Moderné sandále 2019: foto

S každou novou sezónou sa dizajnéri snažia prelomiť zavedené pravidlá a ponúknuť úplne iné verzie módnych dámskych sandálov (pozri foto nižšie v článku). Modely Trend v roku 2019 prezentujú elegantné a nezvyčajné novinky, ktoré budú dokonale kombinované s akýmkoľvek outfitom. Vďaka tejto topánke môžete zdôrazniť svoju ženskosť a zmysel pre štýl. To je dôvod, prečo sa ženy módy po celom svete snažia nasledovať najnovšie ponuky od dizajnérov.
Hlavné trendy 2019

Každá moderná dievčina sníva nielen o krásnych topánkach, ale aj o tom, ako byť pohodlná a pohodlná. V tejto sezóne sme identifikovali niekoľko oblastí, ktoré pomôžu realizovať vaše sny. Prvý a najbežnejší model sandálov - na plochej podrážke. Pomôžu vám, aby vaša noha bola elegantná a pôvabná. Medzi mnohými možnosťami je hlavné miesto obsadené sandálmi s rôznymi dekoratívnymi vložkami, kameňmi alebo šnurovaním. V tejto sezóne návrhári opustili brutálne široké pásy a vysoké tkanie.

Ďalšia novinka tohto roku je opakom plochej podrážky - klinu. Tieto sandále sú vhodné nielen na prechádzky po meste, ale aj na výlety do prírody. Táto verzia sandálov môže potešiť aj tie dievčatá, ktoré nemajú radi vysoké podpätky. Skvelým doplnkom je vrchná časť topánok z farebnej lakovanej kože alebo matnej kože.
Sandále na stabilnej päte a malá podrážka vpredu nebudú menej populárne. Súdodá vášmu obrazu ľahkosť a jemnosť. Okrem toho sú veľmi pohodlné. Tento rok, päty môžu byť nielen široký, ale, a sú vyrobené v rôznych formách a štýloch. Jednou z najnovších inovácií sezóny je transparentná päta.

Pozrime sa bližšie na hlavné trendy a druhy módnych sandálov 2019 (pozri foto článok)

.

Nové módne čipky-up sandále

Už niekoľko rokov zostávajú šnurovacie sandále na vrchole popularity. Aj keď to nie je prekvapujúce, pretože vďaka rôznym popruhom a spojovacím materiálom môžete vytvoriť úplne odlišné obrazy: odvážnu koktail alebo jemný rojko. Okrem toho sú šnúrky rovnomerne rozložené na nohe a tesne priliehajú. To vám umožní, aby vaša chôdza bola istejšia a elegantnejšia. Preto by ste sa nemali obávať, že obuv bude trieť nohy a zanechá tak viditeľné stopy.
Napriek všetkým výhodám tento dizajn opticky robí vašu nohu kratšou a šnurovanie dáva nohám zvláštnu váhu. Ak je dĺžka nôh ďaleko od ideálu, potom by ste mali zvoliť vhodnejší model.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať aj sandálom s popruhmi. Napriek jednoduchosti sú veľmi elegantné a elegantné. Takéto topánky si právom zaslúžia titul univerzálny. Môžu byť nosené s kraťasy, nohavice, sukne, šaty. Môžete nosiť sandále, aby zodpovedali vášmu outfitu, a ako samostatné príslušenstvo. Okrem toho môžu byť v súlade s náramkom alebo pásom, ktorý zodpovedá ich farbe. fotografieMódne dámske sandále 2019 si môžete pozrieť neskôr v článku.

Treba tiež pripomenúť, že pri výbere sandálov s popruhmi alebo šnurovaním je dôležité dodržiavať základné pravidlá štýlu: sandále by sa mali nosiť len na holej nohe.

Trend 2019 - džínsové sandále

Podobne ako v minulej sezóne, džínsové sandále budú nepostrádateľným atribútom každej módnej ženy. Budú schopní dať svojmu imidžu expresivitu a originalitu. Okrem toho, tieto topánky sú pohodlné a praktické, pretože hlavným materiálom jeho výroby je tkanina. Vaše nohy budú pohodlné a ľahké po celý deň. Hlavným trendom módnych dámskych sandálov 2019 sú modely na nízkej platforme a kline (foto, viď článok). Okrem toho, gombíky, iskry, kamienky a spony sa stali populárnymi dekoratívnymi prvkami. Denimové sandále sú prezentované v rôznych farebných odtieňoch - od svetlomodrej po bohatú indigo.

Pred výberom takéhoto modelu by ste mali poznať základnú farebnú paletu sandálov, ktoré môžu dopĺňať akúkoľvek výbavu: hnedú, čiernu, červenú, oranžovú. Kockovaná košeľa akejkoľvek farby alebo veľkosti dokonale zapadá do tejto topánky.

Ale ich kombináciou s ružovými a tyrkysovými odtieňmi v šatách môžete zničiť trochu oblečenia. A pamätajte, že hlavným pravidlom pri výbere oblečenia pre sandále je použitie vecí svetlých farieb, takže váš obraz nie je príliš preťažený.

Letný trend - sandále na blokovanie farieb

Od tohto štýluBola vytvorená v móde pomerne dlhú dobu, z času na čas sa návrhári snažia v nej nájsť zdroje inšpirácie. Myšlienka používať farebné bloky sa často používa pre rôzne doplnky, vrátane obuvi.

Existuje niekoľko možností pre sandále, ktoré sa vyrábajú v týchto farebných formách:

  1. Minimálne. V tomto prípade je dominantná len jedna farba, zvyšok sa používa ako kontrastný doplnok. Táto možnosť je najvhodnejšia pre klasický štýl.
  2. Médium. Farebné bloky sú rovnomerne rozložené v rovine použitého materiálu. Spravidla sa vykonávajú v čiernej a bielej farbe.
  3. Maximálne. Variant, v ktorom dizajnér improvizuje a vytvára neobvyklé tvary, kombinujúci rôzne farebné bloky.

Svetlé a moderné farby sandálov v nadchádzajúcej sezóne 2019 vás určite potešia svojou rozmanitosťou. Ale skôr, ako sa rozhodnete pre oblečenie, premýšľajte o tom, čo je pre vás prioritou: zamerať sa na neobvyklé topánky a vybrať si oblečenie v uvoľnenejšom tóne, alebo si vybrať prosté sandále s jedinečným a svetlým oblečením.

Sandále s reliéfnymi podrážkami: trendy, foto

Každý vie, že jednou z kľúčových charakteristík módy je jej schopnosť opakovať sa. Podrážka bola na vrchole svojej popularity v 90. rokoch. V tých dňoch boli také topánky považované za príliš výnimočné a extravagantné. V našej dobe však tento model dámskych sandálov zaujíma popredné pozície módneho návrhárazbierky letnej sezóny 2019 (fotografie sú uvedené v článku).

Pozrime sa na najpopulárnejšie trendy:

Silná podrážka traktora. Väčšinou sú tieto modely prezentované v čiernej alebo bielej farbe.

V kombinácii s ženskými modelmi oblečenia takáto obuv dodá vášmu obrazu určitú osobnosť. Hlavné materiály: semiš, pravá koža, lak textil.

Bez päty. Tento model sandálov môže byť vybavený bežnou pevnou plošinou umiestnenou v rovnakej výške. Ich hlavným rozdielom je podošva bielej farby, ktorá nie je závislá na rozteči výrobku.

Uzavretý model sandálov sa stal v poslednej dobe populárnym. Horná časť topánky je vyrobená v štýle sabo: okrúhla uzavretá špička, pokrývajúca prsty. Napriek tomu, že sú schopní vytvoriť štýlový a neobvyklý obraz, ktorý poteší každého okolo seba, ich jedinou nevýhodou je príliš uzavretý priestor. V lete bude pre vaše nohy veľmi ťažké dýchať. Preto je pre túto sezónu vybrať vhodnejší model, ktorý nebude tak uzavretý.

Vďaka týmto štýlovým dámskym sandálom budete môcť vytvoriť jedinečné obrazy, ktoré budú relevantné v nadchádzajúcej sezóne.

Sandále so stabilnou pätou

\ t

Každé dievča sníva o tom, že vyzerá krásne a štíhle, najmä pri plánovaní letného šatníka. Sandále na podpätkusú neoddeliteľnou súčasťou elegantného obrazu. S nimi sa vaša chôdza stáva istejšou a lepšou. Ak sa vám nepáči príliš vysoké topánky, trend sezóny 2019 bude módne dámske sandále so stabilnou pätou. Obdĺžnikový tvar päty vám pomôže cítiť sa pohodlne po celý deň, aj keď vaše nohy nepočúvajú jednu minútu. Maximálna dĺžka "tehly" je 4-6 cm, v podstate tento typ päty sa používa na výrobu pánskej obuvi, ale pre svoju praktickosť je to tiež veľký záujem žien.

Ďalším trendom tejto sezóny sú sandále so štvorcovými podpätkami. Tento model si zaslúži osobitnú pozornosť. Vzhľadom k tomu, že je obľúbený medzi ďalšie módne doplnky v roku 2019. S pomocou takéhoto päty budete môcť zdôrazniť štíhlosť nôh a jemnosť členku, aj keď to nie je vôbec prípad.

Výber módnej farby

Aby bol váš obraz jasný a jedinečný, musíte venovať osobitnú pozornosť farbe vašich topánok. V roku 2019 budú módne dámske sandále prezentované v niekoľkých módnych farbách: čierna, zlatá a hnedá (viď foto v článku nižšie).

Klasická čierna vždy urobí vašu obuv elegantnou a dobre upravenou. V tejto sezóne sa dizajnéri snažili, aby čierne sandále vyzerali mimoriadne, svetlé a individuálne. Pre tento účel boli vytvorené špeciálne šnurovanie a popruhy, väzby a strapce.

Osobitná pozornosťsi zaslúži materiál výroby. Najobľúbenejším hitom leta budú semišové sandále s vysokými podpätkami alebo platformou. Skvelým doplnkom sú tenké popruhy a uzávery členkov.

Zlatá farba dodá vašim nohám neuveriteľnú eleganciu a luxus. S ich pomocou môžete vytvoriť jedinečný obraz. Táto farba je veľmi dobre kombinovaná s džínsy, ľahké letné šaty alebo večerné šaty. Ak ste sa ešte nerozhodli, čo sa bude nosiť pre nadchádzajúcu stranu, ktorá bude centrom pozornosti, potom zlaté sandále s vysokými podpätkami budú vynikajúcim doplnkom luxusných červených alebo smaragdových šiat.

Aj v tejto sezóne budú módne sandále oranžové, svetlohnedé a béžové. Prakticky každá moderná móda vie, že ak máte správne vybrané béžové sandále, môžete výrazne predĺžiť nohy. Toto tajomstvo používajú takmer všetky modely K. Louboutina. Okrem toho, v móde budú stuhy-väzby rôznych farieb, luky a vzory so vzormi.

Zaujímavé informácie

Prvýkrát o sandálech bolo známe pred niekoľkými storočiami. To boli hlavné topánky starých Grékov.

Spočiatku mali plochú podrážku, ale vďaka módnej návrhárke S. Ferragamovi sa objavil prvý model sandálov s hrubými štvorcovými podpätkami. Tradičné gejšové topánky sú doteraz sandále s vysokými drevenými podrážkami.

Slávny dizajnér A. Berardi vytvoril špeciálny druh sandálov, v ktoromje tu len pocit päty, bez neho. Charakteristikou tejto topánky je vstavaný váhový prostriedok, ktorý sa nachádza v prednej časti ponožky.

Existuje niekoľko párov sandálov, ktoré tvrdia, že sú najdrahšou topánkou na svete. Obaja boli vytvorené špecialistom na výrobu šperkov S. Weizman. Ich hodnota prevyšuje hodnotu 1,5 milióna eur.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.25.2018