Čo sa nosí s koženou bundou: módne luky

V tomto trendovom sprievodcovi vám povieme, čo nosiť s koženou bundou v trende novej sezóny. Je to skutočne nepostrádateľný prvok šatníka jar-leto, ktorý sa ľahko stáva základom lukov v inom štýle. Zostavili sme pre Vás výber najrelevantnejších obrázkov pre každý vkus, ktorý vás určite inšpiruje k štýlovým experimentom!


Aká je najmodernejšia bunda

Nie každá kožená bunda si môže nárokovať čestné miesto v šatníku modernej ženy módy. Niektoré štýly sú úprimne zastarané a treba sa im vyhnúť. Zostavili sme pre vás hodnotenie najviac trendových modelov, s ktorými je štýlová chyba vylúčená.

  • V sezóne 2019 sa dizajnéri rozhodli úplne si predstaviť módny výkon koženej bundy. Naznačujú, že klasický model je trochu nudný a pridáva k nemu štýlový dekor vo forme strapcov, nitov, opaskov, výšiviek alebo aplikácií.

  • Zaslúžené miesto v počte módnych favoritov patria bundy rocker-style. Chystáte sa nakupovať, určite tieto modely spoznáte nezvyčajnými vreckami, ďalšími zipsami, nitmi a opaskami.

  • Úplne opačným trendom je absolútny minimalizmus. Nedostatok dekorácie a najpresnejšie fit je to, čo odlišuje koženú bundu v štýle minimalizmu.

  • Stelesnením luxusu je koža kombinovaná s kožušinou. Táto výzdoba je ďalšou novinkou nadchádzajúcej sezóny, ktorá v najkratšom čase vyhralaPopularita a našiel svojich fanúšikov.

  • Pokiaľ ide o farbu bundy, módne trendy naznačujú, že treba venovať pozornosť nielen klasickej čiernej, ale aj bordovej, modrej, ružovej, červenej, žltej a modrej farbe. Ako vidíte, v novej sezóne nebude nuda!

Farby trendu

Zaujímavé! V tejto sezóne noste akúkoľvek obuv pre takú bundu - päty, pumpy, členkové topánky, tenisky, topánky, tenisky, nízke topánky alebo tenisky.

Zaujímavé:Dámske bundy - jar 2019

Kombinácie s džínsy a nohavice - pre najaktívnejšie

Idea č. 1

Ak ste fanúšikom praktických lukov, dávajte prednosť koženej bunde s károvanými nohavicami a vestou. Šál v tomto prípade je veľmi detail, ktorý robí obraz zaujímavejšie a štýlové.

Idea č. 2

Táto myšlienka určite poteší romantické mladé dámy. Pozrite sa, ako vyzerá štýlová dámska blúzka s luky na rukávoch, čierne nohavice, klobúk a kožená bunda. Môžete sa pozrieť na osobné skúsenosti a vychutnať si more komplimentov a obdivných pohľadov.

Idea č. 3

Sotva je možné prísť s niečím praktickejším a pohodlnejším ako kombinácia roláka s džínsami. Myšlienka nemusí byť nová, ale určite má právo byť implementovaná do lukov.

Idea č. 4

Keď vyskúšate všetky kombinácie s džínsami, môžete začať kresliťmódne kombinácie s rozšírenými nohavicami, ktoré sú teraz opäť na vrchole popularity.

Idea č. 5

Hitom sezóny 2019 je niekoľko úrovní tenkých reťazí a príveskov, ktoré sa môžu a mali nosiť s koženou bundou.

Idea č. 6

Bunda farby Marsala je štýlová vec novej sezóny, ktorá nie je o nič menej kombinovaná s rôznymi vecami ako čierna alternatíva. Napríklad môžete vždy prispôsobiť jej pletenú blúzku v béžovej palete a čierne džínsy.

Idea č. 7

Praktickosť tohto obrazu je vo výške - rovnako ako jeho štýlový vzhľad. Tento nápad zopakujte - vezmite si široké džínsy alebo nohavice s bielym vrchom alebo tričkom a pridajte im koženú bundu a biele tenisky.

Zaujímavé : Módne mikiny 2019

Kombinácia so sukňou - pre tie štýlové

Idea č. 1

Ak sa vám už podarilo dostať trendovú sukňu do klietky, skúste ju na jar na jar nosiť s krátkou koženou bundou. V takomto luku určite nebudete stáť stranou!

Idea číslo 2

Naši čitatelia majú záujem o to, čo môžu ženy nosiť s koženou bundou, ktorá nechce vyzerať ako priateľka motorkárky. Odpoveď je jednoduchá! Vyskúšajte neuveriteľne ženskú kombináciu s ceruzkou. Tieto luky sa skladajú zo všetkých pravidiel elegancie a sú ideálne pre modernú dámu.

Idea č. 3

V novej sezóne sa neponáhľajte na časť s plisovanou sukňou - posledný jasný zásahsezón. Získajte svoje obľúbené z vášho šatníka a nosiť ho s čiernou koženou bundu, prosté tričko alebo blúzku a členkové topánky.

Idea č. 4

Kombinácia s krátkou sukňou, tričkom s nápisom, čižmami a klobúkom osloví tých, ktorí sa nechcú odvážne a štýlovo experimentovať.

Zaujímavé : Módna obuv 2019: Trendy sezóny

Obrázky s oblečením - pre najženskejšie

Idea č. 1

Všetko dômyselné je jednoduché, súhlasíte? Takže v tomto obrázku, dievča len dať na šaty na postavu dĺžky midi s koženou bundu a elegantné lode, a výsledok bol predovšetkým chvála - štýlové, elegantné a vkusné!

Idea č. 2

Ženský obraz sa vytvára na 2 účtoch s dlhými letovými šatami a koženou bundou. Tento štýl oblečenia je výborným riešením pre dievčatá, ktoré chcú skryť nedokonalosti postavy v dolnej časti alebo vyzerať ako grécka bohyňa. Tento luk bude nekompletný bez príslušenstva - náramky, náhrdelníky alebo elegantné náušnice sú ideálne pre túto úlohu. V týchto šatách môžete ísť na jar, do divadla alebo na slávnostnú akciu.

Idea č. 3

Ak máte vo vašej duši jar, potom by ste mali určite dostať ľahké šaty do hrachu - absolútny hit sezóny. Jeho kombinácia s koženou bundou je to, čo potrebujete pre štýlový každodenný život s romantickou náladou!

Idea č. 4

Výtlačky súťaže polka dot môžu byť etnické alebokvetinové motívy. Ak tam bolo miesto pre takéto šaty vo vašom šatníku, potom sa snažte kombinovať s koženou bundou - zaujímavý vzhľad je zaručený!

Ale ak ste pripravení vstúpiť na novú módnu úroveň, potom do lukov pridajte ladný klobúk - odlíši vás od davu a pridajte do obrazu jedinečnú francúzsku eleganciu.

Idea č. 5

A to je hviezdna majstrovská trieda na uklonení s čiernou koženou bundou.

Idea č. 6

Červené oblečenie je ideálne pre blondínky, brunetky a rusovlásky. Spojením s pevnými šaty a pumpy, budete určite centrom pozornosti.

Idea č. 7

Tento trend je len pre najmodernejšie módy. Kombinácia nohavíc a šiat sa na vrchole ulíc z ulíc a dokonale zachytila ​​v živých obrazoch každodenného života.

Béžová bunda - pre milovníkov klasiky

Béžová bunda má oproti svojim konkurentom veľa výhod:

  • robí výraznejšie výrazy tváre a farby vlasov;
  • vyzerá sviežo a módne;
  • je univerzálny vo svojich kombináciách;
  • zapadá do obrázkov rôznych štýlov.

Ak sa rozhodnete zastaviť výber takejto farby, tento výber obrázkov bude pravdepodobne pre vás užitočný.

Máte koženú bundu?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Nápady s ružovou bundou - pre najromantickejšie​​

Nádherné luky sa ľahko vytvárajú s ružovým plášťom ako prízvuk. Naša kolekcia fotografií je toho výborným dôkazom!

Luky s čiernou koženou bundou - pre tých najhanebnejších

Nápad číslo 1

Kľúčovým smerom módnych trendov novej sezóny je grunge. Obrázky v tomto štýle vyzerajú neuveriteľne odvážne a moderne. Perfektný sako s náladou je kožená bunda. Vyzdvihnite si tričko s potlačou, kolennou sukňou, okrúhlymi okuliarmi a choďte tam, kam chcete urobiť nezmazateľný dojem.

Zaujímavé : Grunge štýl - drzosť proti pôvabu!

Idea č. 2

Kreatívne osobnosti, ako aj tí, ktorí nasledujú módu, určite ocenia kombináciu s oblečením maxi. Takéto štýlové rozhodnutie nielen majstrovsky skryje akékoľvek chyby, ale tiež vyzerá v súlade s najnovšími módnymi trendmi.

Idea č. 3

Kombinácia koženej bundy s džínsami je tak jednoduchá a zaujímavá! Faktom je, že vrch a topánky takéhoto luku môžu byť úplne odlišné. Experimenty, ktoré majú byť!

Myšlienka №4

Union koža + džínsovina je dobre preukázaná pri tvorbe štýlových príležitostných lukov. Ale ak ste už pravdepodobne vyskúšali kombináciu bundy a džínsov, potom kombinácia s džínsovou košeľou môže byť čerstvým nápadompre inšpiráciu. Pozrite sa na fotografiu: takéto obrazy sú rovnako dobré s džínsami a sukňami.

Myšlienka číslo 5

Obraz na tenkej strane sexuality a štýlu sa získa, ak nosíte top v plátnovom štýle pod bundou. Ako dno je lepšie zvoliť niečo jednoduché a konzervatívne, ako napríklad čierne džínsy.

Každá móda je šťastná, keď sa masívne kabáty a teplé kožené kabáty môžu poslať na zaslúžený odpočinok na vzdialenej polici skrine a nakoniec sa predviesť vo vašej obľúbenej koženej bunde. Vyberte si v našej zbierke fotografií, čo budete nosiť tieto módne oblečenie a byť najviac štýlové.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované04.02.2019Štítky: