Novoročné manikúra 2019 - fontána nápadov

Nový rok 2019 sa blíži a každý z nás premýšľa o svojom oblečení, účese a manikúre na stretnutie s priateľmi, doma s rodinou alebo na firemnej párty. Nový rok je špeciálny sviatok. Ozdobuje prírodu načechraným snehom a mestami - s trblietavými svetelnými girlandami, rozprávkovými kresbami výkladov, na každom kroku roztomilé vianočné stromčeky. Všetko svieti a iskrí. Okolo vône jedle, mandarínky, snehu - špeciálna novoročná vôňa. V zhone slávnostného zhonu, musíte premýšľať o sebe milovaného, ​​aby dovolenka bola radosť. A manikúra je dôležitou súčasťou dobrej nálady. A môžete to urobiť vopred, pretože máme gélový lesk. Ďakujeme tým, ktorí ho vytvorili!

Ako si vybrať manikúru pre nový rok vopred rozhodnúť tak, aby váš pán mohol urobiť to, čo sa vám páči. Vybrali sme pre túto fotografiu možnosti pre módny dizajn.

Ktorá manikúra by ste radšej oslávili nový rok?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módne trendy v dizajne nail-art

Pozrime sa, čo ponúka nová móda v dekorácii nechtov. Často je mnoho možností farieb a dizajnov koordinovaných s čínskym kalendárom. Je to možné a tak. Blížiaci sa Nový rok - rok žltej zemskej kance (alebo prasa) diktuje jeho obľúbené farbypre manikúru.

Zaujímavé : Šaty pre nový rok 2019: módne štýly

 • Žltá môže byť reprezentovaná ako zlato, farba symbolizujúca zlato, čo znamená bohatstvo. Hovorí sa, že to zaručuje blaho v oblasti financií.
 • Zelená - farba energie života, naplňujúca dušu a telo radosťou. S vianočným stromčekom, v téme novoročných sviatkov.
 • Brown je symbolom pôdy, plodnosti a úspechu v rodinných a domácich záležitostiach.

Módna manikúra so žltými tónmi

Zaujímavé : V akých farbách osláviť Nový rok 2019

A o niečo menej milovaný kancom, ale relevantný.

 • Čierna je farba, ktorá symbolizuje rovnováhu, mier, rovnováhu a dôveru v rozhodovanie.
 • Červená - farba vášne, prebúdza najvnútornejšie túžby. Veľmi veľkolepé a provokatívne.

Môžete si vybrať oblečenie a manikúru na základe tejto farebnej schémy, ak vám tieto farby vyhovujú. Alebo si vyberte iný tón, napríklad:

 • biela alebo modrá;
 • elegantné víno alebo purpur;
 • jemná ružová alebo modrá;
 • klasická béžová alebo sivá.

Moderné farby a štýlový dizajn

Na akomkoľvek pozadí môžete vytvoriť novoročnú manikúru pomocou módneho dizajnu. A pomôže v tomto novom umení nail.

 • Kamifubuki, holografické konfety rôzneho priemeru a farby, z ktorých môžete dať geometrický alebo abstraktný vzor. Vyzerá inovatívne.
 • Yuukiho vločky, ktoré majú sfarbenie dúhovým chameleónom. Súrôzne odtiene a vyzerajú ako snehové vločky. Môžu byť položené na nechty s taniermi alebo trením, ako by trel. Počet nápadov na aplikáciu je obmedzený len vašou predstavivosťou. Na našich fotografiách môžete nahliadnuť do možností.
 • Ruby - striebro, ako mrazivý mráz, zlato, len v téme roka diviakov, a holografické, najmodernejšie, vo svetle nových trendov v dizajne nechtov.

Svadobná manikúra s kamuflami

Aplikácia trblietky, trblietky, kŕdľa, tmelu, kamienkov a bujónov nebola zrušená. V kombinácii s novými materiálmi môžete pre Nový rok 2019 urobiť nečakaný a originálny dizajn nechtov.


Zaujímavé : Oblečenie pre Nový rok 2019 podľa znamenia zverokruhu

Ako urobiť manikúru na vianočnej téme

Dĺžka nechtov môže byť krátka alebo dlhá v závislosti od vašich preferencií. Tvar nechtovej platničky, odporúčaný dizajnérmi, mäkkým štvorcom alebo klasickým oválom. Stilettos sú preč. Dôležité je aj maľovanie nechtov. Pre vianočnú tému platia všetky atribúty zimnej dovolenky.

 • Snehové vločky, veľké alebo malé. Vyzerajte dobre na akejkoľvek farbe. Nakreslené kontúrou alebo tmelom, môžu byť zdobené v strede s kamienkami alebo vývarmi, pre lesk a náladu.

 • Krajkový vzor pripomínajúci mrazivý vzor okna. Je to dobré ako na svetle, tak aj na tmavom pozadí. Zvlášť krásny účinok na gradient. Napríklad zo zelenej alebo modrej na bielu. kvintesenciazimu a dovolenku, ak aj okraj nail glitter zdobí.

 • Jedle, štylizované alebo nie, jedľové konáre alebo ich vetvičky. Takýto obraz by mal vyzerať lepšie než na všetkých prstoch, ale len na jednej alebo dvoch na každej ruke. Zvyšok nechtíka môže byť natretý v jednej farbe, ale v rôznych farbách.

 • vianočné gule alebo iné vianočné ozdoby, girlandy z nich. Vyzerajú slávnostne a vytvárajú správnu náladu, najmä ak je všetko lesklé alebo šumivé.

 • Obrazy vianočných doplnkov, ako sú vence, zvončeky, ponožky. Alebo dokonca obrazy Santa a jeho asistentov. Marigold s jeleňmi a medveďmi vyzerajú veľmi roztomilé a vracajú pocit detstva.

Pôvodné myšlienky novoročného dizajnu nechtov

Idea!Vykonávajte novoročné kresby s tmelom. Vianočné stromčeky a snehové vločky vyzerajú ako mäkké, objemné a zdanlivo našuchorené.

Dôležité!Ak si nie ste istí umeleckými schopnosťami svojho pána pri kresbe toho istého jeleňa, je lepšie použiť špeciálne samolepky s obrázkami. A budete mať istotu vo výsledku.

Zaujímavé : Vyberte si oblečenie pre Nový rok 2019!

Výkresy možno kombinovať s klasickým dizajnom nechtov: bunda, mesačná manikúra, sklon alebo diery. Alebo si vyberte iný dizajnový štýl, prísnejší alebo naopak burleskickú explóziu.

Novoročná bunda

V prípade burlesky je potrebné, abysa leskli a naliali. Prečo nie? Nový rok umožňuje veľa vecí, ktoré sa bojíte dovoliť v obvyklom čase. Tu vám pomôžu moderné kamifubuki a Yuki vločky, kamienky a trblietky. Účinky vytvorené s ich pomocou bude ťažké si nevšimnúť na perá. A to je možné vidieť na fotografii, ktorú sme pre vás vybrali.

Upozornenie!S takými bohatými dizajnovými klincami je lepšie robiť bez veľkých šumivých krúžkov, aby nedošlo k preťaženiu obrazu. Nechty už budú prstom.


A ak potrebujete striktný návrh, napríklad na oficiálne novoročné podujatia alebo na jednoduchší dizajn nechtov?

 • Urobte si zvyčajnú verziu manikúry, pridajte trochu trblietky na špičku nechta alebo podčiarknite pár prstov. A môžete to urobiť sami pred sviatkom. A po noci odstráňte iskry rozpúšťadlom. S gélovým leštením je to jednoduché.
 • Povlak môže byť matný, na všetkých nechtoch alebo selektívne. Matná manikúra sa stala trendom roku 2018. Toto vás odlíši od šumivého kruhu, a čo je najdôležitejšie, budete sa cítiť pohodlne.
 • Krásny a elegantný obal s rubom, zlatom, perlou alebo holografickým. Vyzerá štýlovo, hodí sa na šaty. Ruky budú vyzerať elegantne.

Prísne usporiadanie novoročnej manikúry s trením a vývarmi

Idea!S touto manikúrou môžete nosiť prstene. Budú stručne zapadať do vzhľadu a nebudú vyzerať zbytočné.

 • Použite gradient, najmä v novoročnom gamute. Prechod akejkoľvek farby na bielu vytvorí v obraze zimný akcent.

Gradient nového roka

 • Klasické francúzske alebo zdobené v inovatívnej farebnej schéme sú dobré v každom prostredí.
 • Mesačná manikúra umožní úhľadným pohľadom na všetky sviatky Epiphany. Veľmi pohodlný typ dizajnu pre praktickú ženu.

Čistá mesačná manikúra na stretnutie s novým rokom

Magická atmosféra novoročnej dovolenky závisí od vás. Nasaďte si nové šaty, urobte špeciálny účes a manikúru pre Nový 2019. Koniec koncov, zázraky musia byť vykonané vlastnými rukami pre seba a pre iných. A šťastie pozostáva z príjemných chvíľ, ktoré si musíte všimnúť alebo vytvoriť sami.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované10. november 2018Štítky: