Módne farby na jeseň-zima 2019 oblečenie: hlavné trendy, fotografie

Z roka na rok Pantone Leatrice Institute of Color Eiseman vyhlasuje, aký módny život trvá niekoľko sezón v rade. Toto sú najmodernejšie farby. Spravidla to nie sú tradičné farby, ktoré sú pre nás bežné, ale niečo úplne nové. Pikantné, odvážne, honosné a pokojné odtiene - všetci spolu spolu žijú v inštitúte Pantone.

Pred začiatkom jesennej a zimnej sezóny v roku 2019 sa pozrime, aké farby oblečenia budú v tomto roku módne.


Módne farby pre mužov

\ t

Pánska móda nevyžaduje menej pozornosti. Aká je farba oblečenia, ktorá sa stala najmódnejšou pre mužov v roku 2019? Budete veľmi prekvapení, keď zistíte, že v súčasnom a nasledujúcom módnom období sú módne farby pre ženy a mužov rovnaké. Stylisti a dizajnéri ponúkajú silnú polovicu na obliekanie vo farbách vína, rovnako ako pastelové odtiene.

Jemná ružová farba a lila sú tiež to, čo muži, ktorí vedia o móde potrebujú. Na prvý pohľad sa môže zdať, že je to viac ženských farieb ako mužov. Ale s ich zručnou kombináciou s inými odtieňmi ružovej a fialovej sa ľahko stávajú základom štýlového brutálneho obrazu s odtieňmi elegancie a sexuality.

Všetky vyššie uvedené odtiene môžu byť použité na vytvorenie kancelárskeho obrazu aj pre mestskú eleganciu. Dizajnérsky dom Gieves & amp; Hawkes pozýva mužov, aby vyskúšali béžový hráškový kabát a biele nohavice. Stylisti veria, že je to skvelý nápad - kombinovať kabát so svetlými nohavicami.

Ak sa bojítedať na biele nohavice, pretože rýchlo sa špinavé - to nevadí. Ľahká srsť sa dá nosiť s čiernymi nohavicami. Hlavná vec v tomto prípade - vybrať si tkaniny, ktoré by sa navzájom skombinovali.

Zaujímavý pár je snehovo biely a sivý. Stylisti odporúčajú zvážiť túto kombináciu ako základ podnikového šatníka. Vďaka snehobielej farbe sa sivá stáva transparentnejšou - menej nudnou a "myšou". Ako sa to stalo? Skúste na sivom obleku s bielym plášťom. Aj vaše luky môžu byť potlačené sako a biele nohavice s modrým odtieňom.

Pánska móda 2019 je zaujímavá, pretože paleta farieb sa stala jasnejšou a farebnejšou. Neobvyklý trend - cukríky v pánskom šatníku.

Nemenej populárne odtiene levandule. Môžu sa stretnúť, či už v podnikaní, alebo v mestských obrazoch. Levandulová košeľa je skutočným stožiarom tejto sezóny. Slushy jeseň a chladné zimy, táto farba je veľmi osviežujúci obraz a priniesť dotyk tepla na to.

Najpamätnejšia farba 2019

Najmodernejšou farbou oblečenia v roku 2019 av kombinácii najpamätnejšia je grenadín. Podľa výkonného riaditeľa spoločnosti Pantone Leatrice je Eiseman nasýtený červenou farbou. Stylisti odporúčajú doplniť váš šatník niekoľkými grenadínovými farbami. Ak ste nikdy predtým nepoužívali červenú rúž, na jeseň av zime je čas začať to robiť. Make-upers odporúčajú používať pre večerné a denné make-up. Hlavná vec jevyberte "správnu" farbu.

Grenadín umožní módy a módy vždy zostať v centre pozornosti. Obaja červené luky a luky s postriekaním morskou zelenou a neutrálnou sivou sú v móde, ktoré sú mimochodom tiež najmodernejšie podľa Pantone.

Za zmienku stojí aj to, že to bola práve červená farba, ktorú módni kritici nazvali vedúci v týždni módy. Grenadín je prítomný v takmer všetkých kolekciách módnych návrhárov. Napríklad značka Oscar de la Renta predstavila verejnosti bohaté červené blúzky a červené šaty. Šaty pre šatník na jeseň-zima nájdete pod značkou Jason Wu. Dizajn domu prezentované v móde týždňa jasne červené kabáty, vyrobené vo voľnom strihu.

Fanúšikovia oblečenia nohavíc by mali vidieť najnovšie zbierky značky Derek Lam. Tu si budú môcť nájsť niekoľko zaujímavých variantov oblečenia nohavíc svetlej červenej farby.
​​

V predvečer jesennej a zimnej sezóny by sa osobitná pozornosť mala venovať vyhľadávaniu a výberu teplého oblečenia. Napríklad dizajnérsky dom Max Mara prezentoval svetlé kožušiny červenej farby s umelou kožušinou na týždeň módy.

Najelegantnejšia farba 2019

Druhou najmodernejšou farbou oblečenia pre sezónu jeseň-zima 2019 je Tawny Port. Stylisti to nazývajú najsofistikovanejšou a elegantnou farbou nadchádzajúcej sezóny. Pre nešikovného muža na ulici možno túto farbu opísať ako bordó s bohatým baklažánovým subtónom. Odporúča sa nosiť Tawny Port v monochromatickom režime. Samotný odtieňv súčasnosti sebestačný a nepotrebuje spoločnosť iných farieb. Ak chcete zriediť Tawny Port s inou farbou, vyberte si jeden z odtieňov Pantone Leatrice Eiseman. S každým z nich bude spojený "s treskom".

Stylisti sa domnievajú, že burgundská farba s bohatým subtónom je ideálna pre takmer každú príležitosť, od romantického až po úradné oblečenie. Módne ženy môžu nájsť zaujímavé modely pre dámske šatníky v zbierkach takýchto dizajnérskych domov ako Jason Wu, Victoria Beckham a ďalších.

Najviac neobyčajná farba 2019

Fanúšikovia a priaznivci pokojného odtieňa oblečenia by mali venovať pozornosť farbe baletu. Táto farba sa nazýva aj svetloružová. Na rozdiel od mnohých iných módnych odtieňov tejto sezóny, baletné papuče je najviac pokojná a neutrálna farba.

Bledoružová módna farba oblečenia v roku 2019 pre ženy môže byť použitá ako štandardná základná, kombinujúca ju s inými módnymi odtieňmi.

Na základe baletu Slipper je ľahké vytvoriť retro obraz, ktorý ho riedi striebrom, tmavomodrým morom a farbou morského prístavu. Pamätajte, že so striebornou farbou musíte byť veľmi opatrní. On môže ľahko pokaziť aj najsilnejší obraz, ak je prezentovaný v prebytku.

Najprirodzenejšia farba 2019

Ak ste zvyknutí zostať v tieni, ale zároveň sledovať najnovšie módne trendy, pozrite sa na farbu Butterum. Módni kritici veria, že nahé farby nikdy nevyjde z módy. Táto skutočnosť potvrdzujeprítomnosť béžovej farby v top 10 Pantone.

Béžová je považovaná za najvýraznejší odtieň. Stylisti odporúčajú doplniť váš šatník o zamatovú a objemnú pleteninu v béžovom odtieni. Táto farba obohatí štruktúru tkaniny a odhalí ju.

Veľmi zaujímavé sú svetlé šaty v béžovej farbe, ktoré je možné nosiť pod kabátom aj na jeseň. Tiež stylisti navrhujú začať nosiť béžové šaty a sukne. Tá sa nachádza v zbierkach domov ako Marc Jacobs, Tory Burch a ďalšie.

Kúpou niekoľkých základných vecí béžovej farby ich môžete neskôr použiť nielen na vytvorenie jesenných a zimných lukov, ale aj na vytvorenie jarno-letného vzhľadu.

Najjemnejšia farba 2019

Jeseň a zima sú bohaté na upokojujúce odtiene v šatníku. Morská pivónia, morská modrá a Navy Peony - to všetko je jedna farba podľa Pantone. Je považovaný za jeden z najtradičnejších v sezóne jeseň-zima 2019.

Aby sme nemali problémy správne kombinovať farby, kupujte veci v odtieni námorníctva Pivoňka. Táto módna farba oblečenia v roku 2019 sa ľahko kombinuje s inými farbami, ktoré prezentuje Pantone Leatrice Eiseman.

Ak chcete vyzerať štýlovo a módne, nie je potrebné nosiť súbory, ktoré kombinujú niekoľko farieb. Mnohé odtiene sú sebestačné. To znamená, že z nich môžete urobiť jednofarebný luk. Hue Navy Peony rozriedi sivé jesenné a zimné dni v každom meste.

Experimentovanie s odtieňmi morskej modrej, každáAkonáhle si môžete vytvoriť nový štýlový luk.

Najväčšia neutrálna farba win-win

Okrem neutrálnych farieb, ako je napríklad béžová alebo modrá, existuje aj jeden neutrálnejší odtieň, ktorý stylisti dôrazne odporúčajú. Toto je neutrálna sivá. Nazýva sa neutrálna sivá. Niektorí ho spájajú so stabilitou, iní s neutralitou a iní ho považujú za jeden z najprísnejších odtieňov v prezentovanej módnej palete farieb.

Neutrálna sivá je dobrá, pretože ju možno kombinovať nielen s inými farbami, ale aj nosiť „sama“. Neutrálna sivá môže byť tiež prízvukom vášho obrazu.

Sivá je ideálna na vytváranie každodenných lukov, najmä kancelárskych. Ak chcete zmeniť neutrálnu sivú do večerného oblečenia, pridajte do nej trochu kožušiny a modrý odtieň.

Stylisti odporúčajú nezastavovať sa na niečom špecifickom. Experimentujte s paletou farieb vášho obrázka a nájdite svoj jedinečný štýl.

„Večná“ farba 2019

Ďalšou najmódnejšou farbou oblečenia v roku 2019 v jesennej a zimnej sezóne je Shaded Spruce. Preložené do ruštiny - je to tieňový smrek. Tento tieň sa tiež nazýva útočiskom mieru.

Stálezelené stromy - presne to, čo sa skrýva pod „maskou“ tieňového smrekového tieňa. Niektorí dizajnéri vsadili na tieňový smrek, ktorý tento odtieň premenil na základ svojich zbierok.

Medzi modelmi dámskeho oblečenia, ktoré boli prezentované na New York Fashion Week, sa \ tženy módy budú môcť v tomto tieni nájsť pevné prvky skrine, vyrobené v zatemnenej smrekovej farbe a šatníkové prvky s čiastočným dekorom. Monochromatické kabáty a kabáty Shaded Spruce - to, čo potrebujete pre studený dank jeseň.

Najviac atypická farba jesene 2019

Na jeseň av zime majú muži a ženy, ktorí si uvedomujú módu, tendenciu používať tmavé odtiene oblečenia. A to sa nesnaží zostať v pozadí. To je len pocta najnovším módnym trendom. Existujú však výnimky. Skutočným lúčom svetla v tmavom a nepreniknuteľnom jeseň bol tieň Zlatého vápna, ktorý bol v nadchádzajúcej sezóne považovaný za jeden z najmodernejších.

Zlaté vápno kombinuje dobre s mnohými neutrálnymi tmavými farbami. Môžete ju tiež kombinovať s bohatým bardom alebo odtieňmi čiernej. Nájdite odrazy zlatého vápna v zbierkach J. Crew a ďalších dizajnérskych domov.

Čo sme všetci čakali

Najmodernejšia farba oblečenia v roku 2019 av kombinácii s najočakávanejším prístavom na mori alebo na mori. Môže byť nazývaný jedným z najelegantnejších odtieňov v pánskom aj dámskom šatníku.

Stylisti odporúčajú kombinovať základné odtiene vašich šatníkových prvkov s námorným prístavom. S ním, akékoľvek oblečenie bude iskru s novými svetlými farbami.

Medzi tie odtiene, ktoré stylisti odporúčajú kombinovať s námorným prístavom v pracovné dni v kancelárii, stojí za zmienku, ako napríklad:

  1. Sivá.
  2. Biela.
  3. Ivory.
  4. Tehla.

Ak sa prezentovaná gama stále javí ako chytľavá, je logické ju zriediť obvyklými jesennými vecami. Napríklad to môže byť všetky druhy šatníkových predmetov v nadrozmernom štýle, ako aj hrubé tkaniny. Budú pripomínať okolo vás, že vy, rovnako ako všetci ostatní, máte malé problémy kvôli nástupu jesene, ale len málo.

Najjužnejšia farba

A konečne najnovšia módna farba oblečenia, ktorá stojí za to, aby ste sa na jeseň alebo v zime v roku 2019 - na jeseň jeseň - snažili. V ruštine sa prekladá ako javor jeseň. Farebnosť jesenného javora si každý sám určuje samostatne. Môže byť červeno-červená a tmavo oranžová.

Stylisti veria, že táto farba je neuveriteľne zaujímavá, pretože môže byť zároveň pokojná a zároveň slávnostná. To znamená, že javor jeseň dokonale zapadne do takmer každej situácie. Neváhajte nosiť veci, ako farby, bez ohľadu na príležitosti. V každom prípade budete vyzerať štýlovo a elegantne.

Odporúča sa kombinovať jesenný javor s morským modrom alebo morským prístavom, z ktorého si môžete vybrať.

Módni kritici sa domnievajú, že inštitút Pantone Color Institute predstavil očakávaný rozsah módnych farieb. Výzvou pre módy a módy je naučiť sa správne kombinovať tieto farby. Ak máte problémy pri výbere zodpovedajúcich farieb - zastavte na monofónnom obraze.

Monoluk nie je o nič menej zaujímavý ako viacfarebný. A ak ho doplníte akýmkoľvek doplnkom, takBudete vyzerať ešte módnejšie a štýlové.Materiál, ktorý pripravili redaktori outletvoderady.sk


Publikované27.7.2018Štítky: