Gombíky: štýlový trend 2019

Ak chcete byť ženský a atraktívny, vo vašom šatníku bude určite miesto pre módnu sukňu s tlačidlami na prednej strane. Pre tých, ktorí aktívne sledujú módne trendy, predstavíme najrelevantnejšie možnosti a povieme vám, ako ich skombinovať.


Spôsoby a dĺžky trendov

Sukne boli vždy považované za sofistikovanú a štýlovú možnosť na vytvorenie ženských lukov. V roku 2019 nás módne sukne s gombíkmi na prednej strane potešia množstvom štýlov. Vďaka vertikálnemu radu tlačidiel rozširujú tvar a robia ho štíhlejším.

  • Klasickáceruzková sukňaje určite v trende roku 2019. Tlačidlá v takýchto modeloch môžu skončiť tučným rezom. Vzhľadom na tvarovaný strih je ceruzka vhodnejšia pre dievčatá s výrazným pásom a nie príliš širokými boky. Tieto sukne dokonale zapadajú do kancelárskeho štýlu a to nielen.

  • Sukne v podobe hrazdy sa rozširujú na dno avytvárajú ženské a sofistikované siluety. Patria k klasickej verzii a dokonale vyvážia ženskú postavu. Vhodné nielen pre štíhle dievčatá, ktoré zvyčajne chodia všetky, ale aj dokonale hladké zakrivené formy.

Zaujímavé : Módne džínsové sukne 2019

  • Priame sukne s tlačidlamisa použijú pre každý typ obrázku. Na rozdiel od štýlu ceruzky sa nezužujú na dno a voľne sedia na obrázku. Najmodernejšou dĺžkou takejto sukne je lakonický midi s vysokým pásom.

  • Obojstranná sukňa- mierne rozšírená alebo úzka. Tento výrazný štýl je tiež zdobený tlačidlami uprostred. Môžu byť umiestnené priamo alebo diagonálne. Venujte osobitnú pozornosť modelom s asymetrickým rezom - určite zaujmú pohľad na obrázok.

Zaujímavé : Módne manšestrové sukne 2019

  • Nadýchané sukne voľného strihupomôžu vytvoriť romantické a jemné snímky. Tento štýl zahŕňa sukňu-slnko alebo polovicu slnka. Dokonale maskujú široké a plné boky. A vďaka tomu je tenký pás tenší a dá postave presýpacie hodiny - víťazstvo. Kombinujte ich s zastrčeným vrchom.

Pokiaľ ide o dĺžku, voľba je vaša. Dizajnové kolekcie sú plné možností pre každý vkus. Button-down mini-sukne sú ideálne pre štíhle mladé dievčatá. Flirty a štýlové, sú vždy prezentované v módnych luky od slávnych couturiers - Prada, Versace, Tommy Hilfiger a ďalšie. Pre dievčatá s krásnymi nohami - najviac to!

Nepochybným plusom dlhých sukní v tomto prípade je to, že sa na ne zameriava viac gombíkov - čo ich robí výraznejšími. Určite by sa im však mali vyhnúť dievčatá krátkeho vzrastu. Alebo aspoň pre nich vybrať vysoký podpätok.

A napriek tomu sukne s gombíkmi v strednej dĺžke vyzerajú výhodnejšie - táto možnosť je univerzálna a vhodná pre akýkoľvek vek a štýl. Stali sa nesporným hitom sezóny. najviacOptimálna dĺžka pre takéto modely je 10 centimetrov od členka.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť našuchorenú sukňu

Rôzne možnosti pre každú sezónu

Aké látky by ste mali hľadať pri výbere takejto sukne? Záleží hlavne na ročnom období, za ktoré ho kúpite.

Letné sukne sú šité z ľahkých materiálov - ľanu, saténu, hodvábu, šifónu. Často v kompozícii možno nájsť polyester. Hlavné požiadavky na ne - vzdušnosť, pohodlie a schopnosť prejsť vzduchom. Vezmite prosím na vedomie, že ľanové sukne sa môžu silne pokrčiť a vytvoriť neestetické záhyby.

S istotou dobite módne móla a džínsy. Džíny sukne naplnené srdce fashionistas nie pre prvú sezónu a z dobrého dôvodu - džínsový štýl nejde z trendu. Tento obraz je ideálny pre každý deň. Hrubé džínsy skryjú chyby a sú vždy veľmi praktické na nosenie.

Pri slávnostných príležitostiach dávajte pozor na zamatové a semišové sukne. Mäkké vlnené materiály dodávajú šarm a sofistikovanosť. Mimochodom, je to semiš, ktorý je veľmi dôležité v tejto sezóne.

Trendy sukne

Máte v prednej časti sukňu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Chlad nebude spôsobovaťopustiť taký ženský prvok šatníka. V jesennej a zimnej sezóne nemôžete robiť bez takých teplých materiálov, ako je hustá pletenina, tvíd, vlna alebo dres. Trendy pančušky urobia obraz ešte zaujímavejším.

Aké sú trendy v trende?

Sukne s gombíkmi na prednej strane v roku 2019 sa najčastejšie vyskytujú v monochromatickom režime. Módne trendy zahŕňajú farby ako horčica, hnedá, smaragdová a bordová. Sukne čiernej farby z hustej tkaniny sú tiež univerzálnou voľbou, navyše sú veľmi tenké.

V lete vládne lopta jasnejším a výraznejším odtieňom. Napríklad červená, žltá, bohatá modrá, tyrkysová, manšestrová a ďalšie.

Takéto sukne sa dajú vytvoriť aj na základe výtlačkov - geometrie, abstrakcie kvetinárskych motívov a pod. V tomto prípade stojí za to vybrať si monofónny vrch. Ale majte na pamäti, že príliš honosný vzor môže zatieniť všetky vaše tlačidlá. Monochromatický bude vyzerať oveľa vhodnejšie.

Hlavný detail - tlačidlá

Takéto detaily ako tlačidlá, transformujú akýkoľvek štýl a stávajú sa prízvukmi v obraze. Gombíky môžu mať funkčný charakter (na sukniach, ktoré sa rozopínajú) alebo môžu byť výlučne prvkom dekoru. Mimochodom, pomocou rozopnutého gombíka môžete nastaviť rez na sukni.

Idea! Sukňu môžete nezávisle ozdobiť gombíkmi,výber správnej farby a tvaru pre tieto prvky. Môžete ich pridať niekoľko alebo po celej dĺžke produktu - obraz bude určite hrať novým spôsobom.

Spojovacie prvky na sukni sa môžu vykonávať v širokej škále farieb, pričom hlavným pravidlom je kompatibilita s hlavnou farbou a prehrávanie v kontraste. Tlačidlá rôznych farieb na jednom výrobku vyzerajú veľmi odvážne. Ale nezabudnite, že farba tlačidiel by mala vyzerať harmonicky s vašou zvolenou jazdou.

Tvar tlačidiel je tiež odlišný - môžu byť okrúhle, štvorcové, trojuholníkové. Typicky sú tieto spojovacie materiály vyrobené z plastu, kovu, ako aj kameňa alebo skla. Môžu ísť rovno alebo byť asymetrické.

Nenechávajte pódium a ďalšie zaujímavé možnosti pre výzdobu a výzdobu, ktorá urobí váš luk jasný a originálny. Dizajnéri zdobia tieto sukne vreckami na bokoch, drážkami alebo bočnými záhybmi. Pozoruhodné modely s jedným vreckom na boku - vyzerajú veľmi originálne.

Dôležité! Tlačidlá na sukni už vytvárajú jasný prízvuk na spodnej časti vášho vzhľadu a sú plnohodnotným dekoračným prvkom. Pri kúpe výrobku sa uistite, že sukňa nie je preťažená inými detailmi.

Zaujímavé : S čím nosiť burgundskú sukňu

Štýlové a originálne obrázky

S prednými sukňami s gombíkmi môžete vytvoriť množstvo módnych súprav - pre každý deň alebo pre špeciálne príležitosti. Fotografie hotových lukov pomôžu rozhodnúťso správnou kombináciou.

Takýto kus oblečenia je možné kombinovať s najrôznejšími topmi - blúzkami, tričkami, vrchmi, tenkými svetre alebo mikinami. Veľmi módnym doplnkom budú košele s geometrickými výtlačkami - bunka, vertikálny pásik. Zaujímavé bude aj najobvyklejšie tričko s batohom a teniskami.

Ak je sukňa nenápadná, je najlepšie zvoliť pre ňu voľnejší top. Nadýchané sukne vyžadujú zastrčené alebo orezané top-bundy, bundy.

Z topánok sa hodia aj rôzne možnosti sezóny. Päta, klin alebo topánky pri nízkej rýchlosti. Široké sukne sú perfektne kombinované s baletnými topánkami alebo teniskami. Len pri modeli maxi by ste mali strkať aspoň malú pätu, platformu.

Idea! Módnou možnosťou by bol výber úplného setu - sukňa a vrch v tomto prípade by mali byť rovnakej farby. Môžete napríklad kombinovať denimové výrobky.

Neexistujú žiadne prísne obmedzenia. Vo výbere obrázka na základe kódu oblečenia a vašich osobných preferencií. Vďaka univerzálnosti týchto sukní si môžete vybrať tú najlepšiu kombináciu v absolútne akomkoľvek štýle.


V našej zbierke fotografií nájdete najmodernejšie varianty takýchto sukní v celej ich rozmanitosti. Módne sukne s gombíkmi zvýrazňujú eleganciu postavy a určite dodajú obrazu výraznosť.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované01.02.2019Štítky: