Modrá manikúra: 15 štýlových nápadov!

V predvečer novej sezóny Vám ponúkame výber fotografií a originálne nápady svetových stylistov na módne trendy nail art v roku 2019, najmä dnes sa zoznámime s dizajnom modrej manikúry.

Krásna modrá manikúra

Zaujímavé : 20 najlepších nápadov pre kancelársku manikúru!

Už ste niekedy spravili modrú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Samozrejme, modrá farba nie je najobľúbenejšia, ale má niekoľko výhod:

  1. Vyzerá veľmi výnosne na krátke nechty.
  2. Ide dobre o geometriu a čipky.
  3. Nevyhnutné pri navrhovaní zimnej manikúry.
  4. Veľký počet odtieňov pomáha vytvárať rôzne kompozície.

Krásny dizajn modrej manikúry

Modrá farba v manikúre je veľmi obľúbená pre najznámejších svetových dizajnérov. Takže na najnovších módnych prehliadkach, nechty modelov takých značiek ako Chanel, Sallie Hansen, Orly, Gucci boli zdobené len takou farbou.

Predstavujeme vám 15 najštýlovejších myšlienok modrej manikúry, populárnej v roku 2019.


Kvapky v 3D

V tejto sezóne chcem uviesť na prvé miesto jedinečnú manikúru s imitáciou kvapiek rosy na modrom pozadí. Tento efekt vytvára kvapku transparentného gélového leštidla.umiestnený chaoticky na jednom z nechtík. Modrá základňa pridáva fantáziu, a možno mnohým z týchto kvapiek bude pripomínať dážď, niekomu mora, niekomu slzy. V každom prípade je dojem nezabudnuteľný.

Kvapky na modrej manikúre

Kamienky

Zdobenie farebnými a transparentnými lesklými kameňmi je jednou z mnohých myšlienok slávnostnej manikúry. Chcel by som vyzdvihnúť výzdobu kameňov podľa typu plástov, s vyplnením prázdneho priestoru malými kryštálmi. Zvyčajne zdobia jeden alebo dva klince. V inom prípade bude manikúra vyzerať veľmi ťažkopádne.

Modrá manikúra s kamienkami

Ombre

Báječne krásny modrý prepad sa získa pomocou techniky ombre. Fotografie zobrazujú možnosti manikúry v technike ombre s použitím bielych a modrých farieb, ktoré určujú módne trendy 2019. Môžete použiť niekoľko odtieňov pre dlhé nechty, potom manikúra bude naozaj iskru s rôznymi farbami.

Manikúra Ombre Blue

Miešanie

Jeden z nových zaujímavých manikúrnych techník vám umožňuje simulovať iný konštrukčný povrch nechtov. Efekt skla, tkaniny alebo kovu vytvára nezvyčajne krásnu a vynikajúcu manikúru. Odtiene modrej v tomto prípade budú hrať jednu z kľúčových úloh.

Modrá manikúra s trením

Matte

Monochromatická manikúra v matnej textúre vyzerá na krátkych nechtoch nezvyčajne štýlovo. Dajte nechtom polo-oválny tvar a nádhernú modrú farbumanikúra bude skutočným nálezom. Ak je to žiaduce, môže byť doplnený o malý dekor vo forme vzoru alebo objemového dekoru.

Matná manikúra

Zaujímavé : Módna matná manikúra 2019: Nedávne trendy, Foto

Lesklý

Gél, šelak, bežné laky sú veľmi prístupné a tiež potešia bohatou paletou farieb. Môžete si vybrať niektorý z odtieňov a vychutnať si dokonalú krásu manikúry. Monochromatický lesk zdobí a osviežuje sofistikovaný vzhľad.

Lesklá manikúra s dekorom

Zmiešať

Skúste kombinovať lesklý a matný povrch v jednej manikúre. Bude to veľmi štýlové a originálne. Na fotografii sú prezentované novinky a nápady módnych zmesí v modrej manikúre.

Matná a lesklá modrá manikúra

\ t

Manikúra Mesiaca

Niekedy sa nazýva aj Hollywood, pretože je, ako to bolo, „opačnou stranou“ francúzskej manikúry. Po prvý raz sa na jednej z výstav objavil Christian Dior. Hoci sa verí, že táto manikúra bola vynájdená oveľa skôr.

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2019: foto

V sezóne 2019 - 2019 na jeseň - zima odporúčajú stylisti strieborné zvýraznenie diery. Studené odtiene modrej a šedej vytvoriť štýlový mix, zatiaľ čo manikúra sama nemôže ísť bez povšimnutia.

Mesačná bunda

Francúzština

Francúzsky „úsmev“ možno rozlíšiť niektorým z odtieňov modrej. Bude to štýlové aj nezvyčajné. Okrem toho ho môžete diverzifikovať s akoukoľvek kompozícioumožnosť, napríklad pridaním jeho ornamentu vo forme vzoru alebo kvetinovej tlače.

Štýlová modrá francúzština

Skúste a opcie s modrou základňou, zatiaľ čo špičky nechtov môže zostať v bielej alebo modrej farbe.


Fóliové pásy

Rôzne lesklé pruhy na modrej manikúre vyzerajú nezvyčajne krásne. Môžu byť umiestnené odlišne na nechty. Ich počet sa tiež môže líšiť. Zaujímavé možnosti, v ktorých sú dva odtiene modrej oddelené lesklými pruhmi.

Modrá manikúra s pruhmi

Zaujímavé : Najkrajšia biela manikúra

Negatívny

Predstavujeme vám to najlepšie, podľa nášho názoru, možnosť dizajnu pre modrú manikúru. Negatívny (prázdny) priestor vyzerá veľmi priaznivo v kombinácii s klasickou modrou farbou. V tejto sezóne ozdobíme jeden z nechtov striedavo modrými a priehľadnými pruhmi a zvyšok prikryjeme lesklým farebným povlakom. Dostanete neuveriteľne krásnu a módnu manikúru.

Negatívny priestor modrej manikúry

Slávnostné

Jasná lesklá manikúra v modrých odtieňoch môže byť vytvorená pomocou kumufubuki, yuki vločiek, lesklého prachu, kamienkov, kryštálov, gradientu. Existuje veľa možností. Skutočným trendom zimnej manikúry však budú skladby na tému priestor. Ako základ sa vyberie niekoľko odtieňov tmavo modrej a modrej. Z vyššie uvedeného ozdobte a vytvorte požadovanú kompozíciu pomocou špeciálnej techniky.

Slávnostná verzia modrej manikúry

Zaujímavé : Delikátna nahá manikúra: 10 módnych nápadov

Akvárium

Výkresy pod priehľadnou vrstvou v trojrozmernom trojrozmernom obraze sú veľmi populárne. Najmä v modrej verzii, aby obrazy na morské tému, zima, priestor.

Kozmická modrá manikúra

Samozrejme, samotná manikúra vyzerá jednoducho nádherne. Ale musíte poznať niektoré mínusy. Práca pána je veľmi pracná, takže trvá dlho. Náklady na takúto manikúru sú pomerne vysoké. A konečne je dosť ťažké nájsť profesionálneho pána.

Výkresy

Táto sezóna bude veľmi štýlová modrá manikúra s jednoduchými kresbami s tenkými čiernymi čiarami (ako náčrtky). To môže byť kompozícia na jednom klinec, alebo môžete ozdobiť všetky nechty s rôznymi vzormi v rovnakom štýle.

Originálne kresby na modrej manikúre

Kvety, vzory, anime - to všetko možno maľovať doma. Za týmto účelom stojí za to preskúmať módne trendy a zásobiť hotové šablóny a šablóny.

Čipka

Samostatne chcem zdôrazniť neprekonateľnú modrú manikúru s čipkou. Kombinácia bieleho elegantného vzoru na modrom pozadí vytvára pre mimoriadne príležitosti jemnú luxusnú manikúru.

Manikúra krajky

Čipka môže byť ozdobená niekoľkými modrými kamienkami, ale mala by byť urobená veľmi elegantne, aby nenarušila sofistikovanosť a luxus.pokrytie.

Nezabudnite, že výber odtieňa laku by mal byť založený na farbe pokožky. Dámy s tmavým odtieňom pleti zapadajú do teplých modrých odtieňov, ale svetlá koža by mala zostať na studenej palete.

Originálne zimné nechtové umenie

Dúfame, že naše rady a fotografie od stylistov vám pomohli rozhodnúť o módnych trendoch z roku 2019 týkajúcich sa modrej a modrej manikúry. Vyskúšajte jednu z možností a diverzifikujte svoj obraz s vynikajúcou štýlovou manikúrou.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené28.8.2018Štítky: