Novoročné manikúra s leskmi

Možno, že novoročná manikúra s jiskrami je najbezpečnejšou voľbou pre vytvorenie veľkolepého slávnostného vzhľadu. V noci, keď všetko iskrí a iskrí, chcem chytiť nádhernú atmosféru a udržať túto neuveriteľnú náladu na všetky sviatky. Ukazuje sa, že všetko, čo potrebujete, je pridať lesk na vaše oči, manikúru a oblečenie!

Zaujímavé novoročné nápady na dizajn Glitter

Úžasné trendy

Rok 2019 prepukol do našich životov s vlastnými pravidlami a tendenciami, ktoré vzrušujú predstavivosť všetkých módy! Čo nás prekvapí vo svete nechtového umenia?

 • Vo všetkých svojich vznešeniach môžu na nechty svietiť nielen laky s trblietkami alebo glitrami. Tento rok, trendy naznačujú ísť ďalej a uplatňovanie skutočné diamant-tvarované šperky v manikúre. Módne ženy vážne študujú svoje šperkovnice pre malé kamene, ktoré sa môžu stať najluxusnejším prízvukom v manikúre.

Jemné prechody farieb s jiskrami a kamifubuki

Zaujímavé! V obchodoch na doplnky na šitie a nechty nájdete vysoko kvalitné imitácie drahých kameňov. Budú tiež užitočné pre vás pri vytváraní fascinujúce nail art.

Použitie flitra na vytvorenie francúzskeho jazyka

 • Brilantný dizajn tiež nebráni experimentom s perličkami, ktoré napodobňujú skutočné perly. Táto dekoratívna technika sa najlepšie kombinuje s jemnou základňou ružového alebo béžového odtieňa v matnom prevedení. Perly šíriťpozdĺž otvoru alebo francúzskeho úsmevu a vytvoriť elegantnú a diskrétnu manikúru.

Objemové snehové vločky na matnom pozadí

 • Úplné zakrytie nechtu glitrami alebo zvýraznenie len jeho špičky alebo základne nikoho neprekvapuje. Najnovší a moderný pohyb v nail art je polovičný dizajn. Predpokladá, že len jedna polovica nechtovej platničky je naplnená lesklými časticami. Veľmi pôsobivé a zároveň jednoduché!

 • Mnoho dievčat pokračuje v myšlienke manikúry so iskrami aj v ich slávnostnom oblečení. Avšak, len málo ľudí si myslí, že udržanie žiarivej nálady aj v make-upu. Mimochodom, toto je teraz trendy. Neváhajte a získajte lesklé očné tiene, lesk na pery alebo zvýrazňovač z kozmetickej tašky a prax, ktorá vytvára najpozoruhodnejší make-up.

 • Ak, ak nie v novoročnom nail art, idú nad rámec zvyčajného a povoleného. Módne trendy ponúkajú, aby to v doslovnom zmysle slova a pripojiť trblietky na výzdobu kože okolo nechtov. Tento trend bol zaznamenaný na špičkových výstavách v sezóne 2018 a ukázal sa tak dobre, že garantuje, že v roku 2019 zostane.

Neobvyklé vianočné tematické motívy s kamienkami a jiskrami

 • Ak si myslíte, ako všetkým ukázať svoje vedomosti o trendoch v oblasti krásy, potom aplikujte lak na nechty s trblietavým leskom a potom ich potrite ďalšou časťou trblietky. Takýto solídny prístup je teraz veľmi populárny.

Venujte pozornosťneštandardný lesk s pruhmi

Nástroje na vytvorenie šumivej manikúry

\ t

Chceli by ste na Silvestra dostať kompliment „Vyzeráte jednoducho skvele“? Potom si vyberte, ktorý šumivý dekor bude zdobiť vašu dovolenku manikúru tentoraz.

Mesačná manikúra, snehové vločky a trblietky

 • Lak s trblietavým svetlom je taký základný, že je najobľúbenejším nástrojom pri vytváraní brilantného umenia nail. Takýto povlak zaisťuje jemný a mierny lesk.

Vianočné vzory a glitrové ornamenty

 • Blízky príbuzný lesk je trblietavý. Môže byť suchá alebo tekutá.

 • Zdobenie kamienkami pre dizajn je vždy skvelý nápad na slávnostnú manikúru. Napriek ich veľkoleposti sa tieto lesklé kamene dajú použiť v elegantnom dizajne. V tomto prípade sú rozložené v priamej línii alebo vytvárajú jemné zameranie na dieru alebo úsmev. Odvážnejšie rozhodnutie - kresby kamienkov a plných vložiek.

Zaujímavé: Krásna manikúra na Nový rok 2019

Náter s trblietavými, dúhovými farbami v rôznych odtieňoch

 • Metóda pre najnáročnejších a najnáročnejších pacientov - použitie drobivých flitrov v manikúre. Je zložitejšie s nimi manipulovať, ale zaručujú bezkonkurenčný dizajn.

Ako často robíte manikúru s jiskrami?

 • \ t

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Originálna servisná bunda a iskry

\ t
 • Pomerne malé lesklé častice nazývané trblietavý prach. Aj tento dekor sa často označuje ako manikúrový prach. S nimi môžete získať slávnostný dizajn, ktorý nebude vyzerať príliš chytľavo.

 • Manikúrový piesok, ktorý je veľmi obľúbeným typom trblietky, je o niečo väčší ako prach.

 • Myslené iskry majú nádherný majetok na vytvorenie najpôsobivejších dizajnov. Dievčatá len radi používajú žiarivé častice vo forme hviezd, srdiečok, pruhov a trojuholníkov.

Viacfarebné iskry na monochromatickom svetlom a tmavom pozadí

 • Kruhové kamufláže sa tiež ukázali ako vynikajúce v novoročnej manikúre s leskmi na stretnutí v roku 2019.

 • Relevantnosť iskier konfiet pri slávnostnom umení je zabezpečená nielen tematickým názvom, ale aj veľkolepým dizajnom.

Idea č. 1

Glitter v suchej textúre môže byť váš verný asistent pri vytváraní krásnej dovolenky manikúru. Jeho hlavnou črtou je základné vykonanie. Zapamätajte si univerzálny plán!

 • Pokryte klince špeciálnou základňou. Ona sa postará nielen o bezchybnú aplikáciu následných vrstiev, ale zabezpečuje aj stabilitu hotového výsledku.
 • Potom nasleduje vrstvavybraný farebný lak.
 • Bez čakania na vyschnutie predchádzajúceho náteru ponorte nechty do sklenenej nádoby.
 • Ak ponoríte len tipy, dostanete vynikajúcu manikúru vo francúzskom štýle.

Manikúru Ombre s glitrami môžete ľahko urobiť sami

Idea číslo 2

Priehľadný náter v kombinácii s trblietkami akejkoľvek veľkosti vyzerá veľmi pôsobivo a zároveň dosť zdržanlivo. Takáto manikúra sa podobá na módny formát negatívnej spázy, a preto sa teší veľkej popularite.

Jemný dizajn pripomínajúci negatívny priestor

Technika, ktorú používajú mnohí odborníci na nechty, aplikuje lesk na tieňový aplikátor. Táto technika zaručuje, že jedinečný slávnostný dizajn vám zaberie maximálne 10 minút.

Zaujímavé: Zimná manikúra 2019

Myšlienka číslo 3

Toto je ďalšia myšlienka, ktorá sa považuje za najjednoduchšiu realizáciu. Všetko, čo potrebujete, je výber vašej obľúbenej farby laku a požadovaného typu iskier. Všetky nechty by mali byť pokryté farebným náterom a pod lesklými akcentmi vyberte len 1 alebo 2 na každej strane. Ako jednoduché a aké veľkolepé!

Idea č. 4

Módny efekt ombre je možné vykonávať nielen s farebnými lakami na nechty. Oveľa veľkolepejší vzhľad sa rozprestiera iskrou.

Najlepší dekor pre takýto dizajn sú malé suché flitre. Samozrejme, môžete experimentovať na väčších časticiach, ale takáto manikúra vás bude potrebovaťviac trpezlivosti a vytrvalosti.

Technológia na výrobu gradientu nail art s jiskrami je pomerne jednoduchá. Naznačuje, že špička nechtu je bohato pokrytá žiarivým dekorom a smerom k základu sa znižuje množstvo iskier. Diagonálne strečing tiež vyzerá veľmi nezvyčajné.

Novoročná manikúra so iskrivkami a snehovými vločkami

Idea č. 5

Novoročná manikúra s jiskrami a snehovými vločkami je najbezpečnejším združením so slávnostnou náladou v zime. Medzi všetky možnosti pre takýto dizajn, budú vyzdvihnúť niečo podľa svojich predstáv ako fanúšik minimalizmu, rovnako ako milovníci z najluxusnejších nechtov umenia.

Zaujímavý novoročný dizajn s kamienkami a leskmi

Pozrite sa v našej zbierke fotografií, aká odlišná môže byť brilantná manikúra so snehovými vločkami, ale ako očarujúca vždy vyzerá.

Idea č. 6

Je potrebné pripraviť si nechty na Nový rok za menej ako pol hodiny? Jednoduché! S nedostatkom času a horlivou túžbou vyzerať brilantne, hrajú na kontrast matného povlaku s leskmi.


Myšlienky tejto kombinácie win-win sú také odlišné, že si určite vyberiete možnosť podľa svojich predstáv. Ak ste novým manikúra podnikania, začnite s najjednoduchším - matný top s iskrami na dieru alebo úsmev. Takýto dizajn sa ľahko vykonáva doma so šablónami.

Môžete tiež rozložiť flitre vzorované na matnom povrchu. Tento efekt dokonale zvýrazňuje hĺbku základnej farby a vytváraexkluzívny dizajn.

Zaujímavé: Vynikajúca manikúra so vzorom

Idea č. 7

Zdobenie kryštálmi, kameňmi Swarovski alebo bujónom - to všetko je najlepší zápas pre význam osláv Nového roka.

Pôvodná verzia novoročného dizajnu s matným povrchom, kamienkami a jiskrami

Ak ste snívali o luxusnom dizajne nechtov, ako je to na obrázkoch, potom je lepšie nemyslieť si dôvod na Nový rok. Odvažte sa pre svoje najdivokejšie fantázie manikúry a váš slávnostný obraz bude dokonalý!

Monofónna manikúra s jiskrami

Chcem veriť, že náš výber fotografií novoročnej manikúry s jiskrami vás inšpiroval k vytvoreniu veľkolepého slávnostného luku a zodpovedajúceho nail artu. Kiež všetky obdivné pohľady na túto noc sa obmedzia len na vás a do sľubného roku 2019 vstúpite s dôverou vo svoju vlastnú neodolateľnosť!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/16/2018Štítky: