Modrá manikúra 2019

Naša fotografická zbierka zozbierala všetky najštýlovejšie a najrelevantnejšie myšlienky modrej manikúry s dizajnom. Pripravte sa na inšpiráciu a obdiv!


Nenechajte sa mýliť s farbou

Pantone pridal modrú farbu do zoznamu kľúčových trendov pre sezónu 2019 a mnoho módnych žien nemohlo prejsť týmto inteligentným trendom. V indigo palete zamilovať okamžite, konečne a neodvolateľne. A aby táto láska bola vzájomná, musíte uhádnuť s dotykom. Žiadny vtip, modrá paleta obsahuje až 180 tónov!

Ak máte chladný tón pleti, vyberte si vhodné odtiene laku - kobaltu, zafíru alebo elektrického. Teplé tóny modrej (celadon alebo pruskej modrej) sú ideálne pre dievčatá s teplou pokožkou.

Štýlové nail art sľubuje, že bude v kontraste s inými farbami - biely, čierny alebo sivý. V závislosti od teploty modrej základne bude vyzerať dobre so zlatým alebo strieborným dekorom. Veľmi štýlová kombinácia so zelenou, červenou, tyrkysovou, tlmenou oranžovou, práškovou alebo mäsovou farbou. Všimnite si aj kombo s modrými alebo ružovými tónmi.

Môžete si vybrať aj najmodernejšiu farbu sezóny 2019 pre modrý lak - korál. Šťavnatosť a veselosť takejto kombinácie je mimo pochvalu!

Vylúčená chyba

Rozmarnosť a náročnosť modrej farby zvyčajne nezastaví ženy v móde pred krásnou manikúrou. Ponúkame, aby sme sa poučili z chýb druhých a aby sme nedovolili svoje vlastné:

  • desať klincov s rovnakým vzorom -to je zlý nápad;

Kreslenie na jednom klinec bude stačiť

  • zlé pigmentovanie a nerovnomerné nanášanie sú s modrým lakom neodpustiteľné;

  • viac ako 4 svetlé akcenty zmenia dizajn na bezšvové a bez chuti;

  • ozdobné nechtíky v rôznych predmetoch;

  • rôzny tvar a dĺžka nechtíka, ako aj ich neupravenosť odsudzujú modrý dizajn k neúspechu.

Vzruchy

Nesmierne dlhé nechty s ostrými obrysmi sa dnes snažia znovu získať svoju bývalú slávu a mnohé ženy módy sa už vzdali svojej účinnosti. V modrej verzii tejto formy môže vyzerať agresívne, odporúča sa zvoliť pokojný dekor, ktorý nebude súťažiť o pozornosť s klincami sami.

Monochromatický povlak

Klasický dizajn je jednofarebný náter. Pravda, v modrej verzii sa nezdá nudné a banálne. Práve naopak - takáto paleta pridáva chic a jas každému obrazu. Ak potrebujete dovolenku položku, okoreniť tento dizajn s leskmi.

Neuveriteľná farba

Ďalšou skutočnou myšlienkou je kombinácia matného a lesklého povlaku v jednofarebnom prevedení.

Keď duša vyžaduje luxus a krásu, vytvorte umenie mačacieho oka s modrou alebo čiernou základňou. Takáto manikúra doslova fascinuje svojou veľkoleposťou!

Francúzština

Skvelý spôsob, ako priniesť nové farby vo francúzskej manikúre -Toto je pridanie modrej. Tradičné riešenie je základňa tela a úsmev indiga. V novej sezóne môže mať hrana nechtu fantáziu - neobvyklý tvar alebo umiestnenie.

Medzi trendmi, dvojitý úsmev zaberá hodné miesto, ktoré sa nachádza na okraji klinca alebo na uhlopriečke.

A ako sa vám páči kreatívny dizajn s použitím negatívnej vesmírnej techniky, úsmevu a kruhového otvoru? Takáto manikúra sa objavila na špičkových predstaveniach a okamžite si ju všimli všetci módy.

Kombinácia s dizajnom mesiaca môže byť taká - kreatívna a štýlová.

Reverzná francúzština

Pôvodná verzia francúzskej manikúry je miestom úsmevu na samom základe nechtov. Takáto technika sa môže líšiť symetriou, alebo naopak, môže mať efektný tvar s rámom z kovového alebo kontrastného laku.

Táto manikúra robí krásne nielen nechty, ale aj prsty.

Manikúra Mesiaca

Urobte z otvoru klasický, ozdobte ho v nezvyčajnom geometrickom tvare, nechajte základňu nechtu transparentnú alebo pridajte lesk - dizajn v každom prípade bude veľkolepý a štýlový. Vlastne, s modrým lakom iným spôsobom a nemôže byť.

Klasická manikúra

Matná štruktúra

Ak sa matný povrch môže v zásade považovať za elegantný a výnimočný, potom sa v modrej verzii výrazne zvyšuje jeho krása. Tento efekt môže byť použitý v klasickej monochromatickej manikúrenechty akejkoľvek dĺžky a tvaru.

Obrázky budú vyzerať úžasne. Napríklad, aby ste stelesnili námornú tému, nakreslite roztomilú veľrybu alebo krásne vlny v manikúre.

Grafický dizajn v matnom prevedení si zaslúži osobitnú pozornosť. Tu ani slová nie sú potrebné - vy sami môžete vidieť, aké je to krásne.

Zaujímavé:Mattová manikúra 2019

Pri príležitosti sviatku môžete na nechty rozptýliť lesklé kamienky, bujóny alebo korálky. Akýkoľvek šumivý dekor vytvorí nádherný kontrast s matnou textúrou.

Tandem s bielou farbou

Snáď najvýhodnejšie riešenie pre módnu modrú manikúru je pridanie bielych akcentov. Každý majster bude mať aspoň niekoľko desiatok nápadov, ako využiť túto univerzálnu alianciu. Čipka, geometria, kvety, pruhy, hviezdy, vlny alebo bunka - určite si vyberiete z čoho vyberať!

Kombinácia s kamienkami

Vyrezávanie nechtov s brilantným dekorom je najlepším riešením pre luxusnú manikúru. Zvlášť reprezentatívny vzhľad tmavomodrého povlaku s kamienkami, ako aj základ s efektom "mačacieho oka".

Rozbité sklo

Ak chcete byť stredobodom pozornosti, nechajte si vynikajúcu manikúru z rozbitého skla s dekorom fólie.

Svetlé pásy

Módne trendy neprestávajú udivovať inováciami v dizajne modrej manikúry. Obľúbenosťou sezóny 2019 sú svetlé pruhy rôznych veľkostí. Experimentujte sS najbohatšími paletami farieb usporiadajte čiary tak, ako sa vám páči a vytvorte si vlastné exkluzívne nail art.

Gradient

Zdá sa nám, že ombre manikúra nikdy neopustí módny Olympus. Z sezóny do sezóny sa menia len jeho variácie a preferencie farieb. Líder v roku 2019 je gradient od nechtíka po nechtík lekársky, ako aj jemný dizajn s natiahnutím na transparentný povlak.

Ďalším trendom je spoločnosť príbuzných odtieňov. Modrá, fialová a tyrkysová farba sú úžasne kombinované s modrým lakom. Na takomto základe môže úspešne vyhovieť trblietky a trblietky. Samozrejme nezabudnite na klasiku žánru - magický gradient spárovaný s čiernou.

Leopardova tlač

Neočakávané čítanie vzoru leoparda je jeho dizajn s modrým lakom na čiernom pozadí. Takýto dizajn doslova vyžaduje elegantný doplnok v podobe zlatých jiskrov.

Viac ako impozantné bude toto umenie nail s jasnejšou paletou v krátkej dĺžke. Ako sa vám páči tento nápad na slávnostný vzhľad s čiernymi alebo modrými šaty?

A aký dizajn sa vám páčil?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Geometria

Najpružnejším základom pre geometrické vzory je modrý, modrý a béžový gél. Zmeňte ich intenzitu, množstvo aUmiestnenie prvkov a zakaždým vytvoriť štýlové a kreatívne nail art.

Zaujímavé:Manikúra s geometrickým vzorom

Najlepšia manikúra pre krátke nechty

Modrá paleta má jednu magickú vlastnosť - zušľachtiť a vizuálne predĺžiť krátke nechty. V kombinácii s rôznymi dizajnovými technikami môžete vytvoriť štýlové a jedinečné nechtové umenie. Teraz sa presvedčte sami!

Venujte pozornosť! Modrá manikúra s dizajnom pre krátke nechty bude úspešná len vtedy, ak je dekor mierny. Ak stávkujete na veľké a lesklé šperky, umiestnite ich len na pár nechtíka.

Máte chuť vizuálne predĺžiť dĺžku platní? Požiadajte o pomoc s vertikálnymi vzormi alebo vzormi.

Zaujímavé:Krátke nechty - módne nápady sezóny ​​

Modrá manikúra je krásna v monofónnom povlaku s dizajnom alebo vzormi. Vezmite si nápady na fotografie 2019 z nášho článku a vyberte si pre seba iba štýlové a krásne nechty!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané04/11/2019Štítky: