Kare s predĺženými rany

Bob s predĺženým treskom je dnes relevantnejší ako kedykoľvek predtým. Tento módny trend pre svoju stručnosť a štýl si vyberajú tak bežné ženy módy, ako aj svetové celebrity. Nastal čas, aby sme sa o tomto účese rozprávali.


Vlastnosti bobu s predĺženým ranou

Ako každý iný účes, aj bob s predĺženým treskom má svoje vlastné vlastnosti. A medzi nimi sú:

 • Jednoduchá inštalácia . Tvarovanie ostrihania a rany je veľmi jednoduché. Stačí mať k dispozícii potrebné fixačné prostriedky. A tu ani nezáleží na tom, či sú vaše vlasy hrubé alebo tenké - napriek tomu môžete vytvoriť objem.

 • Je ľahké skryť nedostatky . Bob s dlhými tresky rámuje tvár veľmi pekne a spravidla sa stáva vrcholom každého vzhľadu. To je dôvod, prečo sa vďaka tejto kombinácii dámy ľahko skryjú akékoľvek chyby vo vzhľade.

 • Vhodné pre všetky osoby . Ako viete, každý účes musí byť vybraný podľa vlastností vzhľadu. Toto pravidlo sa však nevzťahuje na vozidlo s dlhým ranou. V tomto prípade postačí len dať správny tvar rany, ktoré padnú na tvár a dokonalý účes bude pripravený.

Dôležité! Pre dievčatá s jemnými rysmi tváre sa odporúča nosiť najkratší typ karety a predĺžené rany do strany. Táto kombinácia zdôrazní krehkosť a zjemnenie obrazu a zároveň ho vyváži.

Kombinácia predĺžených rán a rôznych typov automobilov

Caret spredĺžené rany - univerzálna možnosť pre akýkoľvek vek a stavať. Pozrite sa na fotografiu, tu sú niektoré z najrelevantnejších odrôd tohto účesu, ktorý bude vyhovovať každej príležitosti. Zvážte ich podrobnejšie.

Varianty karety s predĺženým treskom

 • Klasická kareta . Najbežnejšia verzia účesov, ktorej móda nebude v roku 2019. Zvláštnosťou klasického auta sú predĺžené kučery vpredu a skrátené šije. Perfektne sa tu zmestí a rany, ktoré sa vďaka niektorým funkciám stanú neoddeliteľnou súčasťou účesu.

Keď hovoríme jednoduchým jazykom, dlhý okraj jednoducho dopĺňa účes, akoby do neho vchádzal. Táto možnosť je tak milovaný všetkými ženami módy, že pre túto sezónu jednoducho nemá konkurentov.

Dôležité! Klasický bob s dlhými ranu vyzerá najlepšie na rovných vlasoch.

Zaujímavé : Dlhá kareta - najlepšie nápady!

 • Asymetrická caret . Veľmi zaujímavá variácia, ktorá vyzerá skvele s dlhými rany. Tento typ vlasov je veľmi populárny, pretože je uprednostňovaný mnohými celebritami. Hoci je k dispozícii pre všetky ženy.

A v tomto, možno, jeho najvýraznejšom plusu. Vezmite si napríklad asymetrické štvornohé - to je veľmi neobvyklý a populárny typ účesu, ktorý vyzerá odvážne a štýlovo. Oholený šiji a predĺžené predné pramene vytvárajú úžasný kontrast.vyzerá trochu extravagantne a zároveň veľmi pôsobivo.

Štýlové námestie s dlhými rany a oholeným chrámom

A podlhovastý tvar rany dodá tomuto strihu ešte väčšiu črtu. Najobľúbenejšie možnosť je možné zvážiť, keď treska ide šikmo k predĺženým kučerám námestia.

Dôležité! Ak máte veľmi husté a huňaté vlasy, potom je tento účes presne vaša voľba.

Zaujímavé : Odrezaný bobový rez: jemné zrážky

 • Bob-caret s dlhými ranyje ďalším módnym trendom, ktorý čoskoro nestratí svoj význam. V klasickej verzii tohto účesu by mali predné vlasy trochu padnúť na tvár. To znamená, že prirodzené predĺžené rany budú tu vítané.

Môže byť rovný aj šikmý, ale čo je dôležitejšie, tak, aby bol viditeľný. Inými slovami, treska pri rezaní Boba musí byť tesná a chytľavá. Vyberte si tvar a dĺžku podľa vlastného uváženia.

A ktorá verzia bob účes sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Klasifikované štvorkolky a predĺžené ranysú synonymnými slovami. Koniec koncov, môžete prísť s možnosťami pre každý vkus. Triedený štvorkolka je sama o sebe veľmi univerzálna. Vizuálne zvyšuje objem vlasov, nemá striktnésilu a vo všeobecnosti môže mať akúkoľvek formu. Najvýraznejšie odstupňované auto vyzerá s predĺženým ranou na dvoch stranách.

Toto je v súčasnosti jeden z najobľúbenejších účesov, ktorý je založený na treskách s predĺžením na oboch stranách chrámov. Možnosť je určite amatér, ale má veľa fanúšikov.

Dôležité! Hlavnými výhodami odstupňovaného strihu sú: ľahká úprava a dlhotrvajúci tvar, skvelá kombinácia s rovnými a kučeravými vlasmi, objem s hrubými vlasmi so vzácnymi vlasmi.

Zaujímavé : Klasifikované námestie: foto

 • Dvojité štvorkolky.A tento typ ostrihania je veľmi ťažké nazývať univerzálny. Je potrebné stráviť veľa času jeho vytvorením.

Módna dvojitá kareta s dlhými rany

Kladenie dvojitých štvorkoliek nie je také jednoduché. Ale rany pre neho úplne zapadajú. Vrátane predĺženého. Hlavná vec je dať jej tvar podľa oválu tváre.

 • Kare "francúzsky vyschip."Toto je štýlová ženská zostrih, ktorý vyzerá najlepšie na krátke vlasy. Je to francúzština, čo znamená, že bude módne, praktické a pohodlné. Jeho hlavnou vlastnosťou: objem v krku a na korunu. Rany sa stali neoddeliteľnou súčasťou „ťahu“.

V tvare a dĺžke môže byť ľubovoľná: krátka alebo dlhá, rovná alebo asymetrická. Tento účes umožňuje jeho majiteľovi ukázaťIndividualita, aby sa stala jasnou a expresívnou.

Dôležité! Ak máte tenké vlasy, potom dávajte prednosť roztrhané účesy. Pomôžu dodať vašim vlasom objem, skryť všetky chyby tváre a vo všeobecnosti dodá požadovaný tvar akémukoľvek strihu. Toto platí pre rany.

Ako sa starať o bob s dlhými rany?

Kare s rovným pretiahnutým treskom, alebo rany na jeho strane vyžadujú neustálu starostlivosť, aby vždy vyzerali ako vaše vlasy. A na to môžete použiť niekoľko jednoduchých pravidiel.

Zaujímavé : Kare so šikmými rany

 • Štýl jednoduchej nedbanlivosti.Chcete, aby kučery padali prirodzene a hravo? Potom použite nasledovnú metódu: aplikujte penový prípravok na vlasy na mokré vlasy a vysušte hlavu 10-15 minút naklonením dopredu. (V zjednodušenej verzii môžete použiť fén).

Keď sa narovnáte, váš účes dostane prirodzený a trochu nedbalý vzhľad. Teraz je však módne.

 • Deliace a pretiahnuté rany, rovnomerne rozložené po stranách . Pomerne komplikovaný typ štýlu, vhodný pre dámy s výnimočne pravidelnými funkciami. Pri jeho vytváraní neprepĺňajte prebytočný objem, pretože to zabezpečí úplne zbytočný efekt kruhovej hlavy.

Dôležité! Aby vaše vlasy vždy vyzerali zdravé a lesklé, nezanedbávajte masáž hlavy. topodporuje prekrvenie vlasových folikulov, čo znamená, že váš účes bude vždy vyzerať objemne a sviežo.


Kôra s dlhým treskom vyzerá veľmi žensky a atraktívne. Vďaka tomuto strihu môžete ľahko skryť defekty kože, nepravidelné kontúry tváre a dodať vlasom požadovaný tvar. To je dôvod, prečo je tento tandem veľmi populárny medzi celebritami a obyčajnými módy.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12.26.2018Štítky: