Kare s šikmými rany

Kare s šikmými rany je módny účes, ktorý prešiel skúškou času a trendov a v každom ročnom období je pred jeho "konkurentmi". Klasický spôsob, ako pridať obraz ženskosti a šarmu, je požiadať kaderníka, aby vyrezal štvorec s okrajom. Prečítajte si v našom článku, ktorý by mal rozhodne prijať tento odvážny krok a čo by ste mali vedieť pri rezaní štvorca.


Tajomstvo popularity

Všetko je tu jednoduché. Dôvod obrovskej popularity tohto štýlového účesu spočíva v jeho nesporných výhodách. Posúďte sami.

 • Karta je schopná premeniť vlasy akejkoľvek hrúbky. Zriedkavá hlava vlasov s takýmto účesom získava vytúžený objem a ťažké pramene sa stávajú vzdušnejšie a dynamickejšie.

 • Na tento účes nezáleží na farbe vašich vlasov. Vyzerá očarujúce v tíme s prirodzenými tónmi a nemenej krásne s extravagantným sfarbením.

Zaujímavé: Kombinácia hnedej bielizne

 • Ak oči pre teba nie sú len zrkadlom duše, ale predmetom pýchy, neváhaj vytvoriť na nich pomocou krátkeho strihu akcent. Kare vždy majstrovsky zdôrazňuje krásne rysy tváre.

 • Šikmé rany - to je vlastnosť, ktorá dáva účesu nadšenie a šarm. Tento detail môže omladiť hostesky, aby bolo atraktívnejšie, tajomné alebo koketné. Dáva toľko príležitostí pre styling a vlasy, že sa môžete každý deň líšiť a zároveň zostať sami -očarujúce krásu.

Zaujímavý variant cievky so šikmou ranou

Rozhodovať na námestí s ranou na stranu, nebudete čeliť ťažkostiam starostlivosti a styling. Tento účes sa môže pochváliť neokázalosťou a ťažnosťou.

Zaujímavé: Novoročná manikúra s jiskrami

 • Módne trendy uvádzajú: akékoľvek variácie na tému štvorkolky sú jednoznačné majstrovstvo sezóny 2018-2019. Ak chcete byť v trende, teraz viete, ako to urobiť.

 • Mnohé hviezdne krásy nasledovali módu pre tento štýlový účes, pridali sa k nim zástupcovia rôznych profesií a gazdiniek, pretože námestie je vhodné pre všetkých!

 • Vekové obmedzenia pre výber automobilu sa tiež odstraňujú. Mladé dievčatá s takýmto účesom vyzerajú ešte štýlovejšie a staršie dámy bez ľútosti odhodia pár rokov a osviežia obraz.

Takýto iný štvorkolky

Nadčasová klasika

Tradičná verzia takéhoto strihu vlasov zahŕňa jednu úroveň vlasov. Kaderník si vyberie jednu okcipitálnu vetvu a odreže ju na požadovanú úroveň. Potom sa kučery postupne upravujú smerom k zadnej časti hlavy.

Krátke auto s narezaným vlasom, akoby čiara nevyzerala vždy dobre so šikmými rany. Klasická verzia pre tento účes je rovný a hrubý tresk, ktorý opakuje celkovú myšlienku účesu. Ale po všetkých pokusoch nikto nezrušil?

Rozšírená verzia

Rozšírenébob so šikmými rany znamená, že časové zámky budú najdlhšie ako týlna. Hlavnou výhodou tohto účesu zaujme veľa módy - je vhodný pre všetky typy ľudí.

Túto možnosť často uprednostňujú vlastníci stredne veľkých vlasov, ktorí nie sú pripravení na príliš radikálne zmeny.

Zaujímavé: Zrážky pre stredné vlasy 2019: aký je trend

Maturita

Moderný trend moderných trendov je jednoduchá nedbanlivosť a očarujúca prirodzenosť. Zaradené námestie je zase jednoduchým spôsobom, ako byť na vlne veľkých trendov.

V tomto reze sa niektoré oblasti strihajú perím. Táto technika dodáva účesu jedinečnú vzdušnosť a ženskosť. Okrem estetickej funkcie má odstupňované auto veľmi praktický účel - dokonale skryje uhlový tvar tváre.

Neobvyklé a čerstvé

Strihanie na nohe

Tento druh štvoruholníka vytvára najlepší objem v oblasti koruny, pričom zároveň používa kratšie skrátenie v zadnej časti hlavy. Fashionistas chceli vybrať tento účes s cieľom preukázať elegantný krk a krásne rysy tváre.

Jediným mínusom štvorca na nohe je potreba častých návštev kaderníka.

Asymetria

Viditeľné rozdiely v dĺžke prameňov sú výber štýlových a sebavedomých dievčat, ktoré sa nebojí originálnych riešení.

Asymetrické štvorky tohto druhuBarber predpísané pre majiteľov ťažkých brady a vrásky na čele.

Venujte pozornosť! Asymetrický bob so šikmými rany niekedy predstavuje nebezpečenstvo neúspešných zrážok. Ak snívate o tejto možnosti, má zmysel obrátiť sa na profesionálneho stylistu, ktorý dokonale nájde rozdiely v dĺžke.

Bob-car

Bob-caret s šikmým treskom ponúka ženám módy, aby nebrzdili prameň na jednej úrovni, ale kombinovali to najlepšie z dvoch účesov v jednej štýlovej verzii.

Šikmé rany môžu byť:

 • dlhé;
 • krátke;
 • hrubý;
 • roztrhané.

Aký druh auta sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ktorú zrážku si vybrať

 • Hoci tieto štyri z nich sú považované za mimoriadne krátke ostrihanie, jeho dĺžka je dosť odlišná a je to hlavná zásada výberu úspešného účesu. Takže mladé dámy s okrúhlou tvárou budú musieť opustiť príliš krátku úroveň vlasov, pretože to je istý spôsob, ako urobiť tvár ešte objemnejšou. Ideálna voľba je považovaná za štvorec pod ramenami v páre so šikmými rany. Tieto tipy pri výbere účesov sú tiež relevantné pre obézne ženy.

 • Dievčatá s referenčným oválnym povrchomumožnili akékoľvek pokusy s vlasmi. Jediná vec, ktorá stojí za to byť opatrní, je zjavná asymetria dĺžky z dvoch strán.

 • Štvorcový tvar tváre vyžaduje rednutie, roztrhané špičky alebo odstupňovanie ranu. Ak chcete zamaskovať ťažkú ​​bradu, zastavte voľbu na námestí na nohe s bočnými deliacimi a povinnými rany na boku.

 • Pre dievčatá s krátkym krkom je dobrý manéver pretiahnutý štvorec. Zároveň neexistujú žiadne prísne obmedzenia pri výbere strihu vlasov - môže byť dokonale hladký a je možné aj použitie kaskádovej technológie.

 • Klasifikované námestie - toto je skutočný nález pre majiteľov vlnitých vlasov. Okrem toho, takýto strih je verný asistent pri korekcii rysov tváre, takže ak chcete skryť alebo vizuálne opraviť niečo, je to určite možnosť.

 • Stylisti odporúčajú dievčatám s malými črtami ich tváre. Táto voľba je spôsobená tým, že ostrihanie pridá objem do hlavy a zároveň otvorí krk.

Štruktúra vlasov má tiež veľký význam pri výbere dokonalého strihu vlasov. Hrubé vlasy vyzerajú skvele as hladkými strihmi as rednutím. Kučeravé kučery sa spriatelia s asymetriou a nepravidelnými strihmi. Verný spoločník tenký prameň - vrstvenie a objem.

Experimenty na pilote

Šikmé rany vyžadujú pravidelný styling. Ale dobrá správa je, že tieto manipulácie sú také jednoduchétrvať dlhšie ako minútu. Hlavnými asistentmi v dizajne bude hrebeň a fén - pomôžu vám vybrať správny smer pre rany. Ak chcete usporiadať tipy, použite aj pokožku alebo gél.

Pokrytie v štýle 30-tych rokov, pretože fotografia bude vyzerať veľkolepým večerným obrazom. Pre jeho realizáciu potrebujete styling silnú fixáciu a železo. Bangs s touto voľbou zapadajú v rovnakom smere ako väčšina vlasov.

Kučery chaotickým spôsobom s objemom na koreňoch sú štýlovým riešením pre dosť dlhé vlasy.

Opäť sa potvrdzuje fotografia možností účesu s treskom so šikmým treskom - to je skvelé riešenie, ktoré robí obraz zaujímavejším a štýlovým. Preto vyzývame všetkých čitateľov na takéto módne zmeny!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované17.12.2018Štítky: