Vytvorte mäkké štvorcové klince: dizajn 2019

Tvar nechtov je mäkký štvorec, rovnako ako ich dizajn - to všetko spôsobuje módny záujem módy. A nie je nič prekvapujúce, pretože toto nail-art je dnes veľmi populárny a je menej náročný, možno len klasický ovál.

Okrem toho, mäkké námestie je tiež miloval pre pohodlie, pretože táto forma má takmer žiadne nedostatky. Takže, nechty bez ostrých rohov nedotiahnu na oblečenie a pančucháče, nepoškriabajú pokožku, nelámajú sa menej často a vyzerajú veľmi esteticky. A predsa je to ideálna voľba pre mamičky s malými deťmi. Máte záujem? Potom všetku pozornosť na naše hodnotenie! A ako ste už pochopili, dnes hovoríme o mäkkom námestí.


Ako urobiť mäkké námestie doma?

Pre tých, ktorí vynakladajú peniaze na manikúrové skrine a kozmetické salóny len pre tú najvyššiu nevyhnutnosť, máme skvelú správu: je to veľmi jednoduché a jednoduché dodať vašim nechtom mäkké štvorčeky doma. A to nevyžaduje žiadne dodatočné úsilie alebo špeciálne vybavenie. Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie a vychutnajte si novú manikúru.

Výzdoba trblietok a perál

 • Takže pred vykonaním akejkoľvek manipulácie s klincami by sa mali dať do poriadku. Odstráňte z dosky starý náter, držte rukoväte v bylinnom alebo olejovom kúpeli, zbavte sa kutikuly.

Manikúra s kožičkou vyzerá hrozne

 • Teraz používajte ostré nožnice alebo špeciálne pinzety na rezanieklince v priamke. A vo všeobecnosti je úplne nedôležité, aký tvar má vaša nechtová platňa - aby bol štvorec s rovnými ostrými rohmi v každom prípade veľmi jednoduchý.

Proces tvarovania klinca

 • Teraz pomocou mäkkého alebo skleneného pilníka na nechty začnite proces rezania. Ľahko odstráňte drsnosť odrezaného okraja dosky. Pohybujte sa len jedným smerom. To pomôže predísť vzniku trhlín a delaminácii. A ako skončíte, choďte na ostré hrany.

 • Zaokrúhľujú sa hladkými pomalými pohybmi, takže vyrúbané rohy vyzerajú symetricky medzi sebou. Všetko, teraz môžete začať navrhovať nechty.

Zaujímavé: Manikúra s monogramami

Dôležité! Treba poznamenať, že najlepší tvar mäkkého štvorca vyzerá na obdĺžnikových klincoch správneho tvaru. Ale dievčatá so širokým nechtovým tanierom by tiež nemali zúfalstvo - bude to mať za následok vytvorenie mäkkého štvorca, bude to len krátka dĺžka a bude sa musieť opravovať častejšie.

Povrchová úprava Matte Glitter

Najlepšie nápady na zdobenie nechtov

Mäkký štvorec vyzerá skvele na nechtoch akejkoľvek dĺžky, čo znamená, že môžete použiť absolútne akýkoľvek dizajn ako dekoráciu. Pozrite sa na fotografiu, všetko je tu vhodné, od kresieb v štýle minimalizmu až po volumetrické akrylové modelovanie. Ale predtým, než sa obrátime na módne nápady na výzdobu, poďme najprv hovoriť o súčasnýchfarby.

Dekor s kamienkami

Trendy geometria

Obľúbené farby pre mäkké štvorčeky

 • Pastely a nahé odtiene. Čo by mohlo byť lepšie ako prirodzenosť? Možno v tejto sezóne nič. To je dôvod, prečo mäkké námestie v pastelových alebo nahých tónoch je dnes najobľúbenejším typom manikúry. Navyše, tieto farby sú rovnako dobré pre chladné aj teplé ročné obdobia. A perfektne zapadajú do akéhokoľvek obrazu.

Jemná manikúra na nahom pozadí

Dôležité! Najobľúbenejšie odtiene tela v sezóne 2019 sú: losos, smotana, slonovina, tlmená broskyňa a svetlá lila. Súhlasím, nie najhoršia paleta?

Krásne modelovanie

Zaujímavé: Jarná manikúra 2019

 • Mäkké námestie a tmavé farby sú veľmi luxusné a nie sú vzdorujúce. Navyše sú teraz veľmi obľúbeným módnym trendom. A ak chcete získať ešte výraznejšie nail-art, potom použite matný povrch na nechtový dizajn. Môže byť nanesený na všetky nechty alebo kombinovaný s lesklým gélovým leštidlom.

Lesklý čierny náter

 • Jasné odtiene. Jar prichádza a leto príde po ňom, čo znamená, že svetlá a viacfarebná manikúra bude musieť byť v obraze každého dievčaťa vhodným spôsobom. Avšak, nemyslite si, že pre svetlé nechty-arta budete určite potrebovať nejaké dlhé nechtynepredstaviteľnú formu. V skutočnosti, to nie je úplne pravda, pretože multi-farebné palety vyzerá skvele na skromné ​​mäkké námestie. Chcete to vidieť? Pozrite sa na fotografiu nižšie.

Jasná manikúra

Dôležité! Len nezabudnite tu jedno dôležité pravidlo: náter by mal byť tlmený a jasný, ale nie vzdorný. To znamená, že žiadna kyslosť farby, neón a neprirodzenosti.

Aké farby tejto manikúry sa vám páčia?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Komplikovaný dizajn v teplých farbách

 • Všetky odtiene červenej. Červená farba opäť praskla na vrchole popularity. A teraz pokrývajú vaše nechty všetkými odtieňmi červenej, od burgundskej po šarlátovú, veľmi módne. Takže, ak ste tiež fanúšikom týchto odtieňov, vráťte sa k nim odvážnejšie, čakajú na vás!

Šedá červená so zlatom

Populárny dizajn pre mäkké námestie

Mäkké námestie je krásna a elegantná forma nechtov, ktorá v roku 2019 bude základom manikúry. Dôkazom toho je fotografia majstrov nechtov z celého sveta. Aby však nechty vyzerali výraznejšie, mali by byť určite zdobené nejakým zaujímavým dizajnom. A čo z toho môže prísť, povieme to správneTeraz.

Zaujímavé: Manikúra s akrylovým práškom

 • Francúzska manikúra. Už sme povedali viac ako raz, že táto klasika nechtov sa v tejto sezóne nezastaví. Takže, zdobenie obrazu s originálnou bundou bude skvelý nápad. Navonok sa môže zdať, že mäkké štvorce a francúzska manikúra sú doslova vyrobené pre seba. Koniec koncov, voľný okraj dosky so zaoblenými rohmi vyzerá skvele na rozdiel od zvyšku farby nechtov. A tu sa môžete nielen opierať o obvyklé biele a telesné odtiene. Aj veľká bunda bude vyzerať modernejšie.

Kombinácia francúzskej a mesačnej manikúry

Zmeny francúzštiny a gradientu s trblietkami

Farba plášťa

Dôležité! Dokonale s mäkkým štvorcom a mesačnou manikúrou. Navyše, niektorí majstri nechtov ochotne kombinujú dva typy bundy, klasickú a opačnú, v jednej manikúre. A musím povedať, že výsledok je pôsobivý.

Vzory na prelamovanie

Bright Ombre

 • Glitre a kamienky. Jemne mäkké námestie je zdobené kamienkami a leskmi. A nie je nič prekvapujúce, pretože dodatočná brilancia dodá manikúre, ktorá má taký nenápadný tvar, dodatočnú expresivitu.

 • Technika minimalizmu. Drobné kresby, jednotlivé bodky, malé nápisy, jednoduchéHieroglyfy alebo geometrické obrazce - to všetko je dnes neuveriteľne populárna technika minimalizmu. V modernom dvadsiatom prvom storočí, keď je človek jednoducho stratený z množstva informácií, zvukov a farieb, sa nedobrovoľne pokúšate o niečo jednoduchšie. Tento trend sa prejavil v manikúre. V dôsledku toho sa objavila minimalistická technika, na ktorú sa módne ženy neponáhľajú menej ako iné moderné módne trendy.

Kombinácia lesklého a matného gélového leštenia

 • Odrážky. Novinka v sezóne dizajnu nechtov 2019, ktorá dokonale ladí s tvarom mäkkého štvorca. A aby ste pochopili, čo to je, pozrite sa na fotografiu. Z nich je jasné, že bujóny sú také malé guľôčky, ktoré sú chaoticky alebo vo forme obrazu rozmiestnené na nechtoch. Avšak, zatiaľ tento dizajn je stále naberá na sile popularity, a fashionistas zaobchádzať s nejakým strachom, pretože korálky na nechty sú skôr nepraktické veci.

 • Nálepky. Možno je to najjednoduchší spôsob, ako získať zaujímavý dizajn, bez akéhokoľvek zvláštneho úsilia. Okrem toho si tu môžete vybrať úplne všetko.

Francúzske a prelamované vzory

 • Rozotrieť. Samozrejme, že tento trend nie je nový, ale módy, ako to, ako sa kombinuje s tvarom nechty mäkké námestie. Všeobecne platí, že pre tie dievčatá, ktoré dávajú prednosť obmedzeniu vo všetkom, skromný rub v skromnom mäkkom námestí je skvelou príležitosťou na získanie štýlového dizajnu.nechty, ktoré nezachytia oko.

Módne Ruby

Dôležité! Ak sú vaše vlastné nechty príliš tenké, potom ich vyrobiť aj na krátkom mäkkom štvorci, je k ničomu, tak ako pri každodennom nosení sa neustále zlomia. Ak však chcete naozaj získať túto formu, použite metódu rozšírenia. Naozaj, v tomto prípade si môžete dovoliť absolútne akúkoľvek dĺžku, a vaše nechty budú držať oveľa lepšie.

Možnosť dizajnu pre mládež

Ako vidíte, napriek svojej jednoduchosti je tvar nechtov mäkký štvorec - možnosť, ktorá si určite zaslúži pozornosť. A dizajn im bude vyhovovať takmer každý. Nie je preto prekvapujúce, že táto novinka v segmente manikúry sa každým dňom stáva čoraz populárnejšou. Odporúčame Vám, aby ste si túto krásu vyskúšali čo najskôr.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/31/2019Štítky: