Pixie účesy 2019

Pixie ostrihanie získal obrovskú popularitu medzi módy po celom svete - v tomto materiáli s výberom fotografií, vám povieme o odrodách tohto účesu a 2019 aktualizácie. Klasické alebo extravagantné techniky? Pre krátke alebo stredné vlasy? Poďme zistiť, čo nám módny priemysel diktuje.


Prečo sú tak populárne?

"Pixie" je účes s krátkymi prameňmi na chrbte a mierne predĺžený na korune a prednej strane. Uši zostávajú pootvorené. Paradox - taký malý chlapčenský účes je s istotou označovaný ako ženskosť a sexualita.

Uveďme zoznam výhod tohto účesu:

 • Výrazne omladí obraz a osvieži tvár. Zároveň nemá vekovú hranicu - mladé dievčatá a dámy staršie ako 50 rokov si vyberajú „škvrnitosť“.

Účinný účes sa dosahuje u žien 50+

.

 • Zdôrazňuje rysy tváre a zdôrazňuje ženskú krásu.

 • Vytvára módny nedbanlivý efekt a dodáva vlasom objem.

 • Poskytuje dynamiku obrazu a originalitu.

 • Praktický v každodennom živote a tiež základný štýl - doslova 5 minút, prinajmenšom štýlové výrobky a váš obraz je pripravený!

Kto by vyhovoval účesu škriatok

Najideálnejšou možnosťou pre takýto účes je oválny tvar tváre a veľké prvky. Nemenej štýlové, vyzerá na iné formy, len teraz bacuľaté dievčatá musia byťBuďte opatrní. Mali by si vybrať módne asymetrie. Tiež zabudnite, že v takomto účese vyniká krk - nemal by byť krátky, inak sa zlomia proporcie tela.

Nie je potrebné uchýliť sa k takémuto strihu, ak máte kučeravé, nadýchané vlasy - styling bude veľmi problematický a prameň nebude mať tvar. Ale pre majiteľov rovných vlasov (hrubé a tenké) je táto možnosť ideálna.

Pokiaľ ide o farbu, najmodernejšia možnosť sa považuje za „škvrnitú“ pre krátke tmavé vlasy. Aj stylisti nazývali tento účes úspešný pre blondínky s tmavými prameňmi. A škriatok v jahodovej blondete vyzerá neuveriteľne pôsobivo! Všeobecne platí, že neexistujú žiadne prísne obmedzenia, niektoré ženy módy dokonca vytvoriť taký účes v jasných farbách - červená, ružová, fialová, modrá.

Druh novomanželských účesov a nových predmetov

V každom ročnom období sa mení módny účes škriatok - poskytneme vám prehľad o najrelevantnejších možnostiach s novými produktmi a fotografiami. Medzi hlavné trendy v roku 2019 patrí asymetria, štýl s nedbanlivosťou a roztrhané pramene.

 • Na krátke vlasy . Bola to krátka škriatok v roku 2019, ktorý sa stal klasickou verziou. Okrem toho, najmódnejšie "pixies" v tejto sezóne sú vykonávané v ultra krátkej dĺžke. Budete prekvapení, koľko času môžete ušetriť na dizajne a zároveň zostať elegantný a štýlový.

 • Pre stredné vlasy . Hoci "pixies" sa najčastejšie vykonávajúkrátke vlasy, stylisti našli štýlový spôsob, ako obetovať dĺžku. Vlasy do ušných lalokov budú najuniverzálnejšou možnosťou. Niekedy zostáva aj dĺžka ramien.

Na stredne dlhých vlasoch vyzerajú tieto účesy, nazývané „pretiahnuté pixies“, veľmi ženské. Poskytujú aj viac príležitostí pre zaujímavý štýl a dokonca aj ľahký curling. Najmä táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí sa neodvažujú ultrašortky ostrihať.

 • Multi-Level Pixie účes.Medzi novinkami takéhoto účesu sa objavilo vykonanie "kaskády". V tomto výklade sa celý objem sústreďuje na hornú časť hlavy a ide dole po rebríku - táto ostrihanie bude hlavne transformovať tenké a riedke vlasy. Zvyšné pramene sú mierne predĺžené ako v klasickej verzii. Mimochodom, takáto možnosť "pixie"-je jedným z najjednoduchších balení. Vlasy si zachovávajú svoj tvar.

 • Pixie-bob účesje výsledkom kombinácie týchto dvoch účesov. V trendovej verzii takéhoto strihu sa celý objem prenesie na jednu stranu pomocou šikmého delenia. Vďaka tomu sa vytvára aj viacvrstvový a zväzkový objem.

Je vítaný tresk, ktorý je niekedy dokonca dlhší ako iné oblasti. Jedna vec- , táto interpretácia účesu potrebuje styling. Ale s akým potešením sa budete celý deň cítiť ako elegantná dáma!

 • Pixie s rany -jeden z najmódnejších interpretácií tejto sezóny. štiepeniudokonale zvláda vyhladenie nedokonalostí tváre a zvýraznenie predností. Pomáha tiež skryť vrásky na čele.

Krátky tresk s miernym „otrhaným“ efektom osvieži tvár a zvýrazní jej vlastnosti. A pridajte na obraz dotyk neplechu a koketovania! Najmä táto možnosť sa odporúča pre okrúhlu tvár s pravidelnými funkciami.

Šikmé predĺžené rany - veľmi módna možnosť pre rok 2019. To môže dosiahnuť obočie alebo ušné lalôčiky. Mimochodom, tento účes dokonale vyhladí hranatosť štvorcovej tváre.

Zaujímavé:Strihy s roztrhnutými rany

Asymetrické rany - veľmi účinné štylistické rozhodnutie, dodá vášmu obrazu ešte viac dynamiky. Jednoducho odstrihnite tresky dlhšie na jednej strane. Môže to byť krátke aj dlhé. S takými možnosťami rany, môžete hrať v tvare tváre, rovnako ako experiment s rozlúčkou.

 • Asymmetric Pixie Haircut . Obzvlášť populárnou možnosťou je predĺžený predný pryadok v otrhanom dizajne. Tiež vlasy môžu byť jednoducho dlhšie na jednej strane a kratšie na druhej strane - a účes bude hrať novým spôsobom. Asymetria často zahŕňa predĺžený tresk na jeho strane.

 • S oholeným chrámom.Trendy určite víta odvahu a originalitu! V tomto účese, chrám môže byť nielen oholený, ale zdobené rôznymi vzormi, geometrie. Najodvážnejšie ženy módy oholia obe strany naraz.

Ďalšou možnosťou je oholenie zadnej časti hlavy. Samotnú dĺžku je možné skrátiť na extravagantného ježka. Táto verzia pixie je vhodná pre mladé dievčatá, ktoré chcú vyniknúť.

Zaujímavé:Módne účesy 2019 pre ženy 40 +

Jemnosti stohovania

Hoci štýlový škriatok účesu v roku 2019 naozaj nepotrebuje styling, stojí za to vedieť niektoré nuance. V našej recenzii z fotografie nájdete rôzne možnosti stylingu pre rôzne obrázky - ležérne, elegantné, romantické, obchodné. Módne trendy odporúčajú experimentovanie a uchýlenie sa k pôvodnému štýlu. Takže si môžete drasticky zmeniť svoj outfit aspoň každý deň.

Ktorý pixie účes sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V klasickom štýle stačí aplikovať na prameň stylingový prostriedok, mierne zdvihnúť prsty a prehýbať pramene, vyhladiť rany. Pre viac slávnostné príležitosti, môžete dať bang hore a opraviť. Majitelia oválneho tváre a pravidelných prvkov budú vyhovovať účesu, ktorý je plne česaný - okamžite dodá obraz elegancie.

Pre stredný účes na vlasy je vhodný aj na príliš objemné kučery, nech je to svetelná vlna. Veľmi romantickéa ženské verzie pixies s vlnitými rany vyzerajú žensky - človek má na to len aplikovať stylingový prostriedok, položiť ho na bok a stočiť ho pomocou žehliaceho zariadenia. Zvyšok vlasov zostáva rovný. Mimochodom, na dlhom tresku môžete dokonca prámiť prámik, zastrčiť ho za ucho!

Dokonca aj hviezdy neboli ľahostajné k štýlovému štýlovému účesu

Dôležité! Nezabudnite pravidelne aktualizovať svoj účes so svojím stylistom alebo kaderníkom. Niekoľko ťahov nožníc - a vaše vlasy opäť vyzerajú štýlovo a módne.

Zaujímavé:Pixie rezanie: maximálna krása bez hádok

Dúfame, že vás môžeme inšpirovať novými nápadmi. Pixie ostrihanie sa stalo jedným z najmodernejších možností pre krátke vlasy v roku 2019 - na fotografii k tomuto materiálu uvidíte veľa nových produktov pre jeho výkon a štýlový štýl.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02/24/2019Štítky: