Módne topánky jar-leto 2019: novinky z fotografie

Móda je vždy veľmi premenlivá, flexibilná a približuje sa k nám míľovými krokmi. Tu nespadol ani sneh a na medzinárodných mólach sa objavili prvé príklady módnych dámskych topánok pre jarné leto 2019 (môžete vidieť na fotografii nižšie).

Čo sa stalo s klasikou?

V nadchádzajúcej sezóne nebude hľadanie klasických modelov obuvi tak jednoduché, pretože každý dizajnér chcel do svojej obvyklej obuvi niečo neobvyklé a nezabudnuteľné.

A zvyčajné ihlové podpätky boli prezentované len v niekoľkých kolekciách a objavili sa v páre s teplými "pánskymi" ponožkami. Ak sa vám tento štýl nepáči - pozrite si ďalšie možnosti. Existujú napríklad modely s:

 • kovové vložky;
 • extra lesk;
 • kreatívna výzdoba kamienkov, lesklých kamienkov, korálkov a klenotov;
 • šnúrky, „roztrúsené“ po celom povrchu topánky, ako aj s tenkými vzorovanými ponožkami. Vyzerá veľmi žensky a romanticky.

Všetky sú vyhotovené v jednofarebných tónoch a iba zdobené prvky sa môžu líšiť farbou a textúrou.

Topánky pre malé ženy

\ t

Platforma už dlho tlačila obyčajný päty na medzinárodnom trhu - predpokladá sa, že je pohodlnejšia, praktickejšia a udržateľnejšia. V nadchádzajúcej sezóne, toto vyhlásenie nemusí byť úplne vhodné, ale módne topánky pre ženy na jar-leto 2019 vám umožní byť niekoľko centimetrov vyššie (fotografia je možné vidieť nižšie).

PredloženéTopánky vyzerajú dosť masívne a neobvyklý tvar platformy a veľmi vysoký podpätok nepochybne priťahujú pozornosť.

Modely sa stretli na módnych prehliadkach:

 • ležérne (podrážka nie je príliš vysoká, monochromatická alebo kombinuje dve farby, vhodné pre klasické sukne a úzke džínsy);
 • športový štýl (vyzerajú oveľa ženskejšie a atraktívnejšie ako tenisky na vysokej platforme, ktoré boli prezentované na tohtoročných výstavách);
 • "freak" štýl (veľmi svetlý, nezvyčajný, vyrobený v neobvyklých farbách, roztrúsený s "detskou" tvorivosťou);
 • v punkovom štýle (masívna päta, ozdobné retiazky, kamienky po obvode a použitie prírodnej kože; 34)
 • Japonské motívy (vysoká plochá podrážka, farebné vzory, použitie stužiek, ktoré vykonávajú dekoratívnu aj praktickú funkciu, nie chytľavé, ale pôvodné farby).

Plochá podrážka - skvelá alternatíva

Odvážne nápady a "bojové" sfarbenie nie je pre každého. Preto je ďalšia verzia módnych topánok pre ženy jaro-leto 2019 (fotografie nižšie) určená pre skromnejších a konzervatívnejších milovníkov módy.

Hovoríme o topánkach na bežnej plochej podrážke. Ale ani ona sa nestratí v sérii jasných nových produktov. A to všetko vďaka zaujímavej výzdobe a rôznym variáciám. V prvom rade ide o:

 • sandále "pozlátené" s ozdobou vo forme mincí a "hadov", ktoré sú obalené okolo \ tcelá noha;
 • modely zdobené monochromatickými korálkami a ďalšími „závesnými“ prvkami, ktoré sa podobajú korálkom. Jemne sa lesknú na slnku a vytvárajú zaujímavý efekt;
 • Vietnamský popruh vystavoval nohu dobre. Môže byť tenká, hrubá, vyrobená vo forme dekoratívnych kameňov "pod striebrom" alebo pripomínajúcich zaujímavé tkanie;
 • na uverejnenie obuvi prezentovanej plochými topánkami, ale s veľmi malou pätou. Tieto sandále sú zdobené perím, pozlátením, dekoratívnymi kvetmi alebo zaujímavými kresbami. Niektoré modely kombinujú športové a večerné štýly.

Žabky na pláž a "módny" vzhľad

\ t

Žiadna letná sezóna nie je kompletná bez hlavného symbolu topánok - žabiek. Sú skvelé pre chodenie na pláž, aby mohli bežať do obchodu v pohodlnej obuvi, a teraz - vyzerať štýlovo a zaujímavo dokonca aj najznámejším spôsobom.

A s mnohými túžbami môžete vždy nájsť pár, ktorý bude vyzerať skvele s večernými šatami a dokonca aj s kancelárskym oblečením.

Takže medzi módnymi dámskymi topánkami na jar-leto 2019 nájdete modely papučov pre každú príležitosť (pozri foto nižšie):

 • zdobené lukom z pozlátko, s kovovými vložkami a podošvou, naliaty na svetlo;
 • s korálkovým vzorom, ktorý pripomína kvety alebo iné „botanické motívy“. Najčastejšie vykonávané v čiernej a bielej, aby nedošlo k porazeniu jasu očí;
 • minimálny dizajnJe tiež v móde a dáva celému obrazu zdržanlivosti a konzervativizmu. Takéto papuče zapadajú do akéhokoľvek štýlu a dokonale ho dopĺňajú a nespájajú sa s oblečením;
 • a, samozrejme, nemôže robiť bez vášho obľúbeného plážové papuče. Sú vyrobené v pomerne jednoduchom, môžete povedať "detinský" štýl dobrého materiálu, ktorý neprechádza vlhkosťou. Dodávajú obraz ľahkosti a zaujímavé vzory zdvihnú náladu.

Topánky na leto a jar - nič nie je jednoduchšie

V predchádzajúcich sezónach to boli letné topánky s kožušinovým lemom, ktoré obsadili špeciálne miesto na módnych prehliadkach - zdalo sa, že po takýchto módnych znalcoch by bolo ťažké prekvapiť. Budúci rok však pripravil svoje prekvapenia.

A teraz v horúcom lete nebude nič jednoduchšie ako vidieť dievča v:

 • topánky na pančuchy s tenkou podrážkou alebo nízkym podpätkom;
 • čižmy na masívnej plošine a hrubých podpätkoch;
 • nízkootáčkové topánky v štýle grunge.

Všetci vyzerajú viac ako šokujúce a na prvý pohľad je ťažké uveriť, že sa skutočne odohrávajú počas letnej sezóny. Niektoré modely sa dokonca javia ako príliš teplé na jar, ale to je klamný dojem - dizajnéri premýšľali cez každý detail.

A venovali osobitnú pozornosť pančuchám, ktoré sú zdobené jasnými vzormi, zaujímavými rytinami a čo je najviac nezvyčajné, dosahujú maximálnu dĺžku.

Najprv sa môže zdať, že dievčatám nie sú ponúkané módne dámske topánkyjar-leto 2019 a tesné pančuchy na pätách (foto je možné vidieť nižšie). Ale takáto myšlienka bola nadšene prijatá verejnosťou a módnymi kritikmi.

Weave a popruhy - toľko, koľko chcete

Topánky z popruhov sa stali skutočným fetišom nadchádzajúcej sezóny. Prakticky v každej kolekcii nájdete denné aj večerné verzie prezentovaného modelu.

Vyrábajú sa nízkou rýchlosťou, na plochej podrážke a na tenkej päte. Tam sú topánky, ktoré sú len zdobené popruhy, ale iné modely sa skladajú výlučne z tohto dekoratívneho prvku.

Majú uzáver v tvare písmena T a neobvykle tvarovanú pätu - vďaka tomu sa tieto topánky rýchlo zapamätajú a zakorenia v spoločnosti. Najmä medzi mladými dievčatami, ktoré vždy milovali niečo nové.

Mimochodom, osobitnú pozornosť priťahovali varianty dámskej obuvi, ktoré nemajú chrbát - táto myšlienka vyzerá veľmi zaujímavo a sviežo, najmä ak si myslíte, že je vyrobená z hladkej lakovanej kože, ako aj materiálu, ktorý imituje plazové váhy.

Módne topánky pre ženy na jar-leto s popruhmi v roku 2019 sú tiež prezentované vo večernom štýle (fotografie si môžete prezrieť nižšie).

Je zdobená luky, strunami a kovovými vložkami, ktoré vyzerajú dobre nielen na mladej nohe, ale sú vhodné aj pre staršie ženy. Koniec koncov, podobné modely boli vyrobené v 90. rokoch, ale neboli zdobené ďalšími prvkami.

Kovový efekt svieti na svetových lávkach

Zdalo sa, že „kovové“ veci už dávno vyčerpali svoj potenciál v predchádzajúcich sezónach a nebudú prezentované v roku 2019. Ale tento názor sa ukázal byť chybný a brilantné modely topánok „pod kovom“ by opäť naplnili medzinárodný trh.

Ak sa však predtým prezentované modely vyrábali iba v odtieňoch zlatých a strieborných odtieňov, potom módne dámske topánky pre jaro-leto 2019 znamenajú použitie farebného kovu (fotografia je uvedená nižšie).

Aj vďaka holografickému efektu a metalizovanej textúre bolo možné štylizovať topánky pod kožu plazov, čo bude aj v nadchádzajúcej sezóne módne. Takže sa teda ukáže, že zabijú dva vtáky jedným kameňom.

Upozorňujeme, že módne dámske topánky z plazov, ktoré budú populárne na jar av lete 2019, nemusia mať nevyhnutne prirodzenú farbu (fotografia je uvedená nižšie).

Relevantné budú tieto odtiene:

 • fialová;
 • ako ružová;
 • oranžová;
 • mäta;
 • žltý, mäkký odtieň.

Za zmienku stojí aj to, že tentoraz nielen topánky, ale aj päty boli pokryté hadí kožou. To priťahuje pozornosť, ale nenarazí do očí. A každý, aj ten najbežnejší obraz, bude sotva nudný.

Priehľadné topánky - ozveny minulej sezóny

Silikónové vložky do dámskej obuvi - to nie je novinka. V roku 2019 už boli predstavené topánky,v ktorom bolo možné úplne vidieť ženskú nohu - najviac táto myšlienka bola obľúbená u školačiek a mladých dievčat, ktoré sa nehanbia predvádzať svoje telá.

Na jar av lete roku 2019 nebudú módne topánky pre ženy také odvážne - budú prítomné transparentné vložky a zaujímavé dekoratívne prvky (fotografia je uvedená nižšie).

Dizajnéri dospeli k záveru, že týmto spôsobom je potrebné zamerať sa buď na hornú časť topánok (napríklad popruh, ktorý je upevnený na členku) alebo na podrážku.

Bude to vyzerať oveľa veľkolepejšie a je vhodné pre skromné ​​dievčatá a módne ženy, ktoré nemajú radi "staré" nudné topánky.

Ak hovoríme o modeloch na kline, môžu byť tiež zdobené zaujímavými vzormi alebo aplikáciami, ktoré sa podobajú priesvitnej nádrži na ryby alebo nedotknutému lesu s jazerom.

Čo by som mal hľadať ďalej?

Na jar budúceho roka budú mať trend vysoké topánky s malou, skromnou pätou. V závislosti od jej štýlu si však každá žena bude môcť vybrať iné modely:

 1. Polovica topánky, siahajúca do stredu tela. Budú vyhovovať tým, ktorí radi nosia chudé džínsy a krátke sukne. Pre každodenný vzhľad je najlepšie vybrať si neutrálne farby a na večerný vzhľad si vybrať modely zdobené módnymi dekoratívnymi prvkami.
 2. Čipky sú vhodné pre aktívne a atletické dievčatá, ktoré sa veľa pohybujú a oceňujú nielen módu, ale ajpohodlie.
 3. V nových kolekciách slávnych dizajnérov sa prezentujú aj topánky s vysokými podpätkami v kombinácii s krátkymi nohavicami a klasickými sukňami.
 4. Mokkasíny budúci rok oslovia dievčatá malého vzrastu, pretože sú vybavené klinovou pätou alebo viedenskou pätou. Sú vydávané v jasných, zároveň nie strihajúcich očiach, farbách a dokonale dopĺňajú každodenný vzhľad.
 5. Na jar nemôže robiť bez módnych tenisky. Nasledujúca sezóna ponúka modely pre všetky chute a vekové kategórie - so sieťovinou, nitmi, kamienkami (pokrývajúcimi celú plochu topánky) a dokonca aj vysokými podrážkami. Väčšina klasických modelov je vybavená špeciálnou kapsulou, ktorá je upevnená v podrážke. Vďaka tomu sa zvyšuje pohodlie a je tu možnosť zostať na nohách dlhšie, bez toho, aby ste sa unavili a necítili sa ohromení na konci dňa.

Okrem toho vám nikto nezakazuje pridávať do už zakúpených topánok svoje vlastné dotyky - samostatne aplikujte vzor na podošvu, ozdobte si pätu kamienkami alebo pridajte niekoľko stužiek a popruhov na bežné topánky na vysokom podpätku.

Stojí za to stráviť trochu času a trpezlivosti, aby ste v spoločnosti alebo na dôležitej recepcii vyzerali skutočne módne a originálne - nie opakovali ostatných ľudí, ale vytvorili si vlastný štýl.

Koniec koncov, módni návrhári vždy odporúčajú pridať niečo vlastné - to vždy zodpovedá módnemu zákonu, ak sa vykonáva kvalitatívne a múdro. Pamätajte si, že vybraný štýl by nemal kaziť vzhľad - jeho úlohuzdôrazniť prednosti a pomôcť vám cítiť sa ako kráľovná sveta.

Ako vidíte, módne dámske topánky na jar-leto 2019 sa posunuli o niečo ďalej od klasických ideálov (to je vidieť na fotografii nižšie). Ale zároveň každá žena a dievča si budú môcť vybrať vhodný model obuvi alebo sandálov, ktoré ju odlíšia od šedej hmoty a pomôžu jej cítiť sa oveľa istejšie.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.16.2018