Zrážky so šikmými rany

Zdá sa, že všetky účesy žien na stredne dlhé vlasy so šikmými rany sú už dlho známe a nikto nie je prekvapený. Každá nová sezóna však robí vlastné úpravy známym účesom a odhaľuje ich novým spôsobom. Prečítajte si v našom článku, čo zostrihy boli najviac trendy v roku 2018. Tiež vám povieme o výhodách takejto voľby ao tajných trikoch, ktoré vám pomôžu pochopiť, či vám to alebo ten účes vyhovuje.

Šikmé rany nie sú pre každého. Pred jeho rezaním urobte podobný vzhľad, aby ste zhodnotili svoj vzhľad

.

Výhody

Uskutočnili sme tajné vyšetrovanie a zistili, prečo je každý taký stredne dlhý v kombinácii so šikmými rany. Niet divu, že prínosy boli dosť významné - inak ako môžeme vysvetliť popularitu takýchto zrážok z obdobia na sezónu.

 • Stredné vlasy s rany na boku nepotrebujú zložitú manipuláciu so stylingom. Niekoľko ťahov štetcom ráno a ste pripravení na nový deň.

Silné a objemové šikmé rany

Šikmé rany - tento zložitý krok na maskovanie vysokého čela, dlhého nosa, mimických vrások obočia a iných nedokonalostí. Taký malý detail vám umožní zabudnúť na veľké komplexy.

Zaujímavé: Štýlové otrhané účesy

 • Takéto zrážky sú výrazne mladšie, takže nemajú vekovú hranicu. Ak si to chcete overiť osobne, pozrite sa na fotografie hviezd, ktoré si tento účes vyberajú a vždy vyzerajú sviežo a atraktívne.
 • Môžete s nimi každý deňbyť iný, experimentovať s účesmi a stylingom.
 • Bangs - je majstrom pri zmene obrázkov medzi všetkými prvkami vlasov. To môže byť bodnutý rôznymi spôsobmi, tkané do copu alebo chvost, vyrobený časť hromady alebo rast bez zhoršenia vzhľadu pri čakaní.
 • Môžete si vybrať perfektný strih strednej dĺžky s rany pre akýkoľvek typ osoby.
 • Módne rany na boku sú vrcholom účesu, robí to unbanal a dáva majiteľovi zvláštne čaro.
 • Módne trendy sezóny 2018-2019 naznačujú, že dievčatá so strednou dĺžkou vlasov by mali experimentovať s farbením, pridávať farby a objem vlasov. Akýkoľvek druh kozmetického postupu je dokonale kombinovaný so šikmým treskom a viacúrovňovým účesom.

Možnosti položenia šikmých rán na prácu a chôdzu

Toto je moja možnosť

Existuje kategória dievčat, u ktorých sa zdá, že zrážky na stredných vlasoch so šikmými rany sú vytvorené ako v našej zbierke fotografií. Čítajte ďalej a zistite, či jej možno pripísať.

 • Asymetria v ostrihaní v kombinácii s dlhým strapcom na jednej strane je ideálna pre okrúhlu tvár. Táto voľba pomôže skryť tváre a vizuálne roztiahnuť tvar tváre. Tiež skvelý nápad by bol účes s objemom v hornej časti hlavy.
Venujte pozornosť! Ak zastavíte výber na kaskáde, musíte nechať niekoľko kučier v prednej časti na rámovanie tváre.

Móda v štýle 2019 + šikmé rany

Zaujímavé: Kaskáda s rany - dobrá kombinácia

 • Pre vlastníkov štvorcových tvárí odporúčame rezať predĺžený bob, kaskádu alebo rebrík. Priame rany sa kategoricky nehodia, je prípustný len šikmý viacúrovňový.
 • Tvar trojuholníkovej tváre je dôvodom na vytvorenie účesu s objemom v korunke a roztrhnutých zámkach. Cascade je ideálnou voľbou. Hlavnou podmienkou pre rany je dĺžka pod obočím a rovnomerný strih. Je lepšie upustiť od podania a otrhaných tipov.
 • Ideálne pre krásky s predĺženou oválnou tvárou - ostrihanie s rôznymi úrovňami prameňov a roztrhaných strapcov na jednej strane. Pre vás, neexistujú žiadne prísne kontraindikácie pri výbere vlasov, ale mali by ste byť opatrní s predĺženými štyri.

Silné rany stočené do kučier

Kto nie je vhodný

Úzka a dlhá tvár bude kontraindikáciou pre rezanie šikmých rán. Taktiež sa odporúča, aby si tvorcovia obrazov vybrali inú účes pre majiteľov zlomyslných kader. Faktom je, že väčšina zrážok pre strednú dĺžku v kombinácii s pevným treskom vyžaduje prísne vlasy a poriadok na hlave.

​​

Typy šikmých rán

Ukazuje sa, že aj rany na jednej strane sú viaceré odrody:

 • ultrakrátka;
 • priemer;
 • predĺžené;
 • roztrhané;
 • je plochý;
 • jednovrstvová;
 • viacvrstvové.

Klasická dlhá verzia šikmých rán a rán, pozostávajúca z niekoľkých vrstiev

Možnosti zrážok

Cascade

Kaskáda znamená prítomnosť prameňov rôznych dĺžok: v krku sú srsti krátke a zreteľne okolo ramien.dlhšie. Takéto odstupňovanie je to, čo lekár predpísal pre hlavu vlasy, ktorá je v zúfalej potrebe objemu a okázalosť.

Šikmé rany do kaskádového účesu hladko do objemu vlasov, ktoré vyzerajú mäkko a prirodzene. Môžete si vybrať akýkoľvek druh - otrhaný, mletý alebo odstupňovaný tresk je perfektný.

Rôzne kaskádové varianty pre stredné vlasy a šikmé rany

Takáto zostrih je ideálne kombinovaný s odstupňovaním prameňov vo vlasoch. Táto módna kadernícka recepcia prispieva k ešte väčšiemu objemu vlasov a krásnej štruktúrovanosti.

Ďalšou zaujímavou verziou klasickej kaskády je použitie otrhaných hrotov po celej dĺžke. Táto možnosť vyzerá tučne, sviežo a tučne. Čo potrebujete pre veľkolepú zmenu obrazu!

Nezabudnite na prirodzenosť v roku 2019

Caret

Ukazuje sa, že existuje stereotyp, podľa ktorého je karnet rovnakého typu účesu. Aká absurdita! Iba 2018 ponúka najmenej 5 variantov tvarovaného auta:

 • priame;
 • asymetrické;
 • odstupňované;
 • lichobežníkový;
 • so štýlovým sfarbením.

Módne v roku 2019 verzia štvorkoliek so šikmým, objemným rany

Zaujímavé: Odrezaný bob strih: tenké účesy

Kare na strednej srsti vyzerá skvele na vlasoch akéhokoľvek typu a farby. Tiež je ideálny pre módne ženy akéhokoľvek veku.

Šikmé rany vo vlasoch s chvostom a tvarovaním prameňov železom

Ak snívateKare v kombinácii so šikmými rany, môžete sa rozhodnúť pre pozitívne zmeny, pretože tento účes ide takmer pre každého. Jedinou výnimkou sú majitelia príliš dlhých tvárí a kučeravých vlasov.

Bob

Fashionistas jednoducho zbožňujú bob pre jeho praktickosť. Len pár minút pred zrkadlom získate dokonalý účes. To je najlepšia voľba pre dievčatá s aktívnym rytmom života, ktorí nie sú ochotní stráviť veľa času na dennom štýle.

Bob a šikmé hrubé rany

Bob je často zamenený za štvorkolky. Ide však o úplne odlišné účesy. Bob je ľahko rozpoznateľný zdvihnutou hlavou.

Najviac ženská verzia tohto strihu nevyhnutne zahŕňa šikmé rany. Je to ona, kto robí obraz zaujímavejším a nezabudnuteľným. Možnosť pre kreatívne módy - viacvrstvové rany so zrejmými krokmi rôznych dĺžok.

Bob a absolvent Oblique Bang

Absolútnou hlavnou myšlienkou sezóny 2018-2019 je fazuľa, ktorá je doplnená o hlavné body Kalifornie. Je to dar pre dievčatá, ktoré snívajú o objemných vlasoch s príťažlivými prechodmi prírodných odtieňov.

Zaujímavé! Denný bob vyzerá najlepšie na dokonale hladkých a lesklých vlasoch. Nie všetky druhy však takéto bohatstvo udelili. Ale môžete podvádzať a používať každý deň špeciálny olej na vlasy.

Bangs, oddelený od koruny širokým šikmým

Ktorá verzia šikmých rán sa vám páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Rebrík

Tajomstvo obrovskej popularity rezania rebríka v jednoduchosti štýlu a štýlového vzhľadu. Jeho hlavný rozdiel v hladkom prechode z krátkych na dlhé. Ako svedectvá šťastných majiteľov takéhoto účesu dokazujú, že rebrík najzaujímavejšie vyzerá na strednej dĺžke.

Šikmé rany v účesnom rebríku a kaskáde

Zaujímavé: Dámsky účes

Najčastejšie ho vyberajú dievčatá s nadmerne hrubými vlasmi, ktoré by mali byť ľahšie a vzdušnejšie.

Aurora

Takýto strih zahŕňa kombináciu skrátených prameňov v oblasti koruny a dlhých kučier v tvári. To je ďalší spôsob, ako dosiahnuť atraktívny objem vlasov.

Silné šikmé rany v štvorcovom a polárnom strihu

Aurora vyzerá mimoriadne a zároveň romanticky. Bude vyhovovať všetkým dievčatám s výnimkou majiteľov kučeravých kučier.

Takéto rôzne tresky

Rany môžu byť skrútené kombináciou s objemom vlasov alebo rozdelené na dve strany

Ak si vyberiete účes so šikmým treskom, objavíte na ňom nové možnosti pre vzrušujúce experimenty. Bangs sú schopné transformácie v rôznych štýloch, takže sa s tým určite nebudete nudiť. Tu je len niekoľko možností, ktoré možno vykonať so šikmou ranou:

 • bodnutie;
 • prámik v prameňoch;
 • rozdelené do dvoch strán;
 • položte zvyšok vlasov pod okraj alebo stuhu spolu so zvyškom vlasov;
 • priamo na opačnú stranu;
 • otočiť sa do copu a bodnúť do chrámu;
 • ležať v krásnych valcoch;
 • železo narovnajte;
 • vytvoriť svetelnú vlnu pomocou kulmy;
 • hrať s pevnou formou pomocou stylingových výrobkov.

Módne v sezóne 2018-2019 účesy so šikmými rany ponúkajú dievčatám vynikajúcu príležitosť pridať do svojho obrazu ženskosť, štýl a eleganciu. Rozhodnite sa, či ho používate alebo nie!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené19.11.2018Štítky: