Ako si vybrať kravatu na oblek a košeľu: foto

Oblek, košeľa, kravata - to všetko je obraz skutočného a pevného človeka. To však nestačí na to, aby vyzeralo reprezentatívne, pretože potrebujete správnu kombináciu všetkých prvkov. Aby obchodný oblek zostal, musíte vybrať požadované farby a vzory pre tričko a kravatu, alebo skôr ich kombináciu. Ak sa to urobí správne, váš obrázok bude neodolateľný. Problémy s tým, ako si vybrať kravatu na oblek a tričko na stole, ktorý nebudete mať, pretože je to celkom jednoduché a pomáha ľahko nájsť všetko, čo potrebujete. Módni návrhári už dlho pracovali na tvorbe tohto manuálu, ktorý bol užitočný pre mnohých mužov.


Štýl každého človeka je založený na jeho postoji k jeho šatníku. Musíte byť schopní vybrať si správne oblečenie, kombinácie košele a bundy. Samozrejme, toto všetko si nepamätáte, ale tabuľka tohto typu vám môže naozaj pomôcť pri riešení tohto problému. Okamžite nájdete zodpovedajúce farby, ak vám táto kombinácia vyhovuje, neváhajte si obliecť všetko, čo potrebujete.

Pravidlá kombinovania kravaty s košeľou a oblekom

Dizajnéri vytvorili špecifický súbor pravidiel, podľa ktorých sa odporúča zvoliť si použité časti vášho štýlu. Šírka kravaty by mala byť približne rovnaká ako šírka klopov plášťa. Toto pravidlo je optimálne, pretože široké väzby sú jednoducho nemožné zladiť s novými oblečkami pre mládež. Najlepšie je pre obéznych mužov odmietnuť vôbec z tenkých modelov kravaty, vytvárajú určitý efekt.úplnosť.

Toto príslušenstvo by predovšetkým nemalo mať podobný odtieň ako sako alebo košeľu, pretože v tomto prípade bude jednoducho zbytočné. Kravata by mala vyniknúť na pozadí celého obrazu - toto je najdôležitejšie pravidlo. Výhodou pánskeho obleku je, že zostane nezmenený po celé storočie. Vykonali sa minimálne zmeny, ale štýl zostáva rovnaký. Preto sa kombinácia farieb nemení.

Ak má kravata vzory, potom by malo byť tričko alebo košeľa len jednohlasé. Ak nemáte tie, len košeľu a kravatu so vzorom, potom niečo musí mať niekoľkokrát menšie obrázky.

Podľa všetkých pravidiel tak bude možné vyniknúť v práci alebo na obchodnom stretnutí. Tam je špeciálny stôl, ako si vybrať kravatu pre oblek a košeľu, kde je všetko jasne maľované pre pohodlie. Všetky pozície môžete podrobne preskúmať a vybrať správnu voľbu vo výbere oblekov, doplnkov a košele.

Bunda by mala byť len tmavá a kontrastná. Odporúča sa zvoliť čiernu, sivú, tmavomodrú alebo hnedú. V lete sa samozrejme môžete zamerať na pieskové a biele odtiene, ale neodporúčame. Tento druh štýlu je veľmi populárny, pretože mnohí chlapci radi nosia biele obleky na rôznych slávnostných podujatiach.

Je možné pritiahnuť pozornosť pomocou svetlého štýlu, ale také variácie nie sú vhodné pre každého. vybraťsvetlé červené alebo ružové sako farby a vy jednoducho nebudete môcť nevšimnúť. Pre tých, ktorí sú plachí tohto štýlu, môžete jednoducho zastaviť na červenú kravatu. Sledujte svoj štýl, aby ste boli vždy oblečený v súlade s módnymi trendmi.

Ak chcete zostať nenápadný v pozadí mnohých ľudí, môžete použiť sivú bundu, ale príslušenstvo musí byť vhodné. Zriedka sa používa len taký štýl, pretože vždy vytvára ponurú atmosféru a je vhodnejšia pre smútkové udalosti. Ak stále neviete, ako si vybrať kravaty, pomôže vám tabuľka so všetkými podrobnosťami.

Kombinácia farebnej kravaty a košele

\ t

Pre človeka je ťažké vybrať si oblek, košeľu, kravatu alebo topánky správne. Požiadať o pomoc dizajnérov v tomto prípade je veľmi drahé. Pre pohodlie bola vyvinutá špeciálna tabuľka, ktorá vám umožní dôkladnejšie vytvorenie snímky.

Dnes sa používanie tejto tabuľky stalo relevantným pre mnohých mužov. Je vhodné používať túto príručku, pretože obsahuje všetky informácie.

  1. Biela košeľa je základom štýlu, len zriedkakedy muži preferujú nosiť košele rôznych farieb. Problém je v tom, že tmavé košele sa nedajú nosiť pod bundami, pretože sa jednoducho spájajú. Preto, na nosenie bielej košele sa odporúča nosiť svetlé kravaty, s takmer všetky vzory. Všetko záleží na farbe vášhobunda.
  2. Ak ste sa rozhodli nosiť modrú košeľu, ktorá nie je nezvyčajná, potom tmavo modrá, hnedá, bordová kravata bude vyhovovať ako príslušenstvo. Najdôležitejšia vec, ktorú boli tmavé, môžete tiež zvoliť okrovú alebo horčičnú.
  3. Ružová košeľa si vyžaduje výber kravaty s vhodným odtieňom, tieto môžu byť bordó alebo červenkasté farby. Ak chcete zdôrazniť neobvyklosť vášho štýlu, môžete sa uchýliť k tmavozelenej alebo modrej farbe. Vyberte si kontrastné farby a nikdy nestratíte čas.

V každom prípade by kravata mala byť vždy o niekoľko tónov tmavšia ako košele. Musíte od tohto pravidla odstúpiť.

Bez ohľadu na to, či má nejaké kresby alebo nie, venujte pozornosť tomuto pravidlu. Samozrejme, že je vhodné mať čiernu kravatu a nosiť ju všade, ale v kombinácii s ružovou alebo modrou košeľu, nebude to vyzerať štýlovo.

Kombinácia košele a kravaty so vzormi a geometrickými obrazcami

\ t

Tričko s určitým vzorom by sa malo líšiť od vzoru aplikovaného na kravatu. Po prvé, keď sa spoja, spoja sa a vytvoria nepríjemný tón. Mnohí dizajnéri považujú tento štýl za neprijateľný a vulgárny. Samozrejme, to nie je uvedené v tabuľke, ako si vybrať kravatu pre oblek a košeľu, ale tam sú fotky modelov, ktoré potvrdzujú všetky vyhlásenia predložené.

Vzhľadom na kombináciu pruhovaných košieľ sa používajú rovnaké odporúčania. Musítepochopiť, že pruhy na kravate a košeli, bez ohľadu na ich priestorové umiestnenie, musia mať rôznu šírku. Pocit opakovania povedie k negatívnemu hodnoteniu a mnohým ďalším problémom. Byť schopný meniť medzi vzormi, takže neexistujú žiadne definitívne spoje. Tričko by sa malo vždy líšiť od kravaty.

Niekedy môžete použiť puntíkované kravaty, ak má vaše tričko pruhy alebo iné vzory. V súčasnosti tento štýl takmer nikto neuplatňuje, ale stojí za to poznať základné pravidlá.

Hrach, rôzne vtipné obrázky sa odporúčajú používať v extrémnych prípadoch, ale je lepšie ich vyhodiť.

Návrhári považujú za nevhodné mať kombináciu, keď kravata, košeľa a sako majú rovnaké vzory, aj keď majú rôzne veľkosti alebo kontúry. Povolené len dve veci nosiť so vzormi, najčastejšie bunda zostáva monotónna. Ak toto pravidlo neberiete do úvahy, zostanete bez chuti. Podľa tabuľky, ako si vybrať kravatu na oblek a košeľu, je maľovaná len s ohľadom na monochromatické štýly, inak musíte dodržiavať uvedené pravidlá.

Kontrolované tričko vyžaduje príslušenstvo so zaujímavejšou potlačou. Je to spôsobené tým, že bunka vytvára nejakú ilúziu a ďalšie vzory na jej pozadí sú jednoducho stratené. Všetky tipy sú ponúkané profesionálnymi dizajnérmi, ktorí majú rozsiahle skúsenosti v odbore.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané07/05/2018