Čokoládová manikúra s dizajnom

Manikúra, zdobená v hnedých odtieňoch, alebo ako sa často nazýva „čokoláda“ v móde dlhú dobu. Bohatá tmavo hnedá farba je veľmi všestranným „základom“ pre vytváranie rôznych vzorov, medzi ktorými sú aj nenáročné možnosti a použitie zložitých techník. Najzaujímavejšie z nich zvážime v našom článku.


Čo by malo byť čokoládová manikúra: módne trendy

Napriek tomu, že manikúra, ktorá sa udržiava v sortimente čokolády, vyzerá sebestačne aj v jednoduchom monofónnom dizajne, nechtoví umelci aj naďalej experimentujú s touto paletou. V dôsledku toho existuje mnoho rôznych vzorov, z ktorých najrelevantnejšie v súčasnej sezóne sú nasledujúce nápady na zdobenie nechtov.

 • „Kúsky čokolády“.Hnedá paleta je jednoducho vyrobená tak, aby ozdobila nechtík v podobe čokoládovej tyčinky. Môžete vytvoriť imitáciu sladkej pochúťky pomocou samolepiek, umeleckej maľby a dokonca aj objemového modelovania. Takáto konštrukcia je často doplnená zlatou alebo striebornou fóliou vo forme kvapiek.

Neobvyklý dizajn

Dôležité! Ďalšou možnosťou dizajnu "lahodná" manikúra je napodobňovanie cukroví na nechtoch. Tenké tmavé čokoládové ozdobené pruhy, natreté na vrchole béžovej alebo svetlohnedej matnej základne, vyzerajú veľmi štýlovo a chutne.

 • Káva .Výkresy vo forme kávových zŕn alebo voňavej šálky kávy sú tiež vítané v manikúre, vo veku hnedých odtieňov. V podstate jeden alebo dva prsty sú dekorované týmto spôsobom, zatiaľ čo zvyšok je pokrytý monochromatickým gélovým lakom.

 • Matt . Príjemný zamatový náter v duete s čokoládovou farbou na nechtoch vytvára veľmi štýlový a drahý dizajn. Je možné ozdobiť matnou povrchovou úpravou, buď úplne celú ruku, alebo vybrať len jeden prst týmto spôsobom. Ale najpôsobivejšie sú kresby vytvorené striedaním matného a lesklého prevedenia.

Zaujímavé:Najkrajšia matná manikúra

 • „Rozbité sklo“ . Kusy zlatej alebo bronzovej fólie, umiestnené na vrchole čokoládovo zafarbeného substrátu, tvoria veľmi elegantný a neobvyklý dizajn manikúry. Okrem toho je tento dekor kombinovaný aj s veľmi tmavými odtieňmi hnedej farby, čo umožňuje jeho použitie na ozdobenie hladkého dizajnu, ktorý sa udržiava v bohatých čokoládových odtieňoch.

 • S kamifubuki . Ďalším nezvyčajným dizajnom nechtík lekársky, na základe výberu jedného alebo dvoch prstov farebných kruhov, vo vzhľade pripomínajúcom konfety. Samotné kamifubuki môže byť tiež hnedá alebo absolútne kontrastná, napríklad biela, mliečna, modrá, čierna atď. Ich umiestnenie na povrchu dosky môže byť ako chaotické, tak aj vo forme rôznych vzorov alebo ozdôb.
 • ​​

Originálne nápady na čokoládový dizajn

Pri manikúre v čokoládových tónoch je potrebné zohľadniť nielen hlavné trendy v roku 2019, ale aj základné techniky neil artu, s ktorými táto paleta tvorí jednoducho neprekonateľný dizajn.

 • S obrázkami.Okrem umenia zobrazujúceho cukríky a zrná kávy na nechtoch môžu byť v čokoládovom nechtovom obrazci vzory vo forme prúžkov, bodiek, ozdobených kučier a inej abstrakcie. Vyzerá to však najmä originálna maľba v podobe zvieracej tlače, ktorá vyčleňuje len jeden prst.

 • S kamienkami.Ale aby sa čokoláda manikúra poznámky vysoké náklady a lesk, môžete použiť kryštály hnedé alebo zlaté. Zdobenie s týmto dekorom je lepšie s jedným prstom, takže hotový dizajn nie je príliš hrubý. Pokiaľ ide o usporiadanie kamienkov, sú hlavne rozložené na základni nechtíka v podobe polmesiaca alebo úsmevu, ale existujú aj viac nasýtené možnosti dizajnu, keď sú celé kresby a ozdoby vyrobené z kameňov.

 • Ombre.Ďalšia moderná konštrukcia tejto sezóny, ktorej vrcholom je gradientová vrstva čokoládovej farby od tmavej po najsvetlejší odtieň. Sú však prijateľné aj kontrastné kombinácie, v ktorých je hnedá kombinovaná s modrou, ružovou, červenou, zelenou a čiernou.

 • Metalizovaný lesk.Dekoratívne nátery, ktoré vytvárajú kovový efekt.na nechty, môže tiež úspešne zapadajú do manikúry, vo veku čokoládovej palety. Napríklad s tekutou fóliou alebo špeciálnymi nálepkami si môžete vybrať zónu mesiaca alebo označiť hranicu francúzskeho „úsmevu“. Fanúšikovia jednoduchších riešení určite ocenia dizajn, pri ktorom sa na prst aplikuje zlatý povlak vo forme monochromatického povlaku.

 • Lunar.Táto verzia manikúry čokoládovej farby je však taká univerzálna, že je vhodná aj na zdobenie veľmi krátkych nechtov. Jeho zvláštnosťou je, že pigment sa aplikuje len na časť dosky, zatiaľ čo zóna mesiaca je priehľadná alebo ozdobená kamienkami, fóliou alebo absolútne kontrastným povlakom.

 • Francúzština.Majstri nechtového umenia už roky experimentujú s klasickou francúzskou manikúrou a dávajú jej viac a viac nezvyčajných poznámok. Preto francúzska bunda zdobená v bohatých čokoládových odtieňoch je novinkou, ktorej sa už podarilo získať značnú popularitu. Vo všeobecnosti je zóna „úsmev“ tu zvýraznená tmavou farbou, zatiaľ čo základňa je pokrytá svetlým béžovým odtieňom. Existujú však aj varianty, v ktorých je substrát pokrytý tmavým gélovým leštidlom. Ďalšou myšlienkou je poukázať na „úsmev“ pomocou hnedých kamienkov, kamufláže, glitrov, piesku a dokonca aj tmavých objemových gélových kvapiek, ako v príkladoch fotografií prezentovaných v článku.

 • 3D . Akrylový prášok jemne mletý pomáha dať manikúru niektorétextúra a objem. Najjednoduchšou možnosťou pre takýto dizajn je napodobňovanie námrazy na povrchu nechtu. Fanúšikovia kreatívnejších riešení môžu vytvárať rôzne návrhy vo forme ornamentov, čipkových vzorov a abstrakcií.

Zaujímavé:Jemná pletená manikúra

 • S nálepkami.Dizajn manikúry, vytvorený pomocou hotových samolepiek rôznych farieb, veľkostí a motívov, sa dnes nachádza na väčšine fotografií v sieti Instagram. V sortimente čokolády sa vyrába hlavne samolepkami, ktoré zobrazujú obrazy vo forme čokolády, kvetov, fráz a dokonca čínskej maľby.

Dôležité! Ďalším jednoduchým spôsobom, ako ozdobiť nechty je lisovanie. Táto technika vám umožňuje vytvárať komplexné kresby s veľmi malými prvkami, ktoré nemožno ručne kresliť, napríklad vzory krajky. Človek má len dať pigment na doske s reliéfom, a potom preniesť na nechty, pomocou špeciálnej pečiatky.

Ktorá hnedá manikúra sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Brilliant . Čokoládovú výzdobu nechtíkaných nechtov je možné ozdobiť aj drobnými glitrami rovnakej farby alebo absolútne kontrastnými.Môžete ich ozdobiť ako úplne celý klinec vo forme monochromatického povlaku alebo čiastočne kreslením rôznych vzorov, monogramov alebo pruhov flitrov. Zvlášť zaujímavá je manikúra s kvetmi vytvorenými z jemného čierneho trblietania.

Zaujímavé:Jasná brilantná manikúra

Vo fotografických príkladoch prezentovaných v článku je jasné, že v roku 2019 existuje veľa možností dizajnu pre manikúru vo veku čokoládových farieb. Preto módne ženy nebudú ťažké vybrať presne dizajn, s ktorým budú môcť zdôrazniť svoju individualitu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02/27/2019Štítky: