Módne šperky 2019: Nové

V nadchádzajúcej jesennej a zimnej sezóne 2018-2019 sa šperky stali plnohodnotným záverečným prvkom výstroja, ktorý by mal reagovať aj na módne trendy, ktoré nám diktujú módne prehliadky. Koniec koncov, dnes sú takéto dekorácie nielen výsadou večerného luku, ale aj každodenného, ​​čo umožňuje každej žene vyniknúť medzi ostatnými. Preto Vám ponúkame ponoriť sa do sveta trblietky a pôvabu a bližšie sa pozrieť na najnovšie trendy v segmente šperkov, ako aj príklady najmodernejších doplnkov, ktoré sú uvedené ďalej v článku.


Aký druh šperkov uprednostňujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Hlavné trendy sezóny

Po preskúmaní zbierok popredných dizajnérov sme identifikovali hlavné trendy v segmente šperkov, ktorým by mala každá žena módy venovať pozornosť pri výbere doplnkov.

Zaujímavé : Trendy šperky a štýlové šperky v roku 2018

  • Svieti.Kamene, polodrahokamy a skalné kryštály sa stali neoddeliteľnou súčasťou dizajnu šperkov. Môžu byť prítomné, ako v jednom variante na príklade závesných šošoviek, alebo vo forme luxusných šperkov, ktoré sú hojne pokryté figurálnym zobrazením viacfarebných kameňov.

  • Brošne.Vrátili sa k nám z minulosti a začali rýchlo rekrutovaťpopularity medzi módy. Výrobky vo forme mincí, medailí, zvierat, kvetov a motýľov, ktoré sú navyše zdobené farebnými kamienkami, budú ideálnym doplnkom každodenného luku. Stylisti odporúčajú nosiť brošne nielen na sveter alebo košeli, ale zdobia ich kabáty a bundy. Ďalšou možnosťou je uviazať si vreckovku okolo krku a upevniť ju pomocou brošne, čím pridáte jasný obraz.

Brošne s módnymi prehliadkami slávnych dizajnérov

  • Sliepky . Šperky z jemnej koženej nite, na vrchu ktorej sú pripevnené písmená vo forme mien, sloganov alebo značiek kamienkov, majú doslova „vyhodené“ módne pódiá. Ostatné modely sú však už zastarané a v nadchádzajúcej jesennej a zimnej sezóne sa považujú za úplný trend.

  • Vtáky . Lanvin, Natasha Zinko a Gucci vo svojich zbierkach prezentovali šperky, zdobené postavami vtákov. Kovové perie zdobia náušnice, prstene, náhrdelníky, prívesky a dokonca aj vlasové doplnky, čo vám umožní vytvoriť veľmi originálne a čo je najdôležitejšie - nezabudnuteľné obrazy.

Zaujímavé : Aké sú módne náušnice v roku 2018: trendy a fotografie

  • Perly.Napriek tomu, že skoršie perlové šperky boli považované za viac výsadu žien po 30 rokoch, teraz dizajnéri toto vyhlásenie „zničili“. Perly umelého alebo prírodného pôvodu by mali zdobiť krk a mladé dievčatá vo forme náhrdelníka, malých príveskov a príveskov. Ale milovníci klasickejších riešeníStylisti navrhli dlhé struny z perál, rovnako ako elegantné skrútené náušnice.

  • Amulety.Pohanské prívesky, ktoré boli predtým spojené s magickými obradmi, teraz plnia výhradne dekoratívnu úlohu. Môže to byť ako kovový talizman a výrobky z kamienkov a dokonca aj dreva.

Ktoré náušnice budú v móde?

Náušnice sú nielen nositeľmi predstaviteľmi dámskych šperkov, ale aj absolútnym trendom medzi módnymi trendmi 2018-2019. Masívne výrobky vo forme krúžkov, objemné farebné klipy a tiež „lustre“ jednoducho zaplnili pódiá svojím množstvom a pútavým dizajnom. Pokiaľ ide o materiály, môžu to byť náušnice, ako napríklad obyčajné korálky, drevo, plasty, kamienky, šnúrky a polodrahokamy alebo vložky Swarovski.

Dĺžka tiež zohráva významnú úlohu, pretože veľmi dlhé náušnice sú teraz v móde, ktoré dosahujú líniu ramien, alebo dokonca nižšie.

Dôležité! Asymetrické náušnice sa stali novinkou sezóny, ktorá sa môže výrazne líšiť nielen v dizajne, ale aj vo veľkosti. Napríklad, na jednom uchu má neprimerane masívne náušnice, zatiaľ čo v druhom je to rovnaké, len niekoľkokrát menšie.

Zaujímavé : Strážca času alebo krásnej dekorácie?

Rôzne náušnice - súčasný trend 2019

Náhrdelníky a retiazky

Na rozdiel od náušníc by šperky na krku mali byť ženské a výstižné. Preto, špeciálnePozornosť by sa mala venovať šperkom vo forme reťazí s malými príveskami. Môžete nosiť také výrobky, ako v jednej verzii, a niekoľko naraz s rôznymi odkazmi a príveskami. Vítané sú aj kombinácie kovových reťazí s kameňom, perlou, plastom, drevom a kožou.

Štýlové náramky

Náramky dnes zaujímajú osobitné miesto medzi módnymi trendmi nadchádzajúceho roku 2019. Preto dizajnéri vo svojich kolekciách prezentovali širokú škálu výrobkov s kameňmi, kamienkami, odlievacími prvkami, ako aj plastmi a kožou.

Štýlový labute náramok

Nevynechávajte a kombinujte náramky. Kombinácia náramkových hodiniek s niekoľkými tenkými kovovými reťazami a tkaním „šambala“ naraz vyzerá štýlovo a zároveň diskrétne, čo je ideálna voľba aj pre kancelárske luky.

Náramky splietajúce „Šambalu“

Ale pre milovníkov viac-of-the-obyčajné riešenia, dizajnéri ponúkol náramky, ktoré údajne lietajú okolo ramena a dosiahnuť predlaktia. Môžete nosiť také výrobky, ako pri večerných šatách av každodennom oblečení.

Zaujímavé : Štýlové a módne kúzlo pre náramky: nové produkty v roku 2018 na fotografii

Ozdobujeme ruky krúžkami

V klenotníckom segmente je dizajn malých krúžkov vyvážený medzi pomerne čistými výrobkami a veľkými krúžkami. V prvom prípade ide väčšinou o tenké čelenky, ktoré sú zdobené malým rozptylom kamienky, jedného kameňa.alebo odlievanie.

Dôležité! Stylisti odporúčajú zdobenie rúk s niekoľkými krúžkami naraz a nosia ich, jeden po druhom na celej ruke, a zároveň 2-3 na prst.

Zaujímavé : Čistíme zlato doma: efektívne spôsoby

Pokiaľ ide o objemnejšie výrobky, ide najmä o prstence vo forme krúžkov s kamienkami alebo polodrahokamami. Môžete tiež nájsť možnosti v podobe kovových vetvičiek, ktoré úplne lietajú okolo prsta až k nechtovej platni.

Zaujímavé : Ako čistiť striebro doma

Trendy v rokoch 2018 - 2019 v segmente šperkov sú také rozmanité, že každá dievčina má možnosť vyjadriť sa a vytvoriť identický fotografický luk v módnom lesku. Hlavná vec je tu správne umiestniť akcenty, takže ako výsledok, miesto štýlové a elegantný vzhľad, nebudete mať fussy outfit.Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené22.11.2018Štítky: