Módna farba 2019 - koralová

Ste pripravení zoznámiť sa s najmodernejšou farbou 2019 - koralom? Potom sa stretnite s týmto šťavnatým, zaujímavým a sebestačným odtieňom Living Coral! Veľmi skoro všetky regály budú naplnené s ním, a bude vládnuť najviac top zbierky. Verte nám, čakáme na štýlovú a sľubnú sezónu s nudnými kombináciami a skvelými obrázkami!


Prečo je

Experti z inštitútu Pantone vysvetlili, prečo to bolo Live Coral, ktorý bol poctený, aby sa stal majstrom sezóny 2019. Ukazuje sa, že inšpiráciou pre túto voľbu bola príroda s koralovými útesmi neuveriteľnej krásy.

Živý korál - módna farba 2019

Inštitút farby je presvedčený, že ľudia vo veku šialených technológií sú v zúfalej potrebe tepla, živej komunikácie, starostlivosti a prirodzeného pokoja. To všetko nájdete v korálovej farbe, ktorá je sama o sebe skutočným spojením s komfortom a šťastím.

Správa, že koralová farba sa stala najvýznamnejšou v roku 2019 pre mnohých, sa nestala objavom, pretože táto farba sa objavila na výstavách od Chanel a iných slávnych dizajnérov. Okamžite ocenili bohatstvo a všestrannosť tohto odtieňa, pripojili sa k vám a vám!

Korálová farba na výstavách slávnych dizajnérov

Môj obľúbený korál

Teória hovorí, že táto farba je vhodná pre všetky ženy módy bez výnimky. V praxi sa však ukazuje, že tajomstvo tejto univerzálnosti spočíva v úspešne zvolenom odtieni v závislosti od typu farby.

 • Dievčatá - "leto" sa môžu vyskúšať na akomkoľvekodtiene trendového koralu s výnimkou len neónových farieb oranžovo-ružovej palety.
 • Farebný typ „jeseň“ víta svetlé broskyňové a oranžovo-terakotové odtiene. Kontraindikácie budú zase fialové a ružové tóny.
 • Všetky svetlé verzie koralu sa odporúčajú pre ženy módy, ktoré patria do „zimného“ typu farieb. Ale od svetlo ružové odtiene by mali byť opustené.
 • Šťastie s typom jarnej farby môže experimentovať s rôznymi koralovými tónmi - od jemnej perleťovej až po ružovú.

Zaujímavé : Módne farby 2019 v odevoch

Kombinácie trendov

Veselá koralová inšpiruje k odvážnym experimentom a hrám s farbou. V takýchto šatách nie je nuda. Naopak, chcem sa usmiať, byť v centre pozornosti a zbierať komplimenty. Vybrali sme pre vás kombináciu win-win, ktorú môžete bezpečne vziať ako základ pre svoje štýlové luky.

 • Najviac šťavnatá a optimistická kombinácia sa získava z koralov s ... koraly! Áno, celkový pohľad je možný v takejto zaujímavej interpretácii. Obchodné luky s prísnymi obleky v takejto palete vyzerajú obzvlášť dynamicky. Najlepší spôsob, ako maľovať šedé pracovné dni jednoducho nemyslím!

 • Ak myšlienka obliekania z hlavy na nohu v koralovom sa na vás nepáči, venujte pozornosť jeho kombinácii s tyrkysovou, modrou alebo mäty.

Tento obraz je presne odsúdený na úspech, pretože vyzerá sviežo, štýlovo a veľmi chutne!

 • Chcete niečo neobvyklé? Pokúste sa vytvoriť módny korálový tandem s fialovou alebo fuchsiou. Tak získate veľmi originálnu a šťavnatú kombináciu.

 • Univerzálne kombinácie sú vždy spárované s bielou, sivou alebo čiernou farbou. Dostanú sa k vašej pomoci, keď budete potrebovať zostaviť štýlový luku v priebehu niekoľkých sekúnd.

Venujte pozornosť! Zmysel pre proporcie, ktorý budete potrebovať pri kombinácii koralu s čiernou. Jasný odtieň by mal prevládať, inak bude obraz ťažký a preťažený.

 • Ak chcete získať jednoduché a ženské oblečenie, odporúčame, aby ste kombinovali korály s béžovými tónmi.

 • Bohaté odtiene hnedej škáry budú v novej sezóne vernými spoločníkmi koralu. Samozrejme, vo vašom šatníku sú jednoduché základné veci z čokolády alebo kávy odtieň. Je čas dať im farebné chvenie!

 • A čo svetlé a optimistické kombinácie, ktoré vám nedovolia zostať v tieni? Ak vám to nevadí, vytvorte trendy oblečenie s kombináciou koralu so žltou alebo zlatou farbou.

 • Svetlé odtiene koralov dokonale odhaľujú fialovú, zlatú, azúrovú, smotanovú alebo akvamarínovú.

Korál v kombinácii s jemne lila

\ t
 • Viac šťavnaté bobuľovité koraly sú nádherné so zelenou, čokoládovou, striebornou, tmavomodrou alebo svetloružovou.

Určite urobíte splashv šatách z červenooranžového korálového tieňa. Pick up príslušenstvo a topánky pre neho v striebro, citrón, teplé ružové, hnedé alebo zlaté.

Korálové šaty so zlatými sandálkami

\ t
 • Štýl a povedomie o trendoch sa budú posudzovať v obraze korálových a olivových farieb. V tomto tandeme sa osvedčili aj iné odtiene zelenej - smaragdovo zelenej, svetlozelenej a svetlej bylinky.

Majte na pamäti, že mäkšie zelené, svetlejšie koralové by mali byť v kombinácii s ním.

Máte radi korálovú farbu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Modrá je schopná mierne upokojiť korálový jas a dodať mu pokoj. Možno je to dôvod, prečo ženy módy často vyberajú tento pár pre každodenné luky?

Aby sme neboli neopodstatnení, odporúčame vám, aby ste videli foto-výber kombinácií koralov - hlavnej farby roku 2019.

Zaujímavé : Móda - 2019: hlavné trendy

Ak ste sa ešte nerozhodli, aký druh korálových vecí na doplnenie vášho šatníka, použite náš zoznam najbezpečnejších možností:

 • bunda;
 • sveter;

 • šaty;

 • košeľu alebo blúzku;

Módny príklad Jennifer Lopez

 • vrecko;

 • Skladaná sukňa;

 • plavky;

 • tenisky alebo topánky.

Základy výherných kombinácií

Nosenie korálových odevov je veda. Našťastie ju učíme základy.

 • Korál, hoci svetlý odtieň, ale nevyžaduje úplnú absenciu príslušenstva a šperkov v obraze. Zvýraznite pomocou lakonického a monofónneho dekoru vo vhodnej doplnkovej farbe a vytvoríte príjemné a nepreťažené luky.

 • Ak je korál prezentovaný ako hlavná vec oblečenia, je potrebné vyhnúť sa ostrým kontrastom. Zvyšok palety obrazu je navrhnutý tak, aby zdôraznil krásu tohto odtieňa, a nie s ním bojovať o pozornosť.

 • Nepokazujte luk lacnými šperkami a tovarmi nízkej kvality. V obraze s takým sebestačným tieňom v hlave by malo byť všetko dokonalé!

Vzácne šperky vyzerajú skvele s koralovými vecami. Zlato by sa malo voliť pre teplé odtiene a striebro by sa malo zvoliť pre studené odtiene.

Zaujímavé : Tajomstvo kombinácie sivej bielizne

Oblečenie z koralov je príliš veľa!

Ak si to naozaj myslíte, potom to nie je dôvod, aby sme boli odtrhnutí od módnych trendov. Svetlé oblečenie tejto šťavnatej farby môže byť nahradené vecami s koralovými hranami alebo farebnými škvrnami vo výtlačkoch. Geometrické motívystále v trende a pridaním korálových akcentov vyzerajú sviežejšie a originálne.

Príslušenstvo v súčasnej palete vám tiež pomôže zostať na vrchole módy. Najviac zdržanlivý a pokojný luk sa získa v kombinácii s béžovou farbou. Vytvorenie krásneho obrazu je vždy kreativita, kde nie je priestor na pochybnosti.

Je veľmi vzrušujúce umiestniť akcenty s korálovými korálkami, kabelkami, náušnicami alebo opaskom. Skúste to skúsiť!

Táto farba bude užitočná nielen v šatníku, ale aj v kozmetickej taške. Krémová ruměnec v roku 2019 sa bude používať nielen na svoj účel - najodvážnejšie ženy módy sa ich určite budú snažiť aplikovať ako očné tiene. Coral rúž môže byť vašou hlavnou zbraňou pri vytváraní dokonalého obrazu.

Vedúci Pantone verzia 2019 - koralová farba - je pripravený spochybniť otupenosť každodenného života a nudu v obrazoch. Ak chcete vyzerať naozaj ženský a veľkolepý, viete, čo si kúpiť nabudúce budete nakupovať. A pre nápady kombinácií nás vždy kontaktujte!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/22/2018Štítky: