Hodnotenie krásnych obrázkov s čiernou blúzkou

Čierna blúzka je taká všestranná vo svojich kombináciách, že sa považuje za základnú vec štýlového šatníka. Otázka „Čo ju nosiť?“ Však nestráca svoj význam. Nový luk je lepší ako staré dva, súhlasíte? Potom si poďme na kreslenie praktických a štýlových obrázkov s vašou obľúbenou čiernou blúzkou!


Obchodné luky

Idea číslo 1

Ak pracovný kódex vyžaduje vo vašom obraze prísnosť a eleganciu, celkový čierny vzhľad môže byť možnosťou výhry. Predpokladá, že všetky prvky vášho štýlového súboru sú navrhnuté v čiernej farbe.

Ak však chcete trochu obmedziť rozruch tohto oblečenia, vždy môžete staviť na kontrastné doplnky alebo topánky. Napríklad červené lode budú veľmi užitočné.

Dôležitý bod! Obraz, ktorý je úplne vyrobený v čiernej palete, je prísne kontraindikovaný pre plné ženy. Často sa mylne domnievajú, že neutrálna farba bude maskovať ďalšie centimetre, ale v skutočnosti je zaručený opačný efekt.

Zaujímavé : Blúzka s lukom okolo krku - na fotografii novely z roku 2018

Idea číslo 2

Keď je šéf menej konzervatívny, môžete hrať trochu s kombináciami a pridávať do pracovného obrazu bohaté farby. Napríklad sukňu z červenej ceruzky možno použiť v štýlovom tandeme s čiernou blúzkou s baskičkou alebo bez nej.

Týmto spôsobom musíte minimalizovať počet doplnkov a uprednostniť stručné štýly vecí. Tak to urobídiskrétne a mierne svetlé.

Zaujímavé : Módny vzhľad s červenou sukňou

Idea č. 3

Čierna kožená ceruzková sukňa môže byť vrcholom každého pracovného vzhľadu. Mimochodom, módne trendy 2018-2019 ju označujú za svoju obľúbenú.

Toto je rovnaký celkový čierny obraz, ale zaujímavejší a štýlový. Ak sa bojíte prekročiť prísny rámec kódexu oblečenia, vyberte si sukňu so strednou dĺžkou, ktorá nebude mať dekor, strihy a zbytočne tesný štýl.

Zaujímavé : Kožená sukňa-a-line: vyberáme luku

Idea č. 4

Čierna priehľadná blúzka sa môže nosiť s oblekom na nohavice, aby sa vytvoril najelegantnejší a štýlový vzhľad. K tejto sade sa ukázalo, že nie je vzdorný, je lepšie držať sa tmavej palety farieb.

Ak dávate prednosť nepriehľadným blúzkam, potom si ich môžete ľahko dovoliť kombinovať s jasnými oblekami, ktoré sú teraz neuveriteľne populárne.

Módny príklad celebrít

Červená, fuchsiová, smaragdová a bordová sú považované za najviac trendy.

Čierna blúzka v tandeme so svetlým oblekom

Idea č. 5

Vo vašom pracovnom šatníku je určite niekoľko párov obľúbených nohavíc. Skvelá správa: všetci vyzerajú skvele v tandeme s čiernou blúzkou. Je pozoruhodné, že farba spodnej časti tohto obrázku môže byť absolútne čokoľvek: svetlo alebo tmavé, svetlé alebo neutrálne.

Tento pracovný luk môžete tiež doplniť prísnym plášťom alebobunda a rôzne lakonické dekorácie. Faktom je, že v kombinácii blúzka + nohavice je prakticky žiadny signál zastavenia, a on bude môcť vziať do svojho tímu všetky veci v obchodnom štýle.

Štýlový obraz s rôznymi štýlmi nohavíc

Zaujímavé : Módne nohavice 2019: trendy, štýly

Aktuálna téma

Myšlienka číslo 1

Čo nosiť s čiernou blúzkou v pracovné dni? Samozrejme, so svojimi obľúbenými džínsy! Pozrite sa na fotografiu, ako harmonicky vyzerá kombinácia.

Džínsy môžu byť svetlé alebo tmavé, napríklad štýl s pevným tvarom alebo pokusy s trendom. V každom prípade vytvoríte praktický a štýlový luk.

Módne rozšírené džínsy

Myšlienka číslo 2

Ak sa spoliehate na pohodlie pri vytváraní príležitostných lukov, odporúčame vám pozrieť sa na praktickú predĺženú čiernu blúzku. Tento štýl rýchlo získava svoju popularitu a je aktívne používaný mnohými hviezdami.

Keď je blúzka dosť dlhá, môže sa stať štýlovou alternatívou k šatám. Pravda, v tomto prípade by topánky s podpätkami boli zjavne zlým nápadom.

Ďalšou myšlienkou trendového luku je tandem dlhej letiacej blúzky s modrými oblečenými džínsami, ktoré sa dajú omotať alebo uvoľniť. Ideálna topánka pre tento outfit je pohodlný pár s hrubou podrážkou.

Niečo zaujímavejšie

Teraz navrhujeme zbaviť sa každodenných kombinácií a vytvoriť jasné a neočakávané obrázky. Verte, čierna blúzkato je veľmi pohodlné!

A čo by ste si vybrali pod čiernou blúzkou?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Idea č. 1

Prijmite to úprimne, ako často ste si zakúpili módne predmety bláznivých farieb a potom ste s nimi nemohli zmätene prísť so štýlovými kombináciami. Je to určite známe každej móde.

Našťastie väčšina tlačených sukní môže nájsť zaujímavé použitie v páre s čiernou blúzkou. Áno, je čas na zvieracie, geometrické a kvetinové farby, ktoré sú síce hlavné hity sezóny, ale v kombináciách sú dosť zložité.

Hlavným pravidlom harmonického obrazu je rovnováha. Ak sa rozhodnete pre aktívne dno, vrch by mal byť uvoľnený. Je napríklad nepravdepodobné, že by guipure alebo priehľadná blúzka úspešne zapadli do takéhoto luku. Ale možnosti lakonickej bavlny budú určite skvelý nápad.

Idea č. 2

Na prvý pohľad sa blúzka + sukňa nemusí zdať ako najinšpiratívnejšia kombinácia, ale ak pripojíte len farebné kontrasty k vytváraniu obrazu, proces sa stáva veľmi vzrušujúcim.

Tmavé tóny sú v dokonalej harmónii s bohatými a jasnými farbami a určite by ste ich mali používať pri vytváraní strmých lukov. Ak mátešatníková skriňa nájde štýlovú sukňu modrej, žltej, ružovej alebo inej nasýtenej farby, kombinujúc ich s čiernou blúzkou.

V závislosti od jasu farebnej palety obrazu a dostupnosti príslušenstva je možné ísť do klubu alebo sa stretnúť s priateľmi.

Zaujímavé! Čierna farba spôsobuje, že susedné farby sú šťavnatejšie a bohaté.

Idea č. 3

Biela horná a čierna spodná časť - ako oboznámení a ľúto, nudní. Odporúčame vám zmeniť pravidlá tejto módnej hry a teraz robiť opak. Táto kombinácia vyzerá originálnejšia a sviežejšia.

V úlohe dna tohto obrázku si môžete vybrať sukňu alebo nohavice rôznych štýlov. Každá z týchto kombinácií bude vyzerať štýlovo a netriviálne.

Pozor! Objem svetlého dna by mal byť o niečo väčší ako čierny vrch, aby sa vytvoril harmonický a veľkolepý luk.

Myšlienka №4

Ak sa zaujímate o to, čo nosiť veľkolepú sukňu s flitrami, potom by ste ju mali určite skombinovať so šifónovou čiernou blúzkou.

Nemôže sa báť asociácie s obrazom smútku pri výbere tmavého odtieňa pre vrch a spodok. Sálavé flitre a romantický šifón budú robiť svoju prácu a postaviť luk pre slávnostnú vlnu. Takže, ak ste ešte neprišli s lukom na Nový rok, môžete si všimnúť tento nápad.

Čierna blúzka je výborným doplnkom.sukne s flitrami

\ t

Idea č. 5

Kontroverzným majstrom sezóny je čipková blúzka v tmavom dizajne. Napriek klasickej farebnej schéme vyzerá taká vec veľkolepá a sebestačná. Vzhľadom k činnosti prelamované blúzka fashionistas často majú problémy s jej kombináciou.

Najvhodnejšou možnosťou, ktorú môžete uprednostniť pri každej príležitosti, je kombinácia s lakonickými čiernymi nohavicami.

Stelesnenie ženskosti a romantiky v obraze je zaručené, ak sa rozhodnete pre kombináciu so sukňou. Zároveň sa na ňu kladie dôležitá požiadavka: monotónnosť a jednoduchý štýl.

Zaujímavé : Dámske šifónové blúzky pre rok 2018: módne trendy, fotografie nových výrobkov

Letná nálada

Číslo myšlienky 1​​

Translucentné voľné modely sú ideálnym riešením pre štýlový letný vzhľad. Najmä v dopyte medzi ženami módy je predĺžený štýl s volánikmi a volánikmi ako dekor. V páre s kraťasy taká blúzka tvorí praktický a krásny vzhľad pre letné dni.

Myšlienka číslo 2

Ak sa vám nepáči voľné štýly, vždy môžete kombinovať čierny lakonický a štíhly štýl so šortkami. Svetlá spojka v tomto obraze môže byť posledným štýlovým akcentom.

Idea č. 3

Čierna hodvábna blúzka s lukom vynaloženým na vytvorenie vašej romantickej nálady. V tandeme so slamákom, slnečnými okuliarmi a šortkamiS vysokým pristátím môžete bezpečne ísť na rande. Ako obuv si môžete vybrať klinové sandále alebo baletné byty.

Aká štýlová kombinácia vecí, ktoré by ste nemali vymyslieť, obraz bude vždy nekompletný bez make-upu. Čierna blúzka doslova vyžaduje jej prítomnosť. V opačnom prípade bude pokožka vyzerať vyblednutá a rysy tváre stratia expresivitu.

Fotografia zobrazuje nápady pre vašu inšpiráciu na štýlovom a vhodnom make-upu.

Ako vidíte, trendy sezóny 2018-2019 ponúkajú módnym módam veľa možností, ako nosiť čiernu blúzku. Doplňte svoj názor na tento trendový experiment a buďte najštýlovejší! A ak vás zrazu inšpirácia opustí, môžete nás kedykoľvek kontaktovať!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené12/19/2018Štítky: