Francúzska manikúra 2019: módne trendy

Francúzska manikúra, ktorá sa objavuje vo vzdialených 70-tych rokoch, nestráca svoje vedenie v módnych trendoch - v roku 2019 získal nové trendové techniky popravy. Relevantné vždy a všade, francúzština je známa pre svoju eleganciu a eleganciu. Aké inkarnácie v aktuálnej sezóne našli tento najobľúbenejší a najbežnejší dizajn?


Tvar a dĺžka nechtíka lekárskeho

Krátke nechty- najnáročnejšie pre francúzsku manikúru. Zvážte, že aj veľmi tenká línia úsmevu vizuálne skracuje nechtovú platňu. Preto, pre veľmi krátku dĺžku, táto možnosť sa nehodí vôbec, musíte pestovať aspoň pár milimetrov voľného okraja.

Nepoužívajte ani kruhové časti (výkresy, modelovanie). Rezort na mierne dlhšiu verziu dekoru, umiestnením vertikálne - najlepším pomocníkom budú geometrické vzory.

Dlhé alebo stredné nechty- ideálne pri výkone bundy. Tento dizajn je schopný vizuálne predĺžiť prsty a urobiť z nich tenšie. A tiež - čím širšia je línia úsmevu, tým zaujímavejšie návrhy môžete urobiť! Napríklad zaujímavé výtlačky, rôzne typy geometrických servisných plášťov, kresby namiesto klasickej línie úsmevu. Pre krátke nechty takéto možnosti samozrejme nebudú fungovať.

Na fotografii v našom móde nájdete návrhy na každú dĺžku nechtov. Trendy francúzska manikúra v roku 2019 sa čoraz častejšie vykonáva s gélovým leštením - bude vám slúžiť najmenej 2-3 týždnedokonalý vzhľad. Okrem toho, táto možnosť je ideálna pre majiteľov tenkých a oslabených nechtov, a dokonca vám umožní rast dĺžky.

Idea! Ak ste sa napriek tomu rozhodli vykonať francúzsky náter s jednoduchým lakom, použite namiesto šablón zvyčajný kancelársky pás. Položte ho na špičku nechtu a nechajte požadovanú dĺžku, aby ste zakryli inú farbu.

Pokiaľ ide o tvar nechtov, mandľový tvar a ovál sú ideálne pre francúzsky jazyk. Mimochodom, toto sú najmodernejšie formy sezóny! Môžete tiež uchýliť k viac špicaté forme nechtov. Ak máte radi štvorcové nechty, naopak stojí za to trochu zaokrúhliť ich hrany.

Od klasických až po bohaté farby

Svetlo ružová, bohatá ružová, broskyňová, béžová, krémová - módne trendy v roku 2019 nám ponúkajú rôzne farby základu francúzskej manikúry v klasickej verzii (s bielym úsmevom). Takéto jemné vzory sú ideálne pre romantické obrazy na jar, a pre prísne obchodné luky. A čo je najdôležitejšie, jeden z najpopulárnejších trendov tejto sezóny je pozorovaný - prirodzenosť a prirodzenosť.

Biela nahá bunda však nie je jedinou možnosťou. Prirodzenosť je prirodzená a kreatívna v móde je vždy vítaná! Pre svetlé vzory, pozrite sa na modré, červené, vínové, fialové, zelené, teplé ružové. Vo farebnej francúzskej manikúre nájdete niekoľko možností na realizáciu:

 • pokojná základná farba vv kombinácii s jasným farebným úsmevom;

 • kombinácia dvoch jasných farieb súčasne;

 • odvážne farebné francúzske sako v jasných farbách (až 5 farieb v jednej manikúre!) - v lete, mimochodom, sú relevantné aj neónové odtiene.
 • ​​

Black nie je o nič menej populárny, pretože je to štýlová a stručná varianta svojím vlastným spôsobom. Zvlášť elegantný vzhľad v matnej verzii. Tu môžete experimentovať - ​​urobiť čierny ako špičku nechta a základňu.

Nové a trendy verzie francúzskej manikúry

Majstri nechtového umenia nájdu viac a viac nových riešení na realizáciu francúzskej manikúry - v roku 2019 módne trendy vítajú originalitu a nové nápady. V našom výbere s fotografiami nájdete v tejto sezóne najmodernejšie návrhy s bundou.

 • Francúzština v technike geometrických línií.Môže to byť zdanie dvoch spojených trojuholníkov (dokonca aj rôznych farieb!). V takýchto dizajnoch vyzerá dvojitá bunda veľmi moderne - prvé trojuholníky sú široké a na ich kontúre sú tenké prúžky.

Zaujímavé:Farebná bunda: nápady na dizajn

Alebo napríklad plášť so skoseným pásom je tiež veľmi originálnym riešením. Mimochodom, je ideálny pre krátke nechty, pretože mierne predlžuje nechtový tanier. Dokonca vykonávajú aj francúzske šaty z malých farebných štvorcov. Nechajte sa inšpirovať našimi príkladmi z fotografie!

 • Francúzska manikúra so zvieracím výtlačkom- jedna z najkrajšícha trendy v tejto sezóne. Leopard alebo tiger motívy, korytnačka shell, módne zebra - čo sa vám páči najviac? To určite dodá vášmu manikúru nádchu drzosti.

A nie je potrebné zvoliť klasické odtiene - čiernobiele alebo béžovo-hnedé. Môžete použiť najviac neočakávané farby - modrá, ružová, mäta, červená. Hlavnou vecou je jasne sledovať čiary plánovanej tlače.

 • Dvojica alebo dokonca trojitá francúzštinasa pripojila k novým trendom sezóny. V takých konštrukciách nie je ťahaný jeden prúžok, ale 2 alebo 3. Najčastejšie dokonca v rôznych farbách a hrúbkach. Všestranný - vhodný pre akúkoľvek formu klincov s dĺžkou, ktorá umožňuje vykonávať niekoľko prúžkov.

 • Francúzska manikúra s dieroutvorí nádherný tandem. Zvyčajne sa vykonáva v jednej farbe. Vyzerá štýlovo a klasicky (napríklad biela a ružová bunda) a kombinácia jasných kontrastných farieb - biela a čierna, červená a biela. Ak v iných prevedeniach s tvarom otvoru môžete experimentovať, potom je lepšie zamerať sa na klasickú zaoblenú verziu.

Elegantná manikúra

Zaujímavé:Manikúra s otvormi: dizajn 2019

 • Francúzština s rub-intvorí veľmi delikátny a prepracovaný dizajn. Samotné trenie sa stalo trendovou verziou dizajnu v tejto sezóne av kombinácii so zvýrazneným okrajom nechtu sa stáva ešte zaujímavejším. Napríklad, perleťový povrch s klasickým úsmevom line vbiela farba.

Alebo naopak - na hrote nechtovej platničky si utrite, čo platí najmä pre dlhé nechty. Môžete tiež vždy zvýrazniť jej nemenované prsty.

 • Kartáčovaný kovový plášť.Tento dizajn využíva jeden z najpopulárnejších trendov sezóny - kombináciu rôznych textúr. Napríklad: je to špička nechtu, ktorá je nakreslená v čiernej farbe s matnou povrchovou úpravou a základ sa vykonáva v chrómovom tóne, napríklad v tmavom striebre.

 • Francúzske tisícročie(s iskrami alebo prachom) je luxusnou možnosťou pre rôzne oslavy a sviatky. Na vytvorenie takýchto návrhov používajte lesklé a trblietavé laky. Niekedy sa fólia používa na navrhnutie línie úsmevu v tejto verzii. Nie je potrebné vážiť tento typ dizajnu dodatočným dekorom - kamienky, kamene.

Veľmi zaujímavou možnosťou je vytvoriť takú bundu pomocou kamifubuki (trblietavé konfety). Tu môžete vykonať prechod prechodov. Niekoľko konfiet sa umiestni na základnú farbu nechtovej platne a ich hlavné množstvo sa zameriava na špičku nechta. To znamená, že kamifubuki distribuované prírastkom.

 • Francúzština s výkresmi- dobrá odroda pre zadržiavané klasiky. Môžete nakresliť zaujímavý vzor presne na špičke nechta, ktorý nahradí klasický prúžok. Alebo ponechajte jeden prst bez prúžku na špičke a vykonajte ho so vzorom. Táto sezóna v trende je striktná geometria,monogramy, motýle, floristika, ovocie, nápisy.

Je tiež možné uchýliť sa k tematickým a sezónnym kresbám. Inšpirácia pre dizajn nechtov môže byť čokoľvek - romantická jarná nálada alebo narodeninová túra. Spojte sa s fantáziou a vašou manikúrou určite neostanete bez povšimnutia!

Je tiež vždy možné vybrať prízvukové prsty pomocou iného zariadenia: urobiť z mramorového dizajnu, pavučiny, gradientu, rozbitého skla, „mačacieho oka“. Táto sezóna je známa kombináciou rôznych techník, textúr a nezvyčajných farieb.

Neobvyklá francúzština

Ktorá verzia francúzštiny sa vám páčila viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dúfame, že ste sa inšpirovali originálnymi nápadmi pre túto „nadčasovú klasiku“. Koniec koncov, aby ste boli v trende, musíte sledovať módne trendy nielen v odeve, ale aj v umení nail art - av roku 2019 sa francúzska manikúra opäť stala hrdým miestom v dizajne trendov a bude vám vytvárať nechty štýlové a dobre upravené!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/03/2019Štítky: