Dámske módne topánky - zima 2019

V zime 2019 sa hlavnou tendenciou stali módne dámske topánky rôznych modelov a štýlov. V tejto sezóne sa dizajnéri tešili z módy s množstvom štýlových nových produktov. Takže každá dievčina si ľahko nájde teplú a pohodlnú obuv pre svoju dušu.


Zaujímavé : Módne snímky jeseň-zima 2018-2019

Top 3 z najjasnejších a najštýlovejších nových produktov tejto sezóny

Dizajnéri a módni návrhári vytvorili pre nadchádzajúcu zimu mnoho veľkolepých a módnych nových výrobkov. Odhadované dievčatá v top z troch najatraktívnejších a štýlových modelov.

Bojová obuv

Na západnom trhu sa tento model stal o niečo skôr populárnym. Ale v zime roku 2019 tieto trendy topánky dobijú ruský trh. Jedná sa o hrubé topánky so silnými podrážkami a vysokým šnurovaním, pripomínajúce armádu. V Rusku sa takéto topánky často porovnávajú s baretmi.

Bojová obuv

Prilákajú dievčatá svojou jednoduchosťou a všestrannosťou. Sú vhodné na zdobenie štýlových lukov, rovnako ako len na nosenie každý deň. Ich kombinácia so ženským oblečením svetlých farieb vyzerá veľmi krásne. Vytvára špeciálny kontrast, ktorý dodáva obraz kreativity.

Dokonale zapadá topánky do akéhokoľvek príležitostného luku. Môžu byť ľahko kombinované s džínsy a tričká, masívne pletené svetre, parky a bundy dole.

Kombinácia takéhoto modelu s vecami kancelárskeho štýlu nie je vylúčená. Priame kabáty a sukne, klasické orezané nohavice budú sedieť veľmi harmonicky okrem týchtotopánky.

Samozrejme, bez vojenského štýlu sa to nedá urobiť. Ale v tomto prípade nie je hlavná vec preháňať. Stylistom sa odporúča vylúčiť kamuflážne výtlačky a khaki veci. Stačí, ak budete mať prísny kabát a tmavé nohavice.

Zaujímavé : Uggs: čo nosiť v zime 2018-2019

Trekingová obuv

Pred niekoľkými rokmi bol tento model obľúbený u turistov a cestujúcich z dôvodu jeho pohodlia a trvanlivosti. Dnes sa však tieto módne dámske topánky stále viac objavujú na fotografii z najmódnejších predstavení, ktoré sa vyhlasujú za jeden z hlavných trendov zimy 2019.

Trekingová obuv

Majú spravidla všestranné očká a silné, hrubé chrániče.

Treking kombinuje s rôznymi štýlmi zimných parkov a kabátov z ovčej kože. Ľahké šaty a sukne, samozrejme, je lepšie odložiť. Ale tu sú rovné nohavice alebo džínsy v kombinácii s teplými pletenými ponožkami a sveter bude vyzerať veľmi harmonicky.

Kozáci

Návrhári nazývali kozácke krátke ženské polovičné topánky s predĺženým prstom a malým štvorcovým podpätkom. Prototypom pre nich boli topánky Cowboys. Tento model, samozrejme, môže byť kontroverzne nazývaný obuv, pretože nemá šnúrky. Ale vzhľadom na jeho pohodlie a všestrannosť môže dobre platiť na ne.

Kozáci

Pokiaľ ide o mestskú krajinu, stylisti odporúčajú opustenie jasných kozákov. Je lepšie dávať prednosť tmavým alebo neutrálnym odtieňom (sivá, béžová). Ak ich chcete uložiťjednoduchosť, je lepšie kupovať kozáky, zdobené všetkými druhmi príslušenstva. Klasické čierne modely sa ľahko zmestia do akéhokoľvek obrazu.

Hlavným módnym trendom v zime roku 2019 bola kombinácia týchto topánok s kabátmi, parkmi, bundami a koženými kabátmi. Takéto luky sa čoraz viac objavujú na fotografii na internete.

Šaty a sukne sa najlepšie vyberajú nie priamym strihom, ale džínsy a nohavice, ktoré môžete experimentovať.

Aké zimné topánky si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Módne mikiny s potlačou 2019

Modely zimných topánok zostávajú v trende v zime 2019

\ t

Niektoré modely zimných topánok zostávajú v tejto sezóne v trende. Vďaka svojej kráse a všestrannosti sú pevne zakorenené na módnom trhu.

Viktoriánske topánky

Pôvabné dámske šnurovacie topánky s vysokým hriadeľom s podpätkami. Tento model dokonale kombinuje ženskosť a odvahu.

Viktoriánske topánky

Tieto topánky budú vynikajúcim doplnkom lukov založených na šatách a sukniach. A pre dievčatá, ktoré milujú experimentovanie, sa stylistom odporúča nosiť ich s orezanými nohavicami alebo džínsami. Vrchol môže byť veľmi odlišný, ale veľké pánske svetre zostávajú nesmrteľnou klasikou.

Chelsea

Chelsea Bootssa stali dlhodobo populárne, ale zo zoznamu trendov nezmizne v jeseni-zima 2018-2019.

Chelsea - príklady z celebrít

Ich črty sú:

  • vysoké teľa;
  • vložky po stranách z kaučuku alebo semiša;
  • predĺžený nos.

Tento štýl je ideálny pre dievčatá, ktoré milujú jednoduchosť a pohodlie, ale chcú sa vyhnúť hrubým podrážkam, šnurovaniu. Ich pohodlie tiež stojí za zmienku, pretože chelsea sú topánky bez podpätkov.

Chelsea sú dokonale kombinované s klasickými odevmi, nohavicami a sukňami. Ale stylisti nemajú zakázané miešanie s ľahkými šaty a sukne.

Zaujímavé : Dámske topánky Chelsea - 11 módnych obrázkov

Desert

Ľahké, odolné a príjemné na dotyk topánok z semiša. Na prednej strane je mierne šnurovanie (sú mu pridelené len dve diery), ale nevyzerá to tak hrubo ako niektoré modely. Módne guru ich vždy nazývali klasickou ležérnou obuvou. Ale v tejto sezóne, ponúkajú sa ísť nad rámec a pridať púšte na iné obrázky.

Púšte

Púšte možno kombinovať s orezanými nohavicami a džínsami, teplými svetrami a polo. Stylisti vám umožnia nosiť ľahké šaty s púšťami, čím vytvárajú nezvyčajné, ale štýlové luky.

Timberland

Tento model silne pripomína púšte, ale líši sa od nich masívnejším šnurovaním a hrúbkou podrážky. Takýto model je zvyčajne izolovaný. naV regáloch často nájdete Timberlands s kožušinou, vyrobené z pravej kože alebo semišu.

Timberland

Timby je veľmi ťažké kombinovať s vecami, ktoré idú nad rámec športového a príležitostného štýlu. Preto môže oblečenie obsahovať voľné džínsy, parky a teplý pletený sveter.

Zaujímavé : Dámska obuv so šnúrkami: čo kombinovať s

Štýlové farby obuvi 2019

Najobľúbenejším problémom pre dievčatá po výbere štýlu je výber vhodnej farby. Tu je hlavná vec vytvoriť vo vašej hlave želaný luk a dôverovať odporúčaniam expertov.

Štýlové farby

Biele topánky

Mnohí dizajnéri a stylisti tvrdia, že biele topánky v zime 2019 sú nevyhnutnosťou. Hlavnou výhodou bielych topánok je, že nebudú v konflikte s inou farbou a budú môcť ozdobiť akýkoľvek obraz. Je dôležité venovať pozornosť tieňu. Studené odtiene sa najlepšie kombinujú so studeným a teplým teplom. Ale v žiadnom prípade nie je opak.

Tmavé odtiene

Čierna a všetky jej farby budú vždy klasikou, ale klasika je štýlová a relevantná. Harmonizujte tmavé odtiene s vecami kontrastnej farby alebo odtieňov bordovej. Stylists radiť v tejto sezóne, aby sa zabránilo čiernej total-luky, pretože trend vytvárať svetlé kreatívne obrazy sa stáva čoraz populárnejšie na módnom trhu.

Žltá a horčica

Svetlé zimné topánky teplých žltých a horčičných odtieňov sa stávajú trendom tejto zimy. Kombinácia je pomerne ťažká, ale je čoraz ťažšie chodiť okolo svetlých topánok. Horčica farba nebude objav pre fanúšikov Timberland a púšte. Ale fanúšikovia iných modelov obuvi nebudú ľahké.

Aké sú odtiene žltej a horčice?

  • čierna;
  • sivá;
  • zelená;
  • Bordeaux.

Uprednostnite iba jednu kombináciu farieb. Nemôžete sa báť a experimentovať, vytvárať netradičné kombinácie vecí.

Šedá obuv

Gray môže zohrávať dobrú základnú úlohu. Šedá obuv sa čoraz častejšie objavuje na pultoch obchodov, takže hľadanie správneho štýlu šedej obuvi nebude ťažké. Kompatibilita tohto odtieňa je vysoká.

Stylisti odporúčajú pozrieť sa na béžové tóny alebo jasné veci červenej, ružovej farby.

Všetky odtiene béžovej

Beige už nie je novinkou na trhu s módou. To je dôvod, prečo musíte nosiť veľmi opatrne, riedenie obrazu s jasnými akcentmi. Príslušenstvo si môžete prezrieť v ružovej alebo červenej farbe. Nie je vylúčené, a "zatemnenie" obrazu pomocou čiernych vecí.

Mimochodom, platí to aj pre ružové. Všetky jemné a ženské farby môžu vyzerať smiešne na hrubých štýloch zimných topánok. Preto odborníci odporúčajú veľmi starostlivo vybrať harmonické príslušenstvo a vybraťsprávnu paletu.

Vytlačiť

Jedným z najpopulárnejších trendov v zime roku 2019 je aplikácia tlače nielen na oblečenie, ale aj na obuv. Pomáha vytvárať jedinečné a veľmi svetlé topánky. Všetci milovníci šokujú publikum takou novou módou budú apelovať. Problém nastane, keď budete potrebovať vybrať si vrchné oblečenie pre takéto topánky. Je dôležité venovať pozornosť farebnej schéme obrazu.

Leopard, kreslené a kvetinové výtlačky sú teraz považované za najobľúbenejšie.


Zima 2019 dáva všetkým ženám módy veľký výber módnych zimných topánok. Návrhári sa snažili vytvárať štýly pre každý vkus a farbu. Preto môže spravodlivý sex ľahko vytvoriť požadovaný obrázok.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/09/2018Štítky: