Módne šaty 2019: hlavné trendy, fotografie nových produktov

Šaty sú zvláštnou časťou ženského šatníka. Vždy kladie dôraz na ženskosť a krásu jej majiteľa. Ak chcete byť vždy elegantný, ženský a štýlový, odporúčame zvážiť módne šaty z roku 2019: fotografie, štýly a trendy.

Berieme na vedomie, že v poslednej dobe móda bola pre ženy priaznivá a umožňuje viac ako obvykle. Pri štúdiu fotografií z módnych prehliadok sa zdá, že dnes je všetko možné v oblasti oblečenia. Pozrime sa na hlavné smery.


Trendy v strihu a dizajnérskych vlastnostiach oblečenia v roku 2019

Samozrejme, jednou z hlavných zložiek dobrého oblečenia je jeho strih. Hlavné trendy roku 2019 nám ponúkajú nezvyčajné varianty strihu a štýlu.

FOTO: Nové šaty 2019

Jeseň - Zima

Toto je ročné obdobie, kedy by šaty mali byť nielen krásne a ženské, ale aj teplé. Návrhári ponúkajú veľký výber pletených vzorov. Existuje niekoľko trendov:

 1. Tesne priliehajúce veľké pletené šaty s objemnými vzormi vrkôčikov a aranov. Takéto modely sú už dlho žiadané a nevzdávajú sa svojich pozícií v predvečer nového 2019. Pre takéto modely je prijateľná dĺžka midi alebo maxi. Obojok môže byť ozdobený vo forme jha, hojdačky, alebo len v tvare V, alebo okrúhle.
 2. Pletené zámorské modely. Pre tieto šaty je lepšie zvoliť tenkú pleteninu. Často sú doplnené vreckami alebo vtachnymi vreckami na bokoch.
 3. pletené aj pletené šaty svysoký pás a silueta tvaru A.

Okrem pletených šiat opísaných siluiet budú v jesennej a zimnej sezóne relevantné aj tieto siluety z iných tkanín.

Pletené šaty

Jar - Leto

Keď už hovoríme o trendoch a štýloch módnych odevov z roku 2019 pre teplú sezónu, ktorých fotografie sú uvedené nižšie, stojí za zmienku, že dnes zdôrazňovala ženskosť v móde.

V tomto ohľade sú v trende tieto siluety a znaky rezu:

 • vysoký pás. To môže byť šaty v tvare A alebo vybavené "Tatyanka";
 • tričká. Zaujímavým pre dizajnérov letnej sezóny sú šaty, ktoré vyzerajú ako podlhovasté tričko. Môžu byť s rukávom alebo bez, s pásom alebo bez neho. V týchto šatách, každý bude vyzerať ženský a štýlový. V letnom horúčave sa jednoducho nedá vymeniť;
 • ramenné chrániče a volánky na pleciach. S týmito detailami dizajnéri vizuálne rozlišujú hrudník a rameno, čím sa pás stáva krehkejšou a tenšou;
 • rezané safary. Župany s gombíkmi môžu byť dvojradové alebo jednoradové, s alebo bez opasku.
 • šaty v štýle "A la Dior". Sú to šaty s nadýchanou viacvrstvovou sukňou. Na jar av lete 2019 budú vo výške módy. Jedná sa o veľmi ženskú siluetu, ktorá zvýrazní tenký pás a urobí obraz jemným, ľahkým, vzdušným;
 • dôležitým prvkom je dizajn výstrihu šiat, krku. V roku 2019 ide skôr o V-krk alebo loď;
 • Pre letné a jarné šaty je dĺžka mimoriadne dôležitá.V roku 2019 je to určite mini alebo maxi na podlahu. Midi je mimo otázku.

Dámske šaty

Pre šaty pre akúkoľvek sezónu existuje niekoľko trendov strihu a dizajnérskych prvkov, vďaka ktorým budú šaty relevantné a štýlové:

 1. Asymetria. To je nový trend, ktorý vzrušuje predstavivosť dizajnérov v oblasti ktorejkoľvek časti skrine. Šaty nie sú výnimkou. Môže to byť lem a rukávy rôznych dĺžok, absencia párových častí, zaujímavý dizajn výstrihu.
 2. Priame prispôsobenie. Šaty s takýmto strihom sú stručné a štýlové. Sú dobré pre deň i večer, zimu a leto.
 3. Oblečenie - prípad. Toto je neotrasiteľná klasika, ktorá sa nikdy nevzdá svojich pozícií.
 4. Bando. Ide o špeciálne šaty v štýle spodnej bielizne. Je vždy vyrobená z jemnej tkaniny a zdobená čipkou. Tieto šaty musia byť vždy doplnené bundou alebo bundou.

Večerné a koktejlové šaty zaujímajú osobitné miesto v trendoch strihových šiat. Zvážte vlastnosti rezu týchto odevov.

Štýlové štýlové šaty

Večera

Tu dizajnéri dali fantáziu. Akýkoľvek strih, akákoľvek dĺžka bude relevantná pre večerné šaty v roku 2019. Môžu to byť mini šaty s extrémne krátkou dĺžkou. Môžu byť doplnené transparentnou ľahkou sukňou z čipky alebo sieťoviny. Maxi šaty s výstrihom alebo vysokými štrbinami sú neotrasiteľné klasika, ktorá sa nikdy nezdá opustiť móla a módne prehliadky, spolu so šatníkom našich žien.

Na večer budú aj pekné šaty,strih pripomínajúci majstrovské diela od Dior s nadýchanými viacvrstvovými sukňami a safari šatami.

Pokiaľ ide o tkaniny a textúry každodenných modelov a večerné šaty, považujeme ich ďalej.

Tkaniny a textúry

\ t

Novinkou tejto sezóny bol návrat zamatov a velúr na móle ako materiál, z ktorého boli šaty vyrobené. Nielen večerné šaty môžu byť šité z tejto látky, ale aj ležérne.

Trend v nasledujúcom roku bude viacvrstvový - dosiahne sa to vďaka nádherným sukniam alebo pletivom v štýle Dior v špeciálnom strihu hornej časti oblečenia, ktorý vyzerá ako košeľa.

Hodváb, viskóza a bavlna sú stále relevantné pre teplé obdobie. Výhodné sú prírodné tkaniny.

V chladnom období je dôležitý úplet vo všetkých jeho prejavoch, hustá kostýmová tkanina, koža a vlnené tkaniny.

Kombinácia opačných textúr v šatách vyzerá veľmi štýlovo. Napríklad hrubé kožené šaty môžu byť zdobené jemnou čipkou alebo tylu.

Vlnené šaty sú často doplnené vložkami zo sieťoviny alebo čipky.

Zvážte niekoľko možností pre textúrované módne šaty:

 • kožené šaty. Oblečenie používajúce tento materiál sa stáva ženskejším. Pre takéto šaty v roku 2019, boli vybrané siluety, mini dĺžka, krátky rukáv alebo ich nedostatok. Pokožka je zriedená jemnou čipkou alebo vložkami viacerých ženských a citlivých materiálov;

Kožené šaty

 • denimšaty. Šaty z tejto tkaniny v roku 2019 budú môcť zdôrazniť ženskosť svojho majiteľa. Nová sezóna bude mať príslušné džínsové šaty s opaskom a širokou sukňou, s rukávom vo forme baterky, s volánkami;

Modely džínsy

 • vlnené šaty. Tu sú vhodné nasadené siluety, otvorené ramená a výstrihy, niekedy na najnečakanejších miestach: na ramene, na chrbte alebo na boku;

 • zamatové šaty sú vrcholom sezóny jeseň-zima 2019. Sú dobré na večer a popoludnie. Silueta môže byť odlišná: tvar A, osadený. Šaty z tohto materiálu môžu byť zdobené pásom, volánkami;

 • čipka - tento materiál sa nevzdáva svojich pozícií. Šaty z tejto tkaniny stále vyzerajú sviežo. Dokonca aj iné textúry dopĺňajú a osviežujú romantické a jemné čipkové vložky.

Dôležitú úlohu zohráva výber farby oblečenia na večer alebo popoludnie.

Farby a odtiene 2019

Paleta na šaty, ktorú navrhli dizajnéri na rok 2019, je pozoruhodná vo svojej rozmanitosti. Tu si každý vyberie svoju vlastnú verziu. Zvážte, čo bude relevantné v každom ročnom období.

Jeseň - Zima

V chladnom období si môžete dovoliť šaty svetlých farieb alebo pastelových odtieňov. Všetko záleží na chuti dievčaťa. Nasledujúce odtiene budú módne:

 1. Classic - čierna a biela v akejkoľvek kombinácii.
 2. Hnedé a pieskové odtiene.
 3. Bordeaux a ušľachtilá modrá.
 4. Pastel farby: béžová, svetloružová, modrá, tlmená zelená,zriedená sivá.
 5. Tučné a štýlové fialové alebo jemné lila.

Aktuálne výtlačky na zimu:

 1. Geometria.
 2. Animalistic.
 3. Etnický štýl.

Jar - Leto

Šaty môžu byť jednohlasé, z navrhovaných odtieňov:

 1. Modré tóny. Tu sa dáva prednosť svetelnému, rozmazanému odtieňu.
 2. Tyrkysová a azúrová. Všetky odtiene týchto farieb budú populárne. Osobitné miesto je obsadené farbou "Tiffany" - určitá zmes modrej, zelenej, azúrovej a šedej.
 3. Striebro a zlato. Akékoľvek kovové zaradenie do oblečenia z neho robí moderný a štýlový.
 4. Ružové odtiene. Tu sa uprednostňujú aj pastelové, rozmazané tóny.
 5. Odtiene piesku.
 6. Jemné zelené tóny.

Trendom bude tlač jarno-letných odevov na rok 2019. Môže to byť kresba v nasledujúcich témach:

 • kvetina;
 • zvieracie;
 • geometrické (pásik bude relevantný);
 • Pop Art.

Tu je najdôležitejšie poznať opatrenie. Šaty žíhaná farba určite treba zriediť s plášťom alebo doplnkom ukľudňujúcim tieňom.

Večerná strana

Na večer ponúkajú dizajnéri neprítomnosť výtlačkov a čiernobielych modelov. Nasledujúca farba bude voľbou win-win:

 • čierna,
 • biela a strieborná,
 • zlato,
 • hlboko zelená (môže byť kombinovaná so zlatom),
 • bordó alebo víno,
 • kráľovská modrá.

Akákoľvek farba oblečeniaJe dôležité zvoliť si farbu pokožky a farbu jej majiteľa. Je dôležité kombinovať šaty s inými detailmi a vytvoriť tak špeciálny obraz.

Obrázok Stylistika

Pozreli sme sa na všetky trendy v štýle a farbách módnych šiat z roku 2019 a ich fotografie, a teraz pochopíme, aký obraz môžete vytvoriť pomocou oblečenia a správnej kombinácie s inými prvkami skrine. Súčasné trendy v móde nám diktujú nielen to, čo musíme nosiť, aby sme boli v trende, ale aj to, ako to všetko dať a prezentovať.

Napríklad pre jeseň a zimu môžete kombinovať šaty s rôznymi šatníkovými prvkami a vymýšľať nové obrazy.

V jesennej a zimnej sezóne navrhujú stylisti a dizajnéri kombináciu oblečenia s tričkami, košele a rolákmi.

Jar - Leto:

V teplej sezóne bude relevantná kombinácia oblečenia s legínkami alebo nohavicami.

V každom ročnom období budú zaujímavé ženské šaty so zámerne maskulínnymi topánkami alebo masívnymi športovými topánkami zaujímavé. Tento detail dodá obrazu moderný zvuk.

Večerná strana

Na večerný večer môžu byť šaty doplnené akýmkoľvek vrchom: sveter, kapucňa, kožušinový kabát, mys, boa.

Ak sú šaty v štýle gangu, potom sa to musí urobiť. V tomto prípade by mala byť horná časť oblečenia opásaná pásom.

Doplnky k oblečeniu

Dôležitým doplnkom k obrazu ak oblečeniu bude príslušenstvo. Dnes dostávajú zvýšenú pozornosť.Pre rôzne ročné obdobia a štýly ponúkajú dizajnéri svoje možnosti.

Jeseň - Zima

V chladnom období môžu byť šaty zdobené brošňou, šatkou z šifónu, hodvábom, úpletom, pleteným alebo pleteným baktusom, snudami. Šaty vyzerajú dobre s topánkami alebo vysokými topánkami.

Jar - Leto

V teplej sezóne môžu byť šaty doplnené o šatku, klobúk, tašku.

Večera

Na večer sa kabelka stane nezmeneným doplnkom oblečenia. Mal by to byť malý večerný vak. Môže byť vyrobený vo forme spojkového vaku alebo hrubej peňaženky s kovovou sponou. Na večer je dovolené ozdobiť kabelku korálkami, kameňmi, kamienkami.

Môžete si vybrať kabelku na tenkej retiazke alebo tenkom páse.

Náhrdelníky, šatky, boas, náušnice, náramky - to je všetko, čo môžete pridať do oblečenia a vytvoriť úžasný obraz, hlavná vec je, aby ste ho neohýbali ani nepreháňali s príslušenstvom. Celkový počet by mal byť mierny.

Na večer môže byť špeciálnym doplnkom klobúk. Voľba štýlu tohto príslušenstva je skvelá. Pre šaty si môžete vybrať klobúk so širokým okrajom alebo tabletom so závojom.

Majúc predstavu o štýloch a trendoch v módnych šatách z roku 2019, ktorých fotografie sú uvedené v článku, hlavnou vecou nie je zabudnúť na svoj vlastný štýl a obraz. Je dôležité, aby ste sa nepozerali na najnovšiu módu a vyberte si verziu oblečenia, ktorá sa hodí pre typ postavy a typ vašej farby.

Napríklad, v plnej miere stojí za to uprednostniť priamesiluety, šaty - prípad, vrstvenie je dobré pre obzvlášť krehké vysoké dievčatá. Tlač môže tiež upravovať vlastnosti obrázka. Módne v roku 2019 geometrické tlač a pásky pomôže skryť nepotrebné objemy, ak je správne umiestnená pás a tmavé oblasti.

V roku 2019, trendy a štýly módne šaty (pre fotografie, pozri článok) vám umožní vybrať perfektnú možnosť pre akýkoľvek štýl a typ obrázku.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané27.11.2018Štítky: