Nová modrá manikúra

Pripravili sme pre vás najaktuálnejší výber módnych trendov modrej manikúry z roku 2019. Posaďte sa a pripravte sa na estetické potešenie z prezerania nového umenia nail s nádhernými odtieňmi modrej v hlave. Bude to krásne, zaujímavé a inšpirujúce!


Modrá manikúra - a páči sa vám táto možnosť nail design?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dĺžka a tvar nechtíka

Výhodou odtieňov indiga je, že vyzerajú perfektne na nechtoch akejkoľvek dĺžky a tvaru. Majstri nechtového umenia dávajú len niekoľko odporúčaní pre dokonalý výsledok:

  • krátka dĺžka nechtíka je dokonale kombinovaná so štvorcovým tvarom;
  • Stredne dlhé a dlhé mandľové a oválne klince s bezchybnou modrou farbou;
  • Predĺžené nechty sú dôvodom na vytvorenie módneho tvaru „baleríny“.

Modrý lak vyzerá rovnako dobre na dlhých aj krátkych nechtoch

.

Zaujímavé:Manikúra z mramoru: krásne možnosti

Najlepšie kombinácie

Modrá farba je krásna v hrdej samote, ale niekedy módy stále chcú rozmanitosť a farebné akcenty v takomto klineckom umení. Je potrebné pristupovať k výberu susedného tieňa veľmi vážne, po všetkých kráľovských tónochIndigo nebude v žiadnom prípade zodpovedať každej farbe.

  • Kombinácia so striebrom bude základom štýlovej a nezabudnuteľnej manikúry. Je to vždy možnosť win-win pre dovolenku nail art.
  • Luxus zlata bude vždy zodpovedať dôležitému stavu modrej. Na základe tejto kombinácie je veľmi jednoduché vytvoriť ohromujúci dizajn v rôznych štýloch.
  • Kontrast a štýlové okolie bude dopadať, ak kombinujete modrú a béžovú v jednej manikúre.

  • Ušľachtilá červená sa stane hodným párom rafinovaného indiga. Táto kombinácia môže byť použitá v rôznych technikách nechtového umenia: francúzsky, farebný blok, lisovanie, geometria atď.
  • Biela farba dodá modrú manikúru sviežosť a koketovanie. Vyzerá to jednoducho a uvoľnene, takže ženy módy jednoducho milujú používať toto spojenie v lete nail art s morskými motívmi.
  • Kombinácia s čiernym vyzerá výstižne a zároveň veľmi štýlovo.

Zaujímavé : Červená manikúra s dizajnom: foto

Monochromatický povlak

Módne trendy v modrej manikúre v roku 2019 si vyžadujú jednoduchý a prehľadný dizajn. To však neznamená, že je odsúdený na nudu a banalitu.

Dokonca aj monochromatické pokrytie môže byť zaujímavé experimentovaním s textúrami. Najlepšie možnosti pre túto sezónu sú mačacie oko, matný top, zrkadlový povrch, trieť a top s lesk.

Modrá v kombinácii s technikou matnej manikúry a mačacieho oka

Dávajte pozor! Nemali by ste sa báť, že dekor a rôzne techniky manikúry spôsobia, že modrý náter bude okázalý a chytľavý. Ak budete sledovať priebeh minimalizmu a stručnosti, potom vám bude poskytnuté umelé a štýlové nechtové umenie.

Dizajn s tuhými zrnami

Pruhované prevedenie

Takéto umenie nechtov nemá jednoducho právo sa nudiť, pretože jeho hlava je kráľovská modrá. Tento krásny dizajn môžete stelesniť transparentnými pruhmi a vytvoriť tak módnu techniku ​​„negatívneho priestoru“. Možné sú kombinácie s inými kontrastnými farbami. Napríklad, svieži a štýlový vyzerá ako tandem s bielou.

Opakovanie manikúry s pruhmi nie je ťažké, dokonca ani doma. Aby ste to dosiahli, stačí, ak si nechty necháte zakryť základným modrým lakom a necháte uschnúť. Potom prilepte tenké pásky pásky tak, aby prázdne miesta a potom maľovať na vybraný kontrastný lak. Keď odstránite pásku, hladké pruhy sa ukážu v nechtovom umení.

Francúzština

Klasika elegantného nechtového umenia je francúzska. Moderná a originálna verzia bude obsahovať hlboké indigo tóny.

Môžete použiť tradičnú formu krásnej manikúry - vytvoriť modrú základňu a nakresliť biely úsmev.

Pôvodný dizajn modrej bundy

Najodvážnejšie ženy módy môžu pokračovať a diverzifikovať paletu farieb francúzskeho dizajnu. Napríklad, bude to vyzerať skveledrahých kovov, čiernej alebo červenej farby. Rôzne dekor je tiež vítaný - kamifubuki, kamienky, trblietky, trieť, matný top.

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

Čipka na nechtoch

Akákoľvek manikúra sa okamžite zmení na ženskú a romantickú, stačí k nej pridať krajkové motívy. Takéto nechtové umenie bude univerzálnym doplnkom luxusného oblečenia.

Dizajn krajky môže byť stelesnený tenkou kefou, šablónami, nálepkami, pečiatkami. Ale najviac kreatívne možnosť dopadne, ak simulujete čipky motívy vo forme oka diamantu-tvarované kamienky.

Gradient

Perfektný prechod z jednej farby na druhú možno dosiahnuť len pomocou modrej stupnice alebo prepojením kontrastného odtieňa s dizajnom. V tomto prípade je potrebné vytvoriť manikúru nie je kefa, a špongia.

Ak dávate prednosť gradientu v modrej palete farieb, odporúčame kombinovať azurovú a hlbokú indigo alebo modrú, elektrikársku a tmavomodrú.

Zimný gradient

Zaujímavé : Novoročná manikúra so snehovými vločkami

Geometria štýlu

Geometrické motívy, ktoré sú teraz na vrchole popularity vo svete trendov nechtov, pomôžu pridať rozmanitosť a štýl do modrej manikúry. Nakreslite si nechty všetko, čo si vaše srdce želá - pruhy, čiary, lakonické postavy, hrášok. Na tento účel je najlepšie použiť lesklý alebo kontrastný lak.

Dizajn s geometrickými tvarmiobraz určite príde ochutnať všetkých milovníkov minimalizmu, pretože vyzerá stručne a elegantne.

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2019

Trblietavé konfety

Skvelý nápad pre skvelý vzhľad by bolo použitie kamifibuki v dizajne. S indigo odtieňmi, taký dekor vyzerá obzvlášť slávnostné a očarujúce. Môžete tiež použiť špeciálny lak s konfetovými efektmi.

Matte Top

Modrá farba a matná povrchová úprava sú perfektným prostriedkom na vytvorenie najpozoruhodnejších a najzaujímavejších manikúr.

Najkrajší dizajn sa získa použitím bohatých a bohatých odtieňov indiga. Velvet top je viac zdržanlivý a skromnejší, ale zároveň neznižuje luxus modrých tónov.

Trendy 2019 - 2019 ponúkajú ženám v oblasti módy, aby rozriedili matnú manikúru s rôznym dekorom. Využite štýlové akcenty vo forme sochárstva, kamienkov alebo lesklých pruhov.

Kamienky

Módna manikúra s kamienkami sa zvyčajne vyberie na večer, pretože takýto dizajn sa považuje za najluxusnejší.

Brilantný dekor je vhodný v bunde, ombre, mesačnej manikúre, kombinácii matného a lesklého topu. Dizajn sa stane skutočnou prácou nail art, ak rozložíte celý obrázok alebo vzor z kamienkov rôznych veľkostí.

Striebro sa často používa ako alternatíva k drahokamu nail art guru.lak. Je spôsobená bodkami, elegantne imituje lesklé kamene a zároveň vyzerá viac zdržanlivo.

Zaujímavé : Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

Návrh vody

Technológiu vytvárania vodnej manikúry možno len ťažko označiť za jednoduchú, ale je to tak vtedy, keď tento cieľ ospravedlňuje prostriedky. Strávené práce budú stáť za zaujímavé a fascinujúce nechtové umenie.

Pre tento štýlový dizajn musíte vybrať niekoľko zodpovedajúcich odtieňov. Napríklad univerzálna zimná kombinácia je modrá, modrá a biela.

Aby ste stelesnili túto krásu na nechtoch, musíte ich zakryť základnou farbou (môžete si vziať univerzálnu béžovú farbu). Potom do nádoby s vodou pridajte kvapky vybraných lakov. Vyzbrojený špáradlom musíte presunúť farby, aby ste získali jedinečný vzor. Ponorte každý klinec do vody a skvelé nechtové umenie je zaručené.

Jednoducho kozmos

Medzi módnymi novinkami manikúry si všetci módni hráči podmanili fantastický priestorový dizajn. Je ideálny pre krátke aj dlhé nechty.

Ako dominantný odtieň pre takéto nechtové umenie vám odporúčame vybrať si šťavnatý a bohatý odtieň modrej. Potom pomocou špongie pridajte do nej fialovú, modrú, hlbokú indigo. Uvoľnite predstavivosť a vytvorte jedinečné priestorové obrazy.

Zaujímavé : Rubbing: Nápady pre manikúru

Ak je základný náter suchý, pridajte biele akcenty.vo forme hviezd a planét.

Pletená manikúra

Pre dievčatá, ktoré uprednostňujú manikúru s gélovým leštením, odporúčame, aby ste venovali pozornosť útulnému "pletenému" nechtovému dizajnu. Vytvorenie takejto manikúry bude trvať veľa času a trpezlivosti, ale uvidíte, aký úžasný výsledok na konci čaká!

Naša fotografická kolekcia módnych trendov ukazuje, ako mnohoraká môže byť modrá manikúra v rokoch 2019-2019. Dúfame, že ste našli slušné možnosti pre vaše krátke alebo dlhé nechty a inšpiráciu pre štýlové nechty!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané12/01/2018Štítky: