Dámske bundy - jar 2019

Jar je už na ceste, takže je čas premýšľať o kúpe módnej dámskej bundy, ktorá sa nielen zahreje v offseason, ale stane sa aj veľkolepým posledným prvkom obrazu, ktorý spĺňa trendy z roku 2019. A ak stále hľadáte demi-sezónu, odporúčame Vám zoznámiť sa s najnovšími módnymi trendmi a novinkami v segmente jarných bund.


Trendové novinky sezóny

Dámske bundy sa v nadchádzajúcej sezóne vyznačujú nielen svojou funkčnosťou a praktickosťou, ale aj svojím jasným dizajnom, ako aj textúrovanými textíliami. To viedlo k vzniku mnohých rôznych modelov, medzi ktorými budú za najdôležitejšie považované nasledujúce produkty.

Bundy pre základné farby pružiny. Sú univerzálne a vhodné pre všetky obrázky

 • Denim.Džínové bundy nie sú nové po dlhú dobu, ale nadchádzajúce jar v móde budú modely s úplne neštandardným dizajnom pre tieto výrobky. Napríklad, bohato zdobené kresbami a výšivkami v etnickom štýle a pop art motívy. Pokiaľ ide o štýly, môže to byť ako klasické možnosti, a to vo forme bundy alebo nadrozmerný strih.

Escada

Denimové bundy House of Holland

 • Koža.Pomerne predvídateľný trend, ktorý naďalej zaujíma špičku súčasných módnych trendov. Táto jarná bunda môže byť nielen klasická čierna, ale aj lesk s prakticky všetkými farbami dúhy. Navyše, čím je jasnejší, tým účinnejšie to dopadnepripravený obrázok. Pokiaľ ide o samotnú kožu, môže byť umelého aj prírodného pôvodu.

Dôležité! Kožená bunda-reliéfna imitácia plazov plazov sa stala novinkou sezóny.

Versace

Rifľová vesta a sako

 • Kožušiny. Podobne ako koža, srsť stále zostáva na vrchole svojej popularity. V móde nebudú len bundy s ozdobnými kožušinovými vložkami, ale aj plnohodnotné výrobky z tohto materiálu. To môže byť, ako monofónne modely, a zdobia kresby alebo výtlačky. Obzvlášť dôležité budú však kožušiny vyrobené v mozaikovom štýle s kombináciou materiálov rôznych textúr v jednom výrobku.

Bundy z umelej kožušiny

Zaujímavé: Kožušiny z umelej kožušiny 2018-2019

 • Brilliant.Je to jednoducho ideálne pre fanúšikov, aby vystúpili z davu. Viacfarebné bundy s perleťovým trblietaním alebo vinylovými prvkami nielenže sú teplé a dodávajú pohodlie, ale stávajú sa aj štýlovým účesom.

Brilantné textúry

 • S vreckami.Teraz už nie sú dve vrecká so štrbinami v plášti. V trendových objemových náplastiach, ktoré musia byť na výrobku prítomné vo veľkých množstvách. Samotné vrecká môžu byť zošité z rovnakej tkaniny ako samotný plášť alebo z úplne iného materiálu.

Escada

Dsquared2

 • Skrátené.Podľa prognózStylisti, precízne skrátené modely sako budú najmodernejšie na jar. Preto na základe trendov z roku 2019 vytvorili dizajnéri širokú škálu modelov. Toto sú možnosti s dekoratívnym reliéfom, veľkým množstvom príslušenstva a vreciek, výšivkou a dokonca aj kožou.

Krátke nohavice Sportmax

 • Vytlačené.Nič nie je viac povznášajúce ako farebné a svetlé výtlačky. Na základe toho boli na posledných výstavách prezentované celé zbierky demi sezónnych sak s rôznymi kresbami. Ale na vrchole popularity stále zostávajú geometrické motívy, abstrakcie, kreslené postavičky, motívy zvierat a samozrejme kvetinové vzory.

Módne výtlačky

Výtlačky z Versace Bright Spring

 • Plast.Tieto modely však možno doslova nazývať šialenstvo. Bundy z priehľadných farebných plastových "vyhodených" módnych mólov a rýchlo získavajú popularitu medzi mladými ľuďmi. Okrem modelov vo forme výkopových plášťov boli prezentované aj plastové bundy vo forme bombardérov a kožených bund. Čo sa týka dizajnu, je to väčšinou minimalistický a ako ozdoba sa používa len zips a dekoratívne farebné pletivo.

Zaujímavé: Módne kabáty 2019: Nové

Pláštenky

 • So zaoblenými ramenami.Táto vlastnosť rezu vonkajšieho oblečenia sa nám však vrátila zo vzdialených 80. rokov. Objemne mierne znížené ramená, zdá sa, vyzerajú dosť masívne, ale kvôli hladkým líniám, oni lenzdôrazňujú eleganciu a ženskosť postavy. Väčšinou sú bundy so zaoblenými ramenami vybavené strihom, ale môžete tiež nájsť masívne nadrozmerné výrobky.

 • Velvet.Dnes dizajnéri používajú tento materiál na výrobu nielen večerného oblečenia, ale aj ležérneho a dokonca aj vrchného oblečenia. Velvet bundy vyzerajú chytľavé, drahé a elegantné. Okrem toho sú považované za univerzálne, pretože sú ľahko kombinovateľné so zástupcami oblečenia, či už klasického alebo športového alebo glam chic.

 • Suede.Pokiaľ ide o semišové bundy, v tejto sezóne by mali byť čo najjednoduchšie a stručné. Klasická farebná paleta, prispôsobený strih a minimalistický dizajn nielenže úspešne zapadnú do každého luku, ale tiež urobia obraz vo všeobecnosti zdržanlivým a elegantným.

Corduroyové bombardéry

Ktoré oblečenie na jar sa vám páči?

 • Zobraziť výsledky

  Načítava sa ...

  Chanel

  Skutočné štýly

  Výber konkrétneho modelu sako by mal byť založený nielen na vlastnostiach jeho dizajnu, ale aj na štýle.

  Bundy Unisex od KIIT

  Základný mys

  • Prámik.Kožené bundy - kožené bundy av roku 2019 sú stále módnymi prvkami ženského šatníka. Tento rok na jar budú trendom modely, klasické aj čierne s rôznymi farebnými vložkami z iných materiálov.

  • Parky.Tieto bundy sú považované za reprezentantov zimného oblečenia, preto sa s nástupom jarných dní koordinujú v mezanine. Ale v nadchádzajúcej sezóne bude všetko opačné. Hlavným trendom bude široká paleta parkov, šitých z farebných metalizovaných materiálov, husto zdobených flitrami. Ďalšou novinkou sú parky so širokými rukávmi, ktoré nejakým spôsobom pripomínajú krídla.

  Sportmax

  • Bombardéry.Bundy s elastickými manžetami sú stále v móde. Posledné modely bombardérov však vôbec nie sú podobné ich predchádzajúcim predchodcom. V trende budú hyper-objemové produkty s masívnymi rukávmi a bohatým množstvom dekoru a doplnkov.

  Štýlový leopard a pruhy

  Zaujímavé: Aké výtlačky budú v móde v roku 2019

  • Blown.Ale dizajnéri športových fanúšikov boli spokojní s novými modelmi nafukovacích bund. Väčšinou ide o objemové výrobky s niečím, čo vyzerá ako prikrývky s farebnou farbou a perleťovým alebo lesklým povrchom. Taktiež boli pridané prehnané bundy s kožušinovými vložkami alebo futuristickými vzormi na zadnej strane.

  Krátka bunda, jasná pláštenka a izolovanékožená bunda

  Burberry Ponchos, Bundy a kabáty

  • Bunda.Bunda vyzerá ako sako - to je novinka sezóny, ktorej sa už podarilo usadiť v šatníku modernej ženy. Okrem toho, že spoľahlivo chráni pred chladom, tento produkt sa dobre hodí aj do klasického a obchodného štýlu.

  Bundy - saká

  Na fotografii prezentovanej v našom výbere s príkladmi módnych dámskych bundy v roku 2019 je jasné, že tento rok na jar bude tento trend svetlými výrobkami s bohatým dizajnom a množstvom dekoratívnych doplnkov. To umožní každému dievčaťu nielen vybrať si vlastný model, ale aj vytvoriť skutočne štýlový a atraktívny jarný set.  Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


  Vydané01/22/2019Štítky: