Čo nosiť s bielou srsťou: módne obrázky!

Biela srsť nie je najobľúbenejšou časťou šatníka, takže otázka, čo ju nosiť, je úplne prirodzená. Fotografie zo svetových módnych prehliadok nám dokonale ukazujú, že napriek určitej nepraktickosti sú modely bielych plášťov veľmi univerzálne a perfektne sa hodia k väčšine základných vecí. A presvedčte sa sami, prečítajte si našu recenziu. Najmä to bude užitočné pre tie ženy módy, ktoré vážne premýšľali o nákupe ľahkej srsti.

Módny dámsky kabát

Nosili by ste biely plášť?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Najobľúbenejšie kombinácie farieb

  • Čiernobiela . Moderné módne trendy jednoducho ohromujú svojou rôznorodosťou, ale časom overené klasiky sa nedajú ani hodiť cez palubu. Kabát rovný klasický strih vyzerá perfektne aj v tme, dokonca aj vo svetlom prevedení. Ale ak dnes hovoríme o bielej palete, potom nie je nič lepšie ako bielo-čierna kombinácia. Konkrétne: biely plášť bude skvele vyzerať s doplnkami a čiernym oblečením. Takýto tandem zdôrazní prísnosť, zdržanlivosť a eleganciu celého obrazu ako celku.

Čiernobiely obraz

  • Biela s bielou.Samozrejme, taká kombinácia fariebVeľmi málo je vhodné pre priemernú jeseň alebo jar v našej krajine, ale aj tak má svoje miesto.

Biela srsť s bielym oblečením

Zaujímavé : Béžová srsť: čo nosiť, ako kombinovať

Takže tandem bielej srsti s oblečením rovnakej farby je luxus, rafinovanosť a štýl. Ale nemusíte nosiť všetko pod jednou kópiou. Snažte sa hrať s odtieňmi (predsa, biely môže byť aj iný) a textúry. Výsledok vás príjemne prekvapí.

Biela s bielou

Dôležité! Pri výbere čiernej a bielej farby na váš kabát, nezabudnite, že žiadne farebné prvky, ako sú svetlé šály alebo kabelky, tu nie sú povolené. V tomto obraze je vhodné len obmedzenie a konzervativizmus.

  • Biela srsť s jasnými farbami . Móda tejto sezóny sa ukázala ako veľmi chamtivá pre chytľavé farby. Moderné dizajnéri sa naučili dobre kombinovať, čo sa na prvý pohľad zdá nezlučiteľné.

Biela srsť s burgundskou šatkou

Takže, milí fashionisti, ak si náhle chcete na jeseň chladný deň, aby ste sa potešili oranžovými topánkami, fialovými nohavicami, ružovou blúzkou, tyrkysovými šatami alebo červenou mikinou v kombinácii s bielym plášťom - potom buďte odvážnejší! Hlavná vec na zapamätanie je, že nemôžete preháňať to s kontrastom! V takomto extravagantnom obraze je povolená kombinácia nie viac ako troch farieb.

Biely plášť s jasným príslušenstvom

Dôležité! Okrem toho bude biely plášť vyzerať skvelea so zachovanými tmavomodrými, tmavohnedými, fialovými a vínovými tónmi v oblečení.

Biela srsť v obraze s pastelovými tónmi

  • Jemná paleta . Biely ženský kabát môže a dokonca by sa mal nosiť s pastelovo farebnými odevmi. Táto win-win romantická možnosť osloví absolútne všetky dievčatá.

Obraz v pastelových farbách

Zaujímavé : Dámske módne kabáty jeseň 2018: trendy, fotografie, novinky

Rozmanitosť štýlov bielej srsti a ich nosenie

\ t

Ako pri každej inej farbe, môže existovať aj celý rad bielych štýlov. Väčšina z nich je vám známa a oboznámená, takže sa nebudeme zaoberať podrobným popisom, ale choďte rovno k tomu, s čím môžete nosiť.

Módny obraz s bielym plášťom

Srsť s kožušinovým golierom

Biely plášť s kožušinovým golierom je model, ktorý je veľmi výhodný v roku 2019. Ale aj napriek prítomnosti kožušiny je nemožné to nazvať zimou. Takže pri mierne teplom jesennom počasí môžete tento odev ľahko kombinovať aj s topánkami alebo členkovými topánkami. Ak máte štíhle dlhé nohy, potom sú vhodné aj klasické kolenné topánky. A ako ďalšie príslušenstvo môžete vyzdvihnúť rukavice, aby zodpovedali topánkam a klobúku. Klasické obchodné alebo chudé nohavice budú vyzerať skvele s týmto modelom.

Biela srsť s kožušinovým golierom

Dôležité! Kožušinový lem na srsti nemusí nevyhnutnemajú rovnaký odtieň ako tkanina. Môže to byť o niekoľko tónov tmavších, napríklad v sivej alebo ružovej farbe.

Zaujímavé : Módny kabát zima 2018: hlavné trendy, farby, štýly, štýly (foto)

Zámorské kabáty

Ideálne pre dievčatá s formami. Možno, v tomto prípade, je absolútne možné povedať, že biela nebude vám plné! Najlepšie zo všetkého je, že voľná biela srsť bude vyzerať kolená. A ako sprievodné oblečenie si môžete vybrať džínsy.

Biela nadrozmerná srsť

Tu budú jednoducho nevyhnutné. Ale ak náhle potrebujete nosiť sukňu alebo šaty, potom to tiež nie je zakázané. Samostatne vám odporúčame zamerať sa na ceruzku. Topánky pre tento luk, tiež vyzdvihnúť pomerne ľahko. Vzhľadom k tomu, dohľad je univerzálny model, nízke topánky, členkové topánky, a dokonca aj klasické oxfords bude relevantné pre neho.

Biela nadrozmerná srsť

Krátke kabáty

Biely plášť je tiež veľmi obľúbeným modelom medzi ženami módy všetkých vekových kategórií. Je pohodlný, nedostane špinavý lem a vyzdvihne oblečenie pod ním ľahšie ako kedykoľvek predtým. Ale pamätajte, že skrátené štýly sú vždy ďalším zameraním na vaše nohy. Preto je potrebné pristupovať k výberu spodnej polovice obrazu s najväčšou vážnosťou.

Biela krátka srsť

A nenahraditeľné tu budú len džínsy alebo tesné nohavice. Zdôrazňujú štíhlosť nôh, čím dávajú silu ženskosti. Ale topánky pre tento luk sú celkomvhodné hrubé, napríklad topánky so silnou podrážkou.

Obraz s krátkou srsťou

Ak chcete niečo viac slávnostného, ​​potom uprednostňujte sukňu strednej alebo maximálnej dĺžky.

Srsť biela so sukňou

Dôležité! Urobiť vzhľad slávnostne s bielou krátkou srsťou je veľmi jednoduché. Na to stačí hodiť na ramená alebo na krk tip, aby zodpovedal vašej sukni, kabelke alebo topánke.

Super dlhá srsť

Dnes veľmi populárny model. Ale nie každý ju bude nosiť. Možno je to preto, že mnohí jednoducho nevedia, čo nosiť s dlhým bielym plášťom. A môže existovať niekoľko riešení.

Biela dlhá srsť s šaty

Po prvé, tieto sú už známe nám chudé džínsy a obchodné nohavice. Spolu s maxi-length, vyzerajú jednoducho úžasne! Po druhé, ceruzka sukňa s blúzkou alebo bielym rolákom, a po tretie, šaty šaty s členkami topánky alebo ihlové topánky. Každý z navrhnutých lukov určite zdôrazní vašu ženskosť a štýl.

Módny dámsky kabát dlhý

Biely klasický plášť s rovným rezom

Ďalšia univerzálna možnosť, ktorá vás núti nútiť, aby ste príliš dlho nosili zodpovedajúce oblečenie. Bude to vyzerať skvele, rovnako ako klasický formálny oblek, napríklad, tmavo modrá alebo sivá farba, rovnako ako montáž pletené šaty. Je pravda, že topánky je lepšie pozrieť sa na priemernú pätu aleboklinové podpätky. Dokonale dopĺňa obraz kožených rukavíc a kabelky správneho tvaru.

Klasický štýl

Lemovaný plášť

Biely erb je veľmi obľúbeným módnym trendom. Ale, bohužiaľ, nie každý deň. Spravidla ho nosíte cez mini alebo midi šaty v kombinácii s topánkami alebo topánkami na vysokom podpätku. Takýto plášť môže byť často doplnený dekorom vo forme asymetrických detailov, všetkých druhov vložiek a čipiek.

Biela srsť

Zaujímavé : Najštýlovejšie kabáty pre ženy v roku 2018

Pletený plášť

A vyplníme náš výber pletenej srsti v jasných farbách. V roku 2019 kladú všetci svetoví dizajnéri veľký dôraz na úplet. Nie je to ušetrené a vrchné oblečenie. Takže, čo možno kombinovať s bielym pleteným kabátom? Ak hovoríme o topánkach, môžete povedať len jednu vec - hlavná vec nie je s pinom! Vynikajúcou možnosťou by boli: tenisky, topánky, baletné topánky a nízke topánky s nízkymi podpätkami. Čo sa týka oblečenia, je tu jedno malé pravidlo: čím jednoduchšie, tým lepšie. A to znamená, že žiadne bundy, nohavice so šípkami a iné prísne siluety. Vyzdvihnúť ležérne pletené biele plášte a vychutnať si pohodlie.

Biely pletený kabát

Ako vidíte, výber s tým, čo máte na sebe biely plášť, je celkom jednoduchý a ak máte akékoľvek pochybnosti o každom luku, pozrite si našu zbierku fotografií 2018. Vďaka nej budete čo najpresnejšíbudete schopní určiť, čo bude podľa vašich predstáv a tvaru pre vás.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10.29.2018Štítky: