Šaty na diskotéke: móda pre 70. roky je späť

V 70. rokoch minulého storočia sa začal objavovať zaujímavý disco štýl. Je to čas hippie hnutia a svetlé farby, ktoré nám priniesli také zaujímavé modely ako šaty v štýle 70. rokov. Takéto výrobky sú originálne odevy, ktoré sú zdobené rôznymi potlačami a jedinečnými ornamentami. Otravná sloboda vzbury sa prejavila vo všetkom. Ako viete, v tých dňoch boli šatníkové predmety ako blúzky s predĺženými goliermi, manžety na rukávoch, zdobené lampášmi a zaujímavými sukňami, veľmi cenené. Takéto šaty boli zdobené rôznymi vreckovkami a čelenkami, ako aj baretmi a mnohými ornamentami. Šaty v štýle disco sú teraz zaslúžene populárne, pretože móda pre 70. roky sa vracia vo všetkých kolekciách dizajnérov. Pozrite sa na fotografie pre príklady takýchto šiat - módne retro v modernom štýle:

V súčasnosti nás módni návrhári stále prezentujú svojimi kolekciami oblečenia v štýle 70. rokov. Aj napriek skutočnosti, že mnohé z atribútov týchto čias zostali relevantné, tieto modely stále nedávajú odpočinok žiadnej módnej kráse.

Najmä boli milovaní horlivými fanúšikmi všetkých ročníkov, pretože to bol tento prvok šatníka, ktorý bol v tom čase taký módny a zostáva na vrchole popularity v tejto sezóne.

Dnešná zbierka je plná zaujímavých výtlačkov a je dosť bohatá na farebnú paletu, ktorá vznikla v tých časoch. Bolo to v 70. rokoch sa začali objavovaťrôzne šaty s pôvodnou veľkou bunkou a vzory orientálnej kultúry.

- 39%
Aliexpress.com
Sexy ženy šaty strapec fluorescenčné farby v letnej ležérne šaty bez rukávov ...
\ t
962 .577 rub.
Aliexpress.com
Letné šaty pevné bez rukávov pláž A-line ležérne šaty o-neck ...
1 260 rub.
aliexpress.com
Letné šaty mini bez rukávov 2017 Neformálne šaty pre ženy sú vhodné ...
662 rub.
​​

Ako viete, dnes je najobľúbenejším štýlom, ktorý k nám prišiel od 70. rokov „hippie-chic“. Takéto modely vytvárajú zaujímavý a nezávislý obraz vďaka výnimočným dizajnom a voľným siluetám. Stále zostávajú na vrchole módy a popularity, dokonca aj po 40 rokoch.

V 70. rokoch minulého storočia sa dĺžka maxi sukní a šiat vrátila k móde, ktoré všetky dievčatá používali a nosili z akéhokoľvek dôvodu. Tak sa stala povinným atribútom módnej a krásnej ženy.

Pokiaľ ide o dĺžku "mini", tu nikdy nevyšla z módy. Tam boli vždy ultrashort produkty, ktoré boli naozaj relevantné v dňoch "hippie-chic."

Krásne šaty zo 70. rokov, ktoré sú dnes zdobené, sú v módekomplexné zloženie kvetov alebo obrovské psychedelické vzory. Hravá a skôr ženská silueta dokonale dopĺňa celý outfit. Všetky šaty, najlepšie vyrobené z prírodných tkanín, ktoré nielenže zdôrazňovali krásnu siluetu, ale tiež robili z ponožkových výrobkov čo najpohodlnejšie. Napríklad by to mohlo byť vysoko kvalitné hodváb alebo bavlna, a pre chladné počasie, vlny šaty by jednoducho neboli vymeniteľné.

Zároveň sa stáva veľmi populárnym organický štýl „armády“, ktorý vytvoril Yves Saint Laurent, veľký spolupracovník z Francúzska. Bol prvým zo všetkých, ktorí dávali prednosť tomuto štýlu a priniesli krásy na pódium oblečené v šatách, ktoré na diaľku pripomínali vojenskú uniformu. Ale čo je najdôležitejšie, rozdiel medzi týmito šatami a vojenským oblečením bol taký, že dokonale zdôraznili ženskosť a nehu postavy a zároveň priniesli do celého obrazu pôvabný dotyk sexuality.

Takéto modely sú prezentované s rovnými a veľmi jednoduchými siluetami. Tento outfit zvýrazňuje líniu ramien, vďaka vložkám, vzdialene pripomínajúcim miniatúrne náramky. Celý obraz je dokonale doplnený priechodným uzáverom, ktorý môže byť na tlačidlách aj na tlačidlách a objemných náplasťových vreckách. Široké textúrované pásy dodávajú obrazu odvážnosť a príťažlivosť. Môžu byť umiestnené na bokoch alebo v páse.

Módne šaty zo 70. rokov a ich fotografie demonštrujú eleganciu

70. roky sú časom, keď sa unisex štýl práve objavuje,čo znamená prítomnosť v ženskom šatníku atribútov muža. Takže tam boli šaty, ktoré sa stali jednou z najobľúbenejších žien. Je to práve tento model, ktorý sa stal najlepším požičiavaním si žien z šatníkov. Módne a relevantné šaty dnešných 70. rokov dokonale demonštrujú zdržanlivú eleganciu a luxus slobody. Pozrite sa na fotografie týchto modelov:

Na takýchto modeloch bol čistý bariérový golier, ako aj pracka na bare, ktoré sa doteraz veľa žien módy rozhodlo nezapnúť. Tento komplexný obraz znamená určitý prvok hry, ktorý je dokonale vytvorený náplasťami umiestnenými na bokoch a hrudníku a výraznými manžetami.

Závažnosť tohto oblečenia sa ľahko riedi krátkou dĺžkou kolena alebo vyššou. Ak sa vám šaty na šaty, nezabudnite, že na to, aby obrázok bol hotový budete potrebovať tenký kovový pás, ktorý bude posledným prvkom vo vašom zaujímavom oblečení.

Skutočné štýly šiat v štýle 70. rokov

Pletené šaty sú dnes veľmi populárne, ktoré sa v 70. rokoch minulého storočia stali objavom módy. Išlo o veľmi krátke a originálne produkty, ktoré sa objavili na svetových pódiách vďaka rýchlemu rozvoju nových technológií. Na diaľku sa mohli podobať pretiahnutej blúzke alebo tunike. Skutočné štýly šiat v štýle 70. rokov minulého storočia nekončia.

V súčasnosti ženy uprednostňujú pletené modely ako každodennéoblečenie. Šaty, ktoré majú semi-susedný štýl, s pomerne širokými a masívnymi rukávmi, vyzerajú veľmi krásne a štýlové. Dizajnéri milujú tieto výrobky s etnickými vzormi a africkými ornamentmi.

Nemenej populárne sú dnes ríše šaty, ktoré boli avantgardné módne domy, ktoré reprezentovali svet. Takéto modely sú zvyčajne s mierne vysokým pásom, rovnako ako so zaujímavým živôtikom, ktorý má hlboký výstrih do V a originálne dekorácie v podobe závesov. Rukávy takýchto výrobkov môžu byť dlhé. Pokiaľ ide o dĺžku, dizajnéri tu ponúkajú len extrémy. To by malo byť buď mix alebo mini, pretože tento model neznáša kompromisy.

Disco šaty pre každodenný život

Ako viete, móda udáva tón nielen v odevoch a nie na lávkach. V 70. rokoch minulého storočia bol zápalný skalný valec nahradený pôvodným disco štýlom, ktorý bol preslávený svojou výnimočnou estetikou. To je dosť ovplyvnené ženskou i mužskou módou. Disco šaty pre každodenný život sa prispôsobili a mierne upravili. Tak, ľudia chceli obliekať ako ich obľúbené popové hviezdy, ktoré sa objavili len v 70. rokoch. Zvlášť ak sa to stalo celkom možné vďaka rýchlemu vývoju technológií a vzniku úplne nových tkanín.

V tých časoch sa objavili originálne elastické plátna, ktoré bez akýchkoľvek ťažkostí umožňujú vytvoriť pevne prispôsobený štýl a zdôrazniť obrázok. Šaty štýlu Disco -Je to vždy najprísnejší model s úprimným "mini" a hlbokým výstrihom. Zvyčajne boli takéto šaty bez ramienok a otvorené ramená. Ale stále na vrchole popularity zostávajú modely v štýle 70. rokov s asymetrickým strihom cez jedno rameno.

V takýchto šatách sú vítané akékoľvek dravé výtlačky a kovový lesk zo špeciálneho postreku. Pomerne často, dievčatá si vybrať šaty, ktoré sú navrhnuté len v jednej svetlej farbe.

- 39%
aliexpress.com
Sexy ženy šaty strapec fluorescenčné farby letné ležérne šaty bez rukávov ...
\ t
962trie.577 rub.
aliexpress.com
Letné šaty pevné bez rukávov pláž A-line ležérne šaty o-neck ...
\ t
1 260 rub.
Aliexpress.com
Letné šaty 2017 bez rukávov Neformálne šaty pre ženy sú vhodné ...
662 rub.

"Disco" nebude tolerovať nudné oblečenie a farby. Vaše oblečenie by malo byť chytľavé a poburujúce. Šaty v štýle "disco" nie sú zriedka zdobené rôznymi flitrami. Dnes sa stali trochu odlišnou Bo zložitou geometriou. Mnoho plachých dievčat obchádza také zaujímavé modely šiat, pretože sú veľmi úprimné a chytľavé. Ale aj napriek tomu sú takéto modely stáleoceňuje mnoho módy pre ich expresivitu a jas.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené08.11.2018