Vianočné manikúra s snehové vločky

Očarujúca manikúra so snehovými vločkami je určite spôsob, ako vytvoriť novoročnú náladu a dokonca sa priblížiť k tejto nádhernej dovolenke. Ak chcete, aby sa na vašich nechtoch ožila zimná rozprávka a leskne sa s najroztomilejšími snehovými vločkami, inšpirujte sa časťou skutočných návrhov, ktoré náš tím starostlivo vybral. Sľubujeme, že budeme motivovať pre elegantnú manikúru a poplatok za novoročnú eufóriu!

Manikúra so snehovými vločkami - robte to na nechtoch?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Novoročná manikúra 2019 - prameň myšlienok

Vyberte si farby

Kedy, ako nie je možné stelesniť tie najkrajšie návrhy na nechtoch a experimentovať s tematickými kresbami? Takéto nail art vyzerá obzvlášť impozantne v typických farbách tejto sezóny. Vyberte si najmodernejšie odtiene a stelesnite ich vo vašej zimnej manikúre.

 • Dynamická červená v dizajne je skutočným spojením s blížiacim sa novoročným mágom. Určite dodá farbu do vášho každodenného života a bude jasným detailom akéhokoľvek obrazu.
 • Samostatná úloha v skupine červených odtieňov ide do atraktívnej burgundskej oblasti. Zdá sa nám, že bol vynájdený pre najušľachtilejšie a luxusné nechtové umenie.

Novoročná manikúra v červených tónoch

Zaujímavé : Pekná manikúratesnenia

 • Nie je možné predstaviť si zimnú paletu bez hlbokej modrej farby.
 • Pokračuje v hodnotení studených odtieňov krásnej modrej vo všetkých odtieňoch.
 • Veselá tyrkysová si zasluhuje osobitnú zmienku - má tiež miesto, kde sa bude nachádzať pri vytváraní snehových vločiek.

Modrá manikúra

 • Nasýtená fialová je krásna v nádhernej izolácii av kombinácii s inými farbami.
 • Samozrejme, v tematickom dizajne nikde bez bielej v celej svojej kráse - hlavnej farby zimy.
 • Úchvatná hnedá bola tiež pozorovaná v krásnej snehovej manikúre.
 • A čo zlato? Vianočný dizajn s snehové vločky a iskry vždy vyzerá skvele.

 • Štýlové riešenie pre extravagantnú manikúru - čiernu.

Uviedli sme najmodernejšie a najobľúbenejšie odtiene na zimné umenie. Ak máte iné nápady, neváhajte ich stelesniť: experimenty v tejto sezóne sú vítané.

Teraz Vám ponúkame ísť na tie najzaujímavejšie - nápady na manikúru so snehovými vločkami, ktoré sú podporované fotografiami krásnych vzorov. Obdivujte a buďte odhodlaní!

Francúzština

Najjednoduchší spôsob, ako nechať nechty dobre upravené a čisté, je zvoliť si francúzsku manikúru. S príchodom zimy, priateľsky berie snehové vločky kresby do svojej spoločnosti. Zvlášť krásny tento tandem vyzerá v tradičných béžových a bielych tónoch. Klasiky sú však vždy krásne.

Ale sako môže byť iné, nie spôsob, akým ho videli. Majstri nechtového umenia milujú hrať s farebným alebo priehľadným pozadím, ako aj s iným dekorom.

Zaujímavé : Francúzština na nechtoch - módne novinky

Ombre

Tajomný prechod odtieňov je v dokonalej harmónii s napodobňovaním snehového víru na nechtoch. Ak chcete dosiahnuť len taký efekt, vezmite ako základ chladné farby. Perfektná modrá, modrá, zelená a fialová, spolu so sivými alebo snehovo bielymi.

Jemný lesk, fólia alebo trblietky budú perfektným doplnkom tohto fascinujúceho dizajnu.

Velvet Sand

Ak máte predstavu, aby sa snehové vločky v manikúre stali objemnejším a efektívnejším, pripojte ich k vytvoreniu luxusného zamatového piesku. S použitím takéhoto dekoru môžete vytvoriť rôzne dizajny a náš výber fotografií je toho vynikajúcim dôkazom.

Ak má váš arzenál všetko pre gélovú leštenú manikúru, nebude pre vás ťažké tento krásny dizajn zopakovať. Zapamätajte si postupnosť akcií.

 • Pomocou tenkej kefy nakreslite snehovú vločku alebo dokonca plakačku.
 • V tejto oblasti posypte práškom alebo pieskom.
 • Suchý výsledok umeleckých nárazov pod lampou.
 • Použite suchú kefku, aby ste odstránili prebytočný dekor, ktorý nebol zachytený.

Krásny dizajn pieskových nechtov

Zaujímavé : Novoročná manikúra 2019 - fontána myšlienok

Perleťový lak

Táto základná myšlienka vám umožní jednoduchý spôsob.vytvoriť veľkolepú manikúru. Koniec koncov, ako viete, všetko dômyselné je jednoduché.

Ak chcete znovu vytvoriť imitáciu snehovej búrky na nechtoch, musíte použiť perleťový lak s mnohými malými jiskrami. Takýto povlak vytvorí zaujímavý efekt víru snehových vločiek. Môže byť použitý ako nezávislý dizajn, alebo môže byť doplnený o kresby snehových vločiek, aby každý mohol váš nápad vyriešiť.

Snehová búrka na Marigold

Mattová manikúra

Kontrastné snehové vločky budú vyzerať najlepšie na elegantnom matnom povrchu.

Ak sa rozhodnete vybrať svetlý odtieň pre zamatovú základňu, nakreslite naň čierne, vínové, modré alebo tmavo zelené snehové vločky. Rovnováha kontrastu musí byť zachovaná aj v dizajne s tmavým podkladom: svetelné vzory na ňom pôsobia elegantne.

Zaujímavé : Najkrajšia matná manikúra

Mačacie oko

Novoročná manikúra by mala byť a priori elegantná. Jednoduchým spôsobom, ako to dosiahnuť, je použitie mystických modulácií mačacieho oka namiesto jedného farebného obalu. Vyberte si tmavé hlboké tóny a dizajn nechtov bude naozaj fascinujúci.

Pletené motívy

S príchodom zimy kreslia všetky ženy módy obľúbené a útulné svetre zo skrine. Módne trendy, na oplátku odporúčame ohriať prsty, vybrať manikúru s jemným dekoratívnym viskózou pre nich.

V dnešnom trende sú v dizajne rôzne vzory - vyberte si prúžky, cikcaky, diamanty, hrbolea dostanete sa do jablka.

Škandinávske snehové vločky

Ľahko rozpoznáte tento motív požičaný z útulného svetera. Vzory na nechtoch vyzerajú menej krásne ako na oblečení. Vyberte si kontrastné odtiene pre takúto módnu manikúru tak, aby vzor bol viditeľný. Tandem červenej a bielej je možnosť win-win, ale sú možné aj iné riešenia.

Kamienky

Manikúra so snehovými vločkami a kamienkami môže byť na schôdzi v roku 2019 dôstojnou ozdobou vašich nechtík. Najjednoduchšou technikou je umiestniť lesklé kamene do stredu snehových vločiek alebo na ich hrany.

Manikúra so snehovými vločkami doplnená kamienkami a bujónmi

\ t

Tento očarujúci dizajn bude dokonalým doplnkom ku všetkým večerným šatám.

Výučba kresby

Pravdepodobne po prezeraní všetkých týchto neuveriteľných vzorov ste chceli vo svojej manikúre stelesniť niečo podobné. Nič nie je jednoduchšie!

 • Vyzbrojený tenkou kefou, špáradlom alebo ihlou môžete na našich nechtoch vytvoriť skutočné majstrovské diela podľa našich postupných fotografií.

Výučba kresby - vytvorte krásnu snehovú vločku na nechtoch

Venujte pozornosť! Kreslenie priamky nemusí byť tak jednoduché, ako sa zdá na prvý pohľad. Trochu trpezlivosti a zručnosti vám však pomôžu vyrovnať sa s touto úlohou.

Zaujímavé : Jednoduché kresby na nechtoch

 • Ak si nie ste príliš istí svojím umeleckým talentom, mali by stepomoc môže prísť špeciálne nálepky.
 • Ďalším jednoduchým spôsobom, ako vytvoriť zimné zázraky na nechtoch, sú škótske pásky a tenké ozdobné prúžky. S nimi je zaujímavé vytvoriť grafické snehové vločky v štýle minimalizmu.
 • Pre pacienta je potrebné použiť šablóny a pásky.

Manikúra so snehovými vločkami je dokonalá, pretože je vhodná na krátke a dlhé nechty. Tento dizajn najlepšie vystihuje čaro zimnej atmosféry a eufórie nadchádzajúcich sviatkov. Ukazuje sa, že je tak ľahké ponoriť sa do Nového roka nálady - stačí začať s tematickou manikúru!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané11/14/2018Štítky: