Trend kožušinové čiapky 2018-2019

Módne trendy zimnej sezóny 2019-2019 slávnostne oznamujú dámske kožušinové klobúky ako najmodernejšie pokrývky hlavy. Avšak kožušina v každom z jej prejavov je klasikou luxusného a elegantného vzhľadu, ktorý nikdy nevyjde z štýlu. Zmeniť iba štýly a povrchové úpravy. Prečítajte si v našom článku, čo kožušiny klobúky boli poctené byť najštýlovejšie tejto sezóny.


A ktorý klobúk na zimu si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Hlavné štýly

 • Pravdepodobne energický klobúk s klapkami na uši je to, čo vám chýbalo na zábavu a módnu zimu. Zvyčajne takýto štýl uprednostňujú svetlé ženy módy, ktorým nevadí pozornosť ich vlastnej osobe. Nielen prirodzené odtiene takýchto čiapok sú vítané, ale aj jasné a dokonca kyslé.

 • Štýl Malachai môžete ľahko rozpoznať pomocou veľkých slúchadiel, predného štítu a dlhého chvosta vzadu. Vďaka luxusnej dlhej hromade je tento model ideálne kombinovaný s nasadeným vrchným oblečením.

 • Kožušinové klobúky sú veľmi sebestačné. Sú navrhnuté tak, aby bol obraz elegantný a luxusný. Niektoré dievčatá si myslia, že takéto modely sú brutálne a vážne. Mäkká srsť však zmení štýl na ženský a elegantný.

 • Uvedú sa do prevádzky kožušiny, ktoréPripomeňme si to. Krása tohto modelu je, že drží vlasy, chráni ju pred mrazom a vyzerá žensky.

 • Tvar zvončeka sa podobá tvaru rastliny rovnakého mena a vyzerá veľmi zaujímavo. Dnes už nikoho takého klobúku z tkaniny neprekážate, ale prevedenie kožušiny premení túto čelenku na exkluzívny a štýlový doplnok.

 • Klasická forma baretu tiež vyzerá novým spôsobom v kombinácii s textúrou kožušiny. Medzi módne trendy patria modely krátkosrstých a krátkosrstých materiálov.

 • Medzi hlavnými zimnými trendmi zaujal silnú pozíciu chlapčenský klobúk. Tento štýl sa vyznačuje okrúhlou korunou z astrachanu, semiša alebo kože a luxusného lemovania kožušiny.

Zaujímavé : Módne klobúky pre mládež 2019-2019

Nové v tejto sezóne

Kožušinový klobúk je nielen luxusný, ale aj trochu zákerný. Dnes existuje riziko, že bude vyzerať staromódne a dokonca staršie ako jeho roky. Ale máte každú šancu, aby ste to nedovolili. Je potrebné venovať pozornosť len módnym trendom vo svete kožušinových klobúkov a brať ich do úvahy pri zostavovaní štýlového súboru.

 • Etnické motívy sa na móde objavovali tak často, že tento trend nebolo možné vynechať. Tematické obrazy zvyčajne zahŕňali kožušinovú čiapku v príslušnom štýle a vyzeral módne. Vezmite na vedomie!

 • Dizajnéri tiež obdivovali národné obrazy a historické korene. Vzali si kožušinové klobúkyzákladom starodávnych ruských odevov, ktoré nemožno okamžite pochopiť, je mladá dáma z 21. storočia. Najjednoduchší spôsob, ako dosiahnuť podobný účinok, je použitie ľudových výtlačkov v odevoch a doplnkoch, alebo výber kabátu, ktorý sa hodí na vrch a rozširuje sa od pása.

 • Vivienne Westwood ponúkla vlastné čítanie kožušinovej čiapky a urobila ju v štýle dôstojníkov anglickej kráľovnej. Tento trend prišiel ochutnať fashionistas, a to rýchlo získava na sile po celom svete.

 • Štýlové kožušinové klobúky sa používajú aj vo vojenskom štýle. V takýchto súpravách sú prezentované vysoké klobúky z dlhej chlpatej srsti.

 • Sezónna sezóna 2019-2019 tiež predstavovala módne kožušinové klobúky v kombinácii s inými textúrami. Kombinácie so semišom, textilom, kožou a dokonca aj pletenými vložkami sú považované za najúspešnejšie.

Kombinovaná kožušinová čiapka

Farebná paleta

Okrem štýlu má jeho farba pri výbere módneho klobúka dôležitú dôležitosť. Návrhári v tejto sezóne ponúkajú módne ženy rôzne možnosti pre každý vkus.

 • Kožušinový klobúk v prírodných farbách je doplnkom, ktorý vyzerá draho a prestížne. Toto je univerzálna voľba, ktorá bude vždy v trende.

 • Spolu s ušľachtilými prírodnými farbami v módnych pastelových farbách: béžová, mliečna a práškovo-ružová.

Krásny prachový klobúk

 • Osobitná úloha v štýlovom zimnom pohľade.pre svetlé farby. V tejto sezóne, posledný piskot je model fialovej, modrej, vínovej a karmínovej.

 • Zvierací výtlačok našiel uplatnenie aj v kožušinových klobúkoch. Ak ste pripravení na neštandardné a trendy nálezy, neváhajte si kúpiť čelenku v škvrnách leoparda alebo pruhoch tigra alebo zebry. Bude to veľmi pôsobivé!

Zaujímavé : Dámske barety 2019-2019

Modely umelej kožušiny

Ecomech sa dnes už nepovažuje za ekonomickejšiu verziu svojho prirodzeného kolegu. Výrobky z umelého materiálu - to je samostatná sekcia v histórii módy, v ktorej ich trendy. Dnes je symbolom štýlu a dokonca niekedy aj drzosti, pretože dizajnéri jednoducho milujú dávať originálne fantáziu kožušiny s pomocou nečakaných farieb.

Ekologické kombinované klobúky

Vzhľadom na ich farebné prevedenie sa takéto klobúky často prezentujú v lakonických štýloch, napríklad zvonček a pápež.

Ak si chcete kúpiť klobúk, ktorý vyzerá draho a prestížne, umelá kožušina s kvalitnou imitáciou prírodného materiálu je určite vašou voľbou. Odborníci tak zručne zvládajú hromadu produktu, že niekedy je veľmi ťažké vypočítať úlovok.

Kožušinový klobúk s efektom ombre

Najviac výnimočné modely sú charakterizované gradientovou farbou. Dámy, ktoré dávajú prednosť konzervatívnemu štýlu, si vyberajú klasický čierny a biely gamutefekt ombre. Odvážne a pokročilé ženy módy sú potešené klobúkami so všetkými farbami dúhy.

Zaujímavé : Ako vyzerať štýlovo v zime

Nedovolíme urobiť chybu s výberom

Pri výbere čelenky z kožušiny by sa malo zvážiť niekoľko odlišností.

 • Pre dievčatá s kapucňou sú kontraindikované čiapky, ktoré zapadajú do hlavy alebo sa pohybujú na čele. Vaša tromfová karta je objem v oblasti koruny, takže ideálna pokrývka hlavy by mala byť dosť vysoká. Táto technika pomáha vizuálne rozšíriť tvar tváre.

Pre bacuľaté krásky

 • Pre dievčatá s pretiahnutou tvárou by naopak mali venovať pozornosť modelom, ktoré pokrývajú čelo.

 • Ak máte malé rysy tváre, je rozumné zvoliť si účes s hladkými vlasmi.
 • Drobné mladé dámy sú krásne v čiapkach malého objemu.

 • Je tiež vhodné zvážiť kombináciu kožušiny s farbou vlasov. Takže majitelia svetlých alebo blond vlasov by mali vyskúšať studené odtiene. Ryšavky a brunetky sú rozkošné v klobúku s modrou, čiernou alebo kávovou kožušinou. Akékoľvek teplé odtiene farby vlasov v kombinácii s pastelovo farebnými čelenkami.

Zaujímavé! Ťažké hľadanie dokonalého kožušinového klobúka požadovaného štýlu môže trvať pomerne dlhú dobu a nie vždy sa úspešne skončí. Dnes je oveľa pohodlnejšie využívať služby kožušinového štúdia. Profesionáli vám ponúknu vytvorenie čiapok prejednotlivé merania a akýkoľvek výkon požadovaného modelu.

Čo nosiť

 • Elegantné kubánske kocky v kombinácii s kožušinovou srsťou sú rozbitým trikom, ktorý ťa nudí so všetkým. Štýlovejšie kombinácie sú spárované s kašmírovým alebo tvídovým plášťom.

 • Ak si vyberiete spodnú bundu s polárnym límcom ako líšku, pridajte ju s líškou alebo strieborným fox klobúkom, ktorý sa zhoduje s farbou brány alebo 1-2 odtieňmi odlišnými od nej.

Čiapka vo farbe srsti na volortniku

 • Kožušinové kukly, ktoré slúžia ako plnohodnotná pokrývka hlavy, sú kombinované s plášťom, kožou z ovčej kože alebo kožou.

 • Klobúky z norky alebo inej drahej kožušiny by sa nemali kombinovať s kožušinovým kabátom alebo kožušinovou vestou. Takáto kombinácia je pohybom a znakom zlej chuti. Skvelým nápadom by bola kombinácia prestížnej kožušinovej čiapky s vlnenou srsťou, srsťou z ovčej kože, vlneným plášťom alebo spodnou bundou.

Zaujímavé : Kožušinový kabát a klobúky: tajomstvo kombinácií!

 • Slávny model Kubanka perfektne zapadá do obrazov s vojenskou náladou. Ak máte kabát s atribútmi vojenského štýlu, najlepšia čelenka pre neho jednoducho nenájdete.

 • Všestrannosť kapucne je, že vyzerá rovnako dobre ako s ženským plášťom, tak s praktickou bundou. Kombinácia s kožou je však jednoznačným tabu.

Naša foto-kolekcia módnych kožušinových klobúkov sezóny 2019-2019jasne ukazuje, ako môžete urobiť obrázok luxusným len jedným doplnkom. Výber takého klobúka, všetkým preukážete svoju bezchybnú chuť a stav a tiež poviete svetu, že ste si vedomí hlavných módnych trendov.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané04.12.2018Štítky: