Nápady na manikúru na nechty v tvare mandlí

Mandľový tvar nechtov je „nadčasovou“ klasikou v manikúrovom dizajne, ktorý sa dnes stal plnohodnotným trendom. Koniec koncov, na týchto nechtových platniach, môžete vytvoriť veľa rôznych vzorov, od svetla každý deň a končí s bohatými návrhmi pomocou sofistikovaných nechtov umenie techniky. Preto odporúčame, aby ste sa bližšie pozreli na tie najoriginálnejšie a inšpirovali sa novými nápadmi na zdobenie nechtov v tvare mandlí.

Aký nechtík sa vám páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Hlavné trendy v dizajne "mandľovej" manikúry

\ t

Hlavnou črtou mandľového tvaru je to, že vyzerá krásne len na dlhých nechtoch, čo neumožňuje obmedziť manikúru. Avšak, aby design ako celok sa ukázalo byť módne a elegantné, stylisti stále odporúčajú venovať osobitnú pozornosť nasledujúcim trendom v nail art.

 • Farebná paleta . Je lepšie dávať prednosť jemným odtieňom, ako sú levanduľa, mlieko, béžová, ružová, mäta atď. Nevzdávajte sa však viac nasýtených a jasných farieb. Hlavnou vecou v tomto prípade je zameranie sa na prirodzenosť, pretože na mandľových nechtoch je veľmi ľahké „pohybovať“ čiarou medzi presnosťou ahrubosť.

nechtík v tvare mandlí - manikúra v jemných farbách

\ t
 • Hra“. Kombinácia niekoľkých rôznych textúr v jednom dizajne naraz je hitom roku 2018, ktorý sa široko používa v dizajne manikúry na mandľových nechtoch. Môže to byť kombinácia matnej a lesklej povrchovej úpravy alebo tekutých fólií a lesklých lakov. Týmto spôsobom je možné vybrať jeden prst vo forme jednofarebného povlaku alebo úplne s celou rukou s textúrovanými vzormi.

Hra na textúry

 • Zákazkový dizajn.​​Niekedy úplne smiešne metódy zdobenia nechtov sa stávajú plnohodnotnými technikami nail art, živým príkladom je kamenný dizajn. Koniec koncov, predtým rozmazaná a fuzzy čiara bola považovaná za chybu viac ako ozdoba. Teraz tento dekor je trend, bez ktorého nie je jediný štýlový manikúra robiť.

Módna mramorová manikúra

 • Kombinácia techník . Kombinácia niekoľkých techník manikúrového dizajnu v jednom dizajne je dnes obzvlášť obľúbenou technikou medzi majstrami estetiky nechtov. Gradientový úsek flitrov, bunda s kovovým povlakom, atď. bude vynikajúcim základom pre vytvorenie módneho a zároveň neobvyklého dizajnu

Technik na miešanie

Zaujímavé : Manikúra z mramoru: krásne možnosti

Módne nápady na mandlový nechtový dizajn

Na nechty v tvare mandlí vyzerá takmer všetko, čo ponúkajú majstrovi nechtovmožnosti manikúry. Avšak medzi nimi sme si vybrali tie najmodernejšie a nositeľné návrhy, ktoré vyplynuli z nižšie.

 • Geometria.Trojuholníky, diamanty, pruhy, cikcaky atď. Nielenže zdôraznia eleganciu mandľového tvaru, ale zároveň sa stanú neobvyklým dekorom v dizajne manikúry. Je lepšie takto ozdobiť jednu alebo dve pazúry alebo úplne celú ruku.

Zaujímavé! Novinkou sezóny sa stala geometrická konštrukcia manikúry, v ktorej sa nachádzajú rovné čiary o m pozdĺž okrajov samotnej dosky. V podstate sú tieto tváre vyrobené z kontrastného čierneho alebo bieleho laku, ako aj kovového povlaku.

 • Ombre.Napriek tomu, že prechodný úsek nebol v móde prvý rok, tento manikúrový dizajn bude pre budúci rok 2019 stále relevantný. To môže byť buď elegantný ombre, vyrobené v rovnakej palete, alebo viacfarebné kombinácie oslňujúci s kontrastom. Matný top alebo malý rozptyl kamienkov a iskier pomôže dokončiť túto extravaganciu farieb.

Zaujímavé : Ombre manikúra: najaktuálnejšie novinky!

 • Minimalizmus.Dizajn je jednoducho vytvorený tak, aby zdôraznil eleganciu a sofistikovanosť nechtov v tvare mandlí. Takáto manikúra sa najčastejšie vykonáva vo forme monochromatického povlaku, v ktorom sa jeden prst vyznačuje malým vzorom, čiarami alebo písmom. Aj teraz, minimalistický dizajn získava na popularite, v ktorej je dôraz kladený natechnika negatívneho priestoru. V tomto prípade to môže byť malá plocha vo forme bodu alebo čiary a plnohodnotný transparentný vzor na farebnom základe.

Zaujímavé : Dizajn manikúry v štýle minimalizmu

 • S trblietkami.Na mandľových nechtoch vyzerá dizajn manikúry s trblietkami veľmi pôsobivo a elegantne. Výber jedného prsta s týmto dekorom, alebo jeho použitie na vytvorenie špecifického prvku ornamentu je jednou z obľúbených techník moderných majstrov nechtov.

 • S kamienkami . V tomto prípade nemôžete šetriť a realizovať všetky svoje kreatívne nápady. Okrem jednoduchého náčrtu kamienkov môžete tiež experimentovať s ich kučeravým displejom v podobe rôznych ozdôb alebo kresieb. To možno vykonať ako farebné kamienky rôznych veľkostí pre väčšiu textúru, a usporiadať manikúru v monochromatickom prevedení.

Zaujímavé : Najlepšie nápady na manikúru s kamienkami!

 • Výkresy.Ako je uvedené v príkladoch fotografií uvedených v článku, forma mandľového nechtu je jednoducho vytvorená pre umelecké maľovanie. Koniec koncov, môžete vytvoriť na nich, ako malý a jednoduchý pri vykonávaní kresieb, a plné obrázky. Čo sa týka predmetu, všetko tu závisí úplne od predstavivosti. Okrem štandardných farieb, zvierat, broukov, ovocia, monogramov a abstrakcií v móde sú tiež veľmi netriviálne maľby s kresbami vo forme remesiel z origami.

 • Zrkadlo.Módne v tejto sezóne.dizajn, ktorý doslova „vybuchol“ nail art art. Dekoračné trenie imitujúce perlu alebo metalizovaný povrch je ideálnou voľbou na ozdobenie každodennej a večernej manikúry. V prvom prípade by mal byť jeden alebo dva nechtíky pridelené v kombinácii s nahou základňou, zatiaľ čo v druhom môžete bezpečne experimentovať s jasnými nátermi a ozdobiť celú ruku.

Zaujímavé : Najlepšie nápady na dizajn s dlhým nechtom

 • Matte.Velvety vrchný náter aj ten nenápadný dizajn sa premení na drahý a chytľavý dizajn. Na nechty v tvare mandlí sa môže matný vrch použiť ako plnohodnotný kryt a na vytvorenie rôznych vzorov na lesklom podklade.

Dôležité! Medzi majstrami nechtového umenia je dnes obzvlášť obľúbený špeciálny prášok, vďaka ktorému veľmi textúrovaný matný povrch dosky, vytvára efekt „marmeládových“ nechtov.


 • Francúzština.Klasický dizajn, ktorý dokonale podčiarkuje podlhovastý tvar klinca a manikúru ako celok, ju robí jemnou a elegantnou. V tomto prípade môžete dávať prednosť klasickej verzii servisnej bundy a viac kreatívnych možností v podobe dizajnov s rozmazaným okrajom alebo s radom úsmevu posunutým na stranu.

Ďalšou možnosťou je nakresliť čiaru francúzskeho úsmevu na základňu nechta bielym lakom alebozlatá farba, zatiaľ čo základňa je zvýraznená inými kontrastnými odtieňmi.

Mandľový tvar nechtíka lekárskeho je veľmi všestranný, čo umožňuje vytvoriť na jeho základe množstvo manikúrnych vzorov s použitím základných techník a absolútnych noviniek umeleckého priemyslu na nechty. Po preskúmaní nášho výberu fotografií s príkladmi uvedenými v článku, ako aj inými rovnako originálnymi myšlienkami takéhoto dizajnu, môžete vidieť sami.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené18.11.2018Štítky: