov s trojuholníkovým tvarom sa stylistom odporúča pozrieť sa na oblúkovitý tvar ranu.

Dôležité! Krátka verzia rany kategoricky nevyhovuje plnej dievčatá s bacuľaté tváre, rovnako ako majitelia veľký a široký nos.

Medzi všetkými možnosťami pre módne účesy s treskom v sezóne 2019 sa dievčatá aspoň často rozhodnú pre predĺžené štyri druhy pre stredné vlasy. Na fotografii nižšie vidíte, že tento účes je dokonale kombinovaný s dlhými rovnými rany. Módne trendy takúto voľbu veľmi podporujú. Podporujú tiež myšlienku doplnenia predĺženého vozidla šikmým aleboroztrhané rany.

Zaujímavé:Strih: druhy a odrody

Elegant Bean

Klasický alebo predĺžený vzhľad fazule je navrhnutý tak, aby zmäkčil rysy tváre a vytvoril štýlový akcent na krásnych lícnych kostiach. V novej sezóne môžete trochu „podvádzať“ a nakrájať ozdobný bob s nedbalými hranami a šikmým krátkym treskom.

Texturovaný bob je jednoznačným trendom sezóny 2019. Tento účes sa často vykonáva s ofinou, a ide dobre s jeho rôznymi typmi: rovné, šikmé, profilované alebo roztrhané. Avšak, bob v duete s vrstvenými rany do brady je obzvlášť populárny u žien módy.

Coquettish Pixie

Pixie účes pre krátke vlasy presiahol všetky očakávania v popularite. Nárast módy pre túto možnosť je celkom opodstatnený, pretože pixie pridáva objem vlasom, upravuje vzhľad a umožňuje vyzerať veľkolepé a štýlové. Po 40 rokoch sa k týmto dávkam pridá anti-aging vlastnosť „mínus 10 rokov“.

Moderná móda urobila vlastné úpravy známej verzie pixie. Navrhuje, aby sa kládol dôraz na ľahkú nedbanlivosť a rozcuchané, doplnené o hrubé objemové rany na obočie. Vítaná je aj koketná otrhaná variácia.

Ďalšou myšlienkou pre módne bang cut je pretiahnutá škriatok. Tento účes je nevyhnutný pre módy, ktorí chcú experimentovať na krátku dĺžku, ale zároveň sa boja radikálne odrezať vlasy. Najštýlovejší škriatok účes v novej sezónev kombinácii s predĺženými rany do stredu lícnych kostí alebo brady.

Zaujímavé:Pixie Haircuts 2019

Garson

Móda je často náchylná k extrémom av roku 2019 navrhla pridať krátky strih s podobným treskom. Ak vás dlhé pramene osoby obťažujú a vždy vylieznu do očí, rozhodnite sa o takýchto štýlových zmenách. Sme si istí, že všetci okolo vás ocenia vašu kreativitu a originalitu.

Ďalšou črtou sezóny 2019 sú ultraširoké vlasy s dlhými rany na jednej strane. Toto pridanie má významnú výhodu - vynikajúcu kompatibilitu s rôznymi obrazmi. Takýto účes sa zmestí do akéhokoľvek tvaru tváre a dodá obraz štýlu a šikovnosti.

Classic Cesson

V trende v sezóne 2019 existoval zostrih vlasov, ktorý je ťažké predstaviť bez tresku. Takýto vlasový styling bude veľmi užitočný, pretože trendy sa vracajú do 70-tych rokov! V centre módnej pozornosti boli okrem slávneho účesu krátke a zakrivené rany. Cesson je absolútne nevhodné bacuľaté dievčatá, ale bude to nádherná dekorácia oválneho tvaru.

Riot Shag

Je ťažké si nevšimnúť, ako rýchlo sa ostrihanie účesu sťahuje na strednej srsti. Vykonáva sa vo viacvrstvovej technike, čo znamená, že dáva vlasom obrovské množstvo. Samozrejme, že takýto štýlový účes vyzerá chladnejšie v spoločnosti rany. Najaktuálnejšie možnosti sú hrubé la Britzhit Bardot alebo roztrhané.

Kaskáda

Cascade je nadčasová klasika, ktorá umožňuje módnym ženám od sezóny po sezónu, aby vyzerali žensky a štýlovo. V novej sezóne, na vrchole popularity, kombinácia slávneho účesu s dlhým, hubovitým treskom, ktorý koketuje koketicky s jednotlivými prameňmi takmer k lícnym kosťam.

Ďalšou módnou možnosťou pre kaskádu je vrstvený dlhý tresk, ktorý sa romanticky hodí na jednej strane.

Rana, ktorá je rozdelená na dve polovice, je tiež dokonale kombinovaná s kaskádou - praktickým krokom pre dievčatá, ktoré pestujú svoje vlasy. Oddeľte predné pramene so stredným delením a umiestnite hroty v smere od tváre.

Veľmi krásna zostrih vlasov

Novým trendom je pridanie takéhoto tresku zvýraznením alebo zvýraznením jednotlivých kučier v tučnom ružovom, modrom alebo smaragdovom tóne.

Kaskádové zrážky pre dlhé vlasy dokonale ladia s dlhými šikmými rany. Súčasne sa odporúča postupné ukladanie z čela a končí pod úrovňou uší. Perfektným doplnkom takéhoto strihu je mierne vyčírená svetlá blond alebo popolníková zámka.

Zaujímavé:Kaskádové zrážky - trend 2019

Bez ohľadu na typ kaskády, ktorú dávate prednosť, stylisti vám ponúknu, aby ju doplnili trendovým sfarbením. Gradient účes úžasne kombinovaný s objasnenými tipmi. Dokonca aj celebrity sa uchýliť k takým jednoduchým trikom, ktorí chcú pridať objem na vlasy, aúčes moderné perusal.

Rebrík

Zrážky založené na rebríkoch dokonale ladia s rany. Vynikajúcou možnosťou by bol jej šikmý alebo odstupňovaný vzhľad, ako aj verzia s trojuholníkovou časťou. Šikmý pohľad je vynikajúcim riešením pre majiteľov poréznych vlasov, pretože to môže znížiť fluffiness. Dievčatá s hustými vlasmi sa neodporúčajú dávať prednosť vysokým rovným rany.

Dlhé vlasy + hrubé rany

Osobitnú pozornosť trendom v sezóne 2019 spôsobili zrážky žien pri dlhých vlasoch s hrubými rany ako na fotografii. Tento horúci trend roka vyzerá skvele s kaskádovými účesmi a dokonale rovnými vlasmi s hladkým strihom. Najmódnejšie rany by mali dosiahnuť aspoň obočie.

Venujte pozornosť! S tmavou, hustou hlavou vlasov, taký tresk v jednofarebnom dizajne môže preťažiť obraz, preto odporúčame spoliehať sa na svetlo zvýrazňujúce svetlo a ľahkosť.

Aký typ účesu s ranou ste pripravení opakovať?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Verdikt módnych trendov pre sezónu 2019 je jednoduchý: účesy štýlových žien musia byť s ranou. Navyše je absolútne nedôležité, akú verziu tohto módneho detailu uprednostňujete: roztrhaný, rovný, skrátený, odstupňovaný alebokosa. Zamerajte sa nielen na trendy, ale aj na vlastnosti vášho vzhľadu a potom bude vaša voľba určite úspešná!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané03.03.2019Štítky: