Módne dámske svetre

Módne dámske svetre v roku 2019 sa stávajú základom obrazov v rôznych štýloch. Práve z nich začína kompilácia základnej skrine. Rôzne svetre nielenže dodajú teplo a pohodlie s nástupom chladného počasia, ale tiež vytvoria štýlové akcenty vo vašom oblečení. Ale aký štýl a farbu sa rozhodnúť zostať v trende? Poznáme odpoveď!

Moderný a štýlový sveter

Zaujímavé : Originálne pletené svetre vlastnými rukami

Ako si nemiešať jumper s inými vecami

Akýkoľvek módny mód, ktorý rešpektuje seba samého, by mal byť oboznámený s názvami módnych vecí. Prepojka musí zase vydržať porovnania s pulóvrom, sveterom, sveterom a iným úpletom. Navrhujeme raz a navždy prísť na to, čo je jumper a až potom hľadať najštýlovejší model.

Pulóver, sveter, sveter

Ak je to vysvetlené jednoducho, skokan je sveter bez vysokého goliera s okrúhlym výstrihom. Dávajte pozor! Nemá žiadne zapínanie a musí sa nosiť cez hlavu. Dĺžka sveter je zvyčajne až do stehna, ale módne trendy nie sú proti experimentovaniu s ním.

Farby

Aký štýl sveter sa vám páči viac ako iní?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Kurz o prirodzenosti a prirodzenosti sa odráža v dôležitosti mäkkých odtieňov. Paleta pastelových farieb jumperov je prezentovaná v béžových, práškových, krémových a čokoládových odtieňoch. Tieto farby sú jemné a elegantné. Svetre v týchto odtieňoch majú právo nárokovať si názov základne a akúkoľvek vec vo vašom šatníku.

Béžový sveter

 • Okrem monochromatickej škály boli medzi trendmi aj hlboké tóny so špeciálnym charakterom. Ohromujúca smaragdová, horčica, fľaša, víno a Marsala budú na jeseň vyzerať perfektne. A vytvoriť zaujímavé kombinácie založené na takýchto skokanoch je všeobecne radosť.

Módna jumperová horčica

 • Nezabudnite na obľúbené farby mestskej módy - červenej a modrej. Vyberte si skokan v každom tieni tejto palety, a nemôžete pokaziť.

Červená prepojka

 • Jasné farby pre jumper, ktorý vám nedovolí byť smutní, budú rôzne svetlé farby. Nebojte sa byť veľkolepé a vyberte si modely ružovej, oranžovej, žltej a svetlo zelenej kvety. To bude vaše malé tajomstvo pre tie dni, kedy chcete pridať farbu do šedých dní.

Svetlo ružový sveter

Zaujímavé: Svetre 2019-2019: skutočné modely!

Módne akcenty

Aby sme pochopili, ktoré dámske svetre sú najvýznamnejšie v roku 2019, pozreli sme sa na fotky hviezd, študovali sme hlavné trendy a inšpirovali sme sa výstavami.z guru módneho priemyslu. Samozrejme, nemôžeme čakať na zdieľanie týchto informácií s vami!


Zaujímavé : Módne dámske mikiny na rok 2019 - fotografia trendových modelov

 • Paradoxne, ale faktom je, že vreckovosť a drsnosť foriem v jumperi dokonale zdôrazňuje krehkosť a štíhlosť ženskej postavy. Vezmite nie zbraň tohto trendu, pretože to ide dobre s rôznymi oblečenie. Hlavným rysom módneho štýlu sú dlhé rukávy.

Svetre nadrozmerné

 • Pletené svetre sú v dokonalej harmónii s módnym efektom ombre. Hladký prechod jednej farby do druhej vyzerá unbanal a veľmi pohodlne. V modernom masovom trhu sú prezentované rôzne modely gradientových jumperov: V-neck, asymetria, otvorené chrbát alebo ramená sú populárne.

Jumper gradientu

 • Hlavnú úlohu v štýlovom príležitostnom obraze môžete zveriť jumperu s asymetrickým dnom a potom budete vyzerať veľmi cool. Mix tejto veci s chudé džínsy, široké modely a milenci. Vynikajúcim párom pre asymetrické prepojky bude aj midi sukňa.

Jumper s asymetrickým lemom

 • Módne ženy v pokušení známymi modelmi určite ocenia jumper s pom-poms. Pozrite sa na fotografiu, aká je roztomilá a originálna. Očarujúce bambuky môžu byť malé a zachytiť celú oblasť sveter. Skromnejšou možnosťou je použiť pompony na niektorých obrázkoch. Môžu to byť napríklad gule zmrzliny.

Jumper s pom-poms vzmrzlina

 • Pletené výrobky v kombinácii s otvorenými ramenami sú kombináciou sexuality a elegancie v jednej veci. Ďalším zaujímavým trendom sú sloty v oblasti ramena. Takéto modely vyzerajú očarujúco a dokazujú: zima nie je dôvodom, aby sme vyzerali nudne a smutne.

Prepojka so štrbinami v oblasti ramena

 • Rôzne šnurovanie a kravaty dnes možno nájsť nielen na svetroch, ale aj na skokanoch. Tieto prvky sú spravidla umiestnené na krku alebo na chrbte.

Prepojka so šnúrkou

 • Tajomstvo moderného sveter je často skryté v neobvyklom pletení. Dnes sú vítané rôzne textúrované techniky, ktoré vytvárajú zaujímavý zaujímavý vzor. Stále v móde pletený sveter. Ak sú medzi našimi čitateľmi šijacie ženy, budú môcť vlastnými rukami vytvoriť jedinečnú trendovú vec.

Sveter s textúrovanou viskózou

 • Taká našuchorená, teplá a roztomilá sveterová tráva sa okamžite potopila do srdca mnohých módy. Domnievame sa, že dôvod spočíva v jeho útulnosti a originálnom vzhľade.

Jumper Weed

 • Kvetinová výšivka je nádherne kombinovaná s pletenou textúrou a vytvára zaujímavý kontrast. Taký obraz vyzerá ženský, elegantný a zmyselný. Ak nemáte radi kvetinové výtlačky, dávajte pozor na rôzne nápisy a kresby - to je tiež trend.

Jumper s kvetinovou výšivkou

 • Pre milovníkov viac originálnych vecí, myChceme ponúknuť bližší pohľad na jumper s dekorom. To môže byť korálky, volániky, flounces alebo kožušinové vložky - veľmi štýlové!

Jumper s čipkou

 • Trend smerom k minimalizmu sa dá ľahko nájsť v jednoduchých monochromatických prepojkách. Modrý pruh a klasický tandem čiernej a bielej farby sú tiež v móde.

Laconické sfarbenie - čierno-biely pruh

Zaujímavé : Módne v roku 2019, štýlový pletený dámsky sveter (s fotografiami)

Perfektný prepojovací mostík - čo to je?

Trendy svetre nie sú len poctou trendom žien. Je to skvelá investícia do základnej skrine a vlastného štýlu. Existuje niekoľko pravidiel, ktoré vám pomôžu vybrať si univerzálnu vec.


 • Základný prepojovací mostík by mal byť jednotný a mal by vylučovať akýkoľvek dekor a dekoráciu.
 • Vyžaduje sa jednoduchý a jasný strih. Nechajte asymetriu pre elegantnejšie modely. Laconic kolo alebo V-neck je najlepšia voľba.
 • Farba prepojky by mala byť zvolená podľa typu farby. Ale ak nepoznáte svoje víťazné farby, môžete sa rozhodnúť pre šedý alebo béžový sveter. Sú v dokonalej harmónii so studeným aj teplým gamutom.
 • Ak hľadáte kvalitný sveter, hľadajte v ňom vlnu alebo kašmír. Bez premýšľania nechajte veci v obchode s akrylom: majú tendenciu sa valiť a deformovať. Skutočne otepľujúce svetre nebudú obsahovať syntetiku, polyamid a polyester.

Štýlovýobrázok s jumperom

Zaujímavé : Trendy a štýlový kašmírový sveter, svetre a sveter (s fotografiou)

Módne svetre pre jeseň-zima 2019-2019 sú asistentky pri vytváraní pohodlného, ​​štýlového vzhľadu. Je dovolené nahliadnuť na fotografiu, ako slávny úplet a dizajnéri nie sú nudne spájaní - majú čo učiť. A nech je chladná sezóna pre vás najmódnejšia!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované19.10.2018Štítky: