Najkrajšia manikúra pre oválne nechty

Krásna manikúra na elegantných oválnych nechtoch je istým indikátorom starostlivosti, štýlu a dobrého vkusu majiteľa. Táto forma je príbehom o mäkkosti, prirodzenosti a ženskosti. V našom článku nájdete najlepšie dizajnové nápady oválne nechty, ktoré chcete opakovať pre každodennú alebo dovolenkovú manikúru.


Aký je váš obľúbený tvar nechtov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Prečo si vybrať oválny tvar?

Módne trendy vo svete nechtového umenia sa neustále menia a niektoré z nich sú veľmi prchavé. Klasický oválny tvar však vždy zostáva relevantný. Fashionistas častejšie ako iní si vyberajú oválne manikúru pre nechty a majú 7 dôvodov.

Matná manikúra na oválnych nechtoch

Zaujímavé : Forma na nechty: originálny dizajn

 • Mäkkosť a hladkosť tejto formy chráni nechtovú platňu pred nepríjemnými trieskami a prasklinami. Pri starostlivom zaobchádzaní je manikúra vždy spokojná s vysokou pevnosťou a odolnosťou.
 • Tento dizajn nechtíka lekárskeho je vhodný pre dievčatá s akýmkoľvek životným štýlom a v každom veku.
 • Hlavnou výhodou oválu nad inými formami nechtov je jeho univerzálnosť. Táto voľba bude najlepším riešením pre nechty rôznych dĺžok a bude vždy vyzerať krásne. A pre majiteľovkrátka dĺžka oválneho tvaru má pekný bonus: vizuálne vytiahne nechtové platničky, čím ich robí dlhšie a elegantnejšie.
 • Oválny tvar je vhodný najmä pre dievčatá s bacuľatými prstami a širokými platničkami nechtov. S týmto dizajnom vaše perá budú vyzerať elegantnejšie.

Oválny tvar vizuálne ťahá prsty

 • Oválny tvar - záznam pre kompatibilitu s rôznymi návrhmi a technikami nail art. To znamená, že máte plný priestor pre kreativitu pri výbere krásnej manikúry.
 • Manikúra na oválnych nechtoch sa dokonale prispôsobí obrazu v akomkoľvek štýle, či už ide o romantiku, príležitostnú, klasickú a dokonca športovú eleganciu.

Krásna manikúra na oválnych nechtoch

Kto nie je vhodný

Ak vás príroda neodmenila pevnými zdravými nechtami, oválny tvar vás môže nechať klesnúť. Tenké a slabé nechtové platne sa jednoducho nemôžu vyrovnať s takýmto zaťažením na veľkej dĺžke. To však neznamená, že musíte opustiť takú krásnu oválnu manikúru. Môžete pomôcť predĺženie nechtov gél alebo akryl.

Dlhé oválne nechty nie sú vždy vhodné na tenké prsty

Módne ženy s dlhými a tenkými prstami by mali byť pri takýchto nechtíkoch opatrné. Faktom je, že oválny tvar vždy rozširuje prsty a nechty, a to nie je vždy vhodné. Príliš malé nechtové platničky tiež nie sú priateľské s oválnym tvarom - vizuálne sa otáčajú do kruhu. Preto, ak máte dosť široké nechty, lepšiepreferujú strednú dĺžku.

Štýlový dizajn nechtov

Zaujímavé : Módny tvar nechtov 2019: módne trendy, novinky, foto

Hlavné trendy

 • Sezóna 2019 - 2019 povzbudzuje módy, aby sledovali prirodzenosť v odevoch aj v manikúre. Mäkký oválny tvar dokonale zapadá do tohto trendu. Mimoriadne dlhé nechty však môžu pokaziť celý dojem. Majstri nail art odporúča zastaviť voľbu na dĺžku voľného okraja 3-5 mm. Vyzerá dobre upravený, elegantný a prirodzený.

Optimálna dĺžka pre oválnu manikúru

Ideálny ovál je charakterizovaný zrkadlovým odrazom línie pokožky a voľného okraja nechta.


 • V tejto sezóne si majstrovi nechtov vybrali oválny tvar na použitie najkomplexnejších techník manikúry. Prejdite za okraj monochromatického povlaku a stelesnite aj tie najdivokejšie fantázie dizajnu na oválnych nechtoch.

Farba je naším všetkým

 • Jemné tóny v manikúre na oválnych nechtoch vyzerajú jednoducho úžasne. Krásna farebná paleta pastelových odtieňov je teraz na vrchole popularity, takže neváhajte použiť tento trend vo vašej manikúre.

 • Elegantná kovová manikúra vytvára štýlový tandem s oválnym klincom. Strieborné a zlaté odtiene sa nevzdávajú svojich módnych pozícií na niekoľko sezón v rade a zrejme plánujú dlhodobo zostať na zozname hlavných trendov.

Oválna manikúra so strieborným leskom

Zaujímavé : Design štvorcových nechtov: super nápady!

 • Odporúčame milovníkom, aby sa stali stredobodom pozornosti, pokiaľ ide o farebné laky na nechty.

Pôvodné myšlienky pre červenú manikúru

Hlboké odtiene červenej, modrej, smaragdovej a fialovej sú dnes v móde.

Každodenná oválna manikúra

 • Tmavý lak na nechty je tiež skvelý nápad navrhnúť oválne nechtíky. To môže byť bohaté tóny baklažánu, čierna, káva a modrá. Zvyčajne tmavú manikúru vyberajú dámy vo veku a vrchol jej popularity vždy padá na chladnú jesennú a zimnú sezónu.

Oválne nechty tmavých farieb

Nápady na dizajn

 • Klasická francúzska manikúra je ideálna pre oválne nechty. Toto je univerzálne riešenie pre skromný a diskrétny dizajn, ktorý dobre zapadá do akéhokoľvek obrazu.

Krásna klasická francúzština

Ak si želáte, môžete tradičnému francúzskemu plášťu dodať dotyk rôznorodosti a pridať ho k kamienkom, kresbám alebo treniu. Výsledok takýchto experimentov bude veľmi krásny. Ďalšia aktuálna myšlienka - nahradenie bieleho úsmevu pruhom čiernej čipky - len wow!

Štýlová čipka a francúzština

 • Zdokonalená ombre technika s hladkým prechodom vyzerá dokonale na oválnych nechtoch. Je to samo o sebe krásne, ale dá sa úspešne kombinovať aj s kresbami, modelovaním a kamienkami. Ak máte vizuálne predĺženie nechtu, natiahnite farbu zhoradole, nie zľava doprava.

 • Medzi hlavnými inováciami umenia nail je v tomto období technika „negatívnych priestorov“. Predpokladá, že v nechtovom dizajne sú nenatreté oblasti. Pozrite sa na fotografiu, ako cool táto technika vyzerá v kombinácii s rôznymi typmi manikúry.

 • Typická jesenná manikúra je matný nechtový dizajn. Velvet top vždy vyzerá útulne a elegantne.

Štýlová manikúra s matným leskom

Kombinácia lesklých a matných textúr v jednej manikúre je pre nás obzvlášť zaujímavá.

 • Brilantné kamienky - neoddeliteľná súčasť elegantného každodenného alebo dovolenkového dizajnu nechtov. Majstri nechtového umenia chceli duplikovať zaoblenú oválnu líniu s brilantnými kameňmi, vytvoriť lakonické vzory alebo zdôrazniť hlavný vzor na nechtoch.

 • Najteplejším zimným dizajnom sú pletené motívy na nechtoch. Môžete takú úžasnú kresbu stelesniť rôznymi spôsobmi. Populárne použitie červeno-bielych kresieb pre pekné motívy obrazov na vianočných svetroch. Tiež vyzerať veľké hromadne pletené vzory vyrobené pomocou špeciálneho prášku.

Útulná pletená manikúra

Zaujímavé : Efektívny dizajn ostrých nechtov

 • Ikryanoy design - skvelá voľba pre veľkolepú dovolenkovú manikúru. Táto technika je tak jednoduchá, že je to možné aj doma.

 • Dizajn s geometrickým vzorom pevne drží pozíciu módnej manikúry niekoľko sezón. Keď sa zaoberáme oválnym tvarom nechtov, majstrovi nechtov nechávajú kresliť rôzne čiary, geometrické tvary a farebné bloky.

 • Môžete si tiež ozdobiť svoje oválne nechtíkané krajkové vzory, monogramy, kvety alebo abstraktné vzory. Spojte svoje umelecké schopnosti alebo posuvníky a vytvorte tie najkrajšie návrhy s kresbami.

 • Módne mačacie oko a rozbité sklo budú štýlovou dekoráciou pre oválne nechty.

Rozbité sklo na nechty

Zaujímavé:Moderné nechty sú nové!

Krásny dizajn manikúry na oválnych nechtoch je vhodný tak v každodennom, ako aj v slávnostnom oblečení. Nechajte sa inšpirovať našou fotografickou zbierkou a nezabúdajte, že elegancia a ženskosť, ako aj elegantné a dobre upravené nechty nikdy nevyjde z módy. A toto je najpôsobivejší argument v prospech oválneho tvaru.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11/01/2018Štítky: