Módne rany 2019

Bangs - toto je prvok účesu žien, ktorý sa v roku 2019 stal obzvlášť módnym a populárnym. Preto dnes dievčatá živo zdobia svoje vlasy rôznymi formami rany, z ktorých najrelevantnejšie z nich budeme diskutovať neskôr v článku.


Módne trendy

Ak sa rozhodnete zmeniť obrázok alebo len obnoviť ostrihanie, bez toho, aby ste urobili nejaké kardinálne úpravy na obrázku, v tomto prípade naozaj nemôžete robiť bez bangu. Hlavnou vecou je vybrať si model, ktorý sa prispôsobí nielen vzhľadu, ale bude reagovať aj na najnovšie trendy v oblasti krásy. Toto sú len nasledujúce možnosti.

 • Predĺžené.Trsy, ktoré v dĺžke dosahujú takmer lícnej línii, sú doslova trendom sezóny. Ich zvláštnosťou je zdokonalené podanie a tvar podobný oblúku, ktorý úplne otvára oči a zatvára líca.

 • Krátke.Mini-tresky, nie dlhšie ako 3-6 centimetrov, stále zostávajú vo výške módy. Podľa stylistov sú to práve také krátke prúžky, ktoré rámujú tvár, ktorá môže najlepšie zdôrazniť krásu a peknosť ženského vzhľadu. Nie sú však vhodné pre každého, ale len pre dievčatá s okrúhlou tvárou a dokonale rovnými vlasmi. Čo sa týka položenia takého „chubchika“, všetko tu už závisí od fantázie. Napríklad, pramene môžu byť vyrovnané alebo rozcuchané, čo im dáva miernu nedbanlivosť.

 • Postavené.Ale fanúšikovia hrubých rán budú mať radi tvarované formy. NajviacSpoločnou možnosťou je dnes stredová časť, ktorá je umiestnená presne v strede, čo majster konkrétne odreže. Môžete však nájsť viac kreatívnych modelov, napríklad vo forme trojuholníka alebo obdĺžnika.

Brave curly bangs

 • Curly.V roku 2019 si aj kučeravé vlasy môžu kúpiť módne rany. Originálne a hravé kučery na čele budú hlavnou ozdobou exteriéru a vrcholom obrazu.

Dôležité! Kučeravé rany dnes stali tak dôležité, že stylisti odporúčajú majiteľom aj vlasy, aby stočili svoje pramene do malých kučier.

 • Asymetrické.Bangs s ostrými alebo hladkými prechodmi v dĺžke sú považované za najuniverzálnejšie, pretože sú vytvorené výlučne na individuálnom základe, na základe chuťových preferencií a vzhľadu. V tomto ohľade sú asymetrické formy vhodné pre dievčatá s akýmkoľvek typom tváre, ako aj vek.

 • S rovnomerným rezom.Toto je ideálne pre husté vlasy s hustou štruktúrou. Ale bohužiaľ, len majitelia pretiahnutej alebo oválnej tváre môžu získať taký tresk. Ale pre dievčatá s masívnou štvorcovou bradou tohto modelu, je všeobecne lepšie si dávať pozor, pretože sa zameriava ešte viac na chyby vo vzhľade.

 • Klasifikované.Ľahké laické rany sú dnes čoraz bežnejšie.fotografie s príkladmi módnych účesov v instagrame siete. Oni získali takú popularitu kvôli tomu, že krásne rám tvár, a vzhľad poznámky sú tajomné. Okrem toho sú klasifikované modely tiež veľmi univerzálne, pretože nie sú náročné na starostlivosť a nemajú žiadne obmedzenia, vrátane vekových.

 • Roztrhané. Spektakulárne objemové rany s roztrhnutým strihom pomôžu dievčatám zdôrazniť ich originalitu a vynikajúci zmysel pre štýl. V tvare môžu byť rovnomerné alebo predĺžené, ale s asymetriou bude obzvlášť populárna.

Zaujímavé : Strih 2019

Módne rany

Keď sme prišli na to, čo ešte bude v trende, navrhujeme pokračovať do ďalšej fázy - to je priamo na výber tvaru ranu. V roku 2019 budú medzi ženami najmódnejšie modely, ktoré sme prezentovali nižšie.

 • Šikmé s predĺžením.Diagonálny rezný tresk, ktorého dĺžka dosahuje úroveň brady, pomáha vizuálne zjemniť hrubé črty tváre a robí celý obraz elegantnejším. Je možné nosiť takúto formu, voľne visiacu s voľnými vlasmi a zastrčeným za uchom v účese. Tiež, ak je to žiaduce, môže byť mierne zvlnený do veľkých kučier.

 • Francúzština.Jedna z najuniverzálnejších foriem, pretože vyzerá krásne na všetkých vlasoch, vrátane kučeravých. Ďalšou, nemenej dôležitou výhodou francúzskych rán je jednoduchosťstarostlivosť, pretože aj pri malom neporiadku je obraz štýlový a odvážny. Okrem toho, po opätovnom rozmnožovaní prameňov, francúzsky „chubchik“ nevyžaduje návštevu kaderníka a je ľahko premenený na predĺženú verziu.

 • Pixie.Štýlové a nezvyčajné rany, ktoré predstavili módu Audrey Hepburn, sa stali opäť relevantnými. Jeho znakom je krátka dĺžka prameňov a frézovaných hrotov. Táto možnosť je vhodná, bohužiaľ, nie pre každého. Iba dievčatá s prepracovaným vzhľadom a krehkou postavou si môžu dovoliť nosiť škriatok.

Kim Kardashian ako Audrey Hepburn

 • „Uzávierka“.Toto je variácia francúzskej formy, ktorá je vyrobená na hrubých kučerách, a na stranách je vytvorená viac pretiahnutých prameňov, ktoré sa plynule otáčajú do celkovej hmotnosti vlasov. Takýto tresk môžete nosiť ako v štandardnej verzii a deliť stred na dve strany.

Zaujímavé : Zrážky s krátkym vrcholom

 • V štýle 70. rokov.Vintage motívy sú dnes na vrchole módy nielen v módnom priemysle, ale aj v segmente kaderníctva. Priame rany s vyfrézovanými hrotmi a podlhovastými postrannými prameňmi dokonale zapadnú do akéhokoľvek obrazu a dodajú mu nádych romantiky.

 • Cascade.Neobvyklý tvar, ktorý bude stručným doplnkom krátkych modelov zrážok. Predĺžené pramene rezané v kaskáde s použitím vrstiev technológie nielenže pridávajúHlava vlasov chýba objem, ale tiež pomôcť vizuálne aj predĺžiť tvár.

 • Bardo.Bang, pomenovaný po francúzskej herečke Brigitte Bardotovej, bude v tejto sezóne v móde. Klenutý tvar, profilované špičky a predĺžené bočné pramene, ktoré sa hladko prelínajú s hlavnou časťou vlasov, krásne rámujú tvár a dávajú obrazu zvláštny šarm.

Máte okrajový strih?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vyberáme tresku s ohľadom na dĺžku prameňov

Okrem módnych trendov a vlastností vzhľadu, ktoré sú určené tvarom rany, by sa nemala venovať menšia pozornosť zostrihu vlasov, alebo skôr jeho dĺžke.

 • Dlhé . Krásne husté dlhé vlasy sú nielen zdrojom pýchy každej ženy, ale aj príležitosťou na experimentovanie s ranou, pretože absolútne každá forma bude vyhovovať takémuto vlasu. To je módne v roku 2019 "opona" alebo šikmé, kreatívne asymetrické alebo neobvyklé škriatok. Ale bude to obzvlášť efektívne vyzerať priamo modely s rovnomerným alebo roztrhnutým strihom a vylepšeným odstupňovaním.

 • Médium.Dĺžka vlasov dosahuje úroveň ramena je teraz považovaná za jednu z najpopulárnejších, pretože väčšina moderných dievčat dáva prednosť práve takýmto účesom. Koniec koncov, okremže sú nenáročné na starostlivosť, je tiež veľmi ľahké zdvihnúť rany pre stredne veľké chlpy. Obaja mini-formuláre vo forme škriatok, a pretiahnuté alebo klasické s rovnomerným strihom sú ideálne pre nich. Tiež nezabudnite na sofistikovanejšie verzie, ako je bardo a francúzština.

 • Krátke.Krátke účesy sú výberom žien, ktoré uprednostňujú pohodlie a pohodlie. Preto sa určuje formou rany, v tomto prípade je lepšie zvoliť možnosti, ktoré nielenže menia vzhľad, ale tiež nebudú príliš náročné na starostlivosť. Stylisti odporúčajú majiteľom krátkych vlasov, aby dávali prednosť asymetrickým formám s otrhanými špičkami. Ale výnimočnejšie osobnosti môžu vyskúšať aj ultraširoké modely, napríklad pixies.

Ako je možné vidieť z príkladov prezentovaných v našom výbere fotografií, v roku 2019 budú módne módne aj klasické formy ženského ranu a celkom kreatívne možnosti, medzi ktorými si bude môcť každé dievča vybrať svoj model. Hlavná vec je nájsť skúseného majstra.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované11.02.2019Štítky: