Módne doplnky 2019

Sme presvedčení, že štýl je detailne známy, a preto sme pre sezónu 2019 vytvorili aktuálneho sprievodcu módnymi doplnkami. Prečítajte si v našom článku, čo stojí za to doplniť váš šatník vytvoriť módne luky a zoznam prianí pre ďalšie nákupy!


Utiahnite remene

Pás je univerzálny vojak v šatníku modernej ženy módy. Správne umiestni akcenty, koriguje tvar, pridáva do obrazu chuť. Trendové modely novej sezóny sú veľmi priaznivé pre kreatívnu tvorbu najštýlovejších lukov. Vyskúšajte si to sami!

 • Široký pás, a to aj s veľkou prackou ako na fotografii, je najhorlivejším pozdravom z 80. rokov v sezóne 2019. Stylisti ponúkajú na podporu prísnych tričiek, nohavíc, džínsov a šiat s týmto módnym doplnkom. Čierna a hnedá sú vodcovia z hľadiska kompatibility, takže ak ste na praktické nákupy, vyberte si práve taký pás.

 • Módne trendy tiež odporúčajú získať tenký remienok, ktorý je ideálny pri zdôrazňovaní pásu. Najaktuálnejšie možnosti budú doplnené dekoratívnymi prvkami: plaketou geometrického tvaru, perforáciou alebo nitmi.

 • Ďalšia nová sezóna Masthev je opasok so strapcami alebo strapcom, z ktorého fúka letná nálada. Dizajnéri pridali takýto detailný detail do oblečenia maxi v českom štýle, bavlnenej tuniky a modrých džíny. Ak už máte módny oblek v pyžamovom štýle, možno mu chýba hodvábny pásstrapce?

 • Chceme tiež poznamenať triumfálny návrat pásu vo forme korzetu so šnurovaním. Moderný model môžete ľahko vypočítať medzi modelmi zastaranými metalickými farbami alebo kožou v kombinácii s aplikáciami alebo výšivkami.

Zaujímavé : Módne dámske čiapky so šiltom 2019

Vlasy od detstva

Nie je potrebné bežať do skladu pre ďalší módny doplnok. Podrobnosti o trendoch určite nájdete od svojej dcéry /neter /mladšej sestry. Navrhujeme sa dozvedieť viac o najkúzelnejšom a dojemnom trende novej sezóny - vlásenkách, pôvodne od detstva.

 • Perlové šperky vyzerajú veľmi romanticky. Okrem toho nezáleží na tom, akú farbu majú vaše vlasy - tmavé, svetlé alebo dokonca farebné - perly sú ideálne pre akýkoľvek odtieň.

 • Kontroverzným trendom sú kamienky. Použitie takéhoto príslušenstva je ako chôdza na čepeli módneho noža, ale ak sa hádate s výberom, úspech obrázku je zaručený. Pri hľadaní brilantných vlásenok sa ani nepozerajte smerom k tým, ktorí vyzerajú lacno a sú spojení s trhom. Najlepšou možnosťou je príslušenstvo s miernym množstvom upravených kryštálov.

 • Nápisy - toto je jednoznačný hit sezóny, ktorý sa osvedčil nielen v dizajne odevov, ale aj v dekoráciách. Vyberte si vlásenky s tučným a odvážnym vyjadrením, ako je "šéf", "sexy" a "dieťa", a chlad vášho luku bude jednoznačne mimo rozsahu.

 • Rastlinné motívy vyzerajú elegantne a žensky vo forme vlásenok, ktoré by sa mali použiť na vytvorenie najromantickejších obrázkov. Hľadáte roztomilé kvety, klásky a listy medzi vlásenkami a doplňte ich rôznymi účesmi alebo voľnými vlasmi.

 • Vlasy s jasnou retro náladou vážne vytlačia aj moderné verzie z módneho podstavca.

Zaujímavé : Dámske opasky: ako si vybrať, čo kombinovať

Pokrývky hlavy

Naša fotografická zbierka módnych doplnkov pre sezónu 2019 by bola bez štýlových klobúkov neúplná. Povieme vám, ako sa v zime zahriať s chuťou, aby ste boli v trende!

Sú módne doplnky dôležité?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Móda - dáma je premenlivá a jej favoriti v budúcej sezóne sa niekedy stávajú skutočným objavom. Napríklad v roku 2019 dáva prednosť kepi a baretom. Na vrchole sa ukázali modely rôznych materiálov - vlna, rúško, kožušina alebo koža. Stručne povedané, budete mať na výber!

 • Chcete k vašej luke pridať francúzsku eleganciu a eleganciu? Potom odporúčame, aby ste venovali pozornosť klobúku so širokým okrajom - detail, ktorý zachráni akýkoľvek obraz pred nudou a banalitou.

Zaujímavé : Maroon pančuchy: 12 módnych obrázkov

Rukavice

Existuje niekoľko kritérií, ktoré vám pomôžu pri výbere štýlových rukavíc:

 • trendový materiál je semiš a koža;

 • veľkosť - predĺžená;

 • sú vítané rôzne dekorácie vo forme kamienkov, perličiek, veľkých kameňov a výšiviek.

Body

Módne trendy v novej sezóne sa rozhodli dramaticky zmeniť svoj smer. Ak sa v poslednej dobe všetky módne ženy zbláznili na široké okuliare, potom je tento trend čo najužší. V takomto minimalizme je zvyčajne dokonale odhalená v celej svojej kráse - okuliare sú zriedka doplnené dekorom, pretože ich hlavný čip je úzky rám.

Venujte pozornosť! Pri výbere pohárov by ste sa mali zamerať nielen na módne trendy, ale aj na tvar tváre.

Zaujímavé : Módne slnečné okuliare 2019

Logá a nápisy

Strmé, odvážne, odvážne a provokatívne - takto môžete opísať nový trend s obrazom log a rôznych nápisov, kde je to možné. Návrhári nie sú plachí a usporiadať listy vo veľkom meradle - nech všetci vidia, že dievča vie veľa o móde.

Logá boli vidieť na pančuchách, bižutérii a rukaviciach. A čo si vyberiete?

Zaujímavé! Tento trend je obzvlášť dôležitý pre tínedžerov. Používajú nápisy na príslušenstvo ako prostriedokprejavom a prejavom individuality.

Zaujímavé : Tašky 2019: Nové položky a trendy

Tašky v páse

Úspešná kombinácia kabelky a pásu sa odrazila v novom trendovom vrecku na opasok. Tento štýlový doplnok s istotou zachováva svoju vedúcu pozíciu vo všetkých trendoch počas niekoľkých sezón a v roku 2019 sa nezmení.

Zmenila sa iba konštrukcia skutočných pasových tašiek - dizajnéri sa spoliehali na jemné pastelové farby, zlaté detaily a kombináciu viacerých kabeliek rôznych veľkostí naraz.

Hodvábna šatka

Ak z nejakého dôvodu ešte nemáte hodvábnu šatku, módne trendy novej sezóny sú dobrým dôvodom na nápravu. Návrhári majú niekoľko nápadov, ako používať takýto štýlový doplnok.

 • Myšlienka používať šatku pod golierom košeľa nie je nová, ale v sezóne 2019 sa jej popularita výrazne zvyšuje. Vezmite na vedomie, tento spôsob, ako diverzifikovať úrad luku a robiť to viac elegantný.

 • Ak ste si vybrali vrchné oblečenie s luxusnou kožušinou pre túto zimu, potom by ste mali vedieť, ako dobre sa kombinuje s hodvábom. Použite taký šatku ako čelenku, a budete vyzerať skvele.

 • Hodvábne šály, ktoré sa používajú ako opasok, získali obrovskú popularitu. Tento originálny detail robí každý obrázok elegantnejším a sofistikovanejším.

 • Šál zviazaný v uzle priamo na krku vpredu je ďalším čerstvým trendom.

 • V horúcom období je vreckovka schopná nahradiť náhrdelníky alebo korálky. Taktiež Vám odporúčame naučiť sa používať hodvábnu šatku ako vlasovú bandu.

Zaujímavé : Ako uviazať šatku okolo krku: najlepšie spôsoby!

Najlepšie nápady na jar a leto

Chcete vedieť, ktoré módne doplnky budú na jar a leto 2019 na vrchole popularity? Čoskoro si prečítajte naše hodnotenie!

 • Ohromujúci nápad od Chanel je taška s perlou. Na všetkých výstavách novej sezóny nebolo nič viac elegantné a ženské všimol!

 • Tento trend sa vracia do spomienok z detstva, keď si všetci zobrali mušle a vyrobili z nich náhrdelníky. Kto by si myslel, že táto dojemná vášeň bude rásť do skutočného módneho trendu! Pás s mušľami sa objavil na mnohých výstavách a už sa mu podarilo získať súhlas hlavných módy. Aj v trende pletené tenké popruhy.

 • Náramky vo forme figúr - toto je dar z nebies pre tých, ktorí radi vyčnievajú a ohromujú ostatných. Samozrejme, nie je vôbec nevyhnutné získavať gigantické kovové konštrukcie, rovnako ako na výstavách. Ale skromnejšie a každodenné vyjadrenie tohto trendu bude na dámskom peru vyzerať veľmi štýlovo.

 • Mikrobag pomáha veľa, keď potrebujete so sebou vziať len kartu, telefón a lesk na pery. alebonie je potrebné brať vôbec nič, ale jednoducho vytvoriť dôraz na pás a štýlový obraz - av tomto prípade mikrobag šetrí.

 • Návrhári plne ukázali svoju fantáziu pri vytváraní reťazí a príveskov. Ich rozmanitosť umožní každému z módy vybrať si kúsok podľa svojich predstáv - doplnky s veľkými kameňmi, mušle, dlhé prívesky, logá a minimalizmus sú v trende.

 • Aký druh pokrývky hlavy, ktorý sa má vybrať pre horúcu sezónu? Návrhári ponúkali malé klobúky Fedor, kanote, Panama a slamy.

 • Nespravovať v novej sezóne a bez ráfikov. Najviac módne možnosti sú zdobené sklenenými korálkami a kameňmi, rovnako ako vyrobené v objeme s obrazom skutočných výtlačkov.

 • Náušnice-krúžky, tlmivky, kombinácia niekoľkých náramkov a viacvrstvových reťazí sú uznávané ako najmodernejšie šperky.

Vyzdvihnite módne trendy sezóny 2019 a doplňte svoju kolekciu dámskych doplnkov o nové štýlové kúsky. Budú mať na misii dokončiť obraz a urobiť z neho zaujímavejšie. Pamätajte: podrobnosti sú všetko!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané28. 1. 1919Štítky: