Manikúra so zlatými pruhmi

V tomto článku nájdete najmodernejšie nápady na manikúru so zlatými pruhmi. Zhromažďovali sme pre vás všetky najrelevantnejšie na jednom mieste - bude to minimalizmus, módne farebné kombinácie a použitie módnych techník. Stručne povedané, všetko je pre vašu inšpiráciu na novej štýlovej manikúre!


Všetko samotné

Hlavným rysom štýlového nechtového umenia s pruhmi je, že je elementárny, dokonca aj doma. Ak sa rozhodnete pre takýto experiment krásy, nebudete potrebovať špeciálne vedomosti a zručnosti a potrebné nástroje budú buď vo vašom kozmetickom arzenáli, alebo to bude stáť len cent.

 • Prvá metóda znamená, že je potrebné pokryť nechty základným náterom, počkať, kým uschne, a pomocou malej kefy natrieť pruhy lesklým lakom. Môžete si kúpiť špeciálne manikúrové kefy pre vaše majstrovské diela alebo použiť príslušenstvo na kreslenie.

Manikúra so zlatými pruhmi - dizajn so štetcom

 • Ako urobiť zlaté pruhy s leskmi? Veľmi jednoduché! Je len potrebné vytvárať hranice pomocou tenkej škvrny a posypať túto oblasť žiarivými časticami. Keď si vezmete improvizovanú šablónu, na nechtoch bude hladká a úhľadná línia iskier.
 • Zlé oko alebo neisté trasenie ruky často neumožňuje nakresliť dokonale rovnú čiaru. V tomto prípade sú zachránené kovové lepiace pásky, ktoré v priebehu niekoľkých sekúnd vytvárajú štýlový dizajn na nechtoch. Môžuako šablóna.

Pruhovaný dizajn so škótskou páskou

 • Manikúra so zlatými prúžkami fólie je tiež celkom možná pre opakovanie doma, hoci trvá o niečo dlhšie.

Štýlové nechtové umenie s fóliou

Zaujímavé : Nail Design 2019: Nový

Aká farba zodpovedá farbe

Zlatý dekor harmonizuje s rôznymi odtieňmi základnej farby a robí vybranú farbu hlbšou a bohatšou

 • Klasikou žánru je použitie bielej alebo čiernej ako základ.
 • Štýlový tandem sa získa s béžovou alebo jeho odtieňmi, ako aj s pastelovou paletou.
 • Duet s modrou, vínovou, zelenou a červenou sa považuje za výhernú kombináciu.
 • Najmä luxusné zlaté pruhy vyzerajú na zamatovom alebo matnom pozadí hlbokých odtieňov.

Idea č. 1

Ideálnym riešením pre večerný vzhľad sú zlaté pruhy v manikúre, ktoré sú v súlade s farebnou schémou oblečenia. Môžete si vybrať tento dizajn nechtík, ak vaše šaty pre špeciálne príležitosti je zlatý dekor. Avšak, toto nechtové umenie je ideálne pre akékoľvek iné spektrum večerného vzhľadu.

Myšlienka číslo 2

Ak chcete vytvoriť originálnu a nezabudnuteľnú manikúru, vyzbrojte sa kontrastnou čiernobielou paletou, ktorá vždy vyzerá impozantne. Človek má len pridať zlaté akcenty, manikúrastávajú sa viac štýlové a krásne.

Idea č. 3

Čiernobiela paleta bude tiež ideálnym základom pre takýto očarujúci dizajn. Polka-dot vzor ide dobre s pruhmi a jeden-farebný povlak, a mnoho módnych žien už aktívne používajú.

Idea č. 4

Recept na módnu manikúru so zlatými prúžkami laku je veľmi jednoduchý: je potrebné vybrať si rad harmonicky kombinovaných odtieňov a začať vytvárať dizajn presne podľa vzoru v štýle abstraktného umenia. Chaoticky umiestnená geometria dnes vyhráva vo všetkých parametroch šikovnosti a štýlu.

Idea č. 5

Laconické línie v zlate sú vždy pripravené pripojiť sa nielen k nahému alebo čiernobielemu základu, ale aj k jasnejšiemu základu. Napríklad, kráľovská modrá farba bude podporovať veľkolepé a reprezentatívne zlato a vytvorí elegantné, ale pôsobivé neil-art.

Idea č. 6

Úžasná farebná hra tiež prichádza s útulnou hnedou farbou. Táto manikúra je úspešne kombinovaná s populárnym trendom - zmesou textúr. Neváhajte kombinovať v jednom dizajne matný, lesklý povrch s leskmi - výsledok takejto kreativity vás určite poteší.

Idea č. 7

Tento dizajn je tiež založený na ušľachtilom hnedom odtieni, len tentokrát je doplnený čiernym trojuholníkom (ktorý mimochodom predlžuje a zužuje dosky) a štýlovým zlatým akcentom.

Zaujímavé: Ako urobiť vodnú manikúru sami

Idea č. 8

Ak chcete zažiť a ohromiť každého svojím luxusným vzhľadom, ozdobte nechty dizajnom so zlatými pruhmi a kamienkami. Môžete tiež položiť úhľadnú líniu zlatistých dekoratívnych kameňov ako na tejto fotografii.

Idea č. 9

Takéto rozhodnutie je darom pre tých, ktorí milujú všetko a okamžite alebo jednoducho strácajú pochybnosti o tom, ktorý návrh si tentoraz vyberú. Ak sa vám páčia iskry, minimalizmus a kombinácia niekoľkých odtieňov, prečo to všetko kombinovať v jednej manikúre? Výsledok - ako je vidieť na fotografii - vyzerá veľmi štýlovo.

Zaujímavé : Transparentná manikúra s glitrom

Idea č. 10

Metalizované pruhy dokážu pridávať chuť do jednovrstvového povlaku v palete nahých a urobiť ju elegantnejšou. Ak budete dodržiavať zásady minimalizmu pri vytváraní manikúry, jeden prízvuk nechtov bude dosť dosť.

Idea č. 11

Kľúčom k romantike a ženskosti manikúry je biela a ružová farebná schéma. A ak k tomu chcete pridať slávnosť a luxus, môžete sa vždy obrátiť na pomoc s kamienkami a ozdobnými korálkami.

Idea č. 12

Zlaté pruhy často pôsobia ako hranica dvoch farieb v dizajne. To môže byť aj kontrastné a podobné odtiene, ktoré vytvárajú štýlový gradient efekt. Táto manikúra je ideálna pre začiatočníkov, ktorí podniknú prvé kroky.pri tvorbe nechtov majstrovských diel.

Idea č. 13

Pre tých, ktorí milujú chytľavé a trendy nail art, sme pripravili túto myšlienku, ktorá kombinuje niekoľko trendov naraz. Po prvé, je to floristika, ktorá už niekoľko sezón neopustila módny podstavec. Po druhé, je to základ bielej farby - je zodpovedný za čerstvosť, kontrast a relevanciu dizajnu. A samozrejme to sú štýlové metalové kapely, ktoré s nami zostávajú aj v novej sezóne.

Idea č. 14

Neodrážajte tieň "ružového zlata" - je tiež obľúbeným módnym trendom. Dizajn s touto štýlovou farbou vyzerá obzvlášť elegantne, nie?

Idea č. 15

Na trend „negatívneho priestoru“ v kombinácii s pruhmi môžete nekonečne fantazírovať a výsledkom je moderná a moderná manikúra. Zlaté hranice zvyčajne zvýrazňujú hranice farebných alebo priehľadných plôch. Ale kto vie, možno si myslíš niečo nové?!

Máte radi manikúru so zlatými pruhmi?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Číslo myšlienky 16

Ak sa vám páči klasická manikúra, potom dávajte pozor na štýlovú bundu s dekorom v podobe pruhov. Takáto konštrukcia je vynikajúca kombinácia.konzervativizmus a moderné trendy.

Zaujímavé! Tradičný úsmev v sezóne 2019 sa niekedy zmení nad rámec uznania - stáva sa diagonálnym, príliš širokým alebo tenkým, pôvodnej formy alebo dvojitého. Všetky tieto experimenty je možné zdôrazniť elegantnou lesklou líniou, ktorá vytvára dôraz nielen na krásnu manikúru, ale aj na jej vynikajúcu chuť.

Myšlienka č. 17

Matte a zlato - čo by mohlo byť rafinovanejšie?

Zaujímavé : Najkrajšia matná manikúra

Krátka dĺžka - nie je prekážkou pre štýlovú manikúru

Zlatý dekor je naozaj luxusný na nechtoch akejkoľvek dĺžky, ale na krátkom tanieri dizajn prúžku stále plní úlohu vizuálneho predlžovania za predpokladu, že je vertikálny. Aby bolo takéto umenie nail úspešné, postupujte podľa týchto pokynov.

 • Horizontálne pruhy nie sú pre túto dĺžku najlepším riešením. Toto pravidlo možno zanedbať len vtedy, ak máte dlhé prsty alebo nechtíky v správnom tvare.
 • Na krátkych nechtoch je dôležité vyhnúť sa preťaženému dizajnu s množstvom dekorácií. Preto Vám odporúčame, aby ste sa v dekorácii nechtov obmedzili na 2 prúžky.
 • Najvýhodnejšími riešeniami sú vertikálne a diagonálne pruhy.
 • Štýlovo a výstižne je len niekoľko akcentných nechtík so zlatým dekorom v kombinácii s jednofarebným povlakom. Táto myšlienka - čo potrebujete na krátku dĺžku.

Štýlový dizajn pre krátke nechty

Ak budete postupovať podľa týchto jednoduchých pravidiel, nail art so zlatými pruhmi bude najlepšou dekoráciou pre malé nechty.


Zdá sa, že taká lakonická a jednoduchá manikúra so zlatými pruhmi má tisíc a jednu variáciu. Naša kolekcia fotografií neobsahuje všetky variácie na tému tohto štýlového dizajnu, ale dokázala: zlatý dekor je vždy módny, sofistikovaný a ženský.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané04.02.2019Štítky: