Zima 2019 - vyberte si svoj štýlový luk!

V zime, rovnako ako v lete, môžete tiež vytvoriť rôzne módne a štýlové luky. Koniec koncov, súčasné trendy v rokoch 2018-2019 sú dosť rôznorodé, čo ženám v móde umožňuje v každom prípade vyzerať elegantne. Pripravme sa preto na nadchádzajúcu sezónu a pred nákupom sa zoznámime s najnovšími trendmi tejto zimy.

Zaujímavé : Street Fashion: Autumn-Winter 2018-2019

Módne zimné trendy v odeve

\ t

Vo svete módy dnes dominuje ženskosť a stručnosť obrazov. V dôsledku toho, aby v tejto sezóne vytvorili výbavu, dizajnéri odporúčajú používať nasledujúce trendy v odeve.

Aktualizovali ste svoj zimný šatník podľa nových módnych trendov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Kovbojský štýl.Ideálne na teplú zimu. Semišové bundy alebo kabáty z ovčej kože, strapce a masívne opasky úspešne riedia studenú sivú farbu a obraz ako celok urobí neobvyklý a jasný.

 • Vrstvenie.Tento trend plynulo prešiel z jarných trendov na zimné. Súčasné vrstvenie viacerých vecí naraz v obraze nielenže vyzerá štýlovo, ale je aj pomerne pohodlným oblečením, pretože určite nezmrzne.

 • Pletené šaty.​​V tejto sezóne, okrem objemu pletené šaty už známe každému, tam budú tiež výrobky z jemnej vlny a priesvitné pletenie v móde, ktoré vytvoria naozaj ženský outfit. Okrem toho, nosenie takýchto šiat nie je potrebné výhradne s topánkami s podpätkami, pretože harmonicky vyzerajú s topánkami alebo topánkami pri nízkej rýchlosti.

Zaujímavé : Nudle na šaty 2018: čo je lepšie nosiť?

 • Animalistic sfarbenie.Na najnovších módnych prehliadkach sa najčastejšie objavovala zvieracia tlač v podobe pruhov a škvŕn, takže je prirodzené, že to bol on, kto sa stal hitom tejto sezóny. Zvierací výtlačok môže byť prítomný na šatách, či už ako malé ozdobné vložky, alebo ako celofarebné, najmä ak je to srsť alebo kožušinový plášť.

Zaujímavé! Niektorí dizajnéri išli ešte ďalej a snažili sa spojiť niekoľko rôznych výtlačkov naraz do jedného výrobku, napríklad do farby leoparda a hadí kože.

 • Floristika.Kvetinové motívy, ako aj motívy zvierat, sa stali hlavným trendom medzi modernými trendmi, ktoré sú prítomné aj v zimných zbierkach. Môžu byť nielen na výrobky v podobe šaty, blúzky a svetre, ale aj ozdobiť vrchné oblečenie.

Kvetinové motívy aj na zimnom oblečení

 • Pančuchy . Toto sú základné vodcovia nadchádzajúcej sezóny, ktorí musia byť prítomní v základnom šatníku modernéhomódy. Ich strih a štýl nie sú absolútne dôležité.

Svetlé nohavicové obleky

Zaujímavé : Dámske obleky 2018-2019: čo je v móde?

Hlavná vec je sfarbenie. Kostýmy by mali byť čo najjasnejšie a chytľavé. Preto, stylisti odporúčajú opustiť štandardné sivé v prospech červenej, ružovej, zelenej a modrej výrobky. Výnimkou v tomto prípade môže byť len čierny oblek na nohavice, ktorý je nadčasovou klasikou.

Pančuchy na zimu

\ t
 • Prešívané bundy . Základný zástupca vrchného oblečenia, ktorý nielen chráni pred chladom, ale vytvára aj trendový luk.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať nadrozmernému modelu, ktorého veľkosť je väčšia ako jeho veľkosť.

 • Jacket Park . Aj napriek svojmu zdanlivo brutálnemu vzhľadu, môže byť takáto bunda nosená nielen s teniskami a hrubými topánkami, ale aj s nádhernými topánkami a pumami, čím sa vytvorí ženský a elegantný luk.

Štýlové parky

 • Umelé kožušiny . Tento materiál sa dnes stal jedným z najvyhľadávanejších. Preto ich dizajnéri zdobia nielen tašky, ale aj oblečenie, ako aj topánky. Dĺžka hromady tu je absolútne irelevantná. Farba však musí byť jasná, napríklad ružová, zelená alebo modrá. Ďalšou možnosťou je farebná kožušina, zdobená rôznymi potlačami alebo vzormi.

Módneumelé kožušiny

 • Pajamský štýl . Cibuľa vytvorená z tenkých tečúcich látok môže byť harmonicky kombinovaná s objemným vrchným odevom.

Preto túto zimu môžete mať svoje letné široké saténové nohavice, ako aj farebné bundy a odvážne ich nosiť, aby ste sa stretli s priateľmi a dokonca aj do práce.

Pajamský štýl na zimu

Zaujímavé : Dámske módne kabáty jeseň 2018: trendy, fotografie, novinky

 • Velvet.Drahý a rafinovaný materiál, ktorý sa rýchlo dostal do modernej módy a stal sa jedným z najvyhľadávanejších. Dnes sa zamat používa nielen na vytvorenie zvyčajných večerných šiat, ale aj výrobkov pre každodenné nosenie, ako sú nohavice, sukne a samozrejme šaty. Ale odvážnejší jednotlivci návrhári boli ponúkané prešívané zamatové bundy, vďaka ktorým aj tie najjednoduchšie luky budú vyzerať veľkolepé.

 • Farebná bunka. Novinkou tejto sezóny sa stala viacfarebná bunka, ktorá bude na pozadí zimných dní vyzerať veľmi svetlá a chytľavá. Nadchádzajúca zima by sa nemala obmedzovať len na sukne, šaty a nohavice, ale venovať pozornosť aj kabátom a bundám zdobeným touto potlačou.

 • handry . Použitie techniky patchwork v outfitoch sa stalo „módnym prielomom“ 2019. Dizajnéri farebných škvŕn vytvárajú nielen ozdoby a vzory, ale aj chaoticky ich rozširujú na oblečenie. V rovnakej dobe, najviac módnesú považované za najviac nekompatibilné v zložení farieb a vzorov.


Módne zimné topánky

Vytvorenie štýlového luku určite nebude bez posledného prvku - topánok. Rovnako ako oblečenie by mala spĺňať módne trendy jesennej a zimnej sezóny 2018-2019, ktoré sme spolu s fotografickými príkladmi uviedli nižšie.

 • Metalizovaný lesk . Okrem klasickej čiernej, hnedej a šedej topánky v tejto sezóne v móde a výrobkoch s kovovým leskom. Zlatá, strieborná a bronzová obuv nielenže vyzerá perfektne so všetkými druhmi vrchného oblečenia, ale tiež zdôrazňuje individualitu obrazu.

 • Špicatý nos . Námestie a okrúhla verzia bola nahradená podlhovastou, špicatou ponožkou, ktorá robí ženskú nohu elegantnejšou.

 • Pančuchy na pančuchy . Oni sú tiež nazývaní "módne provokácie" a sú považované za hlavný hit trendov topánky tejto sezóny. Stylisti odporúčajú venovať pozornosť hlavne semišovým výrobkom s masívnym štvorcom alebo tenkým a elegantným pätou.

Zaujímavé : Obuv 2019: nová a antikoncepčná

 • So šnurovaním . Vysoké alebo nízke šnurovanie v topánkach je považované nielen za praktické, ale aj za veľmi dôležitý prvok dekoru. Prítomnosť päty a farieb tu nezáleží. Celý dôraz je v tomto prípade sústredený priamo na šnurovanie.

Idea! Aby sa vaše topánky alebo topánky stali ešte originálnejšími -, môžete šnúrky vymeniť za semišové alebo hodvábne stuhy.


Zaujímavé : Módne topánky na jeseň-zimnú sezónu

\ t
 • Neobvyklá päta . Priesvitné alebo hojne zdobené dekorom vo forme kamienkov alebo kameňov päty tejto zimy bude obzvlášť módne.

Okrem toho konštruktéri vyrobili také modely obuvi ako stabilné a pohodlné na nosenie, čo umožňuje ich nosenie aj v snežnom počasí.

Príslušenstvo

Príslušenstvo prispeje k tomu, aby bol obraz živší a výraznejší. Preto túto zimu odporúčame venovať pozornosť nasledujúcim produktom:

 • viacfarebné klobúky s neobvyklým tvarom a neštandardným dizajnom;
 • úzke kukly;
 • objemný farebný hlupák;
 • masívne šperky s veľkým množstvom kameňov rôznych veľkostí a tvarov;
 • vysoké rukavice vyrobené z jemnej kože alebo semišu;
 • klobúky so širokým okrajom;
 • mini priečne vaky;
 • Pletené legíny.

Návleky na nohy a klobúky - štýlové doplnky z módnych prehliadok

\ t

Trendy nadchádzajúcej zimnej sezóny 2018-2019 sú také rozmanité, že pre moderné dievčatá nebude ťažké vytvoriť štýlový a módny luk. Hlavnou vecou je nezabudnúť, že základná koncepcia obrazu by mala byť zameraná výlučne na ženskosť a eleganciu.


Materiál vypracovaný redaktormi outletvoderady.sk


publikované pred11/02/2018Tagy: