Ľanové sukne: módne kombinácie

Oblečenie v spodnom prádle v tejto sezóne na vrchole popularity, vrátane sukní - ako súčasť základného šatníka každej dievčatá. S ich pomocou môžete vytvárať obrazy citlivej, zmyselnej a romantickej prírody.


Móda - trendy a hlavné jemnosti výberu takýchto sukní\ t

Trend bielizne je pevne zakorenený v módnom priemysle. Môžete nájsť rôzne variácie sukní v štýle spodnej bielizne na fotografických výstavách Calvin Klein, Alexander McQueen, Christian Dior, Givenchy, Burberry a ďalších módnych návrhárov.

Na vytvorenie takýchto výrobkov sa používajú beztiažové tkaniny s príjemným prepadom - dokonale zdôrazňujú všetky krivky ženského tela. Textúrou sa podobajú spodnému prádlu. Môže to byť hodváb, satén, šifón alebo guipure.

Dôležité!V takýchto citlivých materiáloch je pranie v práčke kontraindikované. A musia byť sušené len vo vzpriamenej polohe tak, aby výrobok nestratil tvar.

Typ čísla.Vo všeobecnosti je spodná bielizeň, najmä sukne, vhodná pre štíhle dievčatá s napnutou postavou. Tenká tkanina tesne priliehajúca, bezpochyby zdôrazní aj menšie nedostatky. Módne ženy s ladnými tvarmi by mali opustiť pevne nasadené siluety a dávať pozor na voľný rovný strih.

Dĺžka.Dámske sukne sukní sa najlepšie volia v dĺžkach midi alebo maxi - najmä v modeloch prispôsobených bedrám. Dokonca aj bez toho vytvoria okolo vás halu sexuality - príliš krátka dĺžka môže vyzerať provokatívne, akoby bola súčasťou peignoiru. Dĺžka podlahy tiežmôžu byť doplnené reticentnými rezmi.

Rôzne odtiene.Pri vytváraní takéhoto odevu sa používa široká paleta rôznych farieb. Ale v roku 2019 sú najmodernejšie sukne v štýle spodného prádla vyrobené vo svetlých pastelových odtieňoch (béžová, smotanová, kostná farba, mäkká ružová a ďalšie). Obraz v celkovom vzhľade bude obzvlášť módny.

Trend štýlu spodnej bielizne je tiež klasickou čiernou farbou - vždy vyzerá zvodne a štíhle. Pre publikáciu môžete venovať pozornosť svetlejším odtieňom - ​​bordovej, šarlátovej, smaragdovej, modrej a ostatným.

Zaujímavé: Sukne s čipkou: jemné obrázky

Rôzne povrchové úpravy.Najčastejšie sú tieto sukne doplnené čipkou - takéto modely sa v tejto sezóne stali hitom na lávkach. Jemná kombinácia najjemnejšieho hodvábneho alebo saténového úpletu s čipkovým lemom určite zaujme váš vzhľad. Priehľadná čipka vonkajšia podšívka dokonale zvýrazní krásu nôh.

Elegantný obraz

Pre najodvážnejších módnych tvorcov vytvárajú dizajnéri po celej dĺžke transparentné výrobky. Nezabudnite, že transparentnosť by mala byť mierna. Najlepšie zo všetkého je, ak sukňa bude aspoň mini-podšívka.

Štýlová možnosť pre odvážne dievčatá

Zaujímavé:Sukne s gombíkmi: štýlový trend 2019

Dôležité!Dávajte pozor na výber spodného prádla - vyberte tenké bezšvové vzory. inakSukne v štýle bielizne zvýraznia všetky nepravidelnosti na bokoch.

Módne modely

Sukne v ľanovom štýle sú považované za módny analóg kombinácie hit-dress (je to tiež šmykľavka). Rozdiel je v tom, že si môžete vybrať top sami, riedenie ľanu štýl s pokojnejšími vecami. V tejto sezóne si vyberieme tie najúspešnejšie modely plátených sukní:

 • Romantická široká sukňa . Najčastejšie skladané možnosti. To môže byť vykonané v akejkoľvek dĺžke - od mini do maxi. Patrí medzi ne štýly slnko, pol slnka. Táto rozšírená verzia urobí štíhlejší pás a je vhodný pre ladné tvary.

 • Sukňa-Ceruzkaje vždy považovaná za najreprezentatívnejšiu vec v módnom šatníku - nie je to nič za to, že ju nazývajú klasikou. Vykonávajú sa v dĺžke až po kolená a úzke boky. Preto len tenká postava je vhodná pre ľanový štýl v tomto štýle, inak bruško vynikne. V strede sú tieto modely zvyčajne doplnené malými rezmi.

 • Sukňa spodného prádla . Je podobná štýlu ceruzkovej sukne a vyberá sa podľa rovnakých pravidiel. Ale mierne sa rozširuje na dno v tvare 4-12 klinov. Najmä tieto modely sú žiadané pre večerné možnosti v strednej dĺžke.

 • Rovná saténová alebo hodvábna sukňa v polovici dĺžkyje trendová možnosť, veľmi praktická a všestranná. Vhodné pre každodenný vzhľad, pre kancelárske luky a pre publikovanie. Tento štýl zahŕňa aj sukne A-line,robia postavu ženskejšou. Vhodné pre plné dievčatá.

Zaujímavé: Štýlový vzhľad s ceruzkou

 • Obruba s asymetrickým rezomna vrchole závažnosti, a to nielen v štýle plátna. Najčastejšie v takýchto modeloch je kratší okraj produktu vpredu a dlhší v zadnej časti. Alebo to môže byť len skosenie na jednej strane. Existuje viac zaujímavých možností pre plisované ľanové sukne, ktoré sú dlhšie vpredu a vzadu a kratšie po stranách.

 • Vrstvené sukne v ľanovom štýle.Zvyčajne sú tieto modely vo voľnom alebo priamom strihu doplnené rôznymi obloženiami. Nad ním je najjednoduchšia vrstva - čipka alebo priehľadný šifón, môže koketne prechádzať nad dĺžku hlavného obloženia. Ale neskrývajú vaše nohy.

Sukne s podšívkou v mini dĺžke vyzerajú štýlovo, keď beztiažová priesvitná tkanina ide zhora do kolena.

Všetky uvedené možnosti môžu byť doplnené čipkou alebo môžu byť zošité bez nej. Vyberte si model podľa vašej chuti, tvaru a príležitosti vytvoriť obrázok.

Správne spojenie

S tým, čo nosiť sukne v ľanovom štýle, aby nevyzerali vulgárne a príliš frivolné? Uvádzame základné pravidlá pre výber obrázku s takým pár otvoreným oblečením:

 • Vyberte stlmené farby. Ako je uvedené vyššie, najaktuálnejšia farebná paleta je pomerne skromná.
 • Nepreháňajte to štýlom ľanu. Ak si vyberiete sukňu v tomto štýle, potom by ste nemali ísťna ňu. Obraz musí byť vyvážený.

 • Kombinujte rôzne textúry a štýly - to pomôže znížiť stupeň úprimnosti. Pletené odevy (svetre, mikiny, pulóvre) sú ideálne na sukne v ľanovom štýle. Tiež chodia dobre s sandálmi /vysokými podpätkami a hrubými topánkami - napríklad topánkami.

 • Vrchná veľkosť dokonale vyvažuje tesné sukne. Okrem toho, v roku 2019, sú objemné veci určite v trende. Volumetrický podlhovastý sveter napríklad otvorene flirtuje krajkový lem sukne. Nikto by takýto obraz nenazval vulgárny.

 • Zoberte čipku tak, aby zodpovedala hlavnej tkanine. Takéto možnosti spôsobujú menej asociácií s domácim prádlom.

Tieto odporúčania vám pomôžu cítiť jemnú hranicu medzi neuveriteľnou ženskosťou a vulgárnosťou v obraze. Pridajme tieto pravidlá s najštýlovejšími nápadmi pre vaše obrázky. V našej zbierke fotografií nájdete aj veľa inšpiratívnych lukov.

Nebojte sa mimoriadnych kombinácií, ktoré používajú módu spodnej bielizne pre také štýly ako grunge, ležérne, street-style. Doplňte takú sukňu s tričkami, pánske košele, kožené a džínsové bundy, nahradiť kabelky štýlovými malými batohmi. Dávajte si pozor na kancelárske oblečenie, vyberte si dĺžku midi a najjednoduchší strih bez čipky.

Večerné obrazy dopĺňajú ženské blúzky s rukávmi alebo bez rukávov, nie príliš otvorené.Čiastočne ich natankujte a vytvorte modernú asymetriu. Orezané tričko a topánky na podpätku sú ideálne pre rozšírené sukne.

Oblečenie v ľanovom štýle je relevantné po celý rok. Módne kombinácie s takými sukňami v chladnom počasí tiež vyrobia bundy, blejzre, bundy, mäkké vesty, plášte. Doplňte obraz transparentnými hodvábnymi pančuškami.

Topánky a doplnky by mali byť čo najstručnejšie, pokiaľ možno aj jednohlasé. Ak chcete publikovať, dávajte pozor na klasiku - čierne alebo béžové čerpadlá, sandále s tenkým popruhom. Pre každodenný vzhľad používajte topánky pri nízkej rýchlosti. Slip-ons, mokasíny, pánske topánky, čižmy alebo dokonca tenisky.

Masívna bižutéria nie je pre takéto obrazy vhodná. Mimochodom, sukne v ľanovom štýle sú dokonale doplnené hodvábnymi šatkami.

Rozhodli ste sa nosiť bielizeň?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Lienkový štýl oblečenia v tejto sezóne sa s dôverou používa na vytvorenie módnych lukov. Je jemný, odvážny a zvodný. S správnym prístupom k výberu obrazu budú módne sukne v ľanovom štýle zdôrazňovať vašu zmyselnosť a stanú sa magnetom pre obdivovanie vzhľadu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/09/2019Štítky: