Módna manikúra a pedikúra v rovnakom štýle

Manikúra a pedikúra, vyrobené v rovnakom štýle - trend tejto sezóny, ktorá získala srdce viac ako jednej módy, čo možno vidieť na fotografiách s príkladmi diel na webových stránkach venovaných dizajnu nechtov. V tomto ohľade dnes existuje veľa rôznych variantov simultánnej registrácie nechtov na rukách a nohách, z ktorých najzaujímavejšie budeme diskutovať podrobnejšie.

Svetlé a štýlové nail art

Základné konštrukčné pravidlá pre manikúru a pedikúru s rovnakým dizajnom

\ t

Napriek tomu, že nohy nie sú tak často v očiach ako ruky, je tiež veľmi dôležité starať sa aj o ich krásu a čistotu.


Preto, ak sa rozhodnete vytvoriť rovnaký dizajn pre pedikúru a manikúru, musíte vziať do úvahy tieto pravidlá:

 • Dĺžka nechtíka lekárskeho. Pokiaľ ide o manikúru, dnes je hlavnou hrou medzi módnymi trendmi tejto sezóny krátka mandľová alebo oválna nechtová platňa. Na základe toho musí byť dĺžka nechtov na nohách nevyhnutne kratšia ako na rukách.

Krásna a módna manikúrová pedikúra

Zaujímavé : Štýlová pedikúra pre tých najmodernejších!

Robíte často manikúru a pedikúru v rovnakom dizajne?

Zobrazenievýsledky

Načítava sa ...

Dlhé nechty v pedikúre - to je už minulý trend, ktorý je teraz považovaný za znak nedostatku chuti.

 • Farebná paleta. Musí byť zdržanlivá. V tomto roku je lepšie odmietnuť kričať neónové a neprirodzené tóny v prospech tichších. Ale ak stále chcete niečo jasné, dávajte pozor na večnú klasiku v podobe červenej. Takýto dizajn, najmä v jednofarebnom prevedení, je sám o sebe už drahý a pôsobivý.

Červený dizajn

 • Dôraz na palec. V pedikúre by mal byť celý konceptuálny návrh realizovaný výlučne na palci. To je spôsobené tým, že na rozdiel od manikúry, umiestnenie akcenty vo forme kresieb alebo iných dekorov na všetky prsty môže jednoducho splynúť do jedného, ​​a premeniť sa na jedno rozmazané miesto.

Pôvodný návrh nechtíka

 • Podobnosť medzi sebou. Nie je nutné kresliť absolútne identické obrázky alebo prilepiť kamienky v rovnakom smere na rukách a nohách. Stačí, že dizajn manikúry a pedikúry bol vyrobený v rovnakej farebnej schéme pri zachovaní rovnakého štýlu a všeobecnej myšlienky.

Krásny a módny dizajn nechtíkavcov

Zaujímavé : Trendy pedikúra: 10 štýlových nápadov na jeseň

Niekoľko módnych nápadov na zdobenie manikúry a pedikúry v jednom štýle

Hlavné trendy v segmente manikúry sú vhodné aj na dizajn pedikúry, a preto si zvolia spoločný dizajn, ktorý bude \ tjeden štýl nie je zložitý.


Najpopulárnejšie dnes používané techniky tohto typu nechtíkového dizajnu sú:

 • Ombre . Toto je v tomto prípade najuniverzálnejšia možnosť. Koniec koncov, vďaka technike vytvárania gradientového dizajnu výsledok určite nie je úplne rovnaký. Tiež nezabudnite na pravidlá kombinovania farieb. Okrem toho musia byť v súlade s ostatnými, a napriek tomu byť vhodné pre váš šatník.

Svetlé dúhové ombre

Jednou z najrelevantnejších možností pre návrh gradientu je natiahnutie rovnakej farby, počnúc od svetla a končiace tmavým subtónom.

 • Kvet. Kresby s prvkami flóry na nechtoch vytvoria krásny a jemný dizajn pre návrh manikúry a pedikúry. To môže byť ako minimalistické možnosti v podobe niekoľkých low-key vetvičiek, rovnako ako celé umelecké diela. Ak chcete, aby sa návrh viac chytľavé a bohaté, kamienky, trenie alebo trblietky pomôže pridať.

Kvetinová potlač

Zaujímavé : Módny dizajn pedikúry 2019 - moderné obrazy

 • Lunar. Jedna z najbežnejších možností zdobenia nechtíka lekárskeho. V manikúre sú všetky prsty nakreslené v dierach, ale v pedikúre sa touto technikou rozlišuje len jeden, zatiaľ čo ostatné majú jednotný povlak. Ako dekorácia sa najčastejšie používa maľba, kamienky a trblietky. Pozri viac detailov s príkladmi lunárnehodizajn v dizajne manikúry a pedikúry v rovnakom štýle, si môžete prezrieť náš výber fotografií.

Návrh mesačného svitu

 • Jedna farba. Tento dizajn je neochvejnou klasikou, ktorá sa vďaka vysoko pigmentovaným dekoračným prostriedkom stala módnym trendom. Dnes môžete nájsť odtiene pre každý vkus, od jemného nahého alebo pastelového gama a končiaceho bohatými hlbokými paletami.

Jednofarebné nail art

Zaujímavé : Letná pedikúra 2019: módne trendy a fotografické nápady

Kombinácia rôznych textúr v jednom dizajne pomôže dodať originalite jednotnú farbu.

 • S posuvníkmi . Samolepky pre nechtík lekársky - len dar z nebes pre moderné módy, ktorý umožňuje za pár minút stelesniť všetky svoje kreatívne nápady v dizajne manikúry a pedikúry. Dnes je prezentovaná široká škála variácií takýchto posuvníkov, od jednoduchých výkresov až po pomerne zložité umelecké diela.

Nail Art s obrázkami

 • S abstrakciou . Dizajn s beztvarými a zložitými návrhmi je dnes na vrchole popularity v segmente umenia nail. V tomto prípade, v manikúre, ako v pedikúre, jeden alebo dva klince vyniknú, zatiaľ čo zvyšok je sfarbený jednofarebným povlakom. Abstrakcia je často kombinovaná s takými dekormi, ako sú stuhy, kamienky, trblietky a trenie.

Štýlová abstrakcia

 • Účinok rozbitého skla . Jeden znajmodernejšie návrhy v tomto roku, ktorý sa ukázal byť vynikajúci, a to ako v dizajne manikúry a pedikúry. Farebné kúsky fólie rôznych tvarov a veľkostí sú perfektne kombinované so základom akejkoľvek farby, vrátane transparentného.

Rozbité sklo na pedikúru

Na internete je dnes mnoho fotografií prezentovaných s rôznymi príkladmi, ako aj krok za krokom poučenia o tom, ako ozdobiť nechty, čím sa vytvára efekt rozbitého skla.

 • Geometrické motívy . Body, prúžky, trojuholníky, diamanty a iné Zástupcovia geometrických vzorov sú najvhodnejšie pre simultánny dizajn manikúry a pedikúry. Na doplnenie tohto dizajnu pomôžu rôznym doplnkom vo forme kominíka a drahokamu, ako aj hra textúr.

Geometrické motívy

 • Zrkadlo . Originálny dizajn, ktorý môže byť dokonalým doplnkom k večernému vzhľadu. Krásny kovový lesk možno získať samolepkami, fóliou, trením alebo špeciálnym lakom.

Dizajn zrkadiel

 • Mačacie oko “. Zároveň je to jednoduchý a originálny dizajn nechtov, ktorý stručne zapadá do dizajnu manikúry a pedikúry. Môžete mať "mačacie oko", či už v monochromatickom alebo v rôznych kombináciách s inými technikami nail art.

Oči mačky

Manikúra a pedikúra, vyrobené v rovnakom štýle - módne v roku 2019 v segmente nail art, fotografia, ktorej príklady prevládajú nasociálne stránky moderných majstrov nechtov. Hlavná vec v tomto prípade je mať na pamäti, že bez ohľadu na zložitosť dizajnu, nechty na rukách a nohách by mali byť dobre upravené a upravené, inak aj najdrahší povlak bude vyzerať škaredo a nedbanlivo.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené31.8.2018Štítky: