Matná manikúra 2019

Ukážeme vám aktuálne a nezvyčajné predstavy o dizajne matného nechtu pre sezónu 2019. Bude veľa krásy, štýlu a inšpirácie!


Módna paleta

Zvodné a ušľachtilé, štýlové a originálne matné nechtové nechty nie sú v priemysle nechtov rovnaké. V sezóne 2019 sa táto zaujímavá štruktúra opäť stáva megopopulárnou. Avšak s prihliadnutím na malé zmeny v palete trendov.

  • Módne ženy venujú osobitnú pozornosť nahej palete v matnej verzii. Všetky béžové odtiene vyzerajú obzvlášť elegantne v zamatovej textúre a stávajú sa ideálnym riešením pre každodenné umenie nechtov.

  • Samostatne si chceme všimnúť pastelové a práškové odtiene ružovej palety. Budú populárne bez ohľadu na ročné obdobie.
  • Matný dizajn v červenej farbe vyzerá úžasne. Trendom nie sú len šarlátové odtiene, ale aj vínové a vínne tóny.

  • V módnej palete patrí hodné miesto k smaragdovej farbe.
  • Kráľovské modré tóny vyzerajú skvele v matnom prevedení a priemysel na nechty v roku 2019 sa rozhodol, že to využije čo najlepšie.

  • Pod pištoľou sa pozornosť módy ukázala byť čierna. Vytvára ohromujúci dizajn s kontrastnými vzormi alebo s pridaním nude range.
  • Medzi trendovými farbami pre jarno-letnú sezónu boli žlté, ružové, oranžové a zelené tóny. Matná textúra mierne zosvetlí ich jas a dodá mu elegantný vzhľad.

  • Hlavná farba sezóny 2019 -koralové - vyzerá veľmi zaujímavo. Táto manikúra na opálených rukách je obzvlášť účinná.
  • Modrá je štýlový a ženský odtieň, ktorý vyzerá v matnej verzii.

Jemný dizajn

Zaujímavé! Získajte veľkolepý matný povrch niekoľkými spôsobmi. Najjednoduchšie je kúpiť špeciálny lak so správnou textúrou. Okrem toho môže pomôcť náter, ktorý premení akúkoľvek farbu na zamatovú textúru. Môžete tiež držať nechty nad parou a potom lak bude požadovaná textúra.

Číselné údaje

Dokazujú milióny módy: každá kresba vyzerá výraznejšie na zamatovom povrchu. Navyše, na takú textúru je oveľa jednoduchšie kresliť, takže si môžete dovoliť tieto majstrovské diela.

Stelesnenie elegancie a štýlu - to sú stručné listy na nechtoch. Oni, rovnako ako všetky floristiky, sú na vrchole popularity v sezóne 2019.

Kvetinové motívy môžu byť veľmi odlišné - farebné a veľké, alebo malé a minimálne ako na tejto fotografii. Vyberte si to, čo sa vám najviac páči, a vytvorte krásu na nechtoch.

Ďalšou módnou tendenciou budúcej sezóny sú nápisy a písmená v manikúre. Odporúča sa na registráciu na neutrálnom základe, zvyšok nechtov by mal byť kontrastný svetlý alebo tmavý.

Geometria

V novej sezóne nie je možné prejsť geometrickým dizajnom v matnom výklade. špeciálnaVynikajúci minimalizmus, pruhy a originálne blokovanie farieb s jasnými hranicami farieb sú relevantné.

Zaujímavé:Manikúra s geometrickým vzorom

Glitre

Brilantná výzdoba vyzerá výhodnejšia a reprezentatívnejšia ako na lesklom povrchu.

Zlato a striebro

Zlato a striebro sú stále v trende a existuje mnoho spôsobov, ako to využiť. Napríklad kovový povlak vyzerá obzvlášť matne v matnej textúre. Ďalšou možnosťou je farebný podklad s kovovým dekorom alebo vzorom.

Francúzština

V sezóne 2019 bola nahlas oznámená matná francúzska manikúra. Je ťažké si predstaviť udalosť alebo obraz, kdekoľvek sa bunda hodí. Ak ste pre klasiku, pridajte k tomu módnu eleganciu pomocou hry s textúrami. Na vrchole popularity tisícročia francúzsky s brilantným úsmevom. Pokiaľ ide o samotný úsmev, môže byť trojuholníkový, diagonálny, vlnitý alebo v tvare V.

Gradient

Získanie srdca mnohých žien módneho efektu Ombre v matnej verzii. V posledných sezónach sa objavila zaujímavá príležitosť, ktorá robí takú manikúru ešte luxusnejšou. Na tento účel je potrebné zásobiť prášok na nechty. S takou modernou výzdobou bude matný povrch transformovaný a prezentovaný v novom svetle.

Venujte pozornosť! Akrylový prášok, hoci sa vyznačuje krásou a odolnosťou,nie je vhodný na zakrytie krátkych nechtov. Faktom je, žeTento dekor vytvára efekt vydutia, ktorý je pre takúto dĺžku úplne nežiaduci.

Manikúra čierna

Nie je možné vyhnúť sa miliónom komplimentov s čiernou matnou manikúrou. Ak chcete vyzerať úžasne na špičkách nechtov, pozrite sa na dizajn v tmavej verzii.

Tento náter vyzerá očarujúcim zlatom alebo strieborným dekorom, kamienkami alebo trblietkami. Šumivé akcenty budú veľmi užitočné v módnom obraze celkom čiernej.

Môžete tiež ľahko kombinovať čierny lak s rôznymi farbami. Pozrite sa, čo je efektná kombinácia získaná s dymovo-fialovým odtieňom.

Neuveriteľne štýlová je čierna verzia manikúry Negative space. Jej hlavným znakom je kontrast transparentného náteru s tmavým dizajnom. Takáto manikúra dvakrát vyhrá, ak k nej pridáte biele prvky.

Červená manikúra

Musí mať sezónu 2019 - červený matný dizajn. Módne ženy sa obzvlášť páčili kombinácii tejto svetlej farby s tučnými béžovými tónmi. Pozrite sa, aký štýlový dizajn môžete vytvoriť na základe tohto tandemu typu win-win.

S červenou farbou základne vytvára ohromujúci dizajn techniky „negatívneho priestoru“. Všetko, čo potrebujete pre štýlové nechtové umenie, je šarlátový lak, šablóny na vytvorenie transparentných prvkov a kontrastná farba na vytvorenie nenápadného vzoru.

Zaujímavé:Červená manikúra: nový dizajn 2019

Minimalizmus

Minimalistická manikúra v matnej verzii je luxusom nie pre každého. Niekto to považuje za príliš nudné a niekto bude obdivovať pôvab a štýlový výkon. Ak ste z druhej kategórie módy, vezmite si zamatový kryt so stručným dizajnom. Môžu to byť jednoduché vzory, geometria, vzory, body a čiary.

Matný nechtový dizajn s minimalistickou módou v sezóne 2019 je ideálny pre krátke nechty. Laconic kresby nebudú preťažiť dĺžku a vytvoriť štýlové nechty umenie.

Abstrakcia

Manikúra, ktorá tvrdí, že je umeleckým dielom, je abstrakciou. Navrhuje farebné ťahy a zaujímavé skladby, presne skopírované z obrazov abstraktných umelcov. Každá manikúra v štýle abstrakcie bude vyzerať jedinečne a štýlovo - ak hľadáte myšlienku „nie ako všetci ostatní“, je to určite vaša voľba.

Kombinácia textúr

Už ste sa pokúsili urobiť lahodnú kombináciu textúr na nechtoch? V tejto manikúre môžete kombinovať rôzne farby alebo odtiene - výsledok bude vždy 100%!

Pásy

Pozrite sa na fotografiu toho, ako matný nechtový dizajn s pruhmi, ktorý je na vrchole popularity v roku 2019, môže byť veľmi diskrétny a zároveň veľmi štýlový. Takýto štýlový dizajn môže byť umiestnený na jednofarebnom alebo gradientnom nátere, alebo sa môže úspešne zladiť s technikou „negatívneho priestoru“.

Ktorýpáči sa vám návrh viac?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Tlač Polka Dot

Slová nedokážu vyjadriť krásu puntíkovaného vzoru v kombinácii s matnou textúrou. S takou módnou potlačou môžete prísť s mnohými unikátnymi kompozíciami, meniť veľkosť bodiek, umiestniť ich na všetky alebo iba na prízvukové nechty.

Zaujímavé:Polka-dot manikúra

Kamienky

Matná textúra má veľmi rád kamínky, ale netoleruje ich excesy. Neváhajte ozdobiť takúto manikúru šumivými prvkami a nezabudnite na zmysel pre proporcie.

Foto-novinky z ich zberu sú najlepším argumentom v prospech efektu matného dizajnu nechtov v sezóne 2019. Dúfame, že tieto štýlové nápady budú pre vás užitočné a inšpirujú vás k úplne novej elegantnej manikúre!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené04/06/2019Štítky: