Módna manikúra leto 2019: novinky

Výber variácií fotografií novej módnej manikúry v horúcom letnom období leta 2019 by ste mali zabudnúť na jasné svetlé odtiene a neuveriteľne chytľavé kresby. Tento rok móda prešla na pokojnejší a neutrálnejší tón, kde jednoduché a zaujímavé vzory zdôrazňujú neprekonateľnú krásu nechtov. Preto je dôležité zdokonaľovať svoj zmysel pre štýl, aby sme sa nestali „šedou myšou“ s vyblednutou a nezaujímavou manikúrou.

Odroda pri výbere farieb

\ t

Prevládajúci počet fotografií novej módnej manikúry na leto 2019 bude v pastelových farbách. Tento rok je trendom maximálna prirodzenosť, a to ako v manikúre, tak v štýle oblečenia.

Najobľúbenejšie bude:

 • odtiene laku z piesku a smotany;
 • kombinácie čokolády a karamelu;
 • jemné a ľahké tóny bielej s rôznymi ebbs;
 • farebné a šťavnaté ovocie;
 • bezkonkurenčná červená;
 • Francúzska a mesačná manikúra doplnená neobvyklým dizajnom.

Všetky tieto odtiene budú v súlade s tmavšími a jasnejšími farbami dúhovej palety vo forme pruhov, geometrických vzorov, nenápadných pukov rôznych rastlín. Rok psa vyžaduje osobitný prístup k výberu farieb. Hlavným kritériom je pokojnejšie, tým lepšie. Okrem toho bude táto manikúra dokonale kombinovaná s šaty akéhokoľvek štýlu a štýlu.

Osobitným trendom bude „americká manikúra“, a to kombinácia farby laku a rúže pre každodenný make-up. Vzhľadom na vysoký dopytčervené a teplé ružové odtiene rúže budú v dopyte a rovnako jasné farby pre nechty. A po zdobení prstov, nebude pochýb o tom, ako kombinovať manikúru a vybrané oblečenie. Všetko bude vyzerať harmonicky.

Zápas sezóny medzi fotografiami novej módnej manikúry v lete 2019 bude žltý v pestrej palete odtieňov. Je spojený so slnečným teplom, útulným krbom a neuveriteľnými dobrodružstvami. 2019 je tiež rokom zemského psa. Preto, manikúra v žltých tónoch určite zaujme jej pozornosť a veľa šťastia bude sprevádzať fanúšika jasných farieb. Najobľúbenejšia kombinácia bude gama modulácia v príležitostnej ombre technike.

Štýlová manikúra pre krátke nechty

Hlavnou črtou fotografie novín módnej manikúry leta 2019 je však prirodzený a dobre upravený necht, ktorý vyzerá čo najprirodzenejšie. Keď idete do salónu alebo vykonávate procedúry doma, musíte sa najprv zbaviť kutikuly. Existujú dve možnosti na jej odstránenie:

 1. Orezané. Metóda zahŕňa menšie chirurgické odstránenie špeciálnymi nástrojmi.
 2. Chemické (nerozrezané). V druhej metóde sa na pokožku aplikuje špeciálny nástroj, ktorý sa rozpúšťa a odstraňuje bez zásahu klieští. Alebo pri použití ľahkého zmäkčovacieho prostriedku sa jednoducho pohybuje smerom dovnútra špeciálnou tyčinkou so zúženým hrotom.

Fotografie z novej módyManikúra vyvinula mnoho variácií šperkov pre krátke nechty. Dievčatá a ženy, ktoré podľa požiadaviek zamestnávateľa alebo z iných významných dôvodov nemôžu chodiť s dlhými nechtami, budú mať na slnečných letných dňoch niečo, čo im bude svietiť.

Svetlé odtiene laku v kombinácii s pruhmi, roztrúsenými tmavšími odtieňmi, vytvoria štýlovú manikúru a vizuálne predĺžia nechty. Ostatné, biele a jemné krémové tóny, zdôrazňujú prirodzenú dĺžku, dávajúc prstom úhľadnosť a čistotu. Preto skôr, ako vytvoríte zaujímavý vzor alebo povlak, musíte starostlivo a správne vybrať možnosť letnej manikúry.

Na krátke nechty, neutrálne, nie chytľavé farby vyzerajú najprirodzenejšie. Nemali by ste ich opustiť kvôli tomu, že môžu vyzerať nudne. Takáto módna manikúra leta 2019 môže byť prekvapujúca a nezvyčajná vytvorením dôrazu na jeden klinec, ako sa uvádza na fotografii mnohých nových výrobkov. Je tiež stojí za vyzdvihnutie nezvyčajné, oko-lov vzory, ktoré budú priťahovať názory ostatných.

Milovníci tmavých odtieňov laku, ktorí sa nemôžu popierať radosť z toho, že je to elegantné prsty, vyvinuli dizajnéri zaujímavú líniu. S krásnou formou nechtov gama tmavých tónov bude vyzerať krásne, s dôrazom na eleganciu rúk. Ak chcete použiť takýto kurz, musíte byť schopní aplikovať stierky a zriediť ho módnymi akcentmi.Bude zaujímavé pozrieť sa na tmavé srdcia, diamanty, malé štvorčeky, vyrobené s plnou výplňou alebo tenké čiary, ktoré označujú kontúry geometrických tvarov.

Neónová žltá paleta nevyjde z módy, ktorá sa spojí v zaujímavom tandeme s nenápadným pastelovým a bielym. Vďaka týmto výnimočným kontrastom bude manikúra vyzerať nezvyčajne a ukáže, ako dobre sú študované fotografie nových módnych trendov z leta 2019.

Ak chcete, aby krátke nechty vyzerali krásne, musíte pri uplatňovaní laku dodržiavať niektoré pravidlá:

 • pastelové odtiene vizuálne zväčšujú necht, aby ste ho predĺžili, musíte nechať bočné valce dosky nenatreté;
 • vyhnúť sa vzorom objemu, je lepšie zastaviť výber priemernej veľkosti vzorov;
 • v pozdĺžnej línii vyberte v módnej geometrii pozdĺžne čiary.

Ak vlastník krátkych nechtov nemá príležitosť alebo nenašiel čas ísť do salónu, môže si sami zhotoviť vlastné kresby. Hlavná vec je nebáť sa experimentovať a kresliť. Akékoľvek zaujímavé pomlčky bodkované, cik-cak pruhy, dokonca aj kužeľovité čiary svetla v tme bude vyzerať nádherne. A aj keď výkresy nie sú rovnaké, líšia sa na každom klinec v hrúbke a objeme, bude to vyzerať menej štýlovo ako rovnaká geometria.

Manikúra pre krátke štvorcové nechty

\ t

Niektoré ženy trpia tým, že od narodenia majú štvorcový tvar nechtovvždy dáva krásu jemné, dlhé a štíhle prsty. Iní ho cieľavedome vytvárajú. Prvá kategória žien a dievčat by sa nemala odrádzať a znížiť ich nechty na nulu. Potrebujú len rásť do strednej dĺžky a vytvoriť svoj vlastný jedinečný výber lakov, ktoré vizuálne predlžujú a vyrovnávajú nechty. A pre tých, ktorí vytvárajú takýto tvar na svojich koncoch, môžete sledovať príklad prvých z nich alebo si vytvoriť nový dizajn pre módnu manikúru na leto 2019.

Pri štvorcovom dizajne nechtov je pestrejšia. Obsahuje kombináciu jasných farieb dúhy a neutrálnych pastelových odtieňov. V tejto forme budú relevantné nezvyčajné kovové ebbs, vzory iskier a kamienkov, drahokamov alebo objemových siluiet.

Francúzska manikúra zostane v trende. Koniec koncov, robiť to na námestí nechty sám je oveľa jednoduchšie ako na oválne alebo okrúhle tvary. V tomto prípade nie je nutné kombinovať svetlé jemné polopriehľadné odtiene laku s bielym pruhom. Môžete vykonať veľa experimentov s módnou paletou farieb a vybrať zaujímavé a nezvyčajné kombinácie. Takto je vytvorený váš jedinečný štýl.

Neobvyklé abstrakcie ťahané okolo celého nechta alebo s dôrazom na časť v blízkosti kutikuly alebo špičky budú na štvorcovej doske vyzerať skvele. Nemenej zaujímavé budú aj kresby v strede dosky, ktoré zachytávajú časť od základne smerom k okraju s asymetrickými pruhmi, vlnami a kužeľmi.

Abstrakcie a kvetinové maľby sa môžu vytvárať nielen lakmi, ale aj akrylovými farbami. Mnoho umelcov pracujúcich v salóne za malý poplatok môže vytvoriť jedinečný, jedinečný kvetinový alebo geometrický vzor. Veľmi často, remeselníci vytvoriť nádherné, neprekonané obrazy na nechty, ktoré vyzerajú veľkolepé a harmonické s akýmkoľvek oblečením.

Oválne nechty a zaujímavé riešenia

Jednou zo spoločných foriem majiteľov nechtov s dlhou a strednou dĺžkou je ovál. Keď je vytvorený, stred dosky zostáva rovný a konce sú rovnomerne zaoblené. Najmodernejšia manikúra pre ovál bude francúzska alebo lunárna verzia dizajnéra otváracieho laku. Najlepšie zo všetkého je, že vyzerá na tenkých úhľadných prstoch.

Tu môžete experimentovať s rôznymi odtieňmi lakov pri vytváraní klasiky a oboznámení sa s módou predchádzajúcej francúzskej sezóny. Môžete tiež experimentovať so sochárskym modelovaním alebo akvaristickou manikúrou. Oval je najvhodnejší pre tých, ktorí nechcú zanechať stopy na pančuchách a oblečeniach z tenkých materiálov. Praktický a zaujímavý tvar umožňuje meniť variácie manikúry.

Správne podané nechtíky vytvárajú vizuálnu rovnosť dokonca aj na mierne pokrivených prstoch. Preto, s patričnou zručnosťou, ovál môže byť použitý u dievčat a žien s pomerne širokými dlaňami, krátkymi hrubými prstami. Tento tvar predlžuje prsty, vytvára neuveriteľný vizuálny efekt aširoké palmy vyzerajú krajšie a atraktívnejšie.

Očarujúca manikúra na dlhých nechtoch

Majitelia silnej platne si môžu dovoliť pestovať prirodzenú maximálnu vhodnú dĺžku klinca. Na takých nechtoch akejkoľvek formy, manikúra vyzerá perfektne. Hlavným problémom však bude stále krehkosť dosky, na ktorú musíte oveľa viac pozorovať. Pre všetky dlhé pazúry sú použiteľné všetky módne verzie fotografií novej módnej manikúry na leto 2019. Na nich, obrázky vyzerajú neuveriteľne krásne, kamienky - božské, a iskry - pridať eleganciu a elegantný.

Ak sú nechty dostatočne krehké, ale naozaj si prajete, aby sa z módy líšili maximálne, nič vám nebráni v ich zvyšovaní. Potom dĺžka nebude zasahovať do výkonu domácich povinností a nemôžete sa báť o rozmaznanú dokonalú manikúru. Ak je takýto klinec úplne zlomený, môže byť ľahko obnovený. A aplikovaná kresba sa neodlúpne a bude trvať až do ďalšej cesty k umelcovi pri interakcii s umývacími prostriedkami a nielen s nimi. Hlavná vec, v tomto prípade, nezabudnite na včasnú opravu, bez toho bude manikúra bude vyzerať nudné a neatraktívne.

Všeobecne platí, že šťastní majitelia dlhých nechtov sa môžu pokúsiť realizovať takmer všetky svoje nápady. Leto je čas experimentovať s akrylovými farbami. S ich pomocou je možné stelesniť nielen geometriu, ale aj kresby objemových kvetov, plodov, svetlých motýľov a zvierat.

Pre dlhé nechtyNajdôležitejším prízvukom bude odlievanie z pevných a tekutých kameňov v kombinácii s tmavými a pastelovými odtieňmi lakov. Táto technika sa stáva čoraz populárnejšou a rozširuje svoje hranice. Preto na fotografii novín módnej manikúry leta 2019 bude odlievanie iskriť novými farbami a riešeniami. V špeciálnom trende bude kombinácia zlata a striebra vo forme kameňov, orámovaná zaujímavými vzormi.

Jasné neónové odtiene a ostrosť

Žiaľ, svetlé neónové a blyštivé odtiene lakov v letnej sezóne budú mimoriadne irelevantné. Taktiež extrémne špicaté formy „pazúrov“ tiež pôjdu do zabudnutia. Takéto možnosti budú vyzerať vulgárne a dievčatá, ktoré milujú žiarivé odtiene, ukážu svoju úplnú zlú chuť a uplatnia ich vo svojej manikúre. Preto by ste mali na chvíľu zabudnúť na svetlé odtiene, keď sú potiahnuté gélovými leštidlami a pripomínajú viac neutrálnych variantov slivky, modrej, rôznych tmavých a jasne červených.

Ak samotný dievčenský štýl zahŕňa použitie húževnatej škály na nechtoch, môžete ho nahradiť aspoň zaujímavými „gradientovými“ alebo „holografickými“ variantmi, ktoré dávajú nezvyčajné farebné kombinácie v geometrii. Pre takúto manikúru sa namiesto jedného alebo dvoch použije niekoľko odtieňov laku, čo vytvára celkom jasný konečný výsledok.

Ďalšou hlavnou možnosťou pre odvážne dievčatá je úplné obnovenie ich šatníka a zmena obrazu. Túto zmenu módnych trendov môžete použiť na to, aby ste sa sami pokúsili o nový spôsob. A začaťdostatočne malý. Zmena vzoru, tvaru a palety pre manikúru ukáže, že stále existuje veľa príležitostí na prekvapenie a prilákanie pozornosti.


Materiál, ktorý pripravili redaktori outletvoderady.sk


Uverejnené10/16/2018