Krásna každodenná manikúra

Príležitostná gélová polska manikúra určite urobí vaše perá dobre upravené a elegantné. S cieľom skombinovať ho so svojím štýlom pre každý deň by mal byť dizajn čo najneutrálnejší. Ale aby bola atraktívna a módna, neublíži mu!


Prečo je gélový lak rovnaký?

Už dlho je minulosťou, že nechty by sa mali maľovať len na dovolenku alebo na zvláštne príležitosti. Krásna a elegantná manikúra, elegantné perá - indikátory vašej starostlivosti. Ale dobre udržiavaní chcú vyzerať každý deň, je to pravda, dámy?

Gél na leštenie pomôže, aby bol povlak trvanlivejší a pohodlnejší na nosenie. S dôverou chodí pred všetkými módnymi trendmi nail art a zostáva najlepšou voľbou na pokrytie nechtov každej módnej ženy. Vďaka širokej palete farieb v roku 2019 vytvára mnoho variantov každodennej manikúry.

Módna manikúra v nahej palete

Výhody gélového leštenia:

 • praktickosť a trvanlivosť - manikúra si zachová svoju príťažlivosť v každodennom zmätku a domácich záležitostiach;
 • dlhé palce - v priemere 2-4 týždne;
 • v ideálnom prípade rovnomerný povlak;
 • ochrana nechtovej platničky pred mechanickým poškodením a škodlivými účinkami prostredia, okrem nechtov rastie rýchlejšie;
 • rôzne textúry - lesk, rohož, mačacie oko, kovové, rôzne ruby ​​a viac;
 • absencia silného a odpudivého zápachu;
 • primeraná cena.

Zostáva vybrať si spoločnosť s dobrými recenziami alebo rozumným sprievodcom na nechty. A samozrejme, módny dizajn pre ich nechty!

Zaujímavé : Manikúra s akrylovým práškom

Cenné rady pre každodenný štýl

Pri vytváraní gélového laku na nechty pre každodenné použitie, napríklad na bežné prechádzky alebo výlety do práce, venujte pozornosť nasledujúcim odporúčaniam:

 • Nie je potrebné, aby bol transparentný, aj keď chce jednoduchosť a ľahkosť. Skutočne, v palete gélových leštidiel existuje mnoho ďalších nenápadných odtieňov.
 • Aj keď sa rozhodnete pre jasnú farbu, manikúra by mala byť diskrétna a elegantná. Minimalizmus v tomto prípade príde vhod - vždy to vyzerá vhodne.

Manikúra v štýle minimalizmu

 • Pamätajte, že gélový lesk nebude trvať týždeň na nechtoch, a chytľavý a nablýskaný dizajn sa môže rýchlo nudiť.
 • Nebuďte príliš ďaleko od zvyčajného imidžu a štýlu.

Pôvodná verzia každodennej manikúry

 • Mierne používanie dekoratívnych prvkov - kamienkov, kamienkov, konfiet. Môžu napríklad rozlišovať iba prstence bez zvonenia.
 • Nezabudnite na starostlivosť o pokožku rúk a kutikuly - ich nevzhľadný vzhľad môže zničiť aj tie najelegantnejšie manikúry.

Dĺžka nechtíka lekárskeho môže zostať tou, na ktorú ste zvyknutí. Majitelia krátkych nechtov môžu použiť akékoľvek svetlé odtiene a manikúra sa nestane vulgárnou. Ale nezabudnite, že trendvšetky nahé odtiene - budú váš vzhľad jemnejší a romantickejší.

Pôvodná manikúra na palete s obmedzeným pohybom

Dôležité! Pred nanesením gélového leštidla musíte opatrne vyleštiť nechtovú platňu, inak sa pod ňou objavia všetky nepravidelnosti reliéfu.

Skvelá správa pre majiteľov dlhých nechtíkavcov - v tejto sezóne sú späť v móde. Táto dĺžka je lepšie, aby menej chytľavé, nepoužívajte v jeho čistej forme je príliš tmavé alebo svetlé farby. Venujte pozornosť pastelovým farbám alebo jemným gradientom. Príliš ostré dlhé nechty môžu byť mierne zmäknuté, čo im dáva viac zaoblený tvar. To platí aj pre štvorcové klince, ich hrany môžu byť tiež mierne vyhladené.

Zaujímavé : Manikúra s kvetinami

Štýlové nápady a techniky pre každý deň

Gél na leštenie pre každodennú manikúru zahŕňa ukľudňujúce odtiene a jasnejšie a výraznejšie farby. Nižšie uvidíte výber fotografií s najštýlovejšími možnosťami:

 • Nahá manikúraje absolútnym trendom sezóny v roku 2019. Obal nechtíka lekárskeho môže byť béžová, ružová, svetlomodrá, mäta alebo iná pokojná farba. Takýto dizajn môže byť monofónny alebo s efektom ombre. Dokonale dopĺňa svoj nenápadný vertikálny pruh malých kamienkov. Alebo jemná kvetinová maľba.

 • Svetlé odtienespôsobia, že vaše perá budú tiež vynikajúce. Môžete pokryť všetky nechty jednou farbou alebo kombinovať párodtiene. Ale zvážte dĺžku nechtov, na takých dlhých farbách bude príliš vyniknúť.

Dôležité! Každodenná manikúra by mala v prvom rade zapadnúť do obliekania - či už študuje alebo pracuje v kancelárii. Obchodné ženy by mali byť opatrnejšie s jasnými farbami, budú odvádzať príliš veľa pozornosti na seba.

Zaujímavé : Manikúra na Valentína

 • Matná manikúra je možnosťou výhry. Do pastelových odtieňov sa pridá ešte viac neživosti a elegancie a tie príliš svetlé budú trochu muflovať. Vyzerá to jednoducho a zároveň pôsobivo. Ale nezabudnite, že svetlá rohož sa môže rýchlo znečistiť, budete sa musieť starať o takýto dizajn.

 • Mačacie oko -Hĺbka tohto dizajnu a jemnej farby farby dokonale ozdobí akékoľvek nechtíky. Vytvárajú ho pomocou magnetických gélových leštidiel a špeciálneho magnetu pre manikúru - vytvárajú účinok na nechty, ktoré sa podobajú na slávny kameň mačacieho oka. Farebná paleta je veľmi rozsiahla - opäť od svetlých pastelových odtieňov až po bohaté tmavé. Tento dizajn je univerzálny a bude kombinovaný s akýmkoľvek spôsobom.

Akú paletu si vyberiete pre každodennú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Pletená manikúra -veľký výber pre každodenné návrhy. Zvlášť dôležité pre zimnú sezónu bude v harmónii s teplými svetrami a dodá obraz pohodlia. Tento vzor na nechtoch pripomína pletenie ihlami, pre ktoré bol pomenovaný rovnaký. Vyzerá veľmi štýlovo na krátkych nechtoch. Nie je však vhodný pre prísne kancelárske možnosti.

 • Francúzštinaje stálou klasikou. Tu si môžete zahrať s odtieňmi základne - svetloružová, béžová alebo všeobecne transparentná. Harmonizuje s akýmkoľvek štýlom šatníka.

 • Lunárna manikúra- klasickým spôsobom zvýraznenie línie úsmevu alebo kreslenie v opačnom smere. Ako experiment môžete vytvoriť otvor akéhokoľvek tvaru, trojuholníkový vyzerá veľmi originálne. Mimochodom, ak necháte otvor prázdny, opätovný rast nechtov bude menej viditeľný.

Niekedy je mesačná manikúra kombinovaná s plášťom. K tomu si vyberte jemnú ružovú základnú farbu a zakryte špičku nechtu a líniu úsmevu klasickou bielou.

Každá z navrhovaných možností je svojím spôsobom zaujímavá a elegantná. S takou odrodou, výber módnej manikúry prestane byť problémom určite - stačí si vybrať dizajn sa vám páči z fotografie a vaše nechty neodolateľný 24 hodín denne.

Venujte pozornosť! Pre každodenné a každodenné použitie nie je potrebné používať niekoľko techník nechtovart.

Pokiaľ ide o dekoratívne prvky, sú vítané minimalistické riešenia.

Medzi módne trendy patrí lakonická a striktná geometria, mikro vzory. Takéto ozdoby nezaujímajú celý priestor nechtovej platne, ale kladú na ňu len diskrétny prízvuk.

Dizajn nechtov s lisovaním

Štýlová geometria

Je možné použiť maľovanie, samolepky alebo šliapanie. V malom množstve nepreťažia dizajn. Obrázky a nálepky si môžete vybrať podľa sezóny a vytvoriť skutočne originálny štýl. Morský ornament je relevantný v lete a symboly novoročných sviatkov - v zimnom období. Môžete nekonečne fantazírovať! Ako už bolo spomenuté, je lepšie zamerať sa na jeden alebo dva nechty.

Motív každodenného nechtového dizajnu

Ale štuky, veľké kamienky a iné masívne detaily budú nevhodné. Okrem toho môžu zasahovať do každodenných maličkostí, len sa držať oblečenia. A potom úplne odletieť, čo bude pokaziť celkový vzhľad manikúry.


Návrhy nechtov pre každý deň závisia od životného štýlu dievčaťa alebo ženy, jej chuťových preferencií a šatníka. Vďaka obmedzeniu a stručnosti bude každodenná manikúra s gélovým lakom úplne dopĺňať akýkoľvek obraz.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/26/2019Štítky: