Blúzky s čipkou: štýl a elegancia

Myslíte si tiež, že blúzky s čipkou sú veľmi krásne a ženské oblečenie, ktoré môže hostesku ešte viac zatraktívniť? Potom si skôr prečítajte náš módny sprievodca na najdôležitejších modeloch tejto sezóny. Budeme tiež odhaliť pár tajomstiev, ako správne nosiť a zápas krajky blúzka. Bude to zaujímavé!

Zaujímavé : Blúzka s lukom okolo krku - na fotografii novosti z roku 2019

Skutočné modely

\ t

Módne trendy diktujú rôzne štýly blúzky s čipkou. Najaktuálnejšie modely sú prezentované v rôznych štýloch a všetky sú veľmi krásne a tvrdia, že sú hrdým miestom vo vašom šatníku.

Ktorú módnu čipkovú blúzku si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Krajkový materiál vytvára zaujímavú hru kontrastov v kombinácii s výstrihom v mužskom spôsobe. To je najlepšia voľba pre fashionistas, ktorí sa obávajú vyzerať príliš frivolné v prelamované.

 • Blúzka s čipkovým lemom vyzerá skromne a zároveň koketne. Je ideálny pre moderný vzhľad a dodáva mu trochu slávnosti.

 • Blúzky s čipkou na chrbte - to je typická večerná možnosť, ktorá je základom luxusného slávnostnéhoautfitov. V týždennom zobrazení by takýto model bol vhodný len za podmienky, že povrchová úprava je prezentovaná vo forme malých vložiek.

 • Tenký prelamovaný materiál vždy odhalí všetky nedostatky na obrázku. Ak máte čo skrývať, vyberte si model s krajkovými rukávmi a hustejšou základňou.
 • ​​

Husté pletené blúzky a krajkové rukávy

 • Krajkou blúzka s golierom môže byť vaša obľúbená položka na výrobu lukov. Pre úspešné zapadnutie do rámca oblečenia si vyberte kombináciu tkanín.

 • Jednoduchá čipková blúzka s krátkym rukávom a bez goliera sa nejasne podobá strihu trička. V porovnaní s jej ženskosťou a originalitou však vyhráva. Kombinovať takýto lakonický model je radosť!

 • Medzi novinkami sezóny je nemožné nehovoriť o zvodnom modeli Carmen. Odhaľuje krk a ramená - to, čo potrebujete pre hravý letný vzhľad.

Zaujímavé : Dámske šifónové blúzky pre rok 2019: módne trendy, fotografie nových výrobkov

 • Skrátená krajková blúzka rozhodne nie je vhodná pre plnohodnotné dievčatá, ale na štíhlych mladých ľuďoch vytvorí najviac vzrušujúce a koketné luky. Uvoľnenejšia zostava bude spárovaná s trúbkami.

Skrátený model pre štíhle krásy

 • Pozrite sa na fotografiu, ako blúzky s čipkou vyzerajú skvele v kombinácii s inými materiálmi. Kombinácia textúr s šifón, guipure, bavlna,ľan a hodváb. Najjednoduchší spôsob, ako urobiť obyčajné oblečenie zvodnejším a zaujímavejším, je pridať do neho hravé čipkové vložky ako dizajnéri aktívne využívajú túto sezónu.

Akú farbu si vybrať?

Áno, takmer každý! Móda tejto sezóny sa ukázala byť veľkorysá k súčasnej palete farieb. To znamená, že si môžete vybrať svoju obľúbenú farbu a určite sa ocitnete v trende.

Biela čipka blúzka tvrdí, že je základná vec v každom šatníku, pretože to môže vytvoriť veľa obrázkov v inom štýle. V ňom sa môžete stať romantickou mladou dámou, štýlovou maličkosťou alebo fatálnou krásou. Ak ho plánujete použiť na experimenty s luky, vyberte si jednoduchý model bez prílišnej dekorácie.

Univerzálna biela blúzka

Zaujímavý obraz možno získať na základe čiernej čipkovej blúzky. Toto je klasické riešenie pre každodenný život a pre zvláštne príležitosti.

Čipku v kombinácii s červenou možno bezpečne použiť na extravagantné a veľkolepé oblečenie. Je to tiež skvelý nápad na romantický deň.

Zaujímavé : Módne blúzky 2019-2019

Zaujímavé a mnohotvárne kombinácie, ktoré chcete znovu a znovu zvážiť, sú získané pomocou ušľachtilej farebnej čipkovej blúzky. Sezóna 2019-2019 vyhlásila vodcov vo vínnom, vínovom a smaragdovom odtieni.

Elegantná verzia bordovej blúzky s čipkou

Ak duša vyžaduje farby na obraze, všimnite si trendy blúzkyžltá, ružová, oranžová alebo modrá.

Pastel-tón čipky blúzka vytvorí najromantickejší pohľad na jemnú, zasnenú prírodu. Pre sladkú cibuľu, vyberte krém, práškové, mliečne alebo svetlo modré.

Venujte pozornosť! Jednoznačným anti-trendom je blúzka vyrobená z čipky s potlačou. Tento tandem dodáva objem a vyzerá bez chuti. Je lepšie dať prednosť klasickým monochromatickým modelom čistých farieb a vytvoriť výhernú výbavu.

Povinné pravidlá pre modernú dámu

Je možné ponúknuť romantickú mašľu bez čipky? Medzitým, tento obrázok bude vaša dekorácia, ak poznáte etiketu nosiť krajkové veci.

 • Jemnosť prelamovania sa okamžite zmení na vulgárnosť, ak si dovolíte príliš hlboký výstrih na blúzke. Bude tiež vládnuť vulgárnosť kombináciou čipky s minisukňou alebo sukňou so štrbinou. Kombinujte prelamované motívy so skromnými a lakonickými vecami.

Skromný a lakonický obraz s čipkovou blúzkou

 • Kombinácia „lepšej čipky“ je takmer vždy odsúdená na neúspech. Vyzdvihnúť rovnaké dno k prelamovanej blúzke a zároveň vyzerať zdržanlivo a elegantne - celé umenie. Ak máte pocit, že ich nemáte dosť, dáva prednosť dávať prednosť klasickejším kombináciám.

 • Keď motívy čipky na blúzke nie sú dostatočne malé na to, aby skryli spodnú bielizeň, potrebujeteZodpovedne pristupuje k jeho výberu. Farba podprsenky by mala byť čo najbližšie k odtieňu oblečenia, mala by byť jednoduchá, drahá a netransparentná.

Výber spodného prádla

 • Čipka miluje klasiku a prezentovateľné doplnky. Zahrnuté s lacné a aktívne šperky, sa zmení na skutočné zlyhanie. Je lepšie zvoliť si jednoduchú spojku, elegantné náušnice alebo drahé hodinky.

Obrázok so štýlovým príslušenstvom

Zaujímavé : Krásne a elegantné blúzky pre rok 2019: novinky na fotografii

Nápady obrázkov

 • Krásne a štýlové luky v neformálnom štýle sa získajú kombináciou krajkovej blúzky s koženými šortkami a kvetinovými potlačami.
 • Určite budete najromantickejší a ženský v prelamovanej blúzke, nosenej v páre s monochromatickou sukňou-slnko a midi sukňou z hrubej tkaniny.
 • Čipka blúzky krásne s džínsové sukne. Vyberte si svoj obľúbený štýl, ale zároveň sa uistite, že dĺžka nebola provokatívne krátka.
 • Módna kombinácia s čiernou blúzkou dopadne, ak ju doplníte tmavou minisukňou, pevnými pančuchami a predĺženou bundou alebo bundou.
 • Takáto blúzka so správnym prístupom by bola vhodná dokonca aj pracovným spôsobom. Na tento účel by mal byť kombinovaný s lakonickou ceruzkou alebo klasickými nohavicami. Ak chcete zmierniť teplo otvorenej blúzke, pridajte bundu na tento vzhľad.

Nápady štýlových obrázkov

Ak je vo vašom šatníku bezplatná šatkav ideálnom prípade v kombinácii so zúženým dnom. Legíny alebo tesné nohavice - čo potrebujete!


 • Nádherný letný vzhľad bude pochádzať z dvojice krajkovej blúzky s džínsovými šortkami. Je to nielen štýlové, ale aj veľmi pohodlné v horúcom počasí.
 • Malé čierne šaty si láskavo vezmú do spoločnosti blúzku čipky, ktorá sa na ňom nosí. Tento zaujímavý pár vyzerá štýlovo a elegantne.
 • Pokiaľ ide o kombináciu čipkovej blúzky s topánkami, hlavným pravidlom bude podpora všeobecnej nálady obrazu. Vyzdvihnite ženské modely: baletné byty, pumpy, topánky alebo sandále. Keď sa potrebujete zahriať, vyberte si topánky, pančuchy.

Ponúkame pozrieť sa na fotografiu niekoľko úspešnejších kombinácií čipkových blúzok v rôznych štýloch. Nebojte sa prísť s vlastnými predstavami o obrazoch. A ak sa bojíte urobiť chybu pri výrobe módneho luku, použite základné pravidlo: čipka vždy vyzerá primerane s jednoduchými monofónnymi vecami.

Sezóna 2019-2019 vyhlásila krajkové blúzky ako módny detail zaujímavého luku. V ňom môžete byť temperamentná mladá dáma alebo jemná romantická osoba. Jedna vec je zaručená - motívy čipky vždy vyzerajú žensky, lákavo a elegantne.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12.11.2018Štítky: