Módne dámske bundy na jar 2019: štýlové modely a novinky na fotografii

Na konci zimy už chcem odhodiť ťažké kožušiny a objemné bundy. Bohužiaľ, vo väčšine regiónov v krajine, počasie nie je vždy spokojný s okamžitým topenia snehu a teplé jemné slnko. Módne dámske bundy na jar 2019 sú ponúkané v rôznych prevedeniach. Môžu to byť štýlové modely s otepľovaním pre chladnejšie počasie. Napríklad, s tepelnou izoláciou, tieto oblečenie udržiavať teplo pri teplote okolia mínus 15 stupňov.


Štýlové kožené a textilné modely na pružinu bez otepľovacieho obloženia možno použiť ako bundy a bundy v čase, keď je teplota nastavená na blízku nule.Pozrite sa na nové štýly jarnej bundy na fotografii a prejdite na podrobné preskúmanie trendov:

Kožené bundy na jar na vrchole popularity

Je ťažké predstaviť si ďalší takýto praktický a pohodlný materiál. Dámske kožené bundy na jar 2019 boli demonštrované takmer vo všetkých zbierkach slávnych módnych domov. Opäť sú na vrchole popularity. Existujú však určité trendy. Medzi štýly preferencie je "kožená bunda", a medzi farby - modrá, modrá, biela a červená. Veľa nitov, široké kovové zipsy, náplasťové vrecká, ramenné popruhy a mnoho ďalších detailov v motorkárskom štýle dokonale ladí s obchodnou sukňou a klasickými džínsami.

- 49%
aliexpress.com
Jednoduchý zips na zipszákladný kabát semišový kabát 2016 motocykel ...
1 982 .991 rub.
Aliexpress.com
Dámska krátka bunda Fashion Week 2016 v britskom štýle ...
1 500 rub.
Aliexpress.com
Dámska vesta Gorgeion Suede 2017 na jeseň v zime módny otočný golier ...
3 835 rub.

Plášte s dĺžkou do polovice stehien sú vyrobené z farebnej tenkej kože. Tieto pološkrupiny nájdu svoje využitie v šatníku modernej ženy. Ľahko sa čistia - stačí ich utrieť vlhkou handričkou a špinou. Klasický strih dopĺňajú široké opasky, dvojradové spony a anglické odbočovacie obojky.

Prečítajte si aj o dámskych prešívaných bundách

Podobné bundy majú kožené bundy v štýle bundy a bundy. Tu by ste mali venovať pozornosť štýlom bez goliera. Vyzerajú skvele s rôznymi šatkami. Na chladné dni, môžete pridať hromadne pletené šatky. A za teplých dní by bolo ideálne kombinovať s tenkými hodvábnymi šatkami a šatkami.

- 24%
Aliexpress.com
HDY Haoduoyi Strap Spring Jacket Punk Style krátky umelý ...
2 541 .1 931 rub.
- 49%
aliexpress.com
Jednoduchý zips PU základný plášť bunda klasická dámska kožená bunda ...
2 643trie.1 322 rub.
- 49%
aliexpress.com
1 ks. dámska zimná bunda s kapucňou bavlny kabát ženy jaqueta feminina ...
\ t
3 543trie.1 807 rub.

Na druhej strane mince je semiš, ideálny pre blejzre a bundy. Teplejšie semišové modely budú vyzerať drsne a nie esteticky.

Textilné dámske bundy na jar - v širokej škále modelov

Moderné couturier nie je nažive s kožou, tým viac preto, že trendy v životnom prostredí sú stále v trende. Dámske textilné bundy na jar 2019 sú módne a štýlové variácie pláštenky, džíny, mäkkej bologne a rúška. Elegantné kašmírové kabáty sú prítomné v takmer všetkých kolekciách dizajnérskych domov. Štýlový jarný džíns s otvorenou líniou ramien je vhodnejší na chladný letný večer, ale dá sa použiť aj v kombinácii s farebnými šatami v horúcom jarnom počasí.

Prešívané bundy prezentované v širokej škále modelov sa môžu líšiť nielen dĺžkou, ale aj paletou farieb. Populárne sú kombinácie výtlačkov a grafických vzorov, móda a kombinácia rôznych materiálov. Medzi obľúbené farbyStojí za zmienku všetky odtiene žltej - od svetlých tónov až po bohatú červenú oranžovú. V kolekciách jarného oblečenia pre ženy z módneho domu Ralph Lauren je prítomná piesočnatá červená farba vo veľkom množstve. Ale pre autobusy bližšie bola intenzívnejšia paleta, ktorá je založená na hnedých a červených odtieňoch.

Asymetria rezu dielov v roku 2019 sa pretlačila do radov vrchného ošatenia. Pozrite sa na kolekciu bundy od Anthony Vaccarello - rôzne rukávy sú ponúkané tu, otrhaný lem, bez goliera na jednej strane. Bohatý kovový dekor vyvažuje skôr exotickým lukom.

Kašmírové bundy vo forme páv príjemného tieňa kemelu sú dokonale kombinované s prísnymi sukňami a nohavicami, modrými džínsami a inými druhmi oblečenia. Dokonale sa udržujú v teple bez toho, aby sa celý obraz zväčšil. Môže byť vybavený pásmi vrátane viazania na prednej strane.

Štýlové obrazy s jarnými bundami

Nestačí kúpiť vhodný model vrchného ošatenia. Je dôležité byť schopný vytvoriť harmonické luky. Moncler Gamme Rouge predstavuje štýlové obrazy s módnymi jarnými textilnými bundami. Medzi modely ich novej kolekcie patrí obrovské množstvo teplých bund a plášťov s úžasnou bielou farbou. Ich charakteristickým rysom je spona na brilantný široký zips.

Sú kombinované so širokými nohavicami palazzo a úzkymi sukňami. Vo voľnom štýle s nimi môžete vytvoriť luky s šaty v kvete, banánové nohavice,džínsy tmavo modré a čierne. Ako topánka v najnovšej verzii môžu byť vybrané značkové tenisky alebo ľahké topánky z lakovanej kože. Pre obchodný štýl sú klasické kožené topánky s dĺžkou kolien vhodné pre biely plášť.

A Re Walker ponúka úplne odlišné obrazy s jarnými bundami v roku 2019 - tu sú všetky bundy a bundy vybavené gombíkovými uzávermi. Tlačidlá samotné môžu byť zároveň hodným prvkom dekoru. Alexandre Vauthier kombinuje pôvab vo forme elegantných línií strihaných a ružových tónov s motorkárskymi poznámkami. Vyzerá to skvelá bunda na šikmý zips so stojacím golierom a rukávmi na lakte.

Christian Dior ponúka módne bundy na jar 2019 s kontrastnými geometrickými odtlačkami vo forme ozdobného lemovania. Tieto pruhy a nášivka. Široké pruhy v horizontálnom smere, kruhy, ovály a rastlinné prvky sú ďalším trendovým komponentom tohto módneho domu. Môžu byť kombinované s akýmkoľvek typom oblečenia pre ženy.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02/10/2018Štítky: