Ombre manikúra: najaktuálnejšie novinky!

Ombre je veľmi neobvyklý dizajn manikúry, ktorý sa v roku 2019 stal obzvlášť obľúbeným medzi dievčatami, o čom svedčia rôzne fotografie na sociálnych sieťach. Okrem skutočnosti, že vyzerá veľkolepý sám o sebe, taký dizajn nechtíkavcov je dokonale kombinovaný s inými technikami ney-art, čím umožňuje každej módnej žene vyniknúť a ukázať jej osobnosť. Preto sme neskôr v článku priniesli najmodernejšie nové položky, ako aj niektoré originálne nápady na vytvorenie gradientu manikúry, ktorá je dnes taká módna.

Krásne, štýlové a módne ombre

Zaujímavé : Jemná pastelová manikúra

Druhy ombre

Hlavným znakom dizajnu gradientu je hladkosť prechodov medzi farbami, vďaka ktorej je konečný výsledok neobvyklý a očarujúci. Okrem toho, taká manikúra ako ombre vyzerá perfektne na nechtoch akejkoľvek dĺžky, vrátane krátkych, čo z neho robí aj veľmi univerzálny dizajn.

Krásny dizajn manikúry

Máte radi ombre ako manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ombre je vytvorené vrstvením niekoľkých kontrastných farieb na povrchu nechtu, po ktorom nasleduje miešanie prechodov. preto,vzhľadom na použitie rôznych techník tieňovania a požadovaného výsledku sa gradientová manikúra konvenčne delí na tieto typy:

  • Prechod zo svetlej na tmavú. Toto je jeden z najpopulárnejších dizajnov gradientovej manikúry, ktorý využíva naťahovanie tónov výlučne rovnakej farby. Táto technika vám umožňuje hrať na kontrastoch, čím vytvára plynulé prechody.

Prechod zo svetlého na tmavý - klasický ombre

  • Francúzština. Kombinácia klasických francúzskych manikúr a ombre techník viedla k neprekonateľnému efektu, ktorého príklady sú uvedené na fotografii v našom výbere. V tomto prípade sa francúzsky „úsmev“ robí vo forme gradientových prechodov, čím sa roky etablovali dobre etablovaná manikúra a robí ju nezvyčajnejšou.

Francúzsky Ombre

  • Kontrastné tóny. Toto je najrelevantnejšia dnešná ombre, ktorá obsadila vrchol moderných módnych trendov dizajnu nechtov. Je založený na kombinácii dvoch kontrastných farieb súčasne. Výsledkom je veľmi farebný a veľkolepý dizajn, ktorý harmonicky ladí s akýmkoľvek obrazom.

Kontrastné tóny gradientu

Dôležité! Novinkou tejto sezóny je vytvorenie gradientovej manikúry na celej ruke. K tomu, vybrané laky rovnakej farby, len odlišné tonality. Najtmavší odtieň sa aplikuje na palec a na ďalšie - mäkšie a svetlejšie tóny.


Originálne nápady na kombináciu dizajnu

Ombre na nechtoch sa dá nosiť, či už v monochromatickom dizajne, alebo v rôznych kombináciách s inými technikami nechtového umenia. Najvýhodnejšie sú tieto kombinácie:

  • Kombinácia textúr. Použitie lesklej a matnej povrchovej úpravy v jednom dizajne bolo novinkou pre rok 2019, ktorú sa manikéri rozhodli použiť aj v duete s technikou ombre. Výsledkom je bohatý a veľkolepý dizajn, ktorého fotografické príklady zdobia okná drahých kozmetických salónov.

Krásny lesklý ombre

  • S kamienkami. Gradientový dizajn v kombinácii s voľným kamienkom dáva v konečnom dôsledku jasnú a pútavú manikúru, ktorá je vhodná nielen na večer, ale aj stručne zapadá do základného ležérneho vzhľadu. Tu môžete bezpečne experimentovať a kombinovať niekoľko rôznych farebných prechodov v rovnakom dizajne.

Ombre s kamienkami

Dôležité! Majstri nail art neodporúčajú používať veľké množstvo kamienkov v kombinácii s ombre, pretože hotový výsledok sa môže ukázať ako vulgárny. V tomto prípade hrajú kamene iba úlohu malého doplnkového akcentu.

  • V pastelových odtieňoch. To je ideálne pre tie dievčatá, ktoré uprednostňujú nízko-kľúčové a stručné návrhy. Osobitná pozornosť je tu lepšie dať broskyne, béžové, smaragdové, modré, biele a ružové farby, pretože s ich pomocou môžete vytvoriť krásne prechody prechod.

Gradient v pastelových farbáchtóny

Zaujímavé : Manikúra s nápismi - trend 2019!

  • S obrázkom. Kombinácia ombre techniky a umeleckej maľby v manikúrovom dizajne sa stala hlavným trendom módnych trendov jesennej sezóny 2019, čo potvrdzujú aj rôzne fotografie s príkladmi práce špičkových nechtových umelcov. Gradient manikúra tu môže pôsobiť ako farebný substrát, rovnako ako plnohodnotný dizajn všetkých nechtík, v ktorom jeden alebo dva prsty sú označené vzorom. Čo sa týka predmetu umenia, v tomto prípade budú geometrické vzory a abstrakcie vykonávané samostatným dizajnovým prvkom a technikou ombre s prechodmi v samotnom výkrese vyzerať harmonickejšie.

Štýlový ombre so vzorom

Dôležité! Hitom tejto sezóny je manikúra, v ktorej je v strede nechtovej platne nakreslený široký zvislý pásik a následne zdobený gradientovými prechodmi.

  • S pieskom. Poslednou novinkou v tomto roku v dizajne nechtov bol „zamatový“ piesok, s ktorým môžu byť nechty dodané špeciálnou chuťou a textúrou. Môžete ju použiť v gradient manikúra. To môže byť, ako jednoduché prechody medzi farbami na nechtovej platni, a skôr zložité, stanovené v objeme "zamat" ornament.

Ombre s pieskom

  • S mikrovlnami. Jemne mletý akrylový prášok je ideálny pre vytváranie gradientových prechodov rôznej zložitosti. Okrem toho, kvôli charakteristickému blikaniu len tejto dekorácie,Výsledkom je ľahký a nenápadný leskný efekt na nechty.

Ombre s akrylovým práškom

Dôležité! Pri vytváraní ombre manikúry by sa mala venovať osobitná pozornosť módnym farbám pre túto sezónu, ako sú fialová, zelená, modrá, bordová a biela. Sú to jasne viditeľné gradientové prechody a hotový výsledok je chytľavý a expresívny.


  • Matte. Luxusná zamatová manikúra v kombinácii s ombre vytvára v roku 2019 skutočne módny a relevantný dizajn. Stylisti odporúčajú v tomto prípade vytvoriť prechody s gradientom kontrastu, ktoré matný vrch zvýrazňuje. Ako malý prízvuk by bolo vhodné rozložiť niekoľko kamienkov, aby zodpovedali tmavej farbe.

Orosený ombre

Manikúra Ombre je módny dizajn v roku 2019, ktorý vám umožňuje riediť aj tie najtajnejšie obrazy s jasnými farbami. Dúfame, že nápady a fotografické príklady, ktoré sme navrhli, vás oslovia a na ich základe vytvoríte štýlovú a účinnú gradientovú manikúru, ktorá nebude bez povšimnutia.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/02/2018Štítky: