Čo nosiť s koženými šortkami: foto

Kožené kraťasy vám nedovolia stratiť sa v dave určite! Vyvstáva len rozumná otázka: „Čo by sa mali nosiť, aby nevyzerali vulgárne, ale aby sa stali ikonou štýlu?“. Kombinácie win-win už našťastie prišli s vami, zostáva len naučiť sa o nich a predstaviť ich do svojich módnych outfitov. Poďme?


Zaujímavé : Módny zimný vzhľad s koženými legínkami

Tajomstvo úspešnej voľby

Aby kožené šortky mohli verne slúžiť pri zostavovaní najštýlovejšieho vzhľadu, musíte sa uistiť, že sa zmestia na obrázok. Naše rady vám s tým pomôžu!

 • Optimálna dĺžka šortiek je v strede stehna. Predĺžené modely kolennej dĺžky sú prípustné len v šatníku štíhlej a vysokej módy, pretože majú zákernú vlastnosť vizuálne strihajúcich nôh. Krátke možnosti sú vhodné aj pre dievčatá s dokonalou postavou.

Optimálna dĺžka šortiek

 • Ak chcete ukázať svetu jemný strih, vysoké šortky sú určite vašou voľbou.

 • Šortky so stredným stehnom alebo nižším sú najuniverzálnejším strihom, ktorý si môže dovoliť dievča s akýmkoľvek typom postavy.

 • Pre majiteľov „hruškovej“ figúrky odporúčame zvoliť si model s kolennou dĺžkou s polo-fit.
 • Pre dievčatá s postavou "kosoštvorec" bol vynájdený štýl s vysokým pásom.
 • Módne ženy s typom „obdĺžnika“ sú odporúčané štýly s rozšírením na dno.
 • Obrázok šťastnej presýpacie hodiny môževyskúšajte úplne akýkoľvek model dámskych šortiek.

Výber šortiek podľa typu obrázku

 • Tesne priliehajúce kožené šortky zostali v trende pred niekoľkými obdobiami, dnes je to jednoznačné tabu, pretože sú priamo spojené s vulgárnosťou a zlou chuťou. Najmodernejší štýl naznačuje, že medzi nohami a šortkami je taká vzdialenosť, ktorá ľahko zapadne do celej dlane.

Správna šírka šortiek

Zaujímavé : Teplé zimné šortky: prehľad modelov

A čo obuv

Rozhodovať o kožených šortkách nie každá móda. Akonáhle to urobí, všetky obdivné pohľady budú smerované len na ňu.

Takýto jasný a odvážny detail obrazu si vyžaduje kombináciu so stručnými a zrozumiteľnými topánkami. Nemalo by to byť aktívny dekor a bláznivé výtlačky. Lepšie staviť nás skromnosť a klasiku.

V chladnom období budú vítané polovičné topánky a členkové topánky. Kombinácia s topánkami je tiež možná, ale musíte byť s nimi veľmi opatrní .

Skriňa na letnú obuv sa nedá predstaviť bez baletných topánok, sandálov a mokasín. Všetky tieto modely nájdu svoje využitie v kombinácii s koženými šortkami.

Klasické lode pomôžu udržať ženskú náladu v luku. V tomto prípade by však mal byť vrchný diel tak elegantný ako topánky.

Ak dávate prednosť koženým šortkám s plášťom z podobného materiálu, kombinujte túto kombináciu so semišovými členkovými topánkami, topánkami.na nízkom behu, tenisky alebo nízke topánky.

Športové luky nie sú tak ľahké skladať, ale ak máte veľký zmysel pre štýl, zmiešajte kožené dno s teniskami.

Máte kožené šortky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

7 súčasných myšlienok mimo sezóny

 • Ak máte v pláne skrotiť agresívnu náladu šortiek z kože, má zmysel vybrať si pre nich najpokojnejší a diskrétny top. Navrhujeme pre túto úlohu vybrať si jednoduchú blúzku neutrálnej farby (možno aj s potlačou) a bundu, ktorá môže byť voľná alebo vybavená. Túto myšlienku kombinácií aktívne využívajú celebrity a teraz môžete bezpečne kopírovať a vy.

 • Móda 80. rokov zažíva svoj triumfálny návrat v sezóne 2019-2019, čo znamená, že na nás čakajú jasné a chladné snímky. Dôležitá je napríklad kombinácia kožených šortiek s bohatým sakom alebo predĺženou bundou. Vyberte si najviac šťavnaté alebo dokonca brilantné farby a buďte v súlade s hlavnými trendmi.

 • Kombinácia kožených šortiek s rockerovou koženou bundou na jar je takmer klasická. Vyberte si jednoduché tričko alebo tričko pre takúto kombináciu a ako topánka si vyberte tenisky alebo semišové členkové topánky. Štýlový a trochu drzý obraz pripravený!

 • Ak sa bojíteAk chcete urobiť chybu, keď kombinujete kožené dno, zdvihnite čo najjednoduchšie. Môžete si požičať predstavu o obrázku od tejto dievčatá. Šortky dokončila so základným bielym tričkom s lakonickou potlačou. Čierna bunda dokonale dotvorila obraz a urobila ho prísnejším.

 • Možnosť pre najodvážnejšie módy - šortky z kože v kombinácii s pletenými pančuchami. Ako topánky stojí za to vyzdvihnúť topánky, aby zodpovedali pančuchy - táto technika bude vaše nohy dlhé a štíhle. Tiež nosí neutrálne farebné monochromatické tričko. Ak je vonku chladný, pridajte sadu pleteniny a baret.

 • Koža dokonale ladí s pletenými predmetmi. Použite túto kombináciu pre útulné každodenné luky. Môžete napríklad kombinovať kožené šortky s sveter rovnakej farby, tmavé pančuchy, členkové topánky a klobúk so širokým lemom na jednom obrázku. Konečným nádychom je červená rúž a štýlové okuliare.

 • Súčasný trend v rokoch 2019 - 2019 je monochromatický. Môžete nosiť jednu farbu od hlavy až k päte, alebo si môžete vyzdvihnúť podobné odtiene v tomto obrázku. Neuveriteľne ženská paleta sa získa pri kombinácii prašnej ružovej s niekoľkými tónmi béžovej farby. Dvojica šortiek spárovaná s košeľu a sakom je praktickou možnosťou, s ktorou sa nedá urobiť chyba.

Zaujímavé: Módne dámske kraťasy 2019: fotky, nové položky

Kožené šortky v zime? Prečo nie!

 • Ťažké mínus mimo okna si vyžaduje celkomotepľovanie, ale rozhodne to nie je dôvod, prečo by ste mali zabudnúť na vaše obľúbené kožené šortky. Stačí ich zmiešať s teplým monochromatickým sakom, pevnými pančuchami a kabátikom. Noste jednoduché topánky alebo čižmy na nohách.

 • Pohodlný a štýlový vzhľad každého dňa možno vytvoriť kombináciou rovného kabátu, sveter, tesných pančúch a šortiek. Najlepšie topánky pre tento príležitostný luk by boli topánky alebo tenisky.

 • Módni blogeri už dlho chápali, ako nádherné biele veci vyzerajú v zime. Preto nemajú žiadne problémy s kombináciou kožených šortiek. Ľahký kabát, sveter podobného odtieňa, vysoké kožené topánky, miniatúrna spojka a luxusný vzhľad v duchu pouličného štýlu sú pripravené.

Venujte pozornosť! Stylisti neodporúčajú kombináciu čiernych šortiek s pančuchami.

 • Ďalšia odpoveď na otázku „Ako nosiť kožené šortky na jeseň alebo v zime?“ Bude tento obraz. V tejto sezóne sa módne topánky s podpätkami perfektne hodia k podlhovastému kabátu a monochromatickému úpletu. Laconic čierna taška dopĺňa štýlový luk.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť džínsy s vysokým pásom

Horúce letné zábery

 • Čo by mohlo byť jednoduchšie ako kombinácia šortiek s monochromatickým tričkom? Ale napriek svojej zjavnosti, táto súprava vyzerá veľmi štýlovo. Na horúci letný deň, čo potrebujete!

 • Schválenie módy a stylistov si zaslúži tento obraz. Je založený na kombinácii kožespodný a denimový vrch. Veľmi cool!

 • Na chladné augustové večery máte pravdepodobne vždy pár útulných pletených vesty. Pokúste sa im priradiť top alebo košeľu a šortky. Je dôležité, aby dĺžka sveter pokrývala úroveň šortiek. Ako topánky si môžete vybrať baletné byty, mokasíny alebo letné topánky. Jednoduché a zároveň veľmi štýlové!

 • Jasným trendom sezóny sú šortky z hnedej kože. Nebojte sa zložitosti ich kombinácie. V skutočnosti sú s nimi veci tak jednoduché ako s čiernym modelom. Najbezpečnejšia možnosť je kombinácia s tmavými tónmi. Vyberte si orezané top s vysokými podpätkami a hnedé podpätky pre vysoké kraťasy. Ideálne, ak topánky budú trochu tmavšie šortky. V tomto prípade je zaručený efekt štíhlych nôh!

 • Drsnosť pokožky a citlivosť hodvábu sú úžasným tandemom, ktorý vyzerá veľmi štýlovo. Ak chcete hrať na kontrastoch, kombinujte kožené šortky s košeľou z tenkej bavlny alebo matného hodvábu v denných šatách. Na veľkolepý večer si pripravte saténové hodváb ako top, topánky na vysokom podpätku, tašku spojky a náhrdelník.

 • Biely vrch, vesta alebo trenčkot v safari štýle, členkové topánky s podpätkami, masívny náhrdelník a hromadná taška pomôžu stelesniť jasný a neobvyklý vzhľad. Urban chic je vždy skvelý nápad, keď sa potrebujete obliekať praktickým a štýlovým spôsobom.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť topánky s podpätkami

Chcem veriť, že v našej zbierke fotografií ste našli niekoľko nápadov pre seba, a teraz viete, čo nosiť s koženými šortkami. Inveterate fashionistas sa nebojí odvážnych experimentov a vyhrajte. Dostaňte sa zo skrine všetky základné a monofónne veci a zmiešajte ich so štýlovými šortkami. Iste, tak si vyzdvihnete veľa krásnych lukov.Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Vydané12/13/2018Štítky: