Dámske mokasíny - správne vyberáme luku!

Čo je lepšie nosiť mokasíny? “- To sú jedny z najzaujímavejších otázok medzi ženami, ktoré mnoho zamieňajú. Ale môžete ich nosiť absolútne s čímkoľvek, čo rôzne fotografie dokazujú príkladmi takýchto lukov. Neverte? Potom zvážme spolu najúspešnejšie kombinácie s mokasínami v tejto sezóne.

Dámske štýlové mokasíny

Zaujímavé : Topánky z jesene 2019: módne trendy a novinky

Vlastnosti tohto typu obuvi

\ t

Mokasíny sú typom klasických topánok, ktoré vyzerajú ako mokasíny, ale s pevnejšou podrážkou alebo so širokou pätou. Ich hlavnou vlastnosťou je prítomnosť zvláštneho dekoru vo forme strapca alebo strapcov z rovnakej kože ako samotná topánka.

Loafers alebo oxfords, čo sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Fringed Loafers

Loafers k nám prišli zo vzdialených 30 rokov. Spočiatku boli výsadou výlučne mužského šatníka. Ale v 80-tych rokoch, keď dostali nový dizajn vo forme spony, stali sa populárnou dámskou obuvou, ktorá je dodnes.


Treba tiež poznamenať, že okrem hlavných štýlov, aj vďaka rôznym dizajnovým riešeniam, existovali aj absolútne nové položky medzi mokasínami, ktoré zahŕňajúModely:

 • na vysoko hrubej päte alebo platforme;
 • bez pätiek;
 • papuče;
 • so sponou;
 • mokasíny;
 • Benátčan.

Modely močiarov: Pennies, pracky, lemovky

Nubukové alebo semišové mokasíny dnes ponúkajú vrchol módnych trendov. Ako dekorácia sa okrem klasiky používa aj výšivka s lurexovými niťami alebo množstvo korálkov.

Štýlové kombinácie

\ t

Loafers sú najuniverzálnejšími zástupcami dámskej obuvi, ktoré ponúkajú priestor pre predstavivosť a perfektne zapadajú do akéhokoľvek oblečenia.

Štýlové mokasíny

Zaujímavé : Priateľské džínsy: čo nosiť a fotky najlepších ženských snímok

Avšak z celého množstva rôznych kombinácií je možné vybrať tie, ktoré sú najviac výhry, medzi ktoré patria:

 • Džínsy . Mimoriadne úspešná je kombinácia s krátkymi modelmi. Ale ak tí, ktorí sú v šatníku nie sú k dispozícii, džíny, môžete len vyhrnúť. Pokiaľ ide o lofters, môžu mať absolútne akýkoľvek štýl a farbu, od základných béžovej až po živšie variácie s výtlačkami. Kašmírový golf, sveter, sveter, bunda, košeľa alebo tričko by boli perfektné ako top.

Mokasíny s džínsami

Džínsová kombinéza môže vyzerať menej impozantne s mokasínami.

 • Nohavice . Je to len dokonalý spôsob, ako nosiť čierne mokasíny.farby, ktoré môžete vidieť na fotografii v našom výbere. Koniec koncov, klasické dámske nohavice so šípkami v kombinácii s takýmito topánkami pomôžu vytvoriť diskrétny a štýlový vzhľad kancelárie. Tenký golfový pletený golf alebo biela bavlnená košeľa vám ho doplnia.

Mokasíny s nohavicami a šortkami

Zaujímavé : Hitom sezóny sú oxfordi z roku 2019!

 • Sukne . Ďalšou základnou možnosťou, ktorá harmonicky vyzerá s mokasínami absolútne akéhokoľvek modelu. V chladnom období, čierne, hnedé, vínové a zelené mokasíny sú ideálne pre také kombinácie, ale pre letné biele, ktoré sú dobrou náhradou pre tenisky alebo mokasíny, bude vynikajúcou voľbou. Čo sa týka sukne, môže mať absolútne akúkoľvek dĺžku a farbu, vrátane potlačenej. Ako vrch, môžete použiť ľahké monochromatické blúzky alebo svetre.

Mašle s sukňou

Výber maxi sukne by mal venovať pozornosť skutočnosti, že jej dĺžka dosahuje členky, alebo dávajú prednosť modelom so štrbinou, aby nedošlo k uzavretiu obuvi.

 • Šortky . Táto kombinácia je vhodná na nosenie kedykoľvek počas roka, vrátane pádu. Šortky v tomto prípade by mali byť vyrobené z teplých tkanín podľa princípu tvídu. Doplňte celý tento súbor husté matné pančuchy. Ale vytvoriť letný ležérny vzhľad, klasický strih by vyhovoval bavlnené, ľanové alebo džínsové kraťasy.

Mokasíny so šortkami a nohavicami

Venujte pozornosť skutočnosti, žeNožnice by sa mali nosiť výlučne na bosých nohách alebo s pančuchami, ako v príkladoch fotografií prezentovaných v našom výbere. Kombinácia tohto typu obuvi s ponožkami sa považuje za znak zlej chuti.


 • Šaty . V roku 2019 sú relevantnejšie ako kedykoľvek predtým, takže kombinácia močiarov s údajmi zástupcu ženského šatníka je jednou z najúspešnejších. Pre každodenné nosenie v kombinácii s pletenými alebo bavlnenými šatami by sa mali uprednostniť klasické modely mokasín na plochej podrážke, rôzne farby a prítomnosť bohatej výzdoby. Ale pre viac formálne udalosti je lepšie zastaviť výber na modeloch s vysokými klinovými podpätkami alebo pätami.

Močiari s šaty

 • Vrchné odevy . V tomto prípade je vhodná každá možnosť, počnúc ľahkými džínsami alebo bundou bombardéra a končiac kožušinami, kožušinami a kabátmi. Čo sa týka samotnej topánky, mala by byť výlučne monochromatická bez toho, aby bola príliš dekorovaná. Preto k takémuto vybaveniu je lepšie zvoliť lakované modely mokasínov na masívnej podrážke.

Misky s vrchným ošatením

Zaujímavé : Módne vesty na jeseň 2019: nové položky

Ak stále uvažujete o tom, čo môžete nosiť mokasíny s týmto jeseň, potom sa len pozrite do svojho šatníka. Koniec koncov, tento model dámskej obuvi je tak všestranný, že sa hodí do každého oblečenia, vrátane večerného oblečenia, ako na fotografických príkladoch z módnych prehliadok. Hlavná vec v tomto prípade je správne miesto akcenty akombinovať farby, takže hotová cibuľa sa ukázala svetlá a veľkolepá.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované09.15.2018Štítky: