Manikúra pre dlhé nechty 2019

V roku 2019 sa krásna manikúra na dlhých nechtoch určite stane pýchou akejkoľvek módnej ženy. A hoci v posledných sezónach sa popularita dlhších nechtík mierne znížila, neznamená to, že stratili svoje pozície o 100%. Z času na čas by ste si mali dopriať skutočne luxusnú manikúru. A nepočúvajte tých, ktorí vám hovoria, že to nie je módne. Najmä tu čakáte na naozaj zaujímavé a neuveriteľne štýlové možnosti dizajnu.


Hlavné módne trendy dlhej manikúry

Skôr, než pôjdete priamo k možnostiam dekorácie, mali by ste najprv preskúmať hlavné módne trendy týkajúce sa nechtov vo všeobecnosti. To vám pomôže vytvoriť skutočne štýlovú a relevantnú manikúru, na ktorú môžete byť hrdí.

 • Tvar nechtov . Samozrejme, toto je prvá vec, s ktorou začať. Pamätajte si, že v nadchádzajúcej módnej sezóne pre dlhé nechtíky sú relevantné tieto formy: ovál (najobľúbenejší), mandľový, mäkký štvorec a balerína vzkriesená z deväťdesiatych rokov.

Oválne a mandľové nechty

 • Dĺžka . Zdá sa, ale čo dĺžka? Koniec koncov, teraz hovoríme o dlhých nechtoch. Áno, to je pravda, ale je tu jeden veľmi dôležitý bod. Konkrétne: nechty by nemali vyzerať vzdorne. To znamená, že môžu byť dlhé, ale nech je to mierna dĺžka. Nie maximum, ale o niečo viac ako priemer.
 • Farby . Tu je voľba jednoducháje obrovský. Ak chcete začať s, v teplej sezóne by ste mali venovať pozornosť pastel-farebné gélové leštidlá. Zvlášť rozlišovať medzi nimi: koralové, mäta, béžová, šedá, matná žltá, levanduľa a slonová kosť odtieň. Bližšie k zime, môžete uprednostniť sýtejšie farby, ako sú: fialová, bordová, tmavo modrá, čierna, tmavo zelená. Za časom a neuveriteľne populárne budú tiež kovové odtiene: platina, zlato a striebro.

Jemná manikúra v pastelových farbách

Manikúra striebra

Efektívna burgundská manikúra

Aký typ nechtov uprednostňujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dizajn dlhých klincov

Poďme zistiť, aké to bude, módna manikúra pre dlhé nechty v roku 2019. A pripravili sme pre vás vynikajúcu zbierku fotografií, aby bolo pre vás jednoduchšie navigovať sa v celej škále nápadov na dizajn nechtov.

Zaujímavé:Purpurová manikúra

Možnosti pokrytia nechtov

 • Monofónna manikúra . Najjednoduchší a najuniverzálnejší dizajn za všetkých okolností bol považovaný za prostú manikúru. Je to dôležité pre akúkoľvek dĺžku, ľahko a harmonicky sa hodí do akéhokoľvek obrazu, vyzerá elegantne a upratane. Stručne povedané, pevné plusy. Farba náteru by sa mala zvoliť na základeZákladná farebná škála cibule, alebo pod príslušenstvom - kabelka, obuv, šatka. Obzvlášť dobré monochromatické nechty vyzerajú na tvare štvorca nechtov a oválu.

 • Viacfarebná manikúra . Pre módy, ktorí chcú vystupovať z davu, by bolo skvelým riešením viacfarebný povlak na nechtoch. Tu je všetko rovnako jednoduché ako v monochromatickom nail art, len namiesto jedného si vyberiete dva, tri alebo päť rôznych odtieňov laku. V skutočnosti, pre dievčatá, ktoré sú pripravené rozhodnúť o tomto svetlom a neobvyklom dizajne, nebudú žiadne obmedzenia. Jednoducho dávajte prednosť modernej palete farieb, o ktorej sme písali o niečo vyššie.

Jasná viacfarebná manikúra pre dlhé nechty

Dôležité! Mnoho dievčat nielenže na laky necháva laky rôznych odtieňov, ale vytvára neuveriteľne módny gradient z posledných niekoľkých sezón, v ktorých sa vybrané farby plynulo menia. A na dlhých nechtoch je gradient ešte rozsiahlejší.

Sklon pružiny

 • Matný povrch.Chcete získať naozaj krásnu a dokonca luxusnú manikúru? Potom venujte pozornosť matnej povrchovej úprave. Toto je veľmi dobrá verzia nail-arta, ktorá nemá konkurentov. Koniec koncov, vyzerá perfektne v monochromatickom prevedení av kombinácii s leskom.

Najlepšie nápady na nechty

Pokračovanie a teraz je čas, aby sme hovorili o vzoroch na nechtoch. Najmä preto, že tento pohľadVýzdoba je stále veľmi žiadaná. Takže, aké sú moderné ženy módy pripravené zobrazovať na svojich dlhých nohách?

 • Kvetinové motívy . Keďže väčšina našich čitateľov prírody je romantická, budú radi, že v tejto sezóne budú kvety na dlhých nechtoch veľmi dôležité. Po ich zobrazení dostanete jemný a ženský dizajn, ktorý bude obzvlášť vhodný v teplej sezóne. Tu Vám poradíme, aby ste si na nechty vložili kvety na novú akvaristickú techniku, ktorá je teraz neuveriteľne obľúbená u nechtových umelcov.

 • Geometria . Všetko je jednoduché, chcete získať štýlový a módny dizajn nechtov, potom odvážne premení vaše oči na striktnú a elegantnú geometrickú tlač. On bol v móde niekoľko sezón v rade, a nebude sa vzdať svojich pozícií tak ďaleko.

Zaujímavé:Manikúra s geometrickým vzorom

 • Návrh šachu . Nová sezóna, ktorá si určite zaslúži pozornosť. Je to skvelý necht -art, ktorý je určený hlavne na každodenné nosenie. Je celkom možné vykonať šachový vzor doma. Ak to chcete urobiť, stačí precvičiť trochu kresliť hladké čiary. Táto manikúra vyzerá na dlhé nechty jednoducho fascinujúce.

Klasický čierno-biely šachový dizajn

 • Nápisy na nechtoch . A ešte jeden typ kresby, takpovediac, ktorý sa stal skutočným trendom nadchádzajúcej sezóny. Toto novéveľmi rýchlo získal srdcia moderných módy, pretože v skutočnosti takto každé dievča môže zdieľať svoje myšlienky s okolitým svetom. Najčastejšie sa od majstrov žiada, aby písali o deklaráciách nechtov lásky, o menách blízkych alebo milovaných domácich miláčikov, o životných sloganoch. Dlhá doska na nechty vám umožní nasadenie na jeden klinec, dokonca aj celé frázy.

 • Výtlačky zvierat . Všetko je tu jednoduché: živočíšstvo je trend sezóny, ktorý je relevantný tak v odevnom ako aj v segmente nechtov. Preto, ak ste tiež obdivovateľom tigrov, leopardov a iných zvieracích farieb, umiestnite ich na nechtové klince odvážnejšie. Teraz je módne.

Svetlé zvieracie vzory na nechtoch

Dôležité! Dievčatá s radosťou opisujú drobné tematické kresby na nechtoch: poháre na víno, srdcia, Eiffelova veža, siluety zvierat, snehové vločky, balóny atď.

Výkresy na nechtoch v štýle minimalizmu

Nápady na navrhovanie nechtov

Teraz sa pozrieme na ďalšiu časť nášho prehľadu o manikúre a teraz budeme hovoriť o módnych trendoch v dizajne dlhých nechtov na rok 2019. Nájdete tu tiež množstvo zaujímavých fotografií diel, z ktorých mnohé jednoducho ohromujú predstavivosť.

 • Bodový vzor . Tretia novinka v rade v našom dnešnom hodnotení. A musím povedať, že je to jedna z najimpozantnejších inovácií v segmente nechtov. Vyzerá to ako dot design ako skutočné umelecké dielo. Okrem toho,nie sú tu absolútne žiadne obmedzenia, a ak máte bodky a dostatok farby, potom môžete ľahko vytvoriť absolútne akýkoľvek vzor na nohách.

 • Utrite . Vynikajúci na dlhých nechtoch bude vyzerať a manikúra s trením. V skutočnosti existuje niekoľko výhod pre takéto nail-art. Po prvé, je to dostupnosť a jednoduchosť implementácie. Koniec koncov, aby sa taká manikúra doma, stačí kúpiť sypký prášok v špecializovanom obchode. Po druhé, trenie sa považuje za veľmi odolné a môže zostať na nechtovej platničke 2-3 týždne. Po tretie, každá žena módy bude mať dosť široký výber tohto krytia. Ale najobľúbenejšie tu bude: jemný perlový rub, zrkadlo s kovovým leskom, ktorý, ako sme zistili skôr, je teraz v móde a trením 3D efektom. Odporúčame vám vyskúšať každý z nich.

Jemná perla

Kombinovaná manikúra s trením

Zaujímavé:Rubbing: nápady na manikúru

 • Craquelure . A ešte jedna novinka našej dnešnej revízie. Uvidíme, čo je to craquelure? Jednoducho povedané, ide o umelé trhliny v náterovej vrstve. Na nechtoch sa vytvárajú pomocou špeciálneho laku, ktorý vytvrdne a formuje tieto praskliny. Musím povedať, že toto nail-art vyzerá veľmi nezvyčajne. Craquelure sa vykonáva pomocou dvoch technológií. V prvom prípadeŽena módy môže použiť špeciálny smalt so značkou „praskanie“ a v druhej je fólia na odlievanie. Musím však povedať, že táto metóda je vhodnejšia pre špecialistov. Ak ste začiatočník a stále sa učíte, ako urobiť prasknutý dizajn, potom prvá možnosť je pre vás určite vhodnejšia. A nezabudnite na konci práce na pokrytie hornej časti dosky, inak výsledný vzor nebude trvať dlho.

Dôležité! Pred zdobením svoje dlhé nechty s nejakým zaujímavým dizajnom, nezabudnite priniesť im v poriadku. Povrch dosiek opatrne vyleštite tak, aby pri maľovaní nevykazovali chyby. Zarovnajte voľný okraj nechtu a nezabudnite sa zbaviť kutikuly. Iba v tomto prípade bude vaša manikúra skutočne dokonalá.

Čistá manikúra na dlhých nechtoch

Nezáleží na tom, akú formu majú dlhé nechty v roku 2019, ktoré uprednostňujete - mandle, ovál, mäkký štvorec alebo vrchol na pozadí, hlavná vec je, že manikúra bude vyzerať rovnako skvele. Koniec koncov, na záchranu prídu klasické a úplne nové vyspelé technológie, ktoré pomôžu vašim nechtom zmeniť túto sezónu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02/19/2019Štítky: